widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-11-05

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 8.11 - 14.11

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 8.11 - 14.11".BARAN

W pracy poczujecie się obecnie trochę wyobcowani i nie będziecie mieć ochoty na zbędne kontakty towarzyskie z kolegami czy koleżankami. Głównie skupicie się na swoich obowiązkach, choć i one mogą sprawić Wam większą trudność niż zazwyczaj. Może czekać Was również podróż służbowa lub załatwianie spraw formalnych poza firmą. W uczuciach dość przewrotnie. Osoby w stałych związkach zaczną odczuwać nudę i rutynę, lecz jeśli tylko pozwolą sobie na wspólną przyjemność wraz z partnerem - może to być kino, wycieczka czy spacer - radość z bycia razem powróci. Osoby wolne mogą być teraz wyjątkowo wybredne i wymagające, więc mało kto zwróci ich uwagę. Jeśli chodzi o zdrowie, mogą trapić Was problemy z zatokami, uszami lub gardłem.

BYK

W tym tygodniu czeka Was dobra passa w sferze pracy i finansów, a wszystko za co się teraz zabierzecie, skończy się sukcesem. Możecie otrzymać awans lub nagrodę, zostać docenieni, pomyślnie przejść szkolenia czy egzaminy. Wasza finanse się poprawią. W miłości mogą pojawić się lekkie zgrzyty. Osoby w stałych związkach włożą niemało wysiłku, aby zrozumieć punkt widzenia swojego partnera. Jeśli nie zabraknie Wam obiektywnego spojrzenia, dojdziecie do kompromisu. Pomocna może być dla Was rada lub wsparcie od osoby trzeciej. Osoby wolne nie będą miały obecnie dużych szans na jakiekolwiek zmiany. W kwestiach zdrowotnych obejdzie się bez większych problemów - o ile zadbacie o odpoczynek, dotlenienie organizmu, a także wzmacnianie odporności.

BLIŹNIĘTA

W nadchodzących dniach pojawi się okazja, aby odmienić swoją sytuację materialną na lepszą i pożegnać to, z czego od dawna jesteście niezadowoleni. Może czekać Was lepsza oferta pracy lub dodatkowe źródło dochodu. Będziecie mieć również wyjątkowe szczęście we wszelkiego rodzaju transakcjach. W uczuciach niestety nieco gorzej. Osoby w stałych związkach będą miały skłonności do kłótni, a przez lekkomyślność łatwo im będzie zranić słowami swojego partnera. Osoby wolne mogą w tym czasie nawiązać nowe znajomości, jednak nie powinny liczyć na nic więcej niż przyjaźń. Wasze zdrowie może obecnie troszkę się pogorszyć, z uwagi na wzmożone ryzyko przeziębień i infekcji wirusowych. Niewykluczone, że będziecie musieli spędzić trochę czasu w domu.

RAK

Jeśli chodzi o pracę i finanse, to szykują się teraz dobre kontakty z przełożonymi, które zaprocentują. Wasz szef będzie obecnie bardzo przychylnie nastawiony, może pójść Wam na rękę w ważnej sprawie, wesprzeć lub rozważyć podwyżkę. W miłości czekają Was lekkie kłótnie, lecz nie jest to nic, czego wspólnymi siłami nie można naprawić. Osoby w stałych związkach włożą trud w to, aby ich relacja wciąż dobrze się rozwijała. Osoby wolne mają teraz szansę na nową znajomość uczuciową, jeżeli zapomną o przykrych doświadczeniach i przestaną myśleć o przeszłości. Jeśli chodzi o zdrowie, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na układ nerwowy, który może być teraz w nieco gorszej formie.

LEW

W najbliższym czasie nawiążecie korzystne kontakty biznesowe i służbowe, które mogą wywrzeć pozytywny wpływ na dalszą karierę. W pracy będziecie pełni werwy i zapału, dzięki czemu zjednacie sobie otoczenie. W sferze finansów - rozważcie czy z pewnym zakupem nie powinniście jednak zaczekać, ponieważ gdzieś na horyzoncie czekają nieprzewidziane wydatki. W sferze uczuć bardzo pomyślnie. Osoby w stałych związkach będą obecnie szczęśliwe w swojej relacji, a także mogą spodziewać się czułości oraz poważniejszych deklaracji ze strony partnera. Osoby wolne będą mieć teraz dużą szansę na początek nowego i spełnionego uczucia. W sferze zdrowotnej możliwe są delikatne problemy z żołądkiem i układem trawiennym, które na szczęście okażą się łagodne i krótkotrwałe.

PANNA

W najbliższych dniach będziecie mieć okazję, aby spróbować czegoś nowego w życiu zawodowym. Macie bardzo dużą szansę na zmianę stanowiska na lepsze lub rozpoczęcie nauki nowych umiejętności. Nie obawiajcie się stawiania pierwszych kroków na nieznanym dla Was szlaku, ponieważ okaże się to strzałem w dziesiątkę. Uczucia troszkę się ochłodzą. Osoby w stałych związkach mogą być narażone na wzajemne docinki między sobą a partnerem, a także duże różnice zdań w ważnych kwestiach. Osoby wolne nie będą miały obecnie większych szans na to, aby coś uległo odmianie. Jeśli chodzi o zdrowie, będziecie chwilowo narażeni na wyczerpanie i osłabienie organizmu, związane z przepracowaniem, stresem lub złą dietą.

WAGA

W tym tygodniu możecie doznać dużych rozczarowań, jeśli chodzi o pracę czy pieniądze. Istnieje ryzyko straty finansowej, dlatego należy zachować rozsądek i nie podejmować lekkomyślnych decyzji. W najbliższych dniach uważnie czytajcie podpisywane umowy i rozważajcie czy konieczna jest kolejna zaciągnięta pożyczka. W pracy mogą wystąpić trudności, a atmosfera będzie - w najlepszym wypadku - średnia. Także w miłości zwiastowane są małe problemy. Osoby w stałych związkach będą teraz wyjątkowo zazdrosne i zaborcze, co spowoduje spięcia na linii partnerskiej. Może Wam wzajemnie brakować empatii i cierpliwości. Osoby wolne mogą w tym czasie wdać się w romans, jednak będzie on okupiony problemami i niewart swojej ceny. Na szczęście zdrowie przez cały ten okres powinno Wam dopisywać, a organizm zdoła utrzymać harmonijny stan.

SKORPION

W pracy zapowiada się gorący okres, który przyniesie także trochę nerwów. Szef może stać się nagle nadmiernie wymagający i oczekiwać gotowości do wykonywania nadmiarowych zadań. Plusem będzie to, że jeśli dobrze się z nich wywiążecie, możecie liczyć na znaczącą poprawę swojej pozycji. Minusem może być jednak Wasze zmęczenie i nieco gorszy nastrój. W uczuciach bardzo rozwojowa i pomyślna passa. Osoby w stałych związkach w końcu spędzą trochę czasu wspólnie. Tu znajdziecie odpoczynek i zrozumienie po trudnych dniach w pracy. Osoby wolne będą mieć okazję do poznania kogoś, z kim przeżyją wiele miłych chwil, lecz na poważniejsze deklaracje trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Wasze zdrowie w większości będzie w dobrej kondycji, choć mogą się przydarzyć okresowe problemy skórne lub alergiczne.

STRZELEC

Możecie otrzymać teraz niezbyt dobre wieści związane z wykonywaną przez Was pracą. Może to być reorganizacja, postój, zmiana stanowiska czy dodatkowe obowiązki. W najgorszym wypadku może to być nawet zwolnienie lub obcięcie premii. W finansach również zwiastowany jest duży zastój, który będzie można jedynie przeczekać. W miłości natomiast stabilnie i spokojnie. Osoby w stałych związkach znajdą teraz w swoim partnerze bezpieczną przystań i zrozumienie. Wszystkie wspólne plany będą układać się pomyślnie. Osoby wolne mogą spotkać kogoś, z kim połączy je duchowa więź. Mogą Was trapić niewielkie bóle głowy lub okresowe zatrzymywanie wody w organizmie.

KOZIOROŻEC

W najbliższych dniach będziecie się bardzo starać i wytężać, aby osiągnąć swoje cele zawodowe. Coś - co nie zależy od Was - może jednak pokrzyżować Wasze plany i niestety mimo wzmożonych wysiłków, nie wszystko ułoży się pomyślnie. W uczuciach zapanuje dobra energia. Osoby w stałych związkach zaczną lepiej porozumiewać się z partnerem i rozwiążą ważne dla siebie kwestie. Może ich czekać również miła niespodzianka. Osoby wolne będą mogły nawiązać nową znajomość, która otworzy ich serca i da szansę na uczucie. Ze zdrowiem nie powinno być większych problemów, należy jednak zwrócić uwagę na swoją przemianę materii.

WODNIK

W sprawach zawodowo-finansowych możecie liczyć na sukcesy i dobrą passę. Macie teraz otwarte drzwi, aby wiele rzeczy poszło po Waszej myśli, więc jeśli od dawna marzy Wam się lepsze stanowisko - śmiało dążcie do celu. Pomysł, który od dawna chodził Wam po głowie - ma teraz szansę na realizację. W uczuciach mogą nastąpić dość przełomowe zmiany. U osób w stałych związkach dojdzie do podjęcia ważnych decyzji, które wpłyną pozytywnie na relację. Osoby wolne otrzymają okazję do odmiany losu i spotkają na swej drodze potencjalną nową miłość. Jeśli chodzi o zdrowie, fizycznie będziecie w pełni sił, emocjonalnie natomiast możecie mieć trudności ze stresem.

RYBY

Obecnie możecie czuć się niedocenieni w pracy, co przełoży się na Waszą pewność siebie i wywoła nadwrażliwość emocjonalną. Najlepiej podejść do tego na spokojnie i nie przejmować się wszystkim wokół. Porzućcie chęć zmiany wszystkiego na lepsze - zwłaszcza, gdy pragniecie, aby zmienił się dla Was ktoś inny. Zaakceptujcie to, nad czym nie macie kontroli. Miłość wygląda dobrze, choć osoby w stałych związkach będą musiały nieco popracować nad swoją relacją i nauczyć się sztuki kompromisu. Osoby wolne mają teraz szansę spotkania kogoś, kto otoczy je opieką i wsparciem. Wasze zdrowie może się obecnie nieco pogorszyć, głównie z powodu nadmiernego stresu i lęków, dlatego zadbajcie o chwile wyciszenia oraz odpoczynku.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji