widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-08-29

Miłość, praca i Ty czyli rzecz o romansowaniu w pracy

Zapraszamy do zapoznania się z podcast'em "Miłość, praca i Ty czyli rzecz o romansowaniu w pracy" autorstwa: Wróżka Milena Radomił.


"Pokusa. Bywa i tak, że każdego dnia najłatwiej o nią w miejscu pracy. To właśnie w pracy mają miejsce te pełne namiętności, emocji i bólu chwile. Romanse pracowe. Czy warto? Na to i inne Wasze pytania szuka w swoich kartach odpowiedzi Wróżka Milena Radomiła"


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji