TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 22.05 - 28.05

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 22.05 - 28.05

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 22.05 - 28.05"

BARAN

Obecny tydzień może nieść ze sobą napięcia i konflikty w miejscu pracy. Możliwe są plotki, pomówienia, ogólny pośpiech i chaos. Trudno będzie dotrzymać kroku goniącym terminom, a atmosfera może poprawić się i nieco rozluźnić dopiero pod koniec tygodnia. Aurę nieporozumień możesz również dostrzec w relacjach rodzinnych. W sferze uczuć odnajdziecie chwilę radości i wytchnienia. Osoby w stałych relacjach będą czuły się spokojne i zaopiekowane przez partnera. Obecny tydzień będzie sprzyjał rozwiewaniu wątpliwości i rozwiązywaniu ważnych dla Was spraw. Wolne chwile - zwłaszcza te na świeżym powietrzu -pozwolą Wam obojgu odetchnąć i wprowadzą wiele radości. U osób wolnych mogą pojawić się rozterki dotyczące interesującej Was osoby, lecz zostaną one szybko rozwiane. W sferze zdrowotnej szczególną uwagę warto zwrócić na stawy, skórę oraz możliwe dolegliwości alergiczne.

 

BYK

Najbliższe dni mogą pozostawić wiele do życzenia w sferze spraw związanych z pracą. Obowiązków zacznie przybywać, a rąk do pracy brakować. Możesz zostać proszony o pracę po godzinach, aby sprostać wszystkim zadaniom. Atmosfera będzie napięta i trudno będzie prosić o pomoc współpracowników. Obiecane rozmowy o premii czy podwyżce również mogą nie dojść do skutku, przez co możesz odczuć brak komfortu i żal z tego powodu. W uczuciach mogą pojawić się konflikty. Osoby w stałych związkach będą mieć teraz skłonności do stawiania każdej sprawy na ostrzu noża, co nie wywoła pozytywnej reakcji u partnera. Zwłaszcza na początku tygodnia możecie czuć się wyjątkowo drażliwi i niepewni. Osoby wolne poznają teraz kogoś, kto będzie pragnął jedynie niezobowiązującej relacji czy romansu. W sferze zdrowotnej szczególną uwagę warto zwrócić na układ moczowy oraz zatoki. Możliwe są dolegliwości na tym tle.

 

BLIŹNIĘTA

W najbliższym tygodniu mogą spotkać Cię nieprzyjemne wydarzenia w pracy, które negatywnie wpłyną na Twój nastrój i zapał. Możesz nie otrzymać zgody na urlop, zostać przymuszony do pracy po godzinach lub spotkać się z ogólnym niezrozumieniem Twoich potrzeb czy zamierzeń. Możliwe są również trudności na tle finansowym - takie jak obcięcie premii, nieotrzymanie odpowiedniego wynagrodzenia, a nawet wizja redukcji etatów. Nawet, jeśli redukcja bezpośrednio Ciebie nie dotknie, to możesz być świadkiem odejścia kilku znajomych osób. W uczuciach będzie zaś ciepło i spokojnie. Osoby w stałych związkach zauważą, że ich partner stara się bardziej niż zwykle. Odczują Jego wsparcie, uzyskają pomoc, a wszystko to będzie okraszone miłością i czułością. Druga połówka może być także skora do ofiarowywania prezentów i robienia miłych niespodzianek. Osoby wolne poznają teraz kogoś, kto od razu pokaże swoje zaangażowanie w tę znajomość. Ta relacja ma szansę, aby się rozwinąć i przerodzić w związek. Problemy zdrowotne, z którymi możesz się teraz borykać, to potencjalne stany zapalne oraz dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

 

RAK

Nadchodzące dni będą wyjątkowo sprzyjać Twoim planom finansowym oraz zawodowym. To idealny moment na zgłoszenie czy wdrożenie nowych projektów. Energia sprzyja kreatywności, Twojemu zaangażowaniu i zręcznej komunikacji. Twoje starania zostaną nagrodzone, a inwestycje przyniosą zysk. Atmosfera w firmie również będzie dla Ciebie przyjemna, choć ktoś niedługo może pozazdrościć Tobie sukcesu. W uczuciach mogą pojawić się niewielkie trudności. U osób w stałych związkach zacznie być odczuwalny niekorzystny wpływ osób trzecich, które będą usilnie we wszystko się wtrącać i mącić Wam w głowach. Zdecydowanie możecie poczuć się wyprowadzeni z równowagi, lecz im szybciej postanowicie jasne granice - tym prędzej powróci na właściwe tory. Osoby wolne mogą zaś nie mieć szczęścia do randek. Kwestie zdrowotne nie powinny być teraz obarczone żadnymi poważniejszymi dolegliwościami - w zamian za to będziesz cieszyć się przypływem sił witalnych, dużą dawką energii i wigoru.

 

LEW

W najbliższych dniach możesz zauważyć lub usłyszeć o bardzo dobrej ofercie pracy. Naturalnie zaczniesz zastanawiać się nad możliwością odejścia z obecnej firmy. Nie rób jednak niczego pochopnie i nie pisz wypowiedzenia, dopóki nie będziesz mieć już całkowitej pewności, że to miejsce jest dla Ciebie odpowiednie. W najbliższych dniach, to właśnie impulsywne i nieprzemyślane działania mogą spowodować, że stracisz więcej niż zyskasz. W uczuciach niewielkie rozterki i chaos. Do osób będących w stałych związkach może odezwać się osoba, która ewidentnie jest zainteresowana nawiązaniem lub powróceniem do bliskiej relacji uczuciowej. Kontakt może być dla Was ekscytujący i miły, lecz Wasz partner - kiedy tylko się o tym dowie - stanie się podejrzliwy, zazdrosny oraz zatroskany. Z kolei osoby wolne same mogą zacząć rozmyślać o swojej byłej miłości i zapragnąć spotkania. Karty jednak stanowczo to odradzają, bowiem może to spowodować jeszcze większe spustoszenie w Waszym wnętrzu niż samo wspomnienie o rozstaniu. Zdrowie będzie utrzymywać się na dobrym i stabilnym poziomie. Większą uwagę warto jednak zwrócić na składniki pokarmowe, ponieważ za duża zawartość cukru, tłuszczu czy konserwantów w diecie - może negatywnie wpłynąć na Wasze samopoczucie i wyniki badań.

 

PANNA

Sprawy zawodowe będą układać się teraz po Twojej myśli. Spodziewaj się dużej ilości pracy, satysfakcji oraz miłej atmosfery. Nie zabraknie Tobie energii, kreatywności i zaangażowania w bieżące sprawy. Możliwe również, że natkniesz się na osobę znajomą z dawnych lat w miejscu, gdzie pracujesz lub podczas załatwiania służbowych obowiązków poza siedzibą firmy. W sferze uczuć możliwe rozczarowania i delikatne uczucie przytłoczenia. Osoby w stałych związkach będą miały poczucie, że w ich relacji pojawiło się więcej niezrozumienia i napięć. Możecie odczuć, iż narastają pewne problemy, lecz próba rozmowy o tym zostanie zamieciona pod dywan. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. W sytuacji zdrowotnej nie widać większych powodów do niepokoju. Zwracaj jednak uwagę na to, aby się nie przemęczać. Nie forsuj się zbyt intensywnymi ćwiczeniami na siłowni, ani nie spędzaj długich godzin za biurkiem - znajdź czas na spacer, odpoczynek i relaks.

 

WAGA

Najbliższy tydzień będzie sprzyjał finalizacji ważnych dla Ciebie spraw urzędowych, zawodowych czy finansowych. To będzie dobry czas na to, abyś wziął się na poważnie za spłacanie wszystkich zobowiązań, które posiadasz. Właśnie teraz uda Ci się opracować doskonały plan i pojawi się także dodatkowa gotówka, która może przyspieszyć ten proces. W uczuciach przygotuj się na ożywienie i iskry namiętności. Osoby w stałych związkach na nowo rozbudzą w sobie uczucia, które pamiętają z początku znajomości z partnerem. Ogień miłości oraz namiętności - wpłynie pozytywnie na Waszą relację. Osoby wolne zwrócą teraz uwagę na kogoś bardzo atrakcyjnego, kto nagle pojawi się w ich otoczeniu. Ta relacja ma szansę przybrać bliższy i trwalszy charakter. Twoja kondycja zdrowotna nie powinna Cię teraz martwić. Możliwe są chwile rozkojarzenia i zmęczenia, lecz poza tym nie spodziewamy się większych kłopotów zdrowotnych.

 

SKORPION

Obecne dni mogą nieść ze sobą stres i pewne trudności w pracy. Może pojawić się poważny problem, który zmusi Cię do negocjacji ze zwierzchnikami lub proszenia o pomoc współpracowników. Niestety nie licz na wiele - nie będą oni pałali chęcią, aby pójść Tobie na rękę. Tarot radzi uzbroić się w cierpliwość i poczekać na lepszy czas. W uczuciach możesz zacząć odnosić wrażenie, że Twój partner stał się mniej ufny niż wcześniej, jakby się czegoś obawiał lub o coś Cię podejrzewał. Jeżeli jest to bezzasadne, to po prostu szczerze z nim porozmawiaj - powinno pomóc. Kiedy jednak Twój partner ma słuszność - zastanów się nad tym, kto i co jest dla Ciebie najważniejsze. U osób wolnych możliwe ożywienie i randki z nowo poznanymi osobami. Może się również do Was odezwać osoba z Waszej przeszłości. W sferze zdrowotnej zwróć uwagę na układ trawienny, wątrobę oraz poziom cukry we krwi. Duża ilość obowiązków i stres mogą sprawić, że w Twojej diecie zabraknie odpowiedniego bilansu składników odżywczych. Używki, słodycze i niezdrowe przekąski mogą negatywnie odbić się na Twoim samopoczuciu i zdrowiu.

 

STRZELEC

W tym tygodniu możesz liczyć na ogólną pomyślność w sprawach zawodowych i finansowych. Niektórzy z Was mogą dostać awans lub premię, a większość zrealizuje swoje plany i pomyśli o możliwości rozwoju. Ten okres sprzyja też nawiązywaniu kontaktów, które pomogą Ci w dalszej karierze, a także znalezieniu pracy dodatkowej, sprzedaży niepotrzebnych Tobie przedmiotów oraz podpisywaniu umów. W uczuciach dobra energia i dużo radości. Osoby w stałych związkach będą cieszyć się z wolnych chwil u boku partnera. Wspólnie możecie planować wycieczki, grille z przyjaciółmi czy miły i romantyczny czas w domowym zaciszu. Osoby wolne spotkają na swojej drodze kogoś życzliwego, kto będzie również dobrym materiałem na nową miłość. Twoje zdrowie będzie przez cały tydzień w dobrej formie. Możesz jednak stanąć przed koniecznością pobrania krwi czy przyjęcia szczepionki, co niekoniecznie będzie powodem do radości.

 

KOZIOROŻEC

Najbliższe dni mogą niestety pozostawiać nieco do życzenia w sferze zawodowej. Możesz odnieść teraz wrażenie, że zbyt dużo się od Ciebie wymaga. Presja, nacisk i brak zrozumienia dla Twoich potrzeb sprawią, że niechętnie będziesz wybierał się do pracy. Nachodzące dni mogą być dla Ciebie odpowiednim okresem na urlop. Jeśli nie możesz go teraz zaplanować, to postaraj się nieco zdystansować od współpracowników. Nie mów im wszystkiego o sobie i zbytnio się nie spoufalaj, gdyż mogą wyniknąć z tego pewne kłopoty. W uczuciach pojawią się innowacje i modyfikacje. Osoby w stałych związkach czekają teraz perspektywy na coś, czego jeszcze nigdy nie robiły wraz z partnerem i będzie to ciekawym doświadczeniem. Może to dotyczyć jakiegoś rodzaju zajęcia, aktywności fizycznej, a nawet dalekich podróży. U osób wolnych pojawi się ktoś, z kim znajomość od początku będzie bardzo ekscytująca. Osoba ta może znacząco się różnić od osób, które wcześniej spotkałeś. W sferze zdrowotnej nie spodziewamy się większych dolegliwości czy kłopotów. Możliwe delikatne podrażnienia, otarcia czy skaleczenia wskutek roztargnienia czy pośpiechu.

 

WODNIK

Nadchodzące dni przyniosą Tobie wyjątkowo dobre perspektywy w finansach. Czeka Cię wzrost dochodów lub większy zastrzyk gotówki, co pozwoli na zgromadzenie większych oszczędności. Dzięki temu odzyskasz poczucie większej stabilizacji i bezpieczeństwa materialnego. W uczuciach możesz czuć się niepewnie. Osoby w stałych związkach mogą teraz doszukiwać się wad lub złych intencji w zachowaniu partnera. Nieomówione troski i problemy mogą niestety zaowocować bardzo poważnymi kłopotami w przyszłości. U osób wolnych nie zanosi się na razie na zmiany, jednak nie powinno to dla Was stanowić powodu do smutku czy niepokoju. Będziecie czuć się komfortowo. W sferze zdrowia zwróć większą uwagę na układ krążenia, który może teraz spłatać "małego figla" i na chwilę poczujesz się gorzej. Uważaj także na uczulenia lub poparzenia wywołane przez nadmierną ilość promieni słonecznych.

 

RYBY

W najbliższych dniach wykażesz się dużą inicjatywą w sprawach zawodowych, dzięki czemu będziesz mógł otrzymać premię lub podwyżkę. Uważaj jednak na nadmierną chęć władzy i mówienia innym, co mają robić - nie spotka się to z aprobatą otoczenia. W uczuciach nadchodzi spokojny i bezpieczny czas. Osoby w stałych związkach mogą odczuwać, że wspólne życie jest przewidywalne i nieco nudne. Zamiast oczekiwać na ruch ze strony partnera i martwić się jego brakiem pomysłowości - pomyślcie czy nie możecie samodzielnie wykazać inicjatywy urozmaicenia wspólnych chwil. Osoby wolne poznają teraz kogoś, z kim znajomość szybko pójdzie do przodu. W sferze spraw zdrowotnych zapowiada się pomyślny okres. Nie powinieneś obecnie skarżyć się na żadne poważniejsze dolegliwości, a jedyne co może Ci dokuczyć, to małe kłopoty z przemianą materii.