TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 14.11. - 20.11

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA  14.11. - 20.11

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA  14.11. - 20.11"

BARAN

W tym tygodniu spodziewaj się dobrych energii w sferze zawodowej, a także we wszelkich przedsięwzięciach związanych ze sprawami finansowymi, długofalowym planowaniem czy wysiłkiem intelektualnym. Tarot zapowiada również pomyślne rozwiązanie dla wszystkich trudnych czy stresujących Cię kwestii. W sferze miłosnej nastanie spokojny i miły czas. Osoby w stałych związkach staną się teraz bardzo opiekuńcze w stosunku do swojego partnera, ale też same mogą potrzebować tej opieki, troski i codziennego wsparcia. U osób wolnych nie zanosi się na większe zmiany sercowe, mogą jednak poznać życzliwą duszę, która okaże się wyjątkowo pomocna. W sprawach zdrowotnych możliwe są zmiany na lepsze, zwłaszcza jeżeli zmagasz się z jakimś przewlekłym schorzeniem - Twoje wyniki i samopoczucie wyraźnie się poprawią. Oprócz tego uważaj jedynie, aby nie obciążać zbytnio swojego kręgosłupa.

 

BYK

Nadchodzące dni w pracy nie będą należały do szczególnie udanych. Może się zdarzyć, że coś - na co bardzo czekasz - opóźni się lub utknie w martwym punkcie i nie będziesz miał sposobności, aby to przyspieszyć. Jeśli czekasz na ważny przelew, transakcję lub inną decyzję finansową - może ona potrwać dłużej, niż początkowo zakładałeś. W uczuciach będzie stabilnie, lecz troszkę nudno. Osoby w stałych związkach będą starały się namówić partnera do spędzenia wolnego czasu inaczej niż zwykle. Możecie wpaść na pomysł jakiejś ciekawej wspólnej rozrywki, lecz parner może być do tego nastawiony dość niechętnie, opornie. U osób wolnych nie widać zapowiedzi większych zmian. W kwestii zdrowia uważaj teraz przede wszystkim na infekcje wirusowe, przeziębienia czy grypę - mogą Cię niestety dopaść, a pora roku temu sprzyja.

 

BLIŹNIĘTA

W najbliższych dniach nawiążesz korzystne i obiecujące relacje służbowe lub biznesowe, dzięki którym Twoja kariera ma szansę ruszyć na przód. Poznasz naprawdę warte uwagi, a do tego szczere oraz wartościowe osoby, na których Ty również zrobisz dobre wrażenie. W uczuciach niestety możliwe są zgrzyty. Zwłaszcza u osób w stałych związkach istnieje duże ryzyko kłótni, nieporozumień czy niemiłego stanu przejmującej ciszy, który może potrwać nawet kilka dni. W tym czasie nie podejmujcie żadnych ważnych decyzji dotyczących Waszej relacji, a w zamian za to dajcie sobie czas na przemyślenia i uspokojenie emocji. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. W sprawach dotyczących zdrowia na szczególną uwagę zasługuje obecnie Twój układ nerwowy, który może być przeciążony i powodować stany wzmożonego napięcia i lęku.

 

RAK

W nadchodzącym czasie uda Ci się odnieść sukces w pracy. Może być to awans albo podwyżka, a dla osób szukających zatrudnienia ? właśnie teraz pojawi się wyjątkowo dobra okazja, gwarantująca duże zarobki. Nie obawiaj się niczego i energicznie działaj, a opłaci się to Tobie. W uczuciach w tym tygodniu będzie zmiennie. Osoby w stałych związkach będą miały na głowie wiele wspólnych spraw, które wymagają uwagi, energii i poświęcenia im czasu. Pojawi się również konieczność podjęcia trudnej decyzji. Czekają Was rozmowy i szukanie kompromisu. Osoby wolne spotkają na swojej drodze adoratorów, jednak nie będą wiedziały, który z nich wydaje się być bliższy ich sercu. Dajcie sobie czas na bliższe poznanie tych osób. W sferze zdrowotnej nie powinieneś mieć teraz większych problemów. Teraz powinieneś cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Tarot zapowiada Tobie przypływ energii.

 

LEW

Masz teraz dobre widoki na poprawę sytuacji finansowej i niekoniecznie będzie to związane z wykonywaną przez Ciebie pracą. Możesz otrzymać niespodziewaną gotówkę, prezent czy wsparcie od najbliższych, które zapewnią Ci poczucie bezpieczeństwa. W uczuciach bardzo stabilnie, choć u osób w stałych związkach może pojawić się nadmiar obowiązków, przez co ciężko będzie im spędzić dużo czasu wspólnie ze swoim partnerem. U osób wolnych nie będzie to odpowiedni czas na zmiany, lecz będzie to dobry moment na mile spotkania towarzyskie. Twoja kondycja zdrowotna może się niestety w tym tygodniu pogorszyć, głównie z uwagi na uciążliwe bóle głowy, migreny czy poczucie zmęczenia.

 

PANNA

W najbliższym tygodniu uda Ci się wynegocjować lepsze warunki w pracy, dzięki czemu dużo zyskasz i wprowadzisz większą równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Będziesz także zadowolony z kwestii finansowych, nawiążesz bowiem bardzo korzystną współpracę lub układ ze swoim przełożonym. W uczuciach niestety nieco gorzej. U osób w stałych związkach może pojawić się rutyna, brak cierpliwości do swojego partnera oraz niespełnienie własnych oczekiwań. Możecie czuć się rozdrażnieni i łatwo będzie o nieporozumienia. U osób wolnych na zmiany będzie trzeba jeszcze poczekać. W sprawach zdrowotnych kieruj się swoją intuicją i uważnie słuchaj tego, co podpowiada Twój organizm. Możliwe są wizyty w u lekarza lub w prywatnej klinice.

 

WAGA

W najbliższych kilku dniach dużo będzie się działo w sferze zawodowej. Możesz zmieniać miejsce swojego pobytu w związku z delegacją czy podróżą służbową - służącą załatwieniu ważnych formalności czy dokonaniu istotnych transakcji. Karty przestrzegają Cię też przed nadmierną impulsywnością i wybuchami złości w sprawach zawodowych. W uczuciach dobre perspektywy. Osoby w stałych związkach na nowo zaczną czuć głębię miłości, która połączyła je z partnerem. Pomiędzy Wami pojawi się również duże zrozumienie. Osoby wolne mogą teraz spotkać kogoś z przeszłości, kto tak łatwo nie da o sobie zapomnieć. Twoje zdrowie zapowiada się obecnie dość zmiennie. Nie widać tu poważnych problemów czy chorób, jednak przez kilka dni możesz czuć się przemęczony i apatyczny, bez siły i chęci do większego działania. Kolejne dni mogą zaś nieść ze sobą dobry nastrój i energię.

 

SKORPION

W najbliższym tygodniu uda się Tobie pozałatwiać ważne sprawy finansowe - dzięki wsparciu rodziny, krewnych czy partnera, którzy od razu pospieszą z pomocą. Dzięki temu przestaniesz się w końcu martwić i poczujesz większe bezpieczeństwo materialne. W uczuciach dobra atmosfera. U osób w stałych związkach będzie nawet trochę sentymentalnie, możecie bowiem wspominać dawne chwile czy odwiedzić dawno niewidziane miejsca. U osób wolnych pojawi się tęsknota za starą miłością, którą niegdyś utraciły. Twoje zdrowie natomiast może dać się teraz nieco we znaki. Zwłaszcza jeśli masz przewlekłe problemy ze stawami - mogą one teraz pobolewać. Jeśli stan ten utrzyma się dłużej niż kilka dni, zadbaj o to, aby odwiedzić lekarza.

 

STRZELEC

W nadchodzącym czasie uda się Tobie wpaść na genialne pomysły i podjąć dobre decyzje zawodowe, jeśli tylko będziesz polegać na swojej intuicji. Uzyskasz również nieocenioną pomoc od kobiety, którą dobrze znasz, to może być przyjaciółka lub koleżanka z pracy. W uczuciach zrobi się romantycznie. Osoby w stałych związkach zapomną o rutynie życia i zaczną cieszyć się swoją relację, zupełnie jak na początku, nie żałując subtelnych słów i gestów. U osób wolnych pojawi się szansa na początek nowej miłości. W obszarze zdrowotnym uda Ci się utrzymać harmonię, równowagę pomiędzy ciałem i psychiką. Jedyne ostrzeżenie dotyczy potencjalnych doleglwiości uszu, gardła oraz zatok, których unikniesz, jeśli zadbasz o odpowiedni i ciepły ubiór.

 

KOZIOROŻEC

W sprawach zawodowych i finansowych możesz liczyć teraz na korzystną odmianę losu. Możesz otrzymać lepiej płatną posadę lub dobrą okazję do zrobienia opłacalnego biznesu. Szczęście nie opuści Cię nawet w grach losowych, dlatego zastanów się czy nie warto spróbować. W uczuciach atmosfera miłości i namiętności. Osoby w stałych związkach staną się teraz bardzo atrakcyjne dla swojego partnera, który będzie to podkreślał na wszelakie sposoby. Osoby wolne zaczną być obecnie w centrum uwagi, czekają je zaproszenia na randki i spotkania towarzyskie. Jeśli chodzi o sprawy zdrowotne, to uważaj na problemy związane z zatokami i ich okolicami. Możliwe jest zapalenie zatok oraz uporczywe bóle głowy.

 

WODNIK

Najbliższe dni mogą przynieść Ci straty finansowe, dlatego bądź szczególnie ostrożny. Zrezygnuj teraz z większych zakupów czy ryzykownych transakcji, co do których nie masz pewności. Jeśli zachowasz czujność, uda Ci się uniknąć najgorszego. W uczuciach będzie spokojnie. Osoby w stałych związkach zaczną się lepiej dogadywać i traktować partnera z większych zrozumieniem, co przybliży je do swojej drugiej połowy. U osób wolnych pojawi się ktoś z kim od razu połączy je tak zwane porozumienie dusz, będzie to też potencjalna szansa na nową relację. Twoje zdrowie utrzyma się w dobrej kondycji. Nie zabraknie Ci energii i siły, unikniesz natomiast wyraźnych dolegliwości czy chorób. Cały tydzień będzie obfitował w dobre samopoczucie.

 

RYBY

Nie będziesz teraz zadowolony ze swojego życia zawodowego. Bez trudu sporządzisz całą listę kwestii, które powinny ulec zmianie w Twojej pracy, a brak satysfakcji sięgnie zenitu. Jeśli naprawdę czujesz, że straciłeś już serce do wykonywania codziennych obowiązków, to spokojnie rozejrzyj się za nowym zajęciem. W uczuciach dużo namiętności. Osoby w stałych związkach przeżyją miłe chwile w ramionach partnera i dadzą się ponieść miłosnym uniesieniom. Osoby wolne będą zaś miały okazję do romansu - nawet jeśli szybko się skończy, to będą go przyjemnie wspominać. Twój stan zdrowotny może być niestety gorszy niż zwykle, głównie z uwagi na nawracające problemy związane z układem pokarmowym, zwłaszcza jego dolną częścią. Jeśli leki nie zadziałają, to skonsultuj sprawę z odpowiednim lekarzem.