widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-12-19

Przywołanie Aniołów do swojego życia - jak to uczynić?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Przywołanie Aniołów do swojego życia - jak to uczynić?" .Anioły są zawsze przy nas, nawet jak my o tym nie wiemy. Otaczają nas. Towarzyszą nam każdego dnia i o każdej porze. Zdaje się, że czekają na moment, aż będą nam potrzebne. Są naszym łącznikiem z Bogiem czy też Źródłem. Od samego początku naszego istnienia mamy też przydzielonego nam jednego Anioła - takiego swojego własnego - Anioła Stróża. To właśnie on o nas dba i chroni nas każdego dnia. Być może pamiętasz często powtarzaną modlitwę z dzieciństwa - ,,Aniele Boży, Stróżu mój, Ty zawsze przy mnie stój..." - właśnie dzięki takim prośbom On przy Tobie jest. Niezależnie od wszystkiego chce Ci pomóc i często robi to nawet bez Twojej wiedzy. Dba o Ciebie i wspiera nawet bez Twojej zgody. Inne Anioły jednak potrzebują zaproszenia, aby móc pomóc. Anioł Stróż to nie jedyny Anioł, warto więc przywołać również inne Anioły i korzystać z ich pomocy.

We wszechświecie ważna jest zasada wolnej woli. Nikt nie może Ci niczego na siłę narzucić, zrobić coś bez Twojej zgody (oprócz Anioła Stróża, ale takie jest jego zadanie... A i tak nigdy tego nie nadużywa). Pozostałe Anioły potrzebują Twojej jasnej i świadomej zgody, by móc ingerować w Twoje życie i Tobie pomagać. Nie będą więc ingerować bez naszego wcześniejszego ich zaproszenia do naszego życia. Czekają na nasze prośby o pomoc i poradę. Nie odwracają się od nas, gdy już je poprosimy. Musimy tylko być świadomi, że tej pomocy potrzebujemy.

Jak więc przywołać Anioły do swojego życia? Po pierwsze bądź świadomy, że tego chcesz. Po drugie uwierz, że mogą one Ci pomóc. Bez wiary nie dostrzeżesz udzielonej pomocy, nadal będziesz wszystko negować. Anioły kochają ludzi i są bardzo chętne do pomocy. Nie musisz więc bać się ich o nic prosić. Musisz wręcz to zrobić, tak po prostu. Ważne jest jednak, by robiąc to panowała w nas harmonia i spokój. Znajdź więc ciche miejsce z daleka od zgiełku. Może to być polanka, las, a nawet cichy pokój w Twoim mieszkaniu. Zrelaksuj się i wycisz. Zadbaj o swoje otoczenie - Anioły kochają piękno. Zadbaj o rośliny, zapach, kolor, czystość. Wyobraź sobie, że zapraszasz do siebie kogoś ważnego - w takich momentach dbasz bardzo o wygląd otoczenia. Następnie po prostu mów do Anioła. Bez wymyślania i wydziwiania. Mów jak do przyjaciela.

Najważniejsza w tym wszystkim jest Twoja intencja, a dokładniej czy prosisz o coś dobrego, czy też złego. Anioły nie pomogą Ci jeżeli na przykład chcesz komuś zaszkodzić, chcesz by ktoś cierpiał albo coś stracił. Co innego jeżeli poprosisz o miłość, szczęście dla biednych sąsiadów czy rozwiązanie trudnej sytuacji. Anioły chętnie pomagają przy takich sprawach. Prosząc więc o pomoc miej oczy i uszy otwarte. Anioły znajdą sposób, aby Ci pomóc. Nie zawsze jednak jest to widoczne na pierwszy rzut oka. Niekiedy niespodziewanie coś się wydarzy w Twoim życiu, kogoś spotkasz, uśmiechnie się dla Ciebie los i rozwiążą się problemy. To jednak Anioły będą stały za takim obrotem spraw!

Anioły towarzyszą nam każdego dnia. Zaproszenie ich do swojego życia jest tak naprawdę czymś dobrym dla nas samych. Pamiętaj, aby zaprzyjaźnić się z Aniołami. Pamiętaj, aby mówić im o wszystkim. Możesz je traktować jak najlepszych przyjaciół. Nie oczekuj, że już po jednej prośbie wszystko się zmieni, bądź cierpliwy i wierz w ich moc. Każdego dnia okazuj im szacunek i dziękuj za wsparcie. Nikt nie chce bardziej naszego dobra niż właśnie Anioły. Doceń to. Spotykaj się z nimi zawsze i wszędzie. Niech na dobre zagoszczą w Twoim domu i życiu.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji