TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 20.05 - 26.05.2024

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 20.05 - 26.05.2024

Zapraszamy do zapoznania się z tygodniowym horoskopem tarota na 20.05 - 26.05.2024

BARAN

Nadchodzące dni będą sprzyjać rozpoczęciu nowych aktywności zawodowych, a w szczególności poszerzaniu swoich kompetencji. Rozpoczęte w tym czasie kursy i szkolenia mogą stać się Waszym asem w rękawie i pozytywnie wpłyną na Waszą karierę w dłuższej perspektywie. W sferze uczuć może zagościć nieco chaosu. Osoby będące w trwałych relacjach znajdą wiele powodów do radości i chętnie spędzą czas wspólnie z partnerem. Delikatne spięcia pojawią się, kiedy zaczniecie mówić o ważnych dla Was kwestiach, które wiążą się z finansami. Nawet drobne żarty czy droczenie się, mogą przerodzić się w kłótnię, jeśli będzie to dotyczyć tematu pieniędzy. U osób wolnych nadchodzi czas, w którym może pojawić się nowa znajomość. Wielu z Was może jednak odnieść wrażenie poważniejszych różnic poglądów. Zwłaszcza w tematach związanych z podejściem do spraw finansowych. W kwestii zdrowia należy spodziewać się alergii czy przeziębień, które mogą wymagać krótkotrwałego pozostania w domu.

BYK

Obecny tydzień przyniesie zastrzyk pozytywnej energii, którą dostrzec będzie można głównie w sferze pracy i finansów. Możecie spodziewać się przypływu gotówki oraz uzyskania uznania pod postacią nagrody lub awansu, na który od dawna zasługujecie. Co ważne, otoczenie będzie Was w tym wspierać, co może być dla Was dodatkowym i niezmiernie miłym zaskoczeniem. Sprawy sercowe mogą pozostawić sporo do życzenia. Osoby w trwałych związkach mogą odczuć, że relacja niepokojąco zboczyła z właściwego kursu. Pomiędzy Wami pojawi się napięcie, zabraknie porozumienia, a nawet drobne sprawy mogą prowadzić do konfliktów. Przyjrzyjcie się uważnie zaistniałej sytuacji i rozważcie spokojną rozmowę z partnerem. Dla singli nadchodzi czas, aby otworzyć się na nowe relacje. Warto zachować jednak ostrożność, gdyż jedna z osób, która przyciągnie Waszą uwagę, może kryć swoje prawdziwe zamiary. Kwestie zdrowotne rysują się nieco dokuczliwie ? głównie z uwagi na możliwe bóle stawów, kręgosłupa czy ramion.

BLIŹNIĘTA

Aktualne energie niestety nie zapowiadają się zbyt korzystnie. Teraz możecie się spodziewać nieprzyjemnych sytuacji w miejscu pracy. Bądźcie czujni (szczególnie w chwili plotek czy konfliktów) ponieważ niektóre osoby, pod wpływem gniewu, mogą chcieć poddać w wątpliwość Wasze czyny i mocno Was skrytykować. Najlepiej skupić się na swoich obowiązkach i unikać zaangażowania się w spory. W sprawach miłości może pojawić się lekkie ochłodzenie. Osoby w trwałych relacjach mogą odczuwać większą potrzebę prywatności i czasu dla siebie. Będzie to Wam potrzebne i wpłynie pozytywnie na związek, gdyż niedługo znów będziecie tęsknić za sobą nawzajem. Dla osób wolnychi nadchodzi szansa na poznanie kogoś bliżej, jednak niekoniecznie będzie to solidna podstawa do związku na dłuższą metę. W sferze zdrowia może pojawić się lekkie pogorszenie. Ryzyko infekcji, problemy z odpornością, stres czy bezsenność mogą być teraz bardziej uciążliwe niż zazwyczaj.

RAK

W najbliższym czasie możecie spodziewać się delegacji lub podróży służbowej, która pochłonie większość Waszej uwagi. Podczas tego wydarzenia będziecie mieli okazję nie tylko załatwić ważne kwestie formalne, lecz także nawiązać korzystne kontakty zawodowe, które mogą okazać się przydatne w przyszłości. Wszelkie projekty, zebrania i wystąpienia powinny teraz przebiegać wyjątkowo pomyślnie. W sferze uczuć wszystko rysuje się w ciepłych barwach. Osoby w trwałych związkach mogą cieszyć się spokojną, miłą i prawdziwie rodzinną atmosferą. Wasze uczucia będą wyraźnie okazywane i odczuwane, a koniec tygodnia sprzyjać będzie namiętnościom. Dla osób wolnych nadchodzi okazja, aby poznać kogoś do poważnej relacji uczuciowej. W kwestii zdrowia warto zachować ostrożność, ponieważ możecie być teraz szczególnie narażeni na choroby zakaźne oraz kontuzje.

LEW

W obecnym tygodniu możecie spodziewać się wyzwań w miejscu pracy oraz pojawienia się większej rywalizacji na polu zawodowym. Kiedy tylko pozostaniecie spokojni i skupieni, to  poradzicie sobie nawet z trudnymi zadaniami i znajdziecie się na wygranej pozycji. Nieco słabsze energie mogą jednak ? przejściowo ? towarzyszyć Waszym finansom. To odpowiedni moment, aby przeanalizować swój budżet i ograniczyć zbędne wydatki. W obszarze uczuciowym będziecie czuli się bezpiecznie. Osoby w stałych relacjach mogą liczyć na wsparcie, zrozumienie, miłość i poczucie stabilności. Wasza druga połowa będzie dla Was kompanem w chwilach radości i opoką w trudniejszych momentach. Dla osób wolnych nadchodzi okazja, aby poznać kogoś, kto może stać się ich przyjacielem. Wasze zdrowie zapowiada się w świetnej formie. Teraz powinniście czuć się pełni energii do działania.

PANNA

Najbliższe dni w pracy mogą nie być dla Was zbyt łaskawe ? szczególnie, gdy przyjrzymy się kontaktom międzyludzkim. Możecie zauważyć, że inni są niesłowni, skłonni do manipulacji lub zwyczajnie leniwi, a dodatkowo unikają przy tym ponoszenia konsekwencji. Tego typu obserwacje mogą Was demotywować i smucić, a niektórych nawet skłonić do rozważenia zmiany pracy. Tarot jednak zaleca ostrożność przy podejmowaniu tak poważnej decyzji, ponieważ niedługo mogą nastąpić duże i ? co ważniejsze ? korzystne dla Was zmiany. W kwestii uczuć mogą pojawić się pewne trudności. Osoby w trwałych związkach mogą poczuć, że oddalają się od siebie i zaczną kwestionować dotychczasowe zasady panujące w ich relacji. Konieczne może być omówienie i reorganizacja kilku spraw, aby odzyskać spokój i harmonię. Pod koniec tygodnia atmosfera znacznie się oczyści. Dla osób wolnych również może być trudniej nawiązać bliskie i trwałe relacje. W sferze zdrowia możecie spodziewać się spokojnego okresu czasu. Pamiętajcie jednak o regularnych spacerach na świeżym powietrzu i odpoczynku, aby zachować dobre samopoczucie.

WAGA

W nadchodzącym czasie nie będziecie narzekać na nudę w sferze pracy czy finansów. To doskonały moment, aby wprowadzić w życie nowe pomysły, rozpocząć innowacyjne projekty lub nawiązać korzystne współprace. Wykazując się determinacją, rozsądnym planowaniem i umiejętnością zarządzania, możecie teraz odnieść sukces. W sferze uczuć nadchodzi czas przyjemności. W trwających związkach możecie doświadczyć większej bliskości i namiętności. Pragnienie wspólnych wyjazdów, wycieczek i nowych doświadczeń tylko wzmocni Waszą relację. Dla osób wolnych nadchodzi okazja na rozpoczęcie nowego uczucia, choć może się ono rozwijać wyjątkowo pomału. W sferze zdrowotnej będziecie się cieszyć dobrą kondycją, choć możecie doświadczyć ogólnego uczucia osłabienia lub lekkich zawrotów głowy.

SKORPION

W najbliższym tygodniu może się tak zdarzyć, iż pojawi się nagląca potrzeba posiadania większej ilości gotówki. Duży, nieprzewidziany wydatek może zaburzyć Was spokój i skłoni do poszukiwania najbardziej optymalnego z rozwiązań. Wiele wskazuje na to, iż wyjdziecie z tej sytuacji bez szwanku i sprostacie problemow. W pracy spodziewamy się spokoju i pogodnej atmosfery. W sferze uczuć ukazują się niekorzystne energie. Osoby w trwałych relacjach mogą doświadczać kłótni i rozpakować ciążący im bagaż emocji z przeszłości. Drobne wypominanie może doprowadzić do eskalacji konfliktu. U niektórych osób pojawi się ryzyko zerwania związku. Osoby wolne mogą teraz nie odczuwać chęci do nawiązywania nowych relacji. W kwestii zdrowia mogą pojawić się dolegliwości bólowe ze strony układu kostno-stawowego. Szczególną uwage warto również zwrócić na układ hormonalny oraz narządy płciowe.

STRZELEC

W nadchodzących dniach możecie spodziewać się chaotycznych i konfliktowych chwil w pracy. Na horyzoncie pojawią się także trudności oraz zmartwienia finansowe. Wszystkie te kwestie uda się wyprostować dzięki cierpliwości i wzmożonej pracy. Brak zaangażowania i działania może jedynie spiętrzyć problemy. W sferze uczuć pojawią się trudniejsze energie. Osoby w trwałych relacjach mogą odkryć, że ich partner nie jest do końca szczery czy otwarty. Może to wywołać lawinę wzajemnych oskarżeń lub zapoczątkować okres wzajemnej obserwacji i milczenia. W wielu przypadkach powinno się jednak okazać, że Wasze podejrzenia są niesłuszne. Dla osób wolnych nie będzie to dobry czas na podejmowanie nowych znajomości. Nawiązane w tym czasie relacje mogą nieść ze sobą duże rozczarowania. Kwestia zdrowia pozostaje stabilna i bezpieczna. Powinniście teraz cieszyć się dobrym samopoczuciem fizycznym, choć może Wam brakować nastroju.Top of Form

KOZIOROŻEC

Obecny czas powinien sprzyjać wprowadzeniu zmian w życiu zawodowym. Z łatwością odnajdziecie dla siebie nowego pracodawcę, podniesiecie kwalifikacje poprzez kursy czy szkolenia lub spotkacie się z akceptacją Waszego wniosku o podwyżkę pensji. Bez względu na to, od czego zaczniecie i na czym się skupicie, to Wasze działania będą korzystnie wpływać na przyszłość zawodową. W sferze uczuć zapowiada się romantyczny czas. Osoby w trwałych relacjach staną się bardziej czułe i wrażliwe, co pozytywnie zaskoczy ich partnera. Nie braknie okazji do okazania uczuć, gdyż teraz łatwiej będzie Wam znaleźć chwilę na romantyczną randkę. U osób wolnych powinna nadarzyć się okazja do spotkania kogoś, kto nie tylko będzie zainteresowany, ale także okaże się dużym wsparciem emocjonalnym. W sferze zdrowotnej możliwy lekki chaos. Pod koniec tygodnia możecie poczuć się nieco osłabieni oraz możliwe są przejściowe dolegliwości bólowe w obrębie układu pokarmowego.

WODNIK

W nadchodzących dniach będziecie czuli w sobie siłę i determinację, aby wykazać się w swoim miejscu pracy. Wasze pozytywne nastawienie i wytrwałość mogą zaowocować szansą na rozwój zawodowy. Nie bójcie się proponować nowych pomysłów, a możecie w przyszłości liczyć także na stanowisko kierownicze. W sferze finansowej zapowiada się poprawa. W kwestii uczuć może pojawić się pewne zamieszanie. Osoby w trwałych relacjach mogą przypadkowo spotkać swoją dawną miłość, a niewinne zaproszenie na kawę może skończyć się zazdrością obecnego partnera. Sytuacja może stać się bardziej napięta, jeśli zbyt wiele spraw ukryjecie. Dla osób wolnych również nadchodzi trudniejszy moment ? zwłaszcza, jeśli obecnie z kimś randkują. Możliwe poważne zawirowania i rozczarowania. Druga osoba może nie mieć jeszcze zamkniętego rozdziału ze swojej przeszłości.  Zdrowie zapowiada się znakomicie. Spodziewamy się dobrego samopoczucia i energii do działania.Top of Form

RYBY

Obecny tydzień niesie ze sobą zmienne energia dla spraw zawodowych. Trudności i nieprzyjemności będą przeplatać się z poczuciem rozluźnienia i rutyną dnia codziennego. Pod koniec tygodnia powinien zaś pojawić się większy zapał do działania, a los przyniesie miłe niespodzianki. Możecie spodziewać się także dodatkowej gotówki. Sprawy sercowe rysują się pomyślnie. Osoby w trwałych związkach będą czuły się rozumiane, doceniane i adorowane przez swojego partnera, co bardzo je podbuduje. Dla osób wolnych nadchodzi zaś okazja spotkania kogoś, komu bardzo się spodobają i będziecie mieć okazję do romansu. W wkestii zdrowia mogą pojawić się nieprzyjemne dolegliwości na poziomie gardła, zatok oraz uszu. Top of Form