TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 13.05. - 19.05.2024

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 13.05. - 19.05.2024

Zapraszamy na TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 13.05. - 19.05.

 

BARAN

 

W nadchodzących dniach może pojawić się konieczność podjęcia istotnej decyzji dotyczącej Twojej pracy. Nie będzie to łatwe zadanie, zwłaszcza gdy będziesz szukać opinii u innych osób. Każda z nich może mieć inne spojrzenie na sytuację, co może wprowadzić jeszcze większe zamieszanie w Twoich myślach. Analizując wszystkie argumenty za oraz przeciw ? dostrzeżesz, że nic nie jest tutaj czarno-białe. Ważne jest, abyś dał sobie czas, odetchnął głęboko i zaufał swojej intuicji - ona naprowadzi Cię na właściwą drogę. W sprawach sercowych mogą pojawić się napięcia emocjonalne. Osoby w trwałych relacjach mogą odczuwać pewne oddalenie wobec drugiej połowy. Może to prowadzić do nieporozumień czy sporów, jednakże nie powinny one teraz eskalować. Osoby wolne mogą natomiast doświadczyć poczucia osamotnienia lub niedocenienia przez kogoś, kto jest im bliski emocjonalnie. Kwestie zdrowotne zapowiadają się nieco chaotycznie. Możliwe różnego rodzaju drobne dolegliwości bólowe, stany zapalne, kłopoty wymagające wizyty u dentysty oraz infekcje.

 

BYK

 

Najbliższy czas niesie ze sobą pozytywną energię, która umocni Twoją kreatywność i wspomoże w podejmowaniu właściwych decyzji. To doskonały moment na rozwój skrzydeł ? szczególnie, kiedy pracujesz w branży związanej z twórczością lub prowadzisz własną firmę. Będziesz pełen pomysłów i natchnienia, co w efekcie może przynieść Tobie znaczne korzyści finansowe. W sferze uczuć odczujesz stabilizację. Teraz nie spodziewamy się ani większych wzlotów, ani też kłopotów. Osoby w trwałych relacjach mogą spodziewać się spokojnych i przyjemnych chwil spędzonych z partnerem. Natomiast osoby samotne mogą mieć okazję do nowych znajomości. Tarot jednak uznaje, że przyjmą one pewniej niezobowiązującą czy przelotną formę. W kwestii zdrowia spodziewamy się możliwego wystąpienia dolegliwości bólowych związanych ze stawami lub kręgosłupem. Jeśli ból utrzymuje się długo lub jest szczególnie uciążliwy, warto skonsultować się z lekarzem w celu omówienia dalszego postępowania.

 

BLIŹNIĘTA


Obedny tydzień niesie ze sobą sprzyjającą energią dla spraw finansowych oraz zawodowych. Spodziewamy się perspektywy osiągnięcia większych korzyści finansowych oraz sukcesów w pracy. Pomimo tego, iż nie będą one spektakularne, to jednak staną się miłym zaskoczeniem i będą stanowić zachętę do dalszego działania. Atmosfera w miejscu pracy będzie również przyjemna i sprzyjająca współpracy. W sferze uczuć możliwe są napięcia. Osoby będące w stałych relacjach mogą przejawiać skłonność do gwałtownych i impulsywnych działań. W efekcie może to prowadzić do konfliktów czy dni milczenia, a w skarjnych przypadkach zaowocują także ryzykiem decyzji o zerwaniu związku. Osoby samotne mogą natomiast liczyć na krótkotrwałe i niezobowiązujące relacje, jednakże perspektywy na zbudowanie trwałego związku nie są obecnie sprzyjające. W obszarze zdrowia warto uważać na możliwe poparzenia słoneczne, ukąszenia owadów oraz reakcje alergiczne. Warto mieć przy sobie odpowiednie leki i środki zapobiegawcze.

 

RAK

 

W nadchodzącym tygodniu mogą Was czekać pewne wyzwania w pracy, którym będzie towarzyszyć konkurencja na polu zawodowym. Ktoś może próbować Wam pokrzyżować szyki, ale szybko rozeznacie się w podstępie i sprytnie poradzicie sobie z rywalem. Dzięki Waszej czujności, bystrości umysłu oraz ciężkiej pracy doskonale poradzicie sobie z zadaniami i znajdziecie się w sytuacji znacznej przewagi.Sprawy finansowe również będą układać się po Waszej myśli, spodziewamy się przypływu gotówki. W sferze uczuć czeka Was aura pełna miłości i pozytywnej energii. Osoby w trwałych relacjach będą cieszyć się spełnieniem i poczuciem bezpieczeństwa. Wszelkie nieporozumienia zostaną wyjaśnione, a między Wami zapanuje romantyzm i namiętność. Osoby wolne mogą z kolei odczuwać chęć zmiany otoczenia i doświadczenia nowych wrażeń, co znacznie zwiększy ich szanse na spotkanie miłości. Twoje samopoczucie i zdrowie mogą nieco się pogorszyć, zwłaszcza z uwagi na potencjalne problemy ze stanami zapalnymi, podrażnieniami oraz nadwyrężeniami. Ważne jest, abyś odpowiednio o siebie zadbał i w razie potrzeby skorzystał z pomocy lekarza.

 

LEW

 

W najbliższym czasie możecie spodziewać się korzystnej energii w sferze finansów. Przed Wami otwierają się możliwości przeprowadzenia udanych transakcji lub inwestycji oraz zdobycia dodatkowych źródeł dochodu. Istnieje szansa na otrzymanie podwyżki, a dla chętnych - znalezienia dodatkowej pracy, która nie tylko przyniesie dodatkowe pieniądze, ale także będzie przyjemnym zajęciem. Czego się teraz nie dotkniecie ? powinno zakończyć się sukcesem. W sferze uczuć zapanuje przyjemna i romantyczna atmosfera. Osoby będące w trwałych relacjach zbliżą się emocjonalnie do swojego partnera, odczuwając ponownie motyle w brzuchu podczas wspólnie spędzanych chwil. Poczują się kochane, zrozumiane oraz bezpieczne. Single również mogą spodziewać się powodzenia, a umówione randki będą wyjątkowo interesujące i udane. Teraz pojawia się szansa na spotkanie wartościowej osoby. W kwestii zdrowia pojawia się  ryzyko zachorowania na infekcje bateryjne oraz choroby wirusowe. Dlatego ważne jest, abyście dbali o swoją odporność i stosowali się do zaleceń dotyczących higieny.

 

PANNA

 

W najbliższych dniach wreszcie zaczniesz zbierać owoce swojej pracy i wcześniejszych inwestycji. Twój szef doceni Twoje wysiłki i zaproponuje premię, a wcześniejsze projekty i plany przyniosą oczekiwane zyski. Poczujesz się stabilnie i bezpiecznie ? w najbliższym czasie będziesz mógł odetchnąć z ulgą. W sferze uczuć będziesz teraz wyjątkowo delikatny i wrażliwy. Osoby w trwałcyh relacjach mogą zanadtoprzyjmować do siebie słowa swojego partnera i nie zawsze trafnie je interpretować. Nie trudno zgadnąć, iż może to prowadzić do niepotrzebnych napięć, wątpliwości czy innych trudności emocjonalnych. Warto będzie porozmawiać i wyjaśnić wszelkie nieporozumienia na bieżąco, aby uniknąć poważniejszych problemów w relacji. Osoby wolne, mimo że to może nie być najlepszy moment na zmiany, to mogą znaleźć się w doskonałej sytuacji do nawiązania nowych znajomości. Nie wszystko przebiegnie po Waszej myśli, lecz tym bardziej stanie się to o wiele ciekawsze. Kwestie zdrowotne zapowiadają się stabilnie i bezproblemowo.

 

WAGA

 

W obecnym czasie możesz napotkać pewne trudności w pracy i finansach. Teraz możesz odczuć większe poczucie rozdrażnienia, rozproszenia czy przytłoczenia ilością obowiązków, przy dodatkowym braku wsparcia ze strony otoczenia. Możliwe są nieporozumienia oraz trudności w dotrzymaniu terminów zadań, zleceń czy projektów. W sprawach sercowych może pojawić się delikatny niepokój. Osoby w trwałych relacjach mogą odczuwać pewną niepewność co do swojej relacji. Może pojawić się wrażenie, że partner ostatnio zmienił się i nie okazuje tyle zainteresowania, zrozumienia czy czułości jak dawniej. Warto zachować spokój i przyjrzeć się również własnym działaniom oraz zaniechaniom, aby zrozumieć i odkryć źródło tej sytuacji. Osoby wolne mogą obecnie mieć trudności ze znalezieniem wartościowcyh oraz ciekawych kontaktów. Zdrowotnie pozostaniesz w bardzo dobrej formie. Nie zabraknie Tobie sił witalnych i energii, aby poradzić sobie z trudnościami dnia codziennego.

 

SKORPION

 

Najbliższe dni niosą ze sobą energię dobrych wieści i obiecujących perspektyw na przyszłość zawodową.  U osób poszkujących pracy spodziewamy się zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne. U osób pracujących ? perspektywy rozwoju. Istnieje także szansa na oddelegowanie do wykonania dodatkowych zleceń poza miejscem zamieszkania, co pozwoli Ci oderwać się od codziennej rutyny. W sferze uczuć zapowiada się spokój i harmonia. Osoby będące w trwałych relacjach mogą cieszyć się dobrą atmosferą i zrozumieniem ze strony swojego partnera. Możemy spodziewać się miłych gestów, wspólnego odpoczynku i wzajemnej czułości. Osoby wolne mogą spodziewać się pojawienia ciekawych adoratorów. Może pojawić się zaproszenie na randkę, podarunki i niespodzianki. W kwestiach zdrowotnych warto blizej spojrzeć na układ oddechowy, ponieważ mogą pojawić się dolegliwości takie jak kaszel, zapalenie gardła czy krtani. U niektórych z Was źródłem dolegliwości może nie być infekcja, lecz alergia.

 

STRZELEC

 

W najbliższym czasie możesz napotkać spięcia, nieporozumienia oraz większe konflikty w pracy. Istnieje możliwość rywalizacji z osobą, która niechętnie się do Ciebie odnosi i chętnie wykorzysta nawet Twoją najmniejszą nieuwagę czy błąd. Możesz także usłyszeć plotki na swój temat oraz doświadczyć niechęci lub nieufności ze strony współpracowników. W sferze uczuć wszystko będzie układać się pozytywnie. Osoby w trwałych relacjach powinny spodziewać się jasnej i miłej komunikacji z drugą połówką. Nie braknie również czułości, uśmiechów i radości ze wspólnego odpoczynku. Pod koniec tygodnia możecie zdecydować się na spotkanie z przyjaciółmi. Osoby wolne mogą cieszyć się zainteresowaniem płci przeciwnej.W kwestii zdrowia warto zwrócić szczególną uwagę na układ kostno-stawowy oraz moczowy, ponieważ możliwe są nieprzyjemne dolegliwości związane z tymi obszarami. Dbanie o odpowiednią higienę, regularną aktywność fizyczną czy nawadnianie organizmu może pomóc złagodzić te dolegliwości.

 

KOZIOROŻEC

 

W nachodzących dniach mogą czekać Cię sprawy związane z poważną biurokracją - urzędami czy sądami ? co ma prawo być dość stresujące. Nie wahaj się prosić o pomoc doświadczonych osób. Dzięki ich wsparciu uda się załatwić te sprawy sprawnie i szybko. Niezbyt przyjazna energia może pojawić się w obszarze towarzyskim, gdzie możliwy jest zawód i rozczarowanie postawą bliskiej osoby. W życiu uczuciowym towarzyszyć będzie dobra energia. Osoby w trwałych relacjach mogą doświadczyć drobnych nieporozumień, ale szybko znajdą kompromis i powrócą do harmonii. Nie zabraknie miłości i bliskości. Osoby wolne mogą natomiast spodziewać się nowej i wartościowej znajomości. W kwestii zdrowia spodziewamy się dobrego samopoczucia oraz energii do działania. Przejściowo możecie odczuwać jedynie niepokój emocjonalny, który może zaowocować kłopoty z zasypianiem czy koszmarami sennymi.

 

WODNIK

 

W tym tygodniu możesz spodziewać się pewnych zmian zarówno w swojej obecnej pracy, jak i ogólnie w życiu zawodowym. Mogą pojawić się modyfikacje w zakresie obowiązków ? pod postacię nowych zadań, zmiany działu czy przyjęcia zastępstwa. U niektórych z Was może być to również decyzja o zmianie pracy. Na horyzoncie może pojawić się nowa, interesująca oferta.W sferze uczuć energia będzie dość chaotyczna. Osoby w trwałych relacjach mogą zacząć intensywniej myśleć o wprowadzeniu zmian w funkcjonowaniu Ich elacji, co jednak niekoniecznie przyniesie oczekiwane rezultaty. Prognoza Kart wskazuje zarówno na miłe dni, jak i możliwe nieporozumienia i troski. Osoby wolne mogą natomiast nie spotkać nikogo, kto szczególnie ich zainteresuje. W kwestii zdrowia możesz oczekiwać dobrego samopoczucia i przypływu sił witalnych. Ważne jest jednak regularne wykonywanie ruchu, co pomoże poprawić Twoją kondycję fizyczną.

 

RYBY

 

W najbliższym czasie dniach będziesz potrzebować więcej samozaparcia, skupienia i zaangażowania w pracy. Może to być związane z ważnym projektem, zbliżającą się wizytacją lub goniącymi terminami do wykonania różnych zadań. Nie unikniesz stresu, gdyż czasami możesz mieć wrażenie, że nie osiągasz postępów lub efekty Twojej pracy nie są jeszcze widoczne. Ważne, abyś dał sobie trochę czasu. W końcu uda Ci się zakończyć te zadania z sukcesem. W sprawach sercowych możesz spodziewać się ciepła i zrozumienia. Osoby w trwałych relacjach mogą być zaskoczone miłą niespodzianką, randką, prezentem lub planowanym wyjazdem z partnerem. Będziecie czuli się kochani i wspierani, a atmosfera między Wami będzie bardzo przyjemna. Nie zabraknie również zrozumienia i wsparcia w Waszej relacji. Osoby samotne mogą poznać kogoś, z kim będą mogły budować bliską relację opartą na wzajemnym zrozumieniu i uczuciu. W kwestii zdrowia szczególną uwagę zwróć na kończyny, które mogą łatwo doznać urazu. Ważne jest, abyś pozostał ostrożny.