TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 17.10 - 23.10

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA  17.10 - 23.10

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA  17.10 - 23.10"

BARAN

W tym tygodniu zachowaj szczególną ostrożność w pracy, ponieważ ktoś może zechcieć spróbować osiągnąć sukces kosztem Twojej dobrej opinii w firmie. Jeśli będziesz wystarczająco ostrożny, to uda Ci się szybko zdemaskować przeciwnika i uniknąć dużych tarapatów. W uczuciach tym razem nie będzie się działo zbyt wiele. Dla osób w stałych związkach nastanie czas przemyśleń nad relacją, w którym dokonają swoistego rachunku zysków i strat. Nie zanosi się obecnie natomiast na większą aktywność w sprawach sercowych. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. Jeśli chodzi o zdrowie, to nie będzie Ci ono przysparzało obecnie żadnych zmartwień. W obecnym tygodniu możesz cieszyć się przypływem sił witalnych i energią do działania.

 

BYK

W najbliższych dniach nie bądź zbyt rozrzutny. Nie daj się porwać żadnym niespodziewanym i większym wydatkom. Uważaj również na zaciąganie w tym czasie kredytów czy pożyczek, ponieważ mogą nastąpić późniejsze problemy z ich spłatą - zaciąganie nowych zobowiązań odłóż na bardziej sprzyjający moment. W sferze zawodowej nastaną przewidywalne i spokojne dni. W uczuciach nastąpi ochłodzenie, ale lekkie i naprawdę niegroźne. Osoby w stałych związkach odniosą wrażenie, że ich partner stał się ostatnio małomówny i zamknięty w sobie. Mogą odnieść wrażenie, że niechętnie okazuje swoje emocje. U osób wolnych nie zanosi się na większe zmiany. W sprawach zdrowotnych czeka Cię dobre samopoczucie, lecz jeśli jesteś damską przedstawicielką znaku Byka - zadbaj szczególnie o swoje kobiece sprawy, ponieważ możliwe są infekcje.

 

BLIŹNIĘTA

W nadchodzącym tygodniu czekają Cię obiecujące perspektywy w pracy. Zaczniesz teraz nowy projekt lub zajmiesz się nowymi zadaniami, które przyniosą Ci sukces. Jeżeli już na początku podejmiesz odpowiednie kroki i wykażesz się determinacją, to uda Ci się długofalowo polepszyć Twoją sytuację, także finansową. W uczuciach nastanie teraz przypływ namiętności. Osoby w stałych związkach poczują na nowo żywą energię i powiew świeżości w swojej relacji, którego brakowało im od dłuższego czasu. U osób wolnych pojawi się szansa na nową znajomość o charakterze damsko-męskim. Zdrowie może niestety troszeczkę dać Ci się we znaki, głównie z uwagi na silne bóle głowy, do których będziesz mieć teraz wyjątkowo duże skłonności.

 

RAK

Czeka Cię teraz dobra passa w pracy - zwłaszcza, gdy prowadzisz własną firmę, ale nie tylko. To dobry czas na nawiązywanie korzystnej współpracy, sprzyjający pomnażaniu Twojego majątku i osiągnięciu awansu. Zwróć też uwagę na możliwość opłacalnej inwestycji. W uczuciach uda się osiągnąć pełnię szczęścia. Osoby w stałych związkach będą czuły się naprawdę kochane i zadowolone ze swojej relacji. Nie zabraknie Wam romantycznych chwil, zrozumienia i poczucia bezpieczeństwa. Osoby wolne natomiast zaakceptują swój obecny stan, a nawet zaczną dostrzegać jego pozytywne strony. Twoje zdrowie fizyczne będzie w dobrej formie, jednak psychiczne możesz nieco podupaść. Może tak się stać poprzez tendencję do nadmiernego stresu i osłabienia układu nerwowego - postaraj się wyciszyć i nieco uspokoić emocje.

 

LEW

W tym tygodniu czekają Cię nowości w pracy, a jedną z nich może być krótki służbowy wyjazd w celu załatwienia ważnych formalności. Zostaną Ci także przedstawione nowe obowiązki, które wiązać się będą ze zwiększeniem korzyści finansowych, dlatego będziesz z tego zadowolony. W sferze uczuciowej doświadczysz bardzo pozytywnych wrażeń. U osób w stałych związkach będzie romantycznie i namiętnie. Można teraz liczyć na udane randki i spędzenie miłych chwil z partnerem. Osoby wolne staną się teraz wyjątkowo atrakcyjne i dostaną kilka zaproszeń na spotkania towarzyskie. Twoja sytuacja zdrowotna znajdzie się w ogólnej równowadze i powinieneś czuć się dobrze. Poziom motywacji i energii do działania także będzie optymalny.

 

PANNA

W najbliższych dniach Twoja praca stanie się dla Ciebie prawdziwym testem cierpliwości. Będziesz borykać się zarówno z irytującymi klientami, jak i bardzo wymagającym szefostwem, które obecnie przekroczy wszelkie granice. Cierpliwie doczekaj do końca tygodnia, potem powinno być już tylko lepiej. W uczuciach możliwe są przeszkody. Osoby w stałych związkach mogą przeżyć niewielkie kłótnie ze swoim partnerem, które na szczęście nie będą zbyt poważne i szybko odejdą w zapomnienie. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, to możesz mieć kilkudniowe problemy z układem pokarmowych, szczególnie bóle żołądka i niestrawność. Zwróć również uwagę na układ kostno-stawowy i wprowadź więcej aktywności fizycznej do codziennej rutyny, aby uniknąć dolegliwości bólowych.

 

WAGA

Nadchodzący tydzień ma szansę przynieść Ci stabilizację finansową. Wszystkie Twoje plany będą teraz iść po Twojej myśli, a Ty poczujesz, że masz dużą kontrolę nad sytuacją. W pracy możliwy jest awans lub podwyżka. W uczuciach zrobi się romantycznie. Wagi w stałych związkach staną się teraz bardziej delikatne i wrażliwe, co skłoni je do komunikowania wprost o swoich emocjach. Taka rozmowa wzmocni Waszą więź z partnerem. U osób wolnych pojawi się szansa na udane randki lub flirt. W obszarze dotyczącym zdrowia mogą pojawić się problemy z zatokami, których finał w wielu przypadkach zakończy się na wizycie u lekarza i odchorowaniu kilku dni w domu.

 

SKORPION

W nadchodzącym czasie będziesz się borykać z koniecznością podjęcia ważnej decyzji w sprawach zawodowych. Kiedy zaufasz swojej intuicji, to dokonasz wyboru, który okaże się być dla Ciebie najlepszy. W uczuciach nastanie teraz beztroska atmosfera. Osoby w stałych związkach skupią się przede wszystkim na wspólnych przyjemnościach i spędzaniu czasu z partnerem w miły sposób. Codzienne problemy zejdą teraz na dalszy plan. Nie będzie ich także zbyt dużo. Osoby wolne mogą liczyć obecnie na udane spotkania towarzyskie - również randki - choć znajomości, które teraz nawiążą będą należeć do luźnych relacji. W sferze zdrowotnej nie powinny doskwierać Ci żadne dolegliwości, a wręcz przeciwnie - poczujesz zastrzyk energii i przypływ dobrego samopoczucia.

 

STRZELEC

W Twoim życiu zawodowym mogą pojawić się teraz stresujące sytuacje, które wymagały będą wyjaśnień, ale przede wszystkim zachowania spokoju i opanowania. Jeśli uda Ci się przyjąć taką postawę, to problemy te zostaną rozwiązane szybko. Gorzej będzie, jeżeli zaczniesz się nadmiernie denerwować - możliwe są nieprzyjemne konsekwencje takiej sytuacji - dlatego postaraj się za wszelką cenę tego uniknąć. W uczuciach czeka Cię bardzo stabilny czas. Osoby w stałych związkach mogą w tym okresie tęsknić nieco za większymi emocjami czy namiętnością, lecz docenią jednak poczucie bezpieczeństwa u boku swojego partnera. Osoby wolne będą miały okazję poznać kogoś, z kim znajomość może rozwijać się wolno, ale za to ma potencjał na trwały, poważny związek. W sferze zdrowia możesz cierpieć teraz na niewielkie bóle kręgosłupa lub stawów, nie będą one jednak ani groźne, ani długotrwałe.

 

KOZIOROŻEC

Miej oczy szeroko otwarte na wszystkie pojawiające się teraz możliwości. Możesz bowiem odkryć w sobie nowy talent lub umiejętność, którym wystarczy poświęcić trochę czasu i energii, a dadzą Ci solidny fundament do tego, aby znacząco polepszyć Twoją sytuację materialną. Uczucia zapowiadają się nieco ozięble. Osoby w stałych związkach mogą nie zgadzać się ze swoim partnerem w pewnych kwestiach, co wywoła poczucie pozornego oddalenia od siebie. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. Twoje zdrowie natomiast utrzyma się w dobrej kondycji i nie będziesz miał żadnych większych powodów do zmartwień na tym tle.

 

WODNIK

W najbliższych dniach możesz zostać postawiony przed koniecznością zwiększenia swojej wiedzy zawodowej czy odbycia szkoleń lub kursów doszkalających. Nie będziesz jednak nieszczęśliwy z tego powodu, a wręcz przeciwnie - staniesz się bardzo otwarty i chłonny na nową wiedzę. Dodatkowo może ona zaprocentować na przyszłość. W uczuciach przyda się dawka zdrowego obiektywizmu. Zwłaszcza osoby w stałych związkach powinny racjonalnie przyjrzeć się ich relacji z partnerem, żeby zminimalizować potencjalne niepotrzebne kłótnie i spory. U osób wolnych zaś nastanie potrzeba podjęcia decyzji związanej z nową znajomością. W kwestii zdrowia - najbardziej dokuczać Ci będą problemy związane z ciśnieniem, może ono raz spadać, a raz się obniżać, co uwarunkowane będzie także przez czynniki atmosferyczne.

 

RYBY

W nadchodzącym tygodniu możesz niestety spodziewać się rozczarowania w życiu zawodowym, ponieważ Twoje plany dotyczące pracy nie pójdą po Twojej myśli. Nie załamuj się, tylko poszukaj dla nich lepszej alternatywy. Nie powinno to Tobie zająć zbyt dużo czasu. W uczuciach ciepła i rodzinna atmosfera. Osoby w stałych związkach mogą teraz zacząć myśleć o ślubie, a nawet powiększeniu rodziny. Jeśli ten etap macie ze sobą, to pojawią się nowe pomysły dla wprowadzenia większej ilości przyjemności do Waszej relacji. U osób wolnych pojawi się szansa na nawiązanie nowej relacji uczuciowej o bardzo solidnych fundamentach. W sprawach zdrowotnych zwróć szczególną uwagę na potrzebę odpoczynku - fizycznego oraz psychicznego. Przebywaj na świeżym powietrzu, postaraj się chodzić na spacery, możesz też zażyć umiarkowanej aktywności fizycznej. Poprawi Ci to nastrój i fizyczne samopoczucie.