widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-10-26

Kim są wampiry energetyczne i w jaki sposób się przed nimi chronić?



Zapewne zdarzały Wam się w życiu sytuacje, kiedy po rozmowie lub wymianie zdań z innym człowiekiem, poczuliście się gorzej, byliście zmęczeni lub rozbolała Was głowa... Być może nawet zdarzało się to niejednokrotnie po interakcji z konkretną osobą. Jeśli to wszystko brzmi znajomo, niewykluczone, że padliście ofiarą ataku energetycznego lub mieliście wręcz do czynienia z wampirem energetycznym. Czym w takim razie jest wampiryzm energetyczny ?

Określenie to opisuje ludzi, którzy dosłownie "wysysają" z innych ich energię - stąd zwie się ich właśnie "wampirami", tyle że zamiast krwi, żywią się energią innych osób. Brzmi strasznie? Niestety, to jeszcze nie koniec... Czasami zdarza się, że wampirem energetycznym jest bliska nam osoba, może to być ktoś z rodziny, sąsiad, kolega, koleżanka czy ktoś ze środowiska pracy. Osobiście spotkałam się z przypadkiem, kiedy wampirem energetycznym był szef pewnej firmy. Regularnie atakował słownie kogoś z pracowników - najczęściej niesłusznie lub w sposób niekulturalny - a po wszystkim osoba miała silne wrażenie zmęczenia, braku sił życiowych, poczucia jakby zaraz miała zachorować, pojawiał się też dość silny ból głowy. Dopiero po wykonaniu zabiegu oczyszczania i ochrony energetycznej (nie było możliwości zmiany szefa, ani planu odejścia z pracy) - wszystkie te nieprzyjemne odczucia i dolegliwości zniknęły.

Wampiry energetyczne żerują na energii innych i zazwyczaj życzą ludziom źle. Co w takim razie należy zrobić? Pierwszym krokiem byłoby tu oczywiście zerwanie lub przynajmniej ograniczenie kontaktów z taką osobą do niezbędnego minimum. Bardzo ważne jest właśnie uświadomienie sobie tego, że ktoś działa na nas w taki, a nie inny sposób i że prawdopodobnie mamy do czynienia z energetycznym wampirem. Już sama świadomość istnienia zależności "wampir-ofiara" powoduje, że możemy w jakikolwiek sposób chronić przed nim naszą energię. Wampiry energetyczne są osobami o niskich wibracjach, dlatego często wybierają na swoje ofiary ludzi o wibracjach wyższych. Nierzadko odczuwających wewnętrzną radość, optymizm czy ogólne zadowolenie - chcąc się tym wszystkim "pożywić", jednocześnie okradając nas z tych wysokich wibracji. Dlatego rezultatem jest nasze złe samopoczucie, nie tylko na poziomie fizycznym, lecz także emocjonalnym, np. uczucie przybicia, przygnębienia, odczuwanie lęku. W skrajnych przypadkach - przy długiej ekspozycji na wampiryzm - może pojawić się depresja lub nerwica. Oczywiście nie zawsze mamy możliwość całkowitego zerwania kontaktu z wampirem energetycznym czy gwarancję, że już nigdy nie spotkamy go na swojej drodze. Istnieją jednak pewne sposoby, aby skutecznie chronić się przed takimi istotami i "nie oddawać" im swojej energii.

Starym i znanym od lat sposobem samodzielnego i podstawowego oczyszczania z negatywnej energii jest kąpiel w soli. Jeśli podejrzewamy, że mieliśmy do czynienia z wampirem energetycznym, możemy wykąpać się w soli, wyrażając przy tym intencję oczyszczenia ze wszystkich złych energii, z którymi mogliśmy mieć styczność - ze szczególnym uwzględnieniem tej konkretnej osoby. Możemy również oczyścić siebie poprzez okadzanie dymem białej szałwii lub palo santo. W przypadku trudniejszych przypadków i sytuacji - doradzany jest zabieg oczyszczania energetycznego, który będzie przeprowadzony przez doświadczonego Eksperta ezoterycznego.

Kolejną metodą jest stosowanie amuletów ochronnych, mogą to być odpowiednio dobrane kamienie. Warto zaopatrzyć się w minerały takie jak: kryształ górski, czarny turmalin, obsydian, ametyst, tygrysie oko czy onyks. Możemy nosić biżuterię z dodatkiem tych kamieni lub po prostu sam pojedynczy kamień. Przed jego użyciem dobrze jest oczyścić minerał (kamienie posiadają odmienne metody oczyszczania i ładowania energetycznego), a następnie przekazać mu w myślach intencję, aby chronił naszą energię przed negatywnymi wpływami. Następnie w przypadku spotkania z wampirem, mieć go przy sobie. Podczas użytkowania należy - co jakiś czas - oczyszczać nasz minerał ochronny i ponownie go ładować.

Bardzo pomocna jest także modlitwa o ochronę do Aniołów, Boga lub Energii Wyższych - w zależności od tego w kogo wierzymy. Wystarczy własnymi słowami opowiedzieć w modlitwie o co nam chodzi i poprosić o ochronę przed wampirem energetycznym. Doskonale sprawdzi się tu modlitwa do Archanioła Michała, który jest pogromcą wszelkich złych energii, ale oczywiście nie musi być to wyłącznie Jego postać. Najważniejsze, aby wybrać takiego "adresata" naszych próśb, który będzie jak najbardziej zgodny z naszą własną wiarą i przekonaniami.

Kolejnym, troszkę już trudniejszym, sposobem ochrony jest ustawienie tarczy energetycznej. Jak najprościej tego dokonać ? Spróbować wyobrazić sobie, że nasza aura zamienia się w "bańkę", która twardnieje i otacza nas całych niczym skorupka jajka, od stóp do głowy. Jest to wizualizacja połączona z afirmacją, która działa jako bariera energetyczna dla obcych energii - nie będzie ich do nas dopuszczać.

Innym prostym działaniem obronnym jest krzyżowanie rąk i nóg, kiedy mamy styczność z nieżyczliwą, szkodliwą dla nas osobą. W czasie spotkania z wampirem wystarczy założyć nogę na nogę lub skrzyżować ręce na kolanach, aby uniemożliwić, a nawet odbić natarcie na nasze biopole. Są ludzie zawsze siadający w ten sposób, chroniąc się niejako podświadomie.

Po spotkaniu z wampirem, możemy także uciec się do bardzo prostej, lecz skutecznej metody, jaką jest wypalenie białej świecy z intencją oczyszczania. Świecę należy wypalić do końca.

Istnieją jeszcze inne metody ochrony przed wampiryzmem energetycznym, lecz aby móc się skutecznie bronić, najważniejsza jest nasza czysta intencja i świadomość zagrożenia energetycznego ze strony wampira. Im bardziej jesteśmy świadomi, tym łatwiej będzie nam się bronić. Warto nosić przy sobie amulet ochronny, który będzie działał podczas, gdy dojdzie do "konfrontacji" z wampirem. Dodatkowo, po całym zdarzeniu, gdy będziemy mieć sposobność i możliwości, można zastosować działania oczyszczające. W przypadku, kiedy nie odczujemy poprawy po samodzielnie wykonanych zabiegach - warto skontaktować się z Doradcą ezoterycznym, który nas wesprze swoją energią, wiedzą i doświadczeniem.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji