Wróżbita Mateusz Algiz

Bliźnięta

Witaj,
Nazywam się Mateusz Algiz. Mój pseudonim ezoteryczny pochodzi od nazwy jednej z run, która od wielu lat jest moim amuletem ochronnym. Wspomagam się nią podczas pracy z energią - wpływa ona na jasny i pełny przepływ wizji, dzięki czemu mogę konkretnie odczytać przekazy płynące z rozkładów kart.

Głównym narzędziem, którym posługuję się, by prognozować przyszłość, są karty Tarota. Choć sam Tarot jest dla mnie zdecydowanie czymś więcej niż tylko narzędziem do sprawdzania co czeka nas w przyszłości. Rozkłady z kart Tarota przede wszystkim służą do dokładnego przeanalizowania problemów, sytuacji czy też myśli, emocji, schematów zachowań ludzkich. Właśnie dzięki temu możemy poznać przyczynę, która powoduje dany skutek. Poznając przyczynę sytuacji, w której się znajdujemy, otrzymujemy bezcenną wiedzę, która pozwala nam na zrozumienie i rozwikłanie problemów, na podjęcie odpowiednich decyzji czy też na przygotowanie planu działań, który zaprowadzi nas do tego, czego świadomie pragniemy.

Posługuję się wahadłem egipskim, którym mogę oczyścić Twoją energetykę z blokad, podczepień i klątw oraz nałożyć barierę ochronną. Możesz poprosić mnie także o analizę poziomu energii Twoich czakr oraz o ich oczyszczenie i harmonizację.

Korzystam również z wiedzy numerologicznej. W liczbach zapisanych jest wiele istotnych informacji o naszych cechach, ale i o naszym życiu, w poszczególnych jego etapach. Swoje wizje z kart Tarota często dopełniam numerologią - dzięki temu mogę zobaczyć [...]

więcej…

Grafik

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela

Telefon

Zadzwoń na 708 788 252 4.92 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 227 184 022 4.31 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

SMS

SMS o treści początkowej int.358 na numer 7555 Koszt to 6.15 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 6.15 zł brutto zostanie doliczona przez Twojego operatora do comiesięcznego rachunku. W zależności od ustawień Twojego telefonu, używanie polskich znaków diakrytycznych w wiadomości, może skrócic domyślną długość wiadomości z 160 znaków do 70.
SMS o treści początkowej int.358 na numer 799 599 539 Koszt to 6.15 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 6.15 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Chat

4.99 zł/min brutto
Uwaga: Korzystanie z funkcji chat jest możliwe wyłącznie po zalogowaniu.

Więcej informacji

[...] szerszy obraz danej sytuacji.
Moją wibracją numerologiczną jest liczba 33 - jej energia to harmonia, spokój, empatia i rozwój duchowy. Dążenie do pokoju i do równowagi.

Innymi ważnymi narzędziami są dla mnie karty Anielskie, afirmacje, runy oraz karty Lenormand. O tych ostatnich nie mógłbym nie wspomnieć, bo to właśnie te karty, były pierwszymi, którymi zacząłem prognozować przyszłość. Często potrafią bardzo trafnie i konkretnie ukazać mi nadchodzące wydarzenia.

\"Statek stojący w porcie jest bezpieczny, ale nie po to buduje się statki, by stały w portach.\" - J. A. Shedd
Tak więc zachęcam Cię do podjęcia działania, do wyruszenia w drogę - po to, czego pragniesz. Zrób ten pierwszy krok. Jeśli czujesz wahanie, potrzebujesz informacji - zapytaj. Ze świadomością tego, co czeka Cię za kolejnym krokiem, łatwiej będzie Ci przygotować się do tej drogi. Ta wiedza jest istotna, dzięki niej możesz dotrzeć do swojego celu w najprostszy sposób.

Do każdego człowieka podchodzę z szacunkiem, empatią i tolerancją. Możesz zwrócić się do mnie z każdym swoim problemem. Nie dla mnie tematów tabu, pytań śmiesznych czy mało ważnych. Każda sytuacja, która jest ważna dla Ciebie, ważna jest również dla mnie. Nie oceniam - staram się pomóc, znaleźć rozwiązanie.

Jeśli czujesz, że jestem osobą, która może Ci pomóc, zapraszam Cię do rozmowy.

Wróżbita Mateusz Algiz