widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-02-13

Chiński horoskop na rok 2020 - co czeka nas w roku Szczura?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Chiński horoskop na rok 2020 - co czeka nas w roku Szczura?" .Dnia 25-ego stycznia rozpoczęliśmy kolejny nowy rok - w pierwszym znaku Chińskiego Horoskopu, który należy do Szczura. Nie bez powodu ten znak jest pierwszy, bowiem Szczur jest pionierem, inicjatorem i potrafi zachęcić nas do podjęcia wyzwań. Spotkanie z jego energią może zaskutkować nie tylko nowymi możliwościami, ale też sytuacjami, w których będziemy musieli wykazać się odwagą, cierpliwością czy niezłomnością. A jaki dla Ciebie będzie ten rok? Jakie wyzwania czy niespodzianki przyniesie najbliższe 12 miesięcy? Odnajdź swój chiński znak i przeczytaj, co przygotował dla Ciebie Szczur.

SZCZUR

Do tego znaku należą osoby urodzone w latach: 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020

Ten rok zdecydowanie będzie należał do Ciebie. Poczujesz się zauważony, pełen sił i chęci do działania. Energia Szczura jest Twoją własną, dlatego to właśnie Ty - spośród wszystkich chińskich znaków -otrzymasz największe energetyczne wsparcie w tym roku. Twoje starania zostaną wynagrodzone, a Twoja praca doceniona. Najbliższe dwanaście miesięcy będzie sprzyjać sukcesom, kiedy tylko odważysz się po nie sięgnąć. Sprawy finansowe i zawodowe mają szansę ułożyć się bardzo dobrze, kiedy podejdziesz do nich rozsądnie i spokojnie.

WÓŁ

Do tego znaku należą osoby urodzone w latach: 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009

Ten rok będzie dla Ciebie czasem wymagającym, lecz dobrym. Nie bój się realizować swoich planów - nawet wtedy, gdy na Twojej drodze pojawią się przeszkody. Planuj, analizuj i krocz przed siebie w pełnym skupieniu. Energia Szczura sprawi, że Twój upór i wytrwałość zostaną wynagrodzone. Rok 2020 może być obfity w trudne emocje, a także nieporozumienia i kłopoty w relacjach. Ważny będzie spokój, dobra komunikacja i pragnienie budowania zdrowych kompromisów z partnerem. W roku Szczura zadbaj o rozwój wewnętrzny i odzyskanie równowagi - buduj i nie burz. Zachowaj spokój i działaj. Bądź otwarty na nowe możliwości zarobkowania, wprowadź innowacje w życiu zawodowym i nie obawiaj się zmian. Finanse, kiedy tylko będziesz nad nimi pracować, utrzymają się na dobrym i stabilnym poziomie.

TYGRYS

Do tego znaku należą osoby urodzone w latach: 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010

Rok pod patronatem Szczura może nie być dla Ciebie najłatwiejszym czasem. Na Twojej drodze mogą pojawić się zahamowania i bairery, które trudno będzie Tobie pokonać w pojedynkę. W tym czasie możesz też czuć się samotny i przytłoczony, lecz nie bój się prosić o pomoc. Rok 2020 niesie ze sobą energię zrozumienia, empatii i przyjaźni, która może pojawić się lub wzmocnić w trudnym dla Ciebie momencie. Energia Szczura uświadomi Tobie, że nie jesteś sam i nie musisz stawiać czoła problemom samotnie. Trudny czas będzie sprzyjał rozwojowi emocjonalnemu i stanie się też silnym fundamentem na przyszłość, jeśli tylko zachowasz spokój i otwarty na zmiany umysł. Podczas najbliższych miesięcy zwróć również szczególną uwagę na swoją kondycję zdrowotną i zadbaj o lepszą jakość życia - zdrowe pożywienie, regularny sen i aktywność fizyczną. Korzystaj z okazji do nabycia nowej wiedzy - kupuj nowe książki, czytaj artykuły lub udaj się w podróż, która poszerzy Twoją wiedzę.

KRÓLIK

Do tego znaku należą osoby urodzone w latach: 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011

Energia roku Szczura naładuje Twoje wewnętrzne bateryjki i sprawi, że odzyskasz wiarę i chęć do działania. Najbliższe dwanaście miesięcy będzie sprzyjać innowacyjnym pomysłom, nowym inwestycjom i pomysłom biznesowym. Pragniesz otworzyć własną działalność, wyjechać w podróż czy poznać nową miłość? Ten rok doda Tobie zapału, wiary i odwagi, aby wprowadzić zmiany w Twoim życiu. Istnieje tylko jeden malutki haczyk - silna energia roku Szczura może Cię trochę rozkojarzać. Zadbaj o dobre i przemyślane podejście do poszczególnych spraw. Nie podejmuj żadnej z decyzji pochopnie, lecz dbaj o to, aby zawsze mieć jakiś plan awaryjny.

SMOK

Do tego znaku należą osoby urodzone w latach: 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012

Filmowe Smoki pilnują jasknić pełnych złota, brylantów i innych bogactw. Rok 2020 może wprowadzić więc filmową energię do Waszego życia drogie Smoki. Energia Szczura będzie sprzyjać bogaceniu się, rozwojowi zawodowemu, premiom, awansom i intratnym inwestycjom. Wystarczy troszkę cierpliwości, determinacji i pomysłowości, aby cieszyć się dobrami materialnymi. Musimy pamiętać o tym, że nic nie zadzieje się samoistnie i bez wysiłku niestety nie uda się nam osiągnąć sukcesu. Rok 2020 daje nam szansę na korzystne zmiany materialne, lecz jednocześnie będzie również niósł ze sobą troski związane z relacjami międzyludzkimi oraz zdrowiem. Dbajcie o siebie, swoich partnerów i rodziny. Wykonujcie badania i nie odkładajcie wizyt lekarskich na później. Zdrowie jest bowiem najważniejsze.

WĄŻ

Do tego znaku należą osoby urodzone w latach: 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013

Poprzedni rok mógł nie obejść się z Wężami łagodnie. Dla większości był trudny, wymagający i bardzo męczący. Rok Szczura ma szansę to zmienić i wnieść powiew świeżości w Wasze dotychczasowe życie. Powinniście odczuć znaczącą poprawę jakości życia. Rok 2020 będzie Was skłaniał do przemyśleń i odnajdowania właściwych dla Was ścieżek. Teraz macie szansę wyzwolić się ze szkodliwych dla Was relacji i spłacić dawne zobowiązania. To będzie dobry czas na planowanie Waszej przyszłości, ale przede wszystkim na odnalezienie szczęścia w chwili "tu i teraz". W tym roku los powinien się do Was uśmiechnąć i odzyskacie stabilny grunt pod nogami.

KOŃ

Do tego znaku należą osoby urodzone w latach: 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014

Sprawy finansowe i zawodowe mogą nie do końca iść po Twojej myśli. Możesz mieć wrażenie, że ile byś nie zarabiał, to wciąż wydaje się za mało, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Ten rok będziesz chciał poświęcić sprawom materialnym i masz szansę odnieść w tym obszarze niemały sukces. Musisz jednak pozostawać cierpliwy i uważny, ponieważ pod wpływem chwili możesz szybko wydawać niemałe kwoty pieniędzy na sprawy mało istotne. Planuj, oszczędzaj i gospodaruj swoimi pieniędzmi rozważnie, aby nie popaść w żadne kłopoty. Energia Szczura również Ciebie będzie zachęcała do działania, a w szczególności do wprowadzania zmian w sposobie myślenia i postrzegania świata. Zadbaj o spokój wewnętrzny i zdrowie. Masz i będziesz mieć wiele spraw na głowie, lecz nie możesz dać się im przytłoczyć.

KOZA

Do tego znaku należą osoby urodzone w latach: 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015

Rok 2020 zapowiada się wyjątkowo interesująco dla Kóz, które właśnie teraz będą miały szansę wyzwolić się z dotychczasowych schematów, miejsc, relacji czy zobowiązań. Nie obędzie się to bez wzlotów i upadków, ale można powiedzieć jedno - będzie warto! Twoje emocje mogą płatać Tobie figla - jednego dnia będziesz pełna wiary i pozytywnej energii, a innego może pojawić się smutek i rezygnacja. Twoje nastawienie jest i będzie kluczowe, kiedy będziesz walczyć o lepsze dziś i jutro dla siebie, dlatego zaufaj... Zaufaj, że wszystko się ułoży i nie bój się prosić o radę czy pomoc, kiedy będziesz tego potrzebować. Nie krępuj się i wstydź, a doda to Tobie niesamowitej wiary, siły i skrzydeł w realizacji planów. Rok Szczura ma szansę stać się przełomowym rokiem w Twoim życiu.

MAŁPA

Do tego znaku należą osoby urodzone w latach: 956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016

Rok Szczura może zaowocować uczuciem, że to, co robiłeś nie było dla Ciebie dobre. Spoglądając za siebie, zauważysz jak wiele rzeczy mogłeś zrobić inaczej. Wykonasz wewnętrzny bilans, który ukaże Tobie, że nie jesteś już tym samym człowiekiem, co kilka lat temu. Może już nie jesteś tą samą osobą, jaką byłeś w roku ubiegłym. Szczur zachęci Ciebie do zmian i pozostawienia trudnych chwil za sobą. Będziesz uczył się akceptacji, wybaczenia i odzyskiwania wewnętrznej równowagi. Dobra wiadomość jest jednak taka, że cały Twój trud zaowocuje dobrą zmianą, a los nie będzie chciał Tobie szczególnie przeszkadzać. Zarówno kwestie relacji jak i finansów - pomalutku zaczną się stabilizować i układać. To będzie trudny, lecz w efekcie dobry rok dla Ciebie.

KOGUT

Do tego znaku należą osoby urodzone w latach: 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017

Ten rok będzie zachęcał Ciebie do zadawania właściwych pytań i poszukiwań odpowiedzi, które będą prawdziwe. Możesz zboczyć z utartej ścieżki i spojrzeć na sprawy zupełnie z innej perspektywy. Możesz w tym roku odkryć coś, co Cię zaskoczy. Energia Szczura obdarzy Cię większą przenikliwością, uważnością i empatią wobec innych. Najbliższe dwanaście miesięcy będzie dla Ciebie ważne i może stanowić fundament pod przyszłe plany. Nie zbaczaj z kursu i nie odpuszczaj. Masz prawo walczyć o swoje pragnienia, lecz rób to ostrożnie. W tym roku również uważnie przyjrzyj się sferze komunikacji. Inni mogą nie rozumieć Twojego punktu widzenia, ale nie trzeba się na to gniewać. Nie oceniaj, szukaj kompromisów i nie złość się. Zadbaj o siebie.

PIES

Do tego znaku należą osoby urodzone w latach: 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018

Kiedy w poprzednich latach miałeś wrażenie, że błądziłeś, to ten rok ukaże Tobie wyjście z tego labiryntu. Energia Szczura ukaże Tobie prawdę o Tobie, Twoim otoczeniu i Twojej przeszłości. Dostrzeżesz to, co było dotychczas owiane tajemnicą i zrozumiesz, dlaczego sprawy potoczyły się właśnie w ten sposób. W najbliższych miesiącach skupisz się na kluczowych dla Ciebie sprawach, staniesz się ostrożniejszy i bardziej wyczulony na jakiekolwiek zmiany. Możesz odczuwać niepokój, nieufność lub strach. Potraktuj je jako naturalny element życia i działaj. Bądź ostrożny, ale nie unikaj wyzwań. W roku 2020 skup się na relacjach międzyludzkich, ponieważ odegrają one teraz największe znaczenie.

ŚWINIA

Do tego znaku należą osoby urodzone w latach: 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019

Ten rok może być pełen zawirowań dla Ciebie i Twoich bliskich. Możesz popełnić kilka błędów, kiedy nie zachowasz należytej ostrożności. Efekty porażek możesz odczuwać długo, lecz pamiętaj, że masz pełne prawo popełniać błędy. Nie bój się tego i staraj się zawsze mieć alternatywę dla swoich planów. Nie wszystko musi iść po Twojej myśli, mogą czekać Cię nieprzewidziane wydarzenia czy wydatki. Jesteś w stanie uniknąć wielu z nich, ale nie wszystkich. W tym roku skup się głównie na sprawach materialnych i zdrowotnych, dbaj o rodzinę i nie zapominaj o sobie samym.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji