TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 11.10 - 17.10

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 11.10 - 17.10

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 11.10 - 17.10".BARAN

W tym tygodniu warto uważać, aby w swoim życiu zawodowym nie podejmować zbyt ryzykownych i lekkomyślnych decyzji, gdyż może się to skończyć stratą. Najlepiej będzie zachować zdrowy rozsądek, a z większymi zmianami po prostu poczekać. W miłości będziecie teraz dość niecierpliwi. W stałych związkach możecie mieć nadmierne wymagania wobec partnera. Może to zacząć stanowić kość niezgody pomiędzy Wami, choć partner powinien wszystkiemu sprostać. Osoby wolne nie mają teraz większych szans na rozpoczęcie nowego uczucia, a co więcej - nawet będą czuły się wygodnie w swojej obecnej sytuacji. Sprawy zdrowotne obejdą się bez większych komplikacji. Pamiętajcie jednak, aby nie przeciążać swojego organizmu i zachować umiar we wszystkim, nawet podczas ćwiczeń fizycznych.

BYK

W pracy będziecie obecnie bardzo ambitni i zaangażowani. Trudno powiedzieć czy źródłem będzie Wasza własna energia czy wymagania firmy, ale pracować będziecie przynajmniej za dwóch. Niewykluczone, że zdobędziecie lepsze stanowisko, premię lub podwyżkę, a współpracownicy będą Was cenić i szanować. W uczuciach nastąpi aktywny czas. Osoby w stałych związkach mogą spotkać na swojej drodze różne wyzwania, którym trzeba będzie podołać. Bardzo możliwe, że spotkacie również osobę, która nieco zawróci Wam w głowie i podda próbie istniejący związek. Osoby wolne mogą teraz liczyć na duże powodzenie wśród płci przeciwnej. Mimo wszystko trudno im będzie zaangażować się na poważnie. Jeśli chodzi o zdrowie, najbliższe dni upłyną pod znakiem dużego spadku energii, zwłaszcza pod koniec tygodnia.

BLIŹNIĘTA

W kwestii pracy i finansów, przez cały tydzień utrzyma się u Was dobra passa. Sprawi ona, że będziecie sprawnie realizować swoje zadania, osiągając przy tym bardzo dobre wyniki. Natomiast dla osób szukających zatrudnienia - gwarantuje pomyślne znalezienie ciekawej oferty. Możecie również liczyć na satysfakcjonujący stan gotówki w portfelu. W sferze uczuciowej przejdą nieco ciemniejsze niż zwykle chmury. Osoby w stałych związkach doznają zawodu bądź rozczarowania, a w dodatku zaczną dopisywać sobie do wszystkiego czarne scenariusze. W Waszej relacji mogą pojawić się kłótnie lub niedopowiedzenia, które rzucą cień na atmosferę podczas niemalże całego tygodnia. U osób wolnych niestety nie będzie to też pomyślny czas, aby poznać kogoś nowego. Zdrowie w drugiej połowie tygodnia może się trochę pogorszyć, najczęściej na rzecz problemów w układem trawiennym, alergii lub infekcji wirusowych.

RAK

W najbliższych dniach może czekać Was niezbyt przyjemna rozmowa z szefem, której wolelibyście uniknąć. Jeśli zachowacie zimną krew, wykażecie się spokojem i ostrożnością, wyjdziecie z niej bez szwanku. Zwróćcie również uwagę na swoich współpracowników - ktoś może zechcieć wykorzystać Wasz błąd lub chwilę nieuwagi, aby rzucić kolejną kłodę pod nogi. W miłości bardzo romantycznie i żarliwie. Osoby w stałych związkach będą miło zaskoczone gestami lub niespodziankami ze strony swojego partnera. Poczują się zaopiekowane, kochane i docenione. Osoby wolne mają teraz okazję, aby pewną znajomość rozwinąć i przekuć w coś trwalszego. Zdrowie zapowiada się bardzo dobrze. Teraz będziecie tryskać energią i siłą fizyczną. Mimo to oczywiście nie zapominajcie, aby dbać o siebie.

LEW

W tym tygodniu możecie czuć się niespełnieni i niezadowoleni w kwestii swojej pracy zawodowej. Pomyślcie nad wprowadzeniem zmian i nie przyjmujcie na swoje barki obowiązków, których nie jesteście w stanie samodzielnie wykonać. W najbliższych dniach może również pojawić się alternatywna opcja zarobkowania, którą dobrze będzie na spokojnie rozważyć. Uczucia zapowiadają się bardzo ładnie. W stałych związkach zapanuje harmonia, zgoda i nie zabraknie także romantycznych uniesień, to dobry czas na randkę. Osoby wolne mogą teraz poznać kogoś, kogo oczarują swoją urodą i osobowością, a znajomość z nim ma szansę stać się trwałym związkiem. Jeśli chodzi o zdrowie, niestety może być ono słabsze niż zazwyczaj. Należy zwrócić szczególną uwagę na wzmacnianie swojej odporności oraz odpowiednią dietę.

PANNA

W pracy - ku Waszemu własnemu zaskoczeniu - będziecie tryskać energią i entuzjazmem. Możecie osiągnąć teraz swoje upragnione od dawna cele, otrzymać awans, podwyżkę lub nagrodę. Wszelkie transakcje, rozmowy i plany pójdą po Waszej myśli. Może Was również czekać podróż związana z wykonywanym zawodem. W miłości zrobi się zaś poważnie. Osoby w stałych związkach porozmawiają z partnerem na tematy dotyczące wspólnej przyszłości, co - pomimo pewnych niezgodności oczekiwań - wyjdzie im na dobre. Osoby wolne mogą teraz poznać kogoś, kto ma szansę zagościć w ich życiu na dłużej, lecz bardziej w formie przyjaźni czy cennej znajomości niż związku partnerskiego. Zdrowie wygląda obiecująco, jednak możecie paść obecnie ofiarą sezonowej chandry czy nadmiernego stresu. To na szczęście jedyne zagrożenia.

WAGA

W najbliższych dniach możecie poczuć się dość mocno ograniczeni przez swoje obowiązki zawodowe i przytłoczeni nawałem pracy. Możecie również zapragnąć odpoczynku i chwili większej beztroski. Doskonałą radą na to będzie krótki wyjazd np. za miasto czy zorganizowanie dnia na świeżym powietrzu wraz z bliskimi Wam osobami. Jeśli chodzi o uczucia, nie w głowie będą Wam teraz romantyczne uniesienia. W tym tygodniu zaczniecie patrzeć bardziej przyziemnie na miłość. Osoby w stałych związkach z chęcią zastanowią się nad dalszymi planami na przyszłość, również tymi dotyczącymi majątku i spraw materialnych. U osób wolnych raczej bez zmian. W sferze zdrowotnej unikniecie poważniejszych kłopotów, mogą Wam jednak doskwierać okresowe bóle głowy.

SKORPION

W pierwszej połowie tygodnia może czekać Was strata pieniężna lub nieplanowany wydatek i będziecie się przez to bardzo martwić stanem swoich finansów. Będzie to jednak chwilowe, dość szybko okaże się, że sytuacja nie jest wcale taka zła. Nie bójcie się prosić bliskich o wsparcie. Miłość ulegnie lekkiemu przygaszeniu czy ochłodzeniu. Osoby w stałych związkach mogą zdystansować się wobec swojego partnera, jeśli w jakiś sposób nie spełni on ich oczekiwań. Może pojawić się u Was chęć zastosowania "cichych dni" w formie "kary" dla partnera. Rozwiązanie problemu jednak kryje się w komunikacji, a nie w milczeniu. U osób wolnych nie będzie to odpowiedni moment, aby coś się w tej kwestii zmieniło. Zdrowie zapowiada się bezproblemowo. Warto jednak cały czas pamiętać o tym, aby o siebie dbać i stosować działania profilaktyczne, np. ćwiczyć, chodzić na spacery i odpoczywać.

STRZELEC

W tym tygodniu mogą czekać Was zmiany w pracy. Okażą się dość radykalne i stresujące, jednak - na dłuższą metę - z pozytywnym skutkiem. Będą one poprzedzone dylematami i przymusem podjęcia ważnej decyzji. W uczuciach nieco niestabilnie. Osoby będące w stałych związkach zaczną zastanawiać się czy ich relacja na pewno jest odpowiednia, zauważając rażące różnice pomiędzy nimi a partnerem. Skupiając się na tym, co dla Was "odmienne", możecie zapomnieć o tym, co Was łączy i jest dla Was "wspólne". Pomyślcie o zastosowaniu kompromisu i spotkajcie się "w połowie". Dla osób wolnych nie będzie w tym czasie dużych szans na nowe uczucie. W kwestii zdrowia wszystko w jak najlepszym porządku. Wasze samopoczucie fizyczne znajdzie się w optymalnej równowadze, a osoby chorujące przewlekle mogą odczuć teraz poprawę.

KOZIOROŻEC

Sfera pracy i finansów wygląda w najbliższych dniach bardzo obiecująco. Dzięki Waszej determinacji doprowadzicie wszystkie przedsięwzięcia i projekty do końca - tak, aby były dopięte na ostatni guzik. Możliwe też nawiązanie udanej współpracy lub podpisanie korzystnej dla Was umowy. Również w miłości nie będzie powodów do zmartwień. Osoby w stałych związkach odczują wyraźne ciepło oraz zaangażowanie ze strony partnera, a w relacji będzie panować uczuciowy dobrostan. Osoby wolne mogą teraz spotkać kogoś, kogo zauroczą swoją urodą, osobowością i talentami. Poczujecie się bardziej atrakcyjnie i staniecie się bardziej pewni siebie. Zdrowie zapowiada się całkiem nieźle - będziecie pełni energii i siły fizycznej. Jedyne ewentualne ryzyko to dolegliwości związane z ciśnieniem, zwłaszcza zbyt wysokim.

WODNIK

Wraz z początkiem tygodnia będziecie bardziej wyciszeni, skłonni do głębokich przemyśleń, co zaprocentuje ciekawymi pomysłami dotyczącymi pracy zawodowej. To dobry czas, aby zakończyć nieudane czy niesatysfakcjonujące przedsięwzięcia i wcielić w życie coś nowego. W uczuciach będziecie teraz jednak wyjątkowo lekkomyślni, przez co możecie niechcący zranić swojego partnera, choćby nieprzemyślanymi docinkami słownymi. Osoby wolne nie znajdą teraz trwałego związku, jednak mogą nawiązać luźniejszą znajomość lub poflirtować. Wasze zdrowie obecnie trochę się pogorszy. Możecie poczuć się ociężali, ospali, a także doświadczyć problemów z kręgosłupem, układem kostno-stawowym lub nadciśnieniem.

RYBY

W nadchodzących dniach będziecie mieć okazję, aby Wasz sytuacja materialna ze stabilnej zmieniła się w nieco bogatszą. Może stać się to za pomocą awansu w pracy, premii, nagrody, a będzie to rezultat Waszego dotychczasowego wysiłku i starań, które zostaną w końcu zauważone. Spodziewajcie się uznania Waszej pracy i premii. Miłość zaś w końcu rozkwitnie. W stałych związkach przeżyjecie masę zarówno ognistych, jak i romantycznych emocji, a Wasza relacja wyraźnie ruszy naprzód. Osoby wolne także będą mieć teraz dużą szansę, aby w końcu poczuć ukłucie strzały amora i zaangażować się w nową znajomość. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, istnieje możliwość niegroźnych, lecz nawracających dolegliwości, które będą wymagać kontaktu z doświadczonym lekarzem.