Ahoj przygodo!

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt."Ahoj przygodo!" przygotowanym przez naszego eksperta Aleksandra

Kochani 17.11.22.Merkury władca komunikacji przechodzi na trzy tygodnie do dociekliwego i filozoficznego znaku Strzelca.Nareszcie lżejsza energia w komunikacji, otwarta i bezpośrednia.
Łatwiej będzie o kompromisy, harmonię i ugodowe podejście.
Skorpion bazował na emocjach, a Strzelec lubi sobie pogadać.
 
W komunikacji zrobi się gorąco będzie roiło się od plotek, ciekawych informacji, ale także mnóstwa fejk newsow.
Wykorzystajcie Merkurego w Strzelcu do nauki bo będzie pomagał w szybszym uczeniu się, szybszym kojarzeniu faktów i wyszukiwaniu błędów i pomyłek.
 
Świetny czas na poznawanie nowych osób, randkowanie, podróżowanie.
Serce wasze będzie gnało do nowych romansów i związków, a wiec możecie kogoś obdarzyć gwałtownym i namiętnym, lecz krótkotrwałym uczuciem.
 
To szersze perspektywy w kontaktach, w znajomościach, w rozwoju, ekspansji, w kreatywności, w promowaniu siebie, w znalezieniu protektorów, ludzi którzy pomogą czy nakieruje w odpowiednia stronę.Bardzo dobry czas na wyjazdy, kontakty sms, e-mail, telefony i ogólnie spotkania z ludźmi, które będą wnosiły nowości i wiele radości.
 
Merkury w znaku Strzelca będzie działał na korzyść tych, którzy prowadzą biznes, zajmują się turystyka, szkoleniami, samochodami czy spedycja.
Oczywiście jeżeli galopująca inflacja nie zatopi czy rozmyje nasze cele pod wpływem kwadratury Neptuna.Bardzo ważny będzie optymizm i nieszablonowe działania, które pomogą wyjść z niejednej opresji czy trudności.
 
Z pozdrowieniami Wasza Aleksandra astropsycholog duszy. :)