TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 23.10 - 29.10

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 23.10 - 29.10

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 23.10 - 29.10"

BARAN
W najbliższym tygodniu Twoja uwaga może zostać niemalże całkowicie pochłonięta przez sprawy finansowe. Na horyzoncie pojawi się bowiem wizja wyjątkowo dużego wydatku. Postaraj się podejść do tego spokojnie i porozmawiaj z bliskimi. Wspólnymi siłami będziecie w stanie sprostać sytuacji i rozwiązać problemy. Sprawy zawodowe mogą obecnie zejść na nieco dalszy plan - w tej kwestii nie spodziewamy się ani wzlotów, ani też upadków. W uczuciach nieco nerwowo i niestabilnie. Osoby w stałych relacjach mogą mieć teraz kłopot z nadmiernie zazdrosnym czy upartym partnerem. Pomoże tu tylko spokojna rozmowa i wyjaśnienie pewnych kwestii między sobą. U osób wolnych pojawia się ryzyko nieudanej randki. W sferze zdrowotnej bez poważniejszych kłopotów. Przez większość tygodnia będziesz w dobrej formie, a pod koniec mogą dokuczać Ci jedynie przejściowe bóle dziąseł.

BYK
Obecny tydzień niesie ze sobą wyjątkowo aktywną energię - szczególnie w sferze zawodowej. W pracy nie będziesz narzekać na nudę - nie braknie obowiązków, oólnego pośpiechu i lekkiego chaosu. U niektórych z Was może pojawić się perspektywa służbowego wyjazdu. Pomimo niemałego stresu - dobrze spełnisz swoją rolę i uda Ci się okiełznać wszelkiego rodzaju niefortunne okoliczności. W uczuciach nastanie zaś czas równowagi. Osoby w stałych będą cieszyć się spokojnymi i miłymi relacjami z partnerem. Wszelkie plany zrealizujecie wspólnie, w zgodzie i z uśmiechem. Osoby wolne mogą cieszyć się zainteresowaniem płci przeciwnej. Możliwe są zaproszenia na randki. W sprawach dotyczących zdrowia możliwe będą problemy ze skupieniem oraz wzrokiem. Możecie także odczuwać nadmierną senność w ciągu dnia.

BLIŹNIĘTA
Najbliższy tydzień będzie dla Ciebie przewidywalny, spokojny i mało wymagający. Masz pełne prawo, aby teraz ponarzekać na rutynę czy nudę w pracy. Podczas najbliższych kilku dni, mało co będzie się działo. Zamiast jednak widzieć tylko negatywne strony tej sytuacji, to doceń to, że przynajmniej uda Ci się trochę zwolnić i odpocząć. Sprawy finansowe natomiast zaczną iść po Twojej myśli, a wiele okazji do dodatkowego zarobku pojawi się niespodziewanie. W uczuciach odczujecie spokój i bezpieczeństwo. Osoby w stałych związkach przekonają się, że mogą liczyć na swoją drugą połowę w każdej sytuacji. U osób wolnych pojawi się możliwość rozpoczęcia przyszłościowej relacji. W kwestii zdrowotnej możecie czuć się obecnie niepewnie. Nie bagatelizujcie dolegliwości, których doświadczacie i zasięgnijcie opinii lekarskiej, aby wykluczyć poważniejsze schorzenia.

RAK
W nadchodzących dniach postaraj się zachować szczególną rozwagę w sprawach finansowych. Kiedy to tylko możliwe - unikaj nadmiernej rozrzutności, a przede wszystkim zaciągania kredytów i pożyczek, które nie są Tobie niezbędna. Jeśli czekają Cię większe wydatki, to postaraj się - w miarę możliwości - ograniczyć je lub przełożyć na dalszy termin. W sferze uczuć spodziewamy się rutyny. Osoby w stałych relacjach odczują bezpieczeństwo związane z życiem miłosnym, aczkolwiek mogą odnieść wrażenie, iż ostatnimi czasy w ich relacji trochę brakuje świeżości, innowacji czy dawnej namiętności. U osób wolnych może pojawić się adoracja ze strony osoby, która nie wzbudzi w Was większych uczuć. W sferze zdrowotnej istnieje teraz wzmożone ryzyko problemów gastrycznych - mogą pojawić się bóle żołądka, niestrawność czy zgaga.

LEW
Obecny tydzień niesie ze sobą ostrzeżenie przed nadmierną rozrzutnością, zaciąganiem pożyczek i lekkomyślnym wydawaniem pieniędzy. Nadmiarowe wydatki - akurat w tym okresie - będą rzutować na okres kilku tygodni. Wszelkie zbędne wydatki przełóż na inny czas. W sferze zawodowej bez zmian. W uczuciach nastanie romantyczny i miły czas. Osoby w stałych związkach wykażą się dużymi staraniami, aby polepszyć swoją relację z partnerem. Odnajdziecie miłe kompromisy dla ważnych dla Was spraw i spędzicie wiele miłych oraz czułych chwil. Osoby wolne spotkają teraz kogoś, z kim mogą połączyć je wspólne zainteresowania oraz odwzajemnione uczucie. Sfera zdroworna zapowiada się troszkę słabiej niż zazwyczaj, ponieważ mogą dokuczać Ci dolegliwości senność, znużenie, poczucie wyczerpania fizycznego czy psychicznego.

PANNA
Najbliższe dni możesz postrzegać jako bardziej pracowite, wymagające i stresujące pod kątem zawodowym. Teraz spodziewamy się mało przyjemnych sytuacji jak: nieobecność współpracowników czy podwładnych, niewielkich błędów, dezinformacji czy generujących stres audytów. Cokolwiek się nie wydarzy, to zachowaj zimną krew i nie daj się temu przytłoczyć. Stres może przyczynić się do Twojego gorszego samopoczucia i większego rozdrażnienia. W uczuciach nie zabraknie zaś energii zrozumienia i wsparcia. Osoby w stałych związkach mogą otrzymać od partnera zaproszenie na randkę, niczym za dawnych lat. Dodatkowo poczujecie, że Wasz partner doskonale Was rozumie i wspiera w trudniejszych momentach. Osoby wolne mogą obecnie poznać kogoś, kto dobrze je zrozumie, lecz może to nie być wystarczający fundament dla nowego uczucia. W sferze zdrowotnej szczególną uwagę zwracamy na układ nerwowy - możliwe bóle głowy i brzucha na tym tle.

WAGA
Nadchodzący czas może niestety nie sprzyjać Twojej kreatywności czy zaangażowaniu w pracę. Atmosfera w firmie - pozornie miła i rozluźniona - będzie działać na Twoją niekorzyść. Możesz czuć się bowiem rozproszony i nieco rozleniwiony. Trudniejsze czy ważniejsze zadania możesz zechcieć odłożyć na przyszłość.  Tarot zdaje się również ostrzegać, że brak skupienia i zaangażowania może zostać zauważony przez zwierzchników. W uczuciach pomyślna aura. Osoby w stałych związkach poczują się teraz wyjątkowo stabulnie i bezpiecznie w swojej relacji, co skłoni je do większej otwartości i romantyzmu wobec partnera. U osób wolnych pojawi się ktoś, z kim będą miały szansę na stworzenie silnej więzi. W sprawach zdrowotnych zaistnieje ryzyko schorzeń układu moczowego, zwłaszcza zapalenia pęcherza. Poza tym nie powinny Cię trapić żadne inne poważniejsze dolegliwości.

SKORPION
W nadchodzącym tygodniu możesz spodziewać się małych kłopotów i zawirowań w sprawach zawodowych. Na szczęście pomoże Ci osoba na wyższym stanowisku, mająca dużą władzę i autorytet, na którą będziesz mógł liczyć. Nie bój się otwarcie powiedzieć o swoich problemach czy wątpliwościach. W sferze finansowej możłiwe są napięcia. Uczucia zapowiadają się stabilnie i pogodnie. Osoby w stałych relacjach mogą być zaskoczone podejściem swojego partnera, który stanie się wobec nich bardzo troskliwy, a nawet nieco nadopiekuńczy - nie będzie to jednak powodem do pretensji. Osoby wolne mogą cieszyć się z miłych, aczkolwiek całkiem niezobowiązująch randek. Twoje zdrowie pozostanie we względnej równowadze. Możliwe delikatne infekcje górnych dróg oddechowych.

STRZELEC
Obecny tydzień niesie ze sobą prognozę możliwego i ważnego dla Ciebie wyboru. Twoja sytuacja zawodowa może się polepszyć, jeśli podejmiesz odpowiednią decyzję. Możesz mieć szansę na zmianę stanowiska lub pracy. Niektórzy z Was mogą liczyć zaś na intratną współpracę z kimś wpływowym lub uzyskają radę czy wsparcie od takiej osoby. W uczuciach nastanie okres równowagi i spokoju. Osoby w stałych związkach docenią taki stan rzeczy i będą czuć się bezpiecznie. Koniec tygodnia przyniesie dużo uśmiechu i upragnionego odpoczynku. U osób wolnych nie zanosi się na większe zmiany, choć mogą przykuwać wzrok płci przeciwnej i być adorowane. Kwestie zdrowotne nie powinny sparzać Ci większych problemów. Jedyne na co powinieneś teraz zwrócić uwagę, to większe ryzyko reakcji alergicznej - w razie potrzeby bądź zaopatrzony w odpowiednie leki.

KOZIOROŻEC
W najbliższych dniach zaczniesz myśleć o zmianie dotychczasowej pracy na bardziej odpowiednią. Po rozeznaniu się w ofertach okaże się, iż będziesz musiał dokonać niełatwego wyboru. Przemyśl wszystkie kluczowe dla Ciebie aspekty, aby wybrać sferę, która jest dla Ciebie najważniejsza w pracy (może się okazać, że nie są to finanse). W uczuciach pojawi się wiele uśmiechu i pozytywnej energii. Osoby w stałych związkach wpadną w wir planowania zadań i atrakcji na przyszłość. Nie wszystko przebiegnie zgodnie z Waszym planem, lecz atmosfera w Waszym związku będzie pełna radości i miłości. Osoby wolne spotkają teraz kogoś, z kim znajomość może się rozwinąć i przybrać bliski charakter. W sferze zdrowotnej może być teraz nieco gorzej. Uważaj przede wszystkim na schorzenia układu oddechowego, kaszel, przeziębienia czy chrypkę, a także lekkie osłabienie układu nerwowego.

WODNIK
W nadchodzącym czasie odczujesz satysfakcję ze swojej pracy. Może ona jednak nie być wynikiem dużych zysków, a raczej miłej atmosfery i serdecznych relacji ze współpracownikami. To będzie wyjątkowo dobry czas zwłaszcza dla osób trudniących się działaniami artystycznymi. W uczuciach romantyczna i beztroska aura. Osoby w stałych związkach spotkają się z komplementami i miłymi słowami ze strony swojego partnera. Możecie zaplanować miłą randkę czy wyjazd, który zbliży Was do siebie i odświeży Wasze uczucie. Osoby wolne spotkają natomiast kogoś, komu bardzo się spodobają. W sferze zdrowotnej utrzyma się tendencja do niskiego ciśnienia, co wpłynie negatywnie na Twoje samopoczucie - po kilku dniach ta przypadłość powinna zniknąć.

RYBY
W nadchodzącym okresie sprawy znacznie przyspieszą swoje tempo. Wszelkie kwestie dotyczące Twojej pracy, które od jakiegoś czasu czekały na wyjaśnienie, w końcu zostaną wyklarowane. Możesz także liczyć na korzystnie podpisane umowy czy dobrą passę w sprawach urzędowych. W sferze uczuć mogą Cię czekać niemiłe niespodzianki. Osoby w stałych związkach zauważą, że ich partner zachowuje się nieszablonowo. Sytuacja może być o tyle skomplikowana, iż u niektórych z Was będzie to nic groźnego, a u innych może się okazać, że druga połowa faktycznie posiada niepokojący sekret, który ukrywa. Osoby wolne mogą być obecnie rozczarowane randkami lub ich brakiem. Twoje zdrowie i samopoczucie prezentuje się bardzo dobrze. Możesz liczyć na spokojny czas, wolny od jakichkolwiek dolegliwości, a energia do działania utrzyma się na wysokim poziomie.