widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 252708 788 252 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 227 184 0220048 227 184 022 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 022 lub 0048 227 184 022

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Uwaga: Korzystanie z funkcji chat jest możliwe wyłącznie po zalogowaniu.

Uwaga: Korzystanie z usługi VIDEO CHAT możliwe jest tylko poprzez aplikację mobilną, którą możemy pobrać tutaj.

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Witaj,
Nazywam się Mateusz Algiz. Mój pseudonim ezoteryczny pochodzi od nazwy jednej z run, która od wielu lat jest moim amuletem ochronnym. Wspomagam się nią podczas pracy z energią - wpływa ona na jasny i pełny przepływ wizji, dzięki czemu mogę konkretnie odczytać przekazy płynące z rozkładów kart.

Głównym narzędziem, którym posługuję się, by prognozować przyszłość, są karty Tarota. Choć sam Tarot jest dla mnie zdecydowanie czymś więcej niż tylko narzędziem do sprawdzania co czeka nas w przyszłości. Rozkłady z kart Tarota przede wszystkim służą do dokładnego przeanalizowania problemów, sytuacji czy też myśli, emocji, schematów zachowań ludzkich. Właśnie dzięki temu możemy poznać przyczynę, która powoduje dany skutek. Poznając przyczynę sytuacji, w której się znajdujemy, otrzymujemy bezcenną wiedzę, która pozwala nam na zrozumienie i rozwikłanie problemów, na podjęcie odpowiednich decyzji czy też na przygotowanie planu działań, który zaprowadzi nas do tego, czego świadomie pragniemy.

Korzystam również z wiedzy numerologicznej. W liczbach zapisanych jest wiele istotnych informacji o naszych cechach, ale i o naszym życiu, w poszczególnych jego etapach. Swoje wizje z kart Tarota często dopełniam numerologią - dzięki temu mogę zobaczyć szerszy obraz danej sytuacji.
Moją wibracją numerologiczną jest liczba 33 - jej energia to harmonia, spokój, empatia i rozwój duchowy. Dążenie do pokoju i do równowagi.

Innymi ważnymi narzędziami są dla mnie karty Anielskie, afirmacje, runy oraz karty Lenormand. O tych ostatnich nie mógłbym nie wspomnieć, bo to właśnie te karty, były pierwszymi, którymi zacząłem prognozować przyszłość. Często potrafią bardzo trafnie i konkretnie ukazać mi nadchodzące wydarzenia.

"Statek stojący w porcie jest bezpieczny, ale nie po to buduje się statki, by stały w portach." - J. A. Shedd
Tak więc zachęcam Cię do podjęcia działania, do wyruszenia w drogę - po to, czego pragniesz. Zrób ten pierwszy krok. Jeśli czujesz wahanie, potrzebujesz informacji - zapytaj. Ze świadomością tego, co czeka Cię za kolejnym krokiem, łatwiej będzie Ci przygotować się do tej drogi. Ta wiedza jest istotna, dzięki niej możesz dotrzeć do swojego celu w najprostszy sposób.

Do każdego człowieka podchodzę z szacunkiem, empatią i tolerancją. Możesz zwrócić się do mnie z każdym swoim problemem. Nie dla mnie tematów tabu, pytań śmiesznych czy mało ważnych. Każda sytuacja, która jest ważna dla Ciebie, ważna jest również dla mnie. Nie oceniam - staram się pomóc, znaleźć rozwiązanie.

Jeśli czujesz, że jestem osobą, która może Ci pomóc, zapraszam Cię do rozmowy.

Wróżbita Mateusz Algiz

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji