widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-05-17

Horoskop tygodniowy 17.05 - 23.05

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt. "Horoskop tygodniowy 17.05 - 23.05" .Baran

Obecny tydzień przede wszystkim będzie Wam sprzyjał w kwestiach towarzyskich oraz uczuciowych. Barany dostrzegą w sobie duże pokłady energii, będą rozmowne, kreatywne i wesołe. Krótkie spotkania, wspólne spacery czy telefony do bliskich poprawią Wam nastrój i sprawią, że znów poczujecie się lekko i przyjemnie. W związkach atmosfera będzie wyjątkowo płomienna. Romantyczna kolacja czy wieczór we dwoje sprawią, że zapomnicie o wszystkich kłopotach. Mniej uwagi możecie natomiast poświęcić sprawom pracy. Rutyna codziennych zadań i obowiązków zacznie Was nieco przytłaczać. Możecie również czuć się nieco rozproszeni, więc trudne zadania zechcecie odłożyć na później.

Byk

Z siłą i optymizmem stawisz czoła nowemu tygodniowi. Dobra passa będzie przyświecać zarówno sprawom zawodowym jak i finansowym. Miej oczy szeroko otwarte, ponieważ na horyzoncie może pojawić się dla Ciebie ciekawa propozycja. Bądź serdeczny i otwarty na innych ludzi. Rozmawiaj i słuchaj uważnie, a Twoja dobra energia zacznie do Ciebie powracać. Ludzie, których spotkasz na swojej drodze okażą Tobie dużą życzliwość. W sprawach uczuciowych będzie się dużo dziać. Samotne Byki mogą doświadczyć teraz dużego zainteresowania ze strony płci przeciwnej i poczują się o wiele pewniej. W trwających związkach umocnią się uczucia i padną ważne słowa.

Bliźnięta

Obecny tydzień może Ciebie zaskoczyć swoją różnorodnością. Możesz mieć wrażenie, że gdzie nie spojrzysz, to dzieje się tam coś ciekawego. Pojawią się ciekawe okazje, interesujące wydarzenia, nowe znajomości i możliwości do samorealizacji. W pracy będziesz radzić sobie dobrze - zwłaszcza jeśli Twoje zadania będą polegać na negocjacjach oraz dokonywaniu transakcji. Pozyskanie nowego klienta, sprzedaż czy renegocjacja umowy nie będą stanowić dla Ciebie żadnego kłopotu. Sprawy mogą jednak mieć się nieco gorzej w sprawach uczuciowych. Drobne nieporozumienia mogą przerodzić się w długotrwałe kłótnie, a partner może mieć wrażenie, że poświęcasz mu za mało uwagi. Drobne sprawy mogą szybko wytrącać Was z równowagi, zwłaszcza jeśli ograniczają one Wasze plany.

Rak

W tym tygodniu możesz usłyszeć kilka miłych i budujących słów, które powinieneś wziąć do serca. Sprawy rodzinne i towarzyskie dużo zyskają, kiedy uwierzysz we własne siły. Twoje zmartwienia wydają się być czasem zbyt duże, lecz jeśli nabierzesz choć troszkę dystansu - dostrzeżesz możliwe rozwiązania i znów staniesz na nogi. Sprawy zawodowe mogą nie układać się teraz po Twojej myśli. Możliwe są zmiany, którym będziesz przeciwny. Z czasem jednak odnajdziesz się w nowej przestrzeni i szybko dostrzeżesz korzyści płynące z modyfikacji. W obecnym tygodniu nie spiesz się też z podejmowaniem decyzji. Działaj powoli i rób to, co konieczne, aby mieć jeszcze kilka chwil dla regeneracji sił. Odpoczynek na łonie natury pozwoli Tobie również prędzej odzyskać równowagę wewnętrzną.

Lew

Obecny tydzień będzie przeplatanką chwil radosnych z obowiązkami. Dawno odkładane sprawy mogą dać o sobie znać i zdecydowane nie będą chciały dłużej czekać. Możesz spodziewać się większej ilości pracy, drobnych napraw w domu lub próśb od Twoich bliskich. W sferze zawodowej natomiast odzyskasz spokój i równowagę. Większość spraw przebiegnie po Twojej myśli. W najbliższym czasie możesz również odnieść wrażenie, że wszyscy więcej "lepiej", co jest dla Ciebie dobre. Możesz poczuć, że większość Twoich decyzji jest krytykowana lub niezrozumiała dla otoczenia. Nie warto jednak wdawać się w dyskusję, a zaoszczędzoną energię zainwestować w realizację swoich planów. W związkach uczuciowych nie braknie wzajemnej uwagi i troski. Weekend może zaś zaowocować miłym i namiętnym czasem we dwoje.

Panna

W obecnym tygodniu nie braknie Tobie sił i chęci do pracy. Będziesz działać szybko i precyzyjnie. Wszelkie zadania wykonasz z łatwością, dzięki czemu nie tylko nadrobisz zaległości, ale też wykonasz zadania, które przeznaczone były na później. Twoja zaradność spotka się z uznaniem, lecz możesz czuć się rozdrażniony biernością czy marudzeniem u innych. Możesz czuć potrzebę, aby wszystkich pogonić do działania. Zatrzymaj się jednak na chwilę i pomyśl, że inni mogą nie mieć aż tyle energii i chęci do pracy. W sprawach towarzyskich powstrzymaj się przed krytyką innych, ponieważ może to zrodzić niepotrzebne napięcie lub nieporozumienia. Zaufaj jednak swojej intuicji w sprawach uczuciowych - teraz jest czas na podjęcie dobrych decyzji, więc jeśli nosisz się z jakimś zamiarem, to nie powstrzymuj się dłużej. Obecny tydzień to również świetny czas na mniejsze lub większe podróże. Zadbaj o regenerację sił.

Waga

Obecny tydzień będzie dla Ciebie łagodny i spokojny, dzięki czemu zyskasz czas i możliwości dla realizacji własnych pasji. Regeneracja sił i poprawa humoru to rzeczy, których potrzebujesz najbardziej, więc - bez wyrzutów sumienia - podziel się swoimi obowiązkami i zorganizuj przestrzeń dla siebie. Nie odrzucaj też propozycji spotkań i wyjazdów, zwłaszcza jeśli będą się one odbywać na łonie natury. Szum wiatru, promienie słońca i dobre towarzystwo sprawią, że poczujesz się wyjątkowo lekko i przyjemnie. Trudne sprawy - jeśli wciąż mogą poczekać - odłóż na później. W pracy spodziewaj się łagodnej atmosfery, a w domu czułości i troski. Teraz będziesz cieszyć się drobnymi przyjemnościami. Samotne Wagi będą zaś cieszyć się powodzeniem i poczują się atrakcyjne.

Skorpion

Ten tydzień to czas, w którym dostrzeżesz prawdziwą naturę swoich uczuć i zapragniesz dla siebie więcej. Nudne, rutynowe aktywności i uczucia chłodne niczym wczorajsza kawa, to nie jest coś, czym pragniesz się otaczać. Możesz odczuć silne pragnienie zmian, pobudzenie emocjonalne, wzrost sił witalnych i napływ namiętności. Dla trwających związków może być to czas nieco burzliwy, lecz również oczyszczający i ożywiający. Rodzinne wyjście ze strefy komfortu sprawi zaś, że na nowo dostrzeżecie piękno i różnorodność świata. W pracy zawalczycie o swoje, a Wasze wysiłki zakończą się powodzeniem. Samotne Skorpiony, kiedy tylko wyjdą poza swoje cztery ściany - szybko zauważą, że niczym magnes przyciągają do siebie spojrzenia płci przeciwnej.

Strzelec

W obecnym tygodniu dostrzeżesz szereg korzystnych dla Ciebie zbiegów okoliczności. Drobne nieporozumienia zostaną wyjaśniowe, mniejsze problemy mogą rozwiązać się same, a nieszczerość wobec Ciebie wyjdzie na jaw. W pracy będziesz radzić sobie bez większych trudności. Możesz czuć się zmęczony, lecz jednocześnie sprostasz bezbłędnie wszystkim zadaniom. Ważne rozmowy zawodowe warto jednak przełożyć na później. W sferze finansowej warto zachować również nieco więcej rozwagi i cierpliwości. Szybko może się okazać, że nowy nabytek nie jest jednak tym, czego potrzebowałeś. W trwających związkach czas nie sprzyja ważnym rozmowom i decyzjom. Drobne napięcia mogą szybko przerodzić się w długotrwałe kłótnie. W tym tygodniu również może się do Was odezwać ktoś, z kim długo nie miałeś kontaktu. Samotne Strzelce nabiorą zaś większej odwagi i pewności siebie, dzięki czemu szybko staną się duszą towarzystwa.

Koziorożec

Obecny tydzień to idealny czas dla Koziorożców, które noszą się z zamiarem dokonania zmian w sferze finansowej czy zawodowej. Teraz może pojawiać się dla Was ciekawa oferta lub propozycja, która zaprocentuje na przyszłość. Twoje zakupy okażą się trafne, a inwestycje dochodowe. W sferze uczuć spodziewaj się drobnych nieporozumień i chwil, w których to nie Ty czy partner, lecz osoby trzecie zapragną oceniać jakość Twoich relacji. Zawsze możesz wysłuchać opinii innych, lecz nie podejmuj ważnych decyzji pod wpływem chwili czy pod czyjąś namową. Postawienie zdrowych granic i wypracowanie kompromisów pozwolą Tobie cieszyć się bezpieczną i pełną miłości relacją. Dla samotnych Koziorożców będzie to czas przelotnych znajomości, które mogą nie zagościć na dłużej w Waszym życiu.

Wodnik

Najbliższe dni mogą być dla Wodników dość trudnym czasem, ponieważ możecie odnieść wrażenie, że gdzie się nie obrócicie - tam czeka na Was jakaś kolejna kłoda pod nogi. Obecny tydzień sprawi, że będziecie czuć się rozproszeni, zmęczeni oraz przytłoczeni nadmiarem obowiązków. Sprawy finansowe mogą nie układać się po Waszej myśli. W pracy możecie popełnić drobny błąd, który - mimo, że niewielki - nie umknie uwadze innych. W sferze uczuć możecie zaś poczuć się niepewni, zazdrośni lub niespełnieni. W gniewie możecie powiedzieć lub usłyszeć o kilka słów za dużo, więc postarajcie się odłożyć ważniejsze rozmowy lub decyzje na późniejszy czas. Teraz warto, abyście nabrali większego dystansu wobec innych i skupili się na odzyskaniu wewnętrznej harmonii. Poświęćcie chwilę na odpoczynek i skupcie się jedynie na najważniejszych obowiązkach.

Ryby

Obecny tydzień będzie dla Ryb czasem, w którym nie zabraknie rozmów, spotkań i różnego rodzaju analiz. Wasze serce i umysł będą przepełniać głównie rozważania dotyczące natury pragnień i uczuć - Waszych własnych oraz innych. Zapragniecie rozwiać Wasze wątpliwości, omówić wszystkie nieporozumienia oraz odkryć wszystkie karty, aby zaplanować kolejne kroki na Waszej ścieżce życiowej. W sferze zawodowej będziecie radzić sobie wyśmienicie. Nie tylko wykonacie swoje podstawowe obowiązki, lecz również macie szansę zabłysnąć swoją pomysłowością i spotkać się z uznaniem innych. Podczas ważnych spotkań ważny może być właśnie Wasz głos, więc nie obawiajcie się go zabierać. W sferze uczuciowej najważniejsze będą zaś rozmowy. Od jakiegoś czasu możecie odnosić wrażenie, że partner nie rozumie Waszych potrzeb. Nie czekajcie więc aż się domyśli, lecz również spokojnie i pewnie powiedzcie o tym, co leży Wam na sercu. Nie gniewajcie się, nie obrażajcie, lecz zadbajcie o łagodną i precyzyjną komunikację. Dla samotnych Ryb będzie to zaś czas, w którym skup


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji