widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-11-15

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 15.11 - 21.11

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 15.11 - 21.11".BARAN

W tym tygodniu mogą u Was dominować sprzeczne uczucia dotyczące finansów i kwestii zawodowych. Możecie zastanawiać się nad ważną decyzją, która z jednej strony będzie się Wam wydawać korzystna, z drugiej zaś nie do końca zgodna z Waszym powołaniem czy charakterem. Będziecie starać się wszystko zaplanować, lecz zauważycie, że nie wszystko jest jednak od Was całkowicie zależne. W miłości możliwe spięcia czy kłótnie. Osoby w stałych związkach mogą chwilowo przestać dobrze dogadywać się z partnerem. Sprzeczki mogą pojawiać się dosłownie "z nikąd". U osób wolnych nie będzie to zbyt pomyślny czas na to, aby nawiązywać nowe znajomości. Zdrowie pozostanie w stanie dobrym i stabilnym, nie powinny Wam doskwierać żadne większe schorzenia.

BYK

W najbliższych dniach będziecie wyjątkowo zdeterminowani i aktywni, co przełoży się na wyniki Waszej pracy. Zostaniecie również przychylnie odebrani przez otoczenie, wpływając przy tym na polepszenie sytuacji materialnej. Niewykluczona jest premia lub podwyżka. Możliwe są również sukcesy przy realizacji pasji czy dodatkowych zadań. W uczuciach nie będzie to najlepszy czas, jeśli chodzi o osoby w stałych związkach - możliwe jest oddalenie się od partnera, poddanie w wątpliwość wzajemnych uczuć i chęć poszukiwania nowych dróg. Niektórzy mogą pragnąć zadecydować o rozstaniu. Osoby wolne mają za to szansę, aby nawiązać nową relację - póki co nie będzie ona jednak zbyt wiążąca. Wasze zdrowie może się teraz nieco pogorszyć, przypominając tym samym o potrzebie regeneracji i odpoczynku, dlatego pozwólcie sobie na chwilę wytchnienia.

BLIŹNIĘTA

W tym tygodniu mogą Was czekać potyczki z przełożonym, który - mimo wszystko - nie okaże się taki straszny, jak myślicie. Dzięki umiejętności dyplomacji, cierpliwości i sprytowi, uda Wam się go do siebie przekonać. Co więcej, możecie nawet wynieść pewne korzyści z tej sytuacji. W miłości nastanie czas wyjątkowo spokojny. Osoby w stałych związkach skupią się obecnie na partnerze i rodzinie, celebrując wspólnie spędzony czas. Nie powinno braknąć Wam czułości, miłości czy romantycznych chwil. Osoby wolne mogą zaś przeżyć bardzo miłe spotkanie, które niestety niekoniecznie będzie miało jednak ciąg dalszy. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, to postarajcie się zadbać o odporność, ponieważ będziecie wyjątkowo podatni na infekcje, przeziębienia lub stany zapalne.

RAK

W nadchodzących dniach możecie liczyć na sukcesy w pracy. Nie będziecie potrzebować większych wysiłków, aby wynegocjować sobie awans, podwyżkę lub znaleźć lepiej płatną posadę. Wasze zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu zrobią niemałe wrażenie na innych. Dodatkowym Waszym atutem jest umiejętność zjednywania sobie ludzi - wykorzystajcie to w tym tygodniu. Jeśli chodzi o uczucia, osoby w stałych związkach mogą przeżywać małe trudności. Na szczęście zakończą się one zgodą i kompromisem. Osoby wolne otrzymają szansę na nowe uczucie, pod warunkiem, że wykażą się zdecydowaniem i jasno określą swoje pragnienia. Zdrowie może teraz trochę podupaść, a szczególnie możliwe są dolegliwości trawienne - pilnujcie swojej diety i postarajcie się odżywiać zdrowo oraz przede wszystkim regularnie.

LEW

Wraz z początkiem tygodnia czekają Was przejściowe kłopoty w pracy. Na skutek niedostatecznej komunikacji, możecie zostać wprowadzeni w błąd, przez co poczujecie się zagubieni. Sytuacja powinna szybko się wyjaśnić, a Wy odzyskać pewność w swoich działań. W finansach zaś wszystko powinno pójść po Waszej myśli, a może nawet lepiej niż się spodziewaliście. W uczuciach szykuje się bardzo dobra passa. Osoby w stałych związkach jeszcze bardziej zacieśnią swoje więzi, a także przeżyją miłosne uniesienia. Osoby wolne mogą spotkać na swojej drodze kogoś, kto bardzo je zaciekawi oraz będzie chętny na romans. Jeśli zaś chodzi o kwestie zdrowotne, te pozostaną w normie, a Wy będziecie cieszyć się dobrym samopoczuciem i fizyczną siłą.

PANNA

W najbliższym czasie nie ominą Was konflikty w miejscu pracy. Czekają Was długie dyskusje i polemiki ze współpracownikami lub klientami, którzy - myśląc jedynie o własnym interesie - mogą nie być całkowicie uczciwi. Niestety, ta rywalizacja może skończyć się dla Was niekorzystnie. Zachowajcie ostrożność i nie dajcie ponieść się emocjom. Trudne chwile wynagrodzi Wam zaś sfera uczuciowa, która w tym tygodniu rozkwitnie. Osoby w stałych związkach będą czuły się kochane i doceniane, a relacje z dłuższym stażem czeka prawdziwe odrodzenie. Osoby wolne będą teraz bardzo zdeterminowane, co ułatwi im nawiązanie nowej znajomości - mającej potencjał na spełnione uczucie. Wasze zdrowie będzie w dobrej kondycji, o ile zachowacie rozsądny tryb życia i nie zaczniecie przesadzać z wysokokalorycznym jedzeniem bądź używkami.

WAGA

Zapowiada się bardzo pracowity, ale też rozwojowy dla Was okres. Możecie zostać oddelegowani do wypełniania - nieco innych niż dotychczas - obowiązków służbowych, co zaowocuje nabyciem przez Was nowych umiejętności i podniesieniem kwalifikacji. Niewykluczone są również krótkie podróże. W finansach zachowajcie jednak zdrowy rozsądek. Może Was kusić zakup, który jednak nie okaże się korzystny. W miłości przyjmiecie teraz postawę dominującą. Osoby w stałych związkach będą bardzo starać się o partnera, zapewniać mu wsparcie oraz wszelkie wygody, z czym mogą nieco przesadzić i stać się nadgorliwe. Osoby wolne mają szansę na nowe uczucie, o ile nie odstraszą swojego obiektu westchnień zbyt szybkim zaangażowaniem. Jeśli chodzi o zdrowie, mogą Wam się teraz przytrafić bóle głowy oraz zapalenia zatok.

SKORPION

W nadchodzącym tygodniu będziecie mieć dobrą passę, jeśli chodzi o pracę oraz negocjacje na polu zawodowym. Może Wam się udać nawiązać bardzo korzystną współpracę, na zdecydowanie lepszych warunkach niż do tej pory. Nie straszne będą Wam też wszelkiego rodzaju transakcje, negocjacje czy podpisywanie umów. W uczuciach również zapanuje dobra atmosfera. Osoby w stałych związkach spędzą miło czas, przede wszystkim z partnerem, ale też ze wspólnymi przyjaciółmi, co doda im pozytywnej energii. Osoby wolne czeka aktywne życie towarzyskie, mogą poznawać teraz wiele osób, a także odnaleźć nową miłość. Zdrowie samo w sobie nie powinno szwankować, mogą pojawić się jednak przesłanki do wykonania profilaktycznych badań lekarskich.

STRZELEC

Obecnie nie będziecie zbytnio skupieni na pracy, gdyż Wasze myśli mogą gdzieś odpływać. Możecie odczuć osłabienie, problemy z koncentracją, więc skupcie się jedynie na wykonaniu tego, co niezbędne. W dużej mierze skoncentrujecie się na życiu rodzinnym i domu (na tym planie może dziać się coś niepokojącego), nie mając zwyczajnie głowy do kariery służbowej. Sprawy finansowe również nie do końca będą przebiegać po Waszej myśli. W miłości mogą Was trapić niepokoje, które osoby w stałych związkach z pełną determinacją będą próbować zażegnać. Osoby wolne - mimo szczerych chęci - raczej nie spotkają teraz nowej miłości. W kwestii zdrowia mogą dokuczać Wam zapalenia pęcherza, problemy z trawieniem lub niewielkie przeziębienia.

KOZIOROŻEC

W nadchodzącym czasie możecie wpaść na pomysł, aby zmienić coś w swoim życiu zawodowym lub całkowicie się przekwalifikować. Śmiało możecie poczynić ku temu pierwsze kroki, gdyż istnieje duża szansa, że Was plan zakończy się sukcesem. W sferze rodzinno-towarzyskiej możecie odczuć, że ktoś pragnie wywrzeć na Was presję lub obarczyć Was odpowiedzialnością za własne decyzje. Pozostańcie asertywni i spokojni. W uczuciach niewielkie rozczarowania. Osoby w stałych związkach mogą poczuć się delikatnie zranione czy dotknięte czymś przez partnera, który nie przemyśli swoich słów. Jeśli spokojnie wyjaśnicie pewne kwestie, znów zapanuje pomiędzy Wami zgoda. Osoby wolne będą się obecnie bardzo starać, aby zdobyć czyjeś względy, jednak będzie to niezwykle trudne. Wasze zdrowie i samopoczucie będą w dość dobrej formie, mogą odezwać się jedynie problemy z kręgosłupem - otoczcie go szczególną opieką.

WODNIK

Możecie doznać niemałych trudności na polu zawodowym i finansowym. Możecie mieć teraz poczucie, iż macie związane ręce i zbyt małe pole manewru. Szczególnie kłopotliwe będą kwestie związane z zaciągniętymi pożyczkami lub kredytami, które chwilowo staną się wyjątkowym obciążeniem. Osoby w stałych związkach czekają poważne kłótnie z partnerem, a w najgorszym wypadku nawet rozstania. Na jaw mogą wyjść sekrety z przeszłości i rzucić nowe światło na niewyjaśnione dotychczas sytuacje. Osoby wolne również nie będą mieć teraz szansy na pomyślny zwrot w życiu uczuciowym. Zdrowie na szczęście rysuje się bardzo optymistycznie - dobre samopoczucie fizyczne i siły witalne Was nie opuszczą.

RYBY

Praca i finanse będą teraz sferą, która ruszy u Was do przodu. Możecie nawiązać korzystną współpracę, rozpocząć ciekawy projekt, a także dostać podwyżkę czy awans. Możliwym jest również znalezienie źródła dodatkowego zysku, co sprawi, że Wasza sytuacja materialna znacząco się polepszy. Nie do końca dobre energie będą jednak towarzyszyć sprawom koleżeńskim i przyjacielskim. Możecie poczuć rozczarowanie zachowaniem bliskiej Wam osoby. W uczuciach pomyślnie. Osoby w stałych związkach bardzo skupią się teraz na swoich emocjach, co ułatwi komunikację pomiędzy nimi a partnerem. Osoby wolne będą mieć okazję, aby przekształcić do tej pory niezobowiązującą znajomość w relację trwalszą i poważniejszą. Zdrowie nieco się pogorszy, głównie z powodu uporczywych bólów głowy, ale także możliwych kontuzji.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji