widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-08-03

Horoskop - sierpień 2021

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem na sierpień 2021".Baran

Sierpień będzie dla Ciebie bardzo dobrym miesiącem! Wszystko w końcu zacznie się układać po Twojej myśli i znajdziesz chwilę na relaks. Będziesz potrafił znaleźć wewnętrzny spokój i harmonię. Nauczysz się odpuszczać w nieważnych rzeczach i skupisz się na tym, na co masz realny wpływ. A ten będziesz mieć na wiele rzeczy! Praca, nauka, wyjazdy - tu wszystko zależy od Ciebie i nie dasz nikomu popsuć swoich planów. Pamiętaj tylko, aby być stanowczym w tym czego chcesz i nie poddawaj się przy małych niepowodzeniach. W miłości uważaj żeby wakacyjna aura jednak za bardzo Cię nie rozpuściła. Dbaj o drugą osobę i licz się z jej zdaniem. Jeżeli dopiero szukaj miłości, to zachowaj szczególną otwartość towarzyską w pierwszych dwóch tygodniach sierpnia.

Byk

Sierpień wykorzystaj jako czas na ułożenie wszystkich swoich spraw. To właśnie teraz powinieneś stąpać twardo po ziemi i zaplanować dalsze kroki. Zastanów się co robisz, co jest dla Ciebie ważne, ile masz pieniędzy i na co pragniesz je wydawać. Skrupulatnie ponotuj i przeanalizuj wszystko, a Twoje starania zostaną docenione. Nie przejmuj się, że inni są teraz beztroscy, jak to w wakacje bywa, a Ty szukasz pewności i bezpieczeństwa w swoim otoczeniu. Wszystko co teraz robisz - robisz dla przyszłego siebie. Zasiewasz ziarno, aby w przyszłości Twoje życie było prostsze i wygodniejsze. W miłości będziesz czuć się stabilnie i bezpiecznie. Nie grożą Wam poważniejsze kłótnie, a wręcz przeciwnie - w większości kwestii będziecie się zgadzać i wspierać z partnerem. Samotne Byki mogą liczyć na przelotne miłostki, lecz jedna z tych znajomości może zaowocować dla Was w przyszłości.

Bliźnięta

Dla Ciebie sierpień będzie bardzo dobrym miesiącem pod względem zawodowym. Tak, inni będą myślami na wakacjach, ale Twoja ciężka praca zostanie zauważona i doceniona, co może bardzo szybko korzystnie wpłynąć na Twój domowy budżet. Nie bój się więc podejmować decyzji i ciężko pracować! Jeśli pragniesz zmienić pracę - zrób to właśnie teraz. W obecnym miesiącu będziesz mieć bardzo dużo energii, więc wszystkie swoje cele z łatwością zrealizujesz. Z łatwością uporasz się również ze sprawami, które odkładałeś na później. W miłości bądź jednak ostrożny i bardziej uważny. Skupienie na pracy może nieco ostudzić związek lub utrudnić poszukiwanie odpowiedniego partnera. Unikaj sprzeczek i staraj się wykorzystywać wolny czas na różne kontakty z nowymi ludźmi. Nie rób jednak nic gwałtownie. Pośpiech nie będzie Twoim sprzymierzeńcem.

Rak

W sierpniu uważaj w pracy. Wakacyjne rozluźnienie może sprawić, że trudno będzie się Tobie odnaleźć i skupić. Ktoś inny również może czekać na Twoje potknięcie, aby wzmocnić własną pozycję zawodową. Staraj się starannie wykonywać swoje obowiązki, żeby nie zaliczyć jakiejś wpadki. Jeżeli zaangażujesz się w życie zawodowe, to po dwóch tygodniach sytuacja się uspokoi, tym samym dając Tobie więcej miejsca na życie uczuciowe. Sprawy miłosne przejdą teraz na pierwszy plan. Jeżeli jesteś w związku, to wykorzystaj tę energię i zadbaj o ponowne rozpalenie namiętności i większą bliskość. Może jakiś krótki wypad na wakacje, chociażby na weekend? Jeżeli dopiero poszukujesz swojej drugiej połówki, to jest idealny czas. Bywaj wszędzie gdzie możesz i poznawaj nowe osoby. Możliwe, że na horyzoncie pojawi się również dawna miłość.

Lew

Dobra passa nadal trwa! Sierpień to kolejny dobry miesiąc, tylko musisz uwierzyć w siebie. Cokolwiek będziesz robić - zobaczysz pozytywne rezultaty. Warto więc teraz działać! W pracy, jeżeli będziesz dzielnie i sprawnie wykonywał swoje obowiązki, zostaniesz zauważony i doceniony. Uważaj jednak w kwestii inwestycji i zakupów - coś, co teraz zakupisz, może nie spełnić Twoich oczekiwań lub szybko wygeneruje dodatkowe koszty. W miłości będzie zaś gorąco! Wystarczy wyjść do innych ludzi, żeby móc poznać kogoś kto może nieźle namieszać w Twoim życiu. Jeżeli już masz partnera, to sprawy również nabiorą tempa. Będzie przyjemnie, romantycznie i namiętnie. To świetny czas żeby znaleźć kilka chwil tylko dla was dwoje. To też czas, gdy być może będziecie chcieli przenieść swój związek na wyższy poziom.

Panna

Sierpień dla Ciebie będzie miesiącem dość spokojnym i zrównoważonym, jeśli tylko sobie na to pozwolisz. Warto wykorzystać czas do odpoczynku i zadbać o równowagę wewnętrzną. Pamiętaj, że nie zawsze musisz być pod telefonem, a relaks - nawet w domowym zaciszu - będzie dla Ciebie lepszy niż niewygodna czy nieprzyjemna rozmowa. Masz prawo mniej angażować się w życie innych, jeśli nie masz na to sił. To nie jest też miesiąc większych zmian czy podejmowania trudnych decyzji. Staraj się więc porządnie robić swoje, skup się na tym i poczekaj. Pamiętaj, że spokojne chwile również są cenne i nie zmarnuj tego czasu. To właśnie teraz jest świetny czas na spacery, wycieczki rowerowe, chodzenie do lasu czy nad wodę. Złap oddech przed następnymi miesiącami. W miłości spodziewaj się romantycznych chwil tylko we dwoje i zdrowego balansu pomiędzy tym, czego pragniesz Ty, a czego pragnie Twój partner. Dla samotnych Panien sierpień może niestety nieść ze sobą rozczarowania.

Waga

W sierpniu będziesz miał bardzo dużo sił i chęci do działania. Jest to czas, gdy w końcu będzie Ci się chciało żyć, zdobywać i odkrywać. Zanim jednak zaczniesz rozpoczynać nowe rzeczy, skup się na pozamykaniu wszystkich wcześniejszych zobowiązań. O wiele łatwiej i efektywniej będziesz później działać, gdy nic nie będzie Ci ciągle wisiało na plecach. W sferze zawodowej może dziać się niewiele. Najbardziej absorbujące mogą okazać się rozmowy ze współpracownikami. W miłości uważaj na zbyt szybkie tempo, prędkie deklaracje i nieprzemyślane decyzje. Jeżeli będziesz chciał działać po omacku, to nie będziesz w stanie się na spokojnie zastanowić, czego chcesz od życia. Pozwól sobie ocenić sytuację bardziej na chłodno i mów drugiej osobie o swoich potrzebach. Samotne Wagi mogą mieć wrażenie niedopasowania w nowej relacji i nie będą w błędzie.

Skorpion

Sierpień będzie dla Ciebie dość pracowitym miesiącem. Zobaczysz, że wytężona praca zostaje zauważona i doceniona, przez co jeszcze bardziej będziesz chciał się pokazać z dobrej strony. Staniesz się dociekliwy, ciekawy i kreatywny. To spowoduje natomiast, że z łatwością dostrzeżesz błędy i zaniedbania innych oraz łatwo sobie z nimi poradzisz i je naprostujesz. Unikaj jednak poważnych decyzji i deklaracji, ponieważ mogą przynieść niekorzystne dla Ciebie konsekwencje. Pozwól by inni wzięli na siebie większą odpowiedzialność. Samodzielnie możesz wszystkiemu nie podołać. W miłości spokojnie i zdecydowanie "do przodu". Poczujecie się docenieni i obdarzeni miłością. Sierpień będzie również sprzyjał poznawaniu nowych osób, flirtom i romansom.

Strzelec

W sierpniu nie powinieneś się nudzić! Będziesz pełen optymizmu, siły i wewnętrznej radości. Ułatwi Ci to działanie i nawet coś, co wcześniej wydawało się trudne, teraz w końcu stanie się możliwe. Dzięki temu uda Ci się zamknąć kilka starych tematów i będziesz czuć się znacznie lżej niż wcześniej. Nie zamykaj się także na nowe projekty. Świetnie sprawdzisz się teraz w rzeczach wymagających artystycznego zacięcia. Nawet jeżeli teraz coś wydaje się mało znaczące, to w przyszłości może mieć duże znaczenie. W stałym związku możesz odczuć niepewność lub niedosyt. Będziesz czuć się trochę zdystansowany, mogą również pojawiać się nieporozumienia i kłótnie. Samotne Strzelce mogą również poczuć się zazdrosne o innych, lecz nieustannie macie szansę, aby otworzyć się i cieszyć z relacji, jakie możecie nawiązać.

Koziorożec

Sierpień będzie dla Ciebie korzystnym miesiącem. To czas, w którym należy zakasać rękawy i pracować, ponieważ każda nowa inwestycja może przynieść pozytywne rezultaty. Twój wysiłek jednak nie będzie dla Ciebie przykrym obowiązkiem, a czymś przyjemnym. Będziesz z optymizmem przyjmował każde kolejne wyzwanie. To także świetny miesiąc, żeby skupić się na swoim domowym budżecie i porządnie go zaplanować. Sierpień również wyjątkowo sprzyja załatwianiu spraw urzędowych i krótkim podróżom. Jeżeli jesteś w związku, to wykorzystaj końcówkę wakacji, żeby polepszyć trochę relację między Wami. Od jakiegoś czasu możecie czuć, że coś jest ,,nie tak" - omówcie to i postarajcie się odnaleźć kompromis. Jeżeli dopiero rozglądasz się za miłością, to ten miesiąc będzie sprzyjał nowym relacjom, flirtom i miłostkom.

Wodnik

Sierpień będzie dla Ciebie bardzo atrakcyjnym czasem. Będziesz miał dużo możliwości wyjazdów i poznawania nowych miejsc. Jeżeli tylko będziesz otwarty na to, co nowe, to możesz także zdobyć dużo doświadczenia, które zaprocentuje w przyszłości. To także świetny miesiąc, aby zacząć coś, co od wielu lat odkładałeś, bo nie miałeś na to sił i czasu. Może to być nauka języka, gra na instrumencie, pasja czy sport. W sferze zawodowej bez większych zmian, lecz możesz niestety spodziewać się obmowy i plotek na swój temat. W miłości natomiast możliwe jest duże ożywienie. Często będziesz spotykać nowe osoby i dzięki temu to Ty będziesz decydować z kim chcesz spędzać czas. Jeżeli jesteś w związku, to sierpień będzie dobrym miesiącem na przyjrzenie się relacji, aby coś skorygować i podjąć właściwe decyzje.

Ryby

Sierpień będzie miesiącem, który skupi niemalże całą Twoją uwagę na pracy. Twoja sytuacja może wydawać się niepewna lub skomplikowana. Twój wysiłek przyniesie jednak poprawę i korzyści finansowe, więc zdecydowanie warto się trochę potrudzić, aby później było lepiej. To właśnie teraz jest świetny czas na to, żeby awansować, dostać podwyżkę lub poszukać nowej, lepszej dla Ciebie pracy. Sierpień będzie też sprzyjał spawom zdrowotnym - odzyskasz siły i już tak łatwo Cię nie opuszczą. Trochę gorsze chwile czekają Cię jednak w miłości. Pochłonięcie pracą może spowodować, że nie będziesz mieć czasu dla swojego partnera lub nie będziesz w stanie szukać miłości. Możesz czuć rozdrażnienie i być bardziej wrażliwy niż zazwyczaj. Unikaj więc konfliktów i jasno przekaż drugiej osobie z czego wynika Twoje zmęczenie. Spokojna i szczera rozmowa stanie się dobrym fundamentem dla poprawy w Waszej relacji.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji