widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-12-29

Życie w harmonii z energią wszechświata - czy doświadczyłeś już synchronizacji?Żyjesz w zgodzie ze sobą, innymi, światem i wszechświatem. Żyjesz w prawdzie. Kochasz siebie i szanujesz innych. Dbasz o siebie - zarówno o ciało jak i o ducha. Pielęgnujesz przestrzeń wokół siebie. Każdego dnia podnosisz swoje wibracje - czujesz w sercu miłość i dobroć. Zmierzasz swoją ścieżką, aby osiągnąć zamierzony cel. Podążasz za głosem serca. Żyjesz w zgodzie ze wszechświatem i dlatego też zaczynasz dostrzegać energię, którą on Cię obdarowuje. Jeśli tak właśnie jest - to bardzo dobrze. To znak, że właśnie wszystko jest tak jak należy. Wszechświat i władające im Energie Wyższe, dają Tobie znać, że będą Cię wspierać prowadzić tak długo, jak będziesz z nimi żył w zgodzie. Jak jednak poznać, że to co nas otacza jest symbolem harmonii ze wszechświatem? Jakich znaków możemy doświadczyć?

Obecność tego typu harmonii, to przede wszystkim "znaki od Losu". Trzeba je więc poznać, żeby je zauważyć. Nie znając ich możesz uznać, że wydarzenia jakich doświadczasz są czymś normalnym - zwykłym przypadkiem. Jeżeli jednak będziesz wiedzieć jak szukać, będziesz potrafić je zauważyć, to będziesz mógł pozwolić wszechświatowi kierować Cię na właściwą ścieżkę. Zrozumiesz jaką drogą masz iść i będziesz wiedzieć na co zwracać uwagę. Być może to właśnie Energie Wyższe podpowiedzą Tobie kolejne kroki jakie powinieneś powziąć i czego powinieneś unikać. Ważne jest jednak odróżnienie prawdziwych symboli od fałszywych znaków płynących z własnych, błędnych przekonań.

Jednym z najczęstszych znaków osiągnięcia harmonii z Wyższymi Energiami jest dostrzeganie powtarzających się liczb takich jak 11, 22, 33, 44 i kolejnych. Mogą to być dwie lub więcej takich samych cyfr obok siebie. Pojawiają się w przeróżnych miejscach. Codziennie budzisz się w nocy przykładowo o 3:33. Siedząc w pracy nagle spoglądasz na zegarek i widzisz godzinę 11:11. Idziesz do parku, a na boisku grają dzieci - wszystkie z cyfrą 3 na koszulce. Jest to znak, że wszystko, co się dzieje wokół Ciebie jest dobre. Jesteś we właściwym miejscu, podejmujesz dobre decyzji i podążasz właściwą ścieżką. To znak, iż dalej mamy tak samo żyć i działać.

Kolejnym i dość częstym znakiem jest sytuacja, w której o czymś pomyślisz i nagle to właśnie się dzieje. Tak jakbyś widział najbliższą przyszłość. Patrzysz na telefon i myślisz o swojej przyjaciółce - ta nagle dzwoni. Jedziesz autem i słuchasz piosenek w radiu myśląc o jednym konkretnym kawałku i nagle właśnie onjest puszczany w stacji. Myślisz o jakimś przedmiocie i nieoczekiwanie ktoś Ci właśnie go daje w prezencie. Zwykle te sytuacje traktowane są jako zbiegi okoliczności. Tłumaczymy sobie je jako zwykły przypadek. Prawda jest jednak taka, że żyjąc w zgodzie ze wszechświatem - mamy z nim połączenie energetyczne. Jesteśmy więc połączeni z innymi ludźmi i przedmiotami. Często więc łapiemy wibrację innych, zanim pojawi się działanie z ich strony lub sami przesyłamy im odpowiednią energię.

Innym znakiem od wszechświata jest nagłe pojawianie się odpowiedzi na nasze pytania. W końcu skoro zadałeś jakieś pytanie, to oczekujesz odpowiedzi. Ciekawe jest jednak to, że odpowiedzi od wszechświata często są niezauważone lub nie są traktowane jako rzeczywista odpowiedź na zadane pytanie. Często nie wiemy co zrobić. Czy zmienić pracę, czy przeprowadzić się, czy wziąć zwierzaka lub gdzie znaleźć bratnią dla nas duszę. Wszechświat podsuwa nam odpowiedzi, tylko trzeba je zauważyć. Jak? Przez książkę, plakat, film, muzykę. Przykładowo ktoś zadaje pytanie czy powinien przeprowadzić się do innego kraju i nagle babcia daje tej osobie w prezencie przewodnik po Francji. Takim znakiem może też być spotkanie odpowiednich osób. Osób, które pomogą podjąć decyzję. Kogoś, kto pomoże Tobie rozwiązać problemy.

Będąc w zgodzie z energią wszechświata ma się wrażenie, że wszystko dobrze się układa. Niczym skomplikowany i niewidzialny plan, który nagle i po prostu działa. Masz dobre wyczucie czasu i wszystko niemalże dopasowuje się do Ciebie. Wszędzie zdążysz i wszystko zrobisz. Nagle złapiesz w locie wazon, wygrywasz na loterii i kupujesz w promocji wymarzoną sukienkę. Niczym klocki lego -wszystko zawsze będzie do siebie pasować :)

Pamiętaj jednak, żeby na te symbole patrzeć z pewnego dystansu - aby dostrzec czy są prawdziwe. Często zdarza się, że podświadomie bardzo pragniemy znaku od wszechświata i to tak bardzo, że sami sobie wmawiamy, że go widzimy. Dodajemy trochę historii do wydarzeń i wierzymy, że oznaczają one coś więcej. Patrz więc chłodnym okiem na to, co wszechświat chce Ci przekazać, żeby nie zbłądzić i skorzystać ze wszystkich jego wskazówe.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji