widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-08-07

Lunarny charakter - sprawdź jaki księżyc przyświeca Twojemu życiu



Czas, w którym się urodziliśmy - moment przyjścia na świat - jest niezwykle ważny dla dalszego życia. W chwili narodzin wszystko jest ważne - data, miejsce, godzina, układ planet, a nawet Księżyc. Dokładniej mówiąc, to w jakiej fazie znajdował się właśnie w tym momencie. Rodzice najczęściej - akurat w tej chwili - nie myślą, aby spojrzeć w niebo i zapamiętać w jakiej fazie jest Księżyc w dniu naszych narodzin. W sumie nie ma się czemu dziwić, są oni zajęci ważniejszymi kwestiami. Nic jednak straconego - w obecnych czasach pomocny jest Internet, który może nam odpowiedzieć na to pytanie. Wystarczy znaleźć odpowiedni kalkulator, w którym zapiszemy naszą datę urodzenia, a program pokaże nam odpowiedź. Możesz zapytać ,,po co?". Po to, aby poznać swój lunarny charakter - predyspozycje, zalety czy wady.

Wyróżnia się osiem faz Księżyca. Cała droga Księżyca wokół Ziemi trwa 29 dni, czyli często tyle, ile cykl menstruacyjny kobiety. Księżyc wpływa na nasze samopoczucie i zachowanie. Wpływa także na przypływy i odpływy. Wiąże się on z energią żeńską, a więc z uczuciowością, intuicją, partnerstwem i wyobraźnią. Księżyc odgrywa bardzo ważną rolę w życiu każdego człowieka. Dlatego właśnie to, w jakiej fazie był w momencie naszych narodzin, czy też narodzin naszych bliskich, może opowiedzieć trochę o osobowości tej osoby. Sprawdź więc jaką księżycową osobowość masz Ty, Twoje dzieci, Twoja rodzina czy przyjaciele.

Jeżeli w momencie Twoich narodzin był nów:

Osoby takie nie boją się zmian. Kochają nowe relacje i doświadczenia. Przez całe życie ambitnie koncentrują się na tym, aby osiągnąć swoje cele. Ciągle się uczą i chcą poznawać nowe rzeczy. Są głodni wiedzy, a nauka sprawia im przyjemność. Najchętniej co chwilę zmienialiby obszar w jakim coś ich zafascynuje i pogłębialiby wiedzę. Ich życie skierowane jest na pomoc drugiemu, skierowani są na dobro drugiego człowieka. Starają się żyć tak, aby zostawić po sobie coś, co wyrośnie w przyszłości. Niestety często są nierozumiani przez innych ludzi, co doprowadza ich do irytacji i nerwowości.

Jeżeli w momencie Twoich narodzin był sierp przybywający:

Osoby z pierwszej kwarty Księżyca są uparte i pewne siebie. Wiedzą czego chcą i jak do tego dotrzeć. Mają ogromny potencjał. Zawsze są nieomylne i bronią swojego zdania do ostatnich sił. Są to osoby ciekawe życia i świata. Do wszystkiego podchodzą kreatywnie. Idą w stronę postępu, przy czym szanują również zasady i tradycje. Są to osoby pełne determinacji - takie, których nic nie może ograniczyć. Tak naprawdę ogranicza ich jedynie ich własna myśl. Często dla innych takie osoby są zbyt pewne siebie.

Jeżeli w momencie Twoich narodzin Księżyc był w pierwszej kwadrze:

Osoby z pierwszej kwadry Księżyca to urodzeni buntownicy. Są to osoby samodzielne, pewne i silne. Wiedzą co chcą osiągnąć w życiu. Nie pozwalają sobie, aby inni za nich decydowali lub mówili jak mają oni żyć. Nie pozwolą się skrzywdzić. Jeżeli taka osoba pójdzie w złą stronę, to i tak ostatecznie wszystko sobie ułoży tak, aby wyść z każdej sytuacji bez szwanku. Osoby te nie pozwalają sobie narzucić zdania i nie akceptują niczego, co jest sprzeczne z ich filozofią. Niestety osoby te często mają problemy w nawiązywaniu relacji międzyludzkich.

Jeżeli w momencie Twoich narodzin Księżyc był tuż przed pełnią:

Osoby z tej fazy Księżyca chcą nieść pomoc wszystkim i wszystkiemu. Najchętniej zbawiłyby cały świat. Spieszy z pomocą w każdej sytuacji. Nie dba o dobro materialne, ważniejsze są dla takiej osoby uczucia i możliwość pomocy. Najważniejszy jest dla nich humanitaryzm. Nie potrafi siedzieć bezczynnie i patrzeć na to, co się dzieje. Takie osoby od razu przechodzą do działania. Żyją według własnych zasad i wartości. Nie pozwalają innym krzywdzić. Często taka osoba za bardzo skupia się na pomocy innym przez co zapomina o sobie, ale z czasem, powoli uczy się pamiętać także o swoich potrzebach.

Jeżeli w momencie Twoich narodzin Księżyc była pełnia:

Osoby urodzone podczas pełni są szczęśliwe i pełne magii. Często mówi się o nich, że są spod szczęśliwej gwiazdy czy też w czepku urodzone. Mają mocno wyostrzoną intuicję i empatię. Osoby takie często już za młodu uczą się siebie i odnajdują swoje misje życiowe. Każda sytuacja w życiu staje się dla nich kolejną lekcją, którą odrabiają, aby żyć w pełnej harmonii. Osoby te żyją zgodnie z planem, który otrzymali przed przyjściem na świat. Każda dekada ich życia ma osobne lekcje, cele i plany. Często przez sprzyjające życie są odpychani przez społeczeństwo - inni im zazdroszczą tego szczęścia.

Jeżeli w momencie Twoich narodzin Księżyc ubywał:

Osoby urodzone podczas ubywania Księżyca mają bardzo dużo zainteresowań. Zainteresowania te często się zmieniają. Pasje te mogą być całkowicie skrajne - od piłki nożnej po balet, przez język mandaryński czy malarstwo. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Osoby takie mają dużo energii i chęci, przez co muszą znaleźć coś, co da upust tym emocjom. Z łatwością i przyjemnością się uczą, chętnie pogłębiają wiedzę. Uwielbiają także nauczać i zarażać swoimi zainteresowaniami. Potrafią się zmieniać, rozwijać i dawać innym z siebie to, co najlepsze. Zdarza się, że inni uważają taką osobę za zbyt przemądrzałą.

Jeżeli w momencie Twoich narodzin Księżyc był w trzeciej kwadrze:

Osoby spod trzeciej kwadry Księżyca rzadko popełniają błędy. Dzieje się tak przez wyostrzoną intuicję i chłodny osąd wobec wszystkiego, co ich otacza. Są to osoby o dojrzałości życiowej i samodzielności. Już za młodu sprawiają wrażenie jakby byli starsi. Osoby takie żyją wedle własnych zasad. Nie pozwalają, aby inni decydowali za nich. Próbują zmienić zdanie innych tak, aby uwieżyli właśnie im i za nimi podążali. Dopiero po latach zauważają, że każdy może mieć swoje zdanie i przestaje im zależeć, aby to zdanie zmienić. W końcu odrywają się od innych, dzięki czemu czują swoją niezależność i osiągają życiowe spełnienie. Dla innych osoba taka często sprawia wrażenie zbyt zaborczej.

Jeżeli w momencie Twoich narodzin był sierp ubywający:

Osoby z tej fazy Księżyca mają niezwykłą duchową mądrość. Czują swoje połączenie ze wszechświatem, z jego mocą. Mają mocną intuicję, śmiało można powiedzieć, że widzą więcej niż inni. Wiedzą co zrobić i gdzie kierować swoją energię, by przyniosło to największy efekt. Z łatwością wychodzą poza różnego rodzaju narzucone schematy myślowe, a także są osobami bardzo kreatywnymi. Rozumieją wszechświat i chcą go przekazać światu. Są to myśliciele, którzy całe swoje życie poświęcają rozwojowi wewnętrznemu i progresowi życiowemu. Dla niektórych osoba taka może się wydawać trochę oderwana od świata.

Każda wiedza może się przydać. Wiedząc więcej o sobie - możemy to dobrze wykorzystać. Warto jest znać zarówno swoje cechy nabyte z czasem, jak też dary, z którymi przyszliśmy na świat. Być może poznanie Twojej księżycowej osobowości pozwoliło Tobie spojrzeć na życie inaczej? Odkryłeś nowe swoje cechy, które wcześniej ignorowałeś? Wykorzystaj wiedzę i działaj.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji