Karma, fatum, los i przeznaczenie...

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt."Karma, fatum, los i przeznaczenie..." przygotowanym przez naszego eksperta Aleksandra

Kochani 8.11.22.Pełnia z całkowitym zaćmieniem Ksiezyca w znaku Byka w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem i kwadraturze z ograniczającym Saturnem.
Buduje się polkrzyz w znakach stałych.
 
Wtorkowa pełnia Księżyca w znaku Byka spowoduje destabilizacje i usuwanie się stabilnego gruntu pod nogami i związane z tym napięcie.Żeby było mało Pluton dołoży swoje trzy grosze, aby otworzyć nam oczy na wiele spraw, które były zagmatwane i niejasne.
 
Przede wszystkim ważne będzie bezpieczeństwo uczuciowe, emocjonalne i finansowe.
Bedziemy czuli napiecie, nerwowość, niepokój, eksplozje różnorakich emocji, wzburzenie,nadpobudliwość trudne stany psychiczne, ataki, agresje, konflikty, nagle, utrudnienia, blokady,  nieoczekiwane zmiany.
Pełnia i zaćmienie Księżyca w znaku Byka przetransformuje nasz system wierzeń i wartości, ale tez pokaże kierunki z których mamy zrezygnować, które mamy zmienić, aby ruszyc do przodu z nowa perspektywa.
Od 3-6 miesięcy będą objawialy się konsekwencje naszych działań, a siła odradzania będzie tak ogromna, ze możemy znaleźć się w innej rzeczywistości.To nie jest sprzyjający czas na ryzykowne sytuacje ponieważ możecie się wplątać w coś, z czego nie będzie wyjścia.
 
Podczas pełni z zaćmieniem Księżyca mogą objawić sie różne depresje, zakulisowe działania, straty finansowe, wyjda na jaw romanse, skandale, wymuszenia, zmiany w podatkach, podwyżki ,problemy w rolnictwie  i w plonach , krach seksafery, odkrycia, kary, wypadki, trzęsienia ziemi, przestępstwa, sprawy związane z dziećmi, rodzina, awantury domowe i z otoczeniem zwiazane z finansami.
To, co sie objawi podczas pełni i zaćmienia wyznaczy nam ważny kierunek, ale tez wprowadzi niemałe zamieszanie i pozytywna rewolucje!
 
Co zostanie odkryte..?
 
- Baran-wzbudzicie mocne zainteresowanie, a wasza samoocena wzrośnie.
 
- Byk-pokonacie przeciwności i znajdziecie nowy sposób na siebie.
 
- Bliźnięta-Odkryjecie iluzje i oszustwa.
 
- Rak-będziecie w karuzeli emocji i zakochania  ( uwaga na układ nerwowy)Idziecie w nowe!
 
- Lew-transformacja pojawi się w karierze zawodowej, ale tez wyjdą konsekwencje bledow, które popełniliście wcześniej.
 
- Panna-rozpoznacie kierunek w który chcecie inwestować czas i pieniądze.
 
- Waga -pokonacie przeszkody i znajdziecie pomocne i wpływowe osoby do dokonania zmian. 
 
- Skorpion -zbyt późno zdemaskujecie wrogów, co się przełoży na skandal, stratę pieniędzy czy utratę wizerunku.
 
- Strzelec -wasza genialna natura przyciągnie do was nowe pomysły i wartościowe wiadomości.
 
- Koziorożec-będziecie podejmowali przełomowe decyzje, ale tez odkryjecie  nowy talent, hobby, inspiracje, ale tez ciąże.
 
- Wodnik-poczujecie melancholie i trudne emocje.Otrzymacie ważne informacje dotyczące kobiet w rodzinie.Możliwa przeprowadzka
 
- Ryby-otwarcie szerzej umysłu pomoże w odkryciu genialnych i nietuzinkowych idei.Za rogiem czeka nowa praca lub umowa.
 
 
Z pozdrowieniami Wasza Aleksandra astropsycholog duszy :)