TYGODNIOW HOROSKOP TAROTA 03.06 - 09.06.2024

TYGODNIOW HOROSKOP TAROTA 03.06 - 09.06.2024

Zapraszamy do zapoznania sie z tygodniowym horosopem tarota

BARAN

 

W nadchodzących dniach  masz szansę uczestniczyć w interesującym spotkaniu integracyjnym z kolegami z pracy, co pozwoli wam lepiej się poznać i miło spędzić czas. Wydarzenie to sprawi, że zaczniesz z większym entuzjazmem podchodzić do swoich obowiązków zawodowych i znacznie ułatwi Tobie znalezienie na nie energii. Korzystne energie zawitają również w sferze finansowej, gdyż masz szansę wpaść teraz na pomysł dorobienia do domowego budżetu. W sferze uczuć możliwe jest ochłodzenie. Osoby w trwałych relacjach mogą doświadczać chłodnej atmosfery, nieporzumień i kłótni, nawet o drobnostki. Pod koniec tygodnia sytuacja ta może eskalować. Dla osób samotnych nie jest to dobry czas na zmiany. W kwestii zdrowia istnieje ryzyko kontuzji, dlatego bądź ostrożny i unikaj zbyt intensywnych ćwiczeń fizycznych.

 

BYK

 

Teraz masz okazję osiągnąć znaczący sukces zawodowy, pod warunkiem że wykażesz się determinacją, konsekwencją w realizacji celów oraz dobrze opracowanym planem. Kluczowym elementem Twoich osiągnięć będzie myślenie strategiczne oraz umiejętna współpraca. To odpowiedni czas, aby rozwinąć swoje umiejętności i wspiąć się po drabince kariery. W sprawach sercowych zagoszczą intensywność i  namiętność. Osoby w trwałych związkach będą teraz mogły otwarcie okazywać uczucia i spędzić z partnerem wyjątkowo gorące chwile. Pomiędzy Wami pojawi się dawny magnetyzm i chęć wprowadzenia urozmaicenia do codziennej rutyny. Single mają zaś szansę na niezobowiązujący romans. W kontekście zdrowia, niektóre osoby powinny zwrócić szczególną uwagę na układ krwionośny oraz płciowy. Jeśli zauważysz jakiekolwiek dolegliwości w tych obszarach, konieczne będzie wykonanie odpowiednich badań. Rutynowe kontrole także mogą pomóc w zapewnieniu spokoju ducha.

 

BLIŹNIĘTA

 

Przed Wami nastaje okres wytężonej pracy, który może wprowadzić nieco niepokoju i jeszcze więcej zmęczenia. Jednak przyniesie on także wiele satysfakcji i korzyści. Możecie spodziewać się wzrostu dochodów, rozwoju osobistego i zdobywania nowych umiejętności. Równie cenne będą nawiązane w tym czasie relacje. Niektórzy z Was będą mieli okazję wykazać się talentem organizatorskim i umiejętnością przewodzenia grupie. W sferze uczuciowej zapowiada się pomyślny czas. Osoby w trwałych relacjach zauważą, że ich relacja się pogłębia i nabiera powagi. Wspólne planowanie przyszłości bardzo Was do siebie zbliży i sprawi, że znów poczujecie się nad wyraz stabilnie. Osoby wolne mogą teraz poznać kogoś interesującego i zrobić krok naprzód w życiu uczuciowym. W obszarze zdrowia warto zaś zwrócić uwagę na ogólną kondycję ciała. Brak aktywności, siedzący tryb życia, a nawet nieodpowiednia pozycja snu ? mogą zaowocować nie tylko długotrwałymi dolegliwościami bólowymi, lecz również zwyrodnieniami.

 

RAK

 

W nadchodzących dniach warto zachować większą ostrożność w miejscu pracy, ponieważ ktoś może próbować Cię wykorzystać. Możliwe, że będziesz często proszony o drobne przysługi, co w rzeczywistości może być próbą przerzucenia na Ciebie cudzych obowiązków. Pozostań asertywny i postaw wyraźne granice, jeśli zauważysz, że sytuacja przestaje Tobie odpowiadać. W sferze uczuć zapanuje harmonia. Osoby w trwałych relacjach spędzą ten czas przyjemnie z partnerem i rodziną. Dla niektórych może to być moment na poważne rozmowy o powiększeniu rodziny czy innym poważnym kroku dla Waszej dwójki. Osoby wolne natomiast mogą spotkać kogoś wyjątkowego, co może przerodzić się w odwzajemnione uczucie. W sprawach zdrowotnych możecie doświadczyć pogorszenia samopoczucia oraz problemów natury emocjonalnej. Może pojawić się także poczucie braku energii do działania.

 

LEW

 

Obecnie będziesz czerpać satysfakcję zarówno z pracy, jak i z finansów. Możliwe także, że otrzymasz wartościowy prezent (w formie materialnej lub niematerialnej np. pod postacię informacji czy rekomendacji, który sprawi Ci dużą radość. W pracy możesz spodziewać się również awansu lub podwyżki, bez konieczności wkładania w to dużego wysiłku. W sprawach uczuciowych również nie zabraknie powodów do zadowolenia. Osoby w trwałych relacjach będą miały poczucie, że wszystko idzie zgodnie z planem. Uda się rozwiązać wcześniejsze problemy i osiągnąć kompromisy w ważnych kwestiach. Osoby wolne mają szansę na rozpoczęcie obiecującej relacji, choć może ona wymagać więcej pracy i cierpliwości niż zakładaliście. W sferze zdrowotnej możliwe są lekkie wahania nastroju oraz przejściowe bóle głowy lub zatok. Możliwe jest również infekcja górnych dróg oddechowych.

 

PANNA

 

W najbliższych dniach możesz zostać zobligowany do podjęcia decyzji dotyczącej Twojej przyszłości zawodowej. Podchodząc do tego analitycznie, oceniając sytuację na chłodno i opierając się na bilansie zysków i strat, odnajdziesz właściwą dla siebie ścieżkę. To także dobry moment na podpisywanie umów oraz załatwianie spraw urzędowych i prawnych. W sferze uczuciowej mogą pojawić się niemałe wyzwania. Osoby w trwałych relacjach mogą obecnie zmagać się z nadmierną zazdrością lub podejrzliwością ze strony partnera. Otwarta rozmowa i zapewnienie o swoich uczuciach może być skuteczniejszą formą załagodzenia sytuacji niż milczenie czy żartowanie. Potraktujcie tę sprawę poważnie. Single mogą wdać się w romans, który niestety może przynieść więcej problemów niż korzyści. W kwestii zdrowia możesz odczuwać osłabienie, zmęczenie czy rozkojarzenie. Choć nie są to poważne problemy, to warto zadbać o odpowiedni odpoczynek, zdrową dietę i umiarkowaną aktywność fizyczną, aby szybko odzyskać siły.

 

WAGA

 

W nadchodzącym tygodniu możesz poznać nową osobę, z którą szybko nawiążesz dobrą relację zawodową. Nie tylko będzie wam się świetnie współpracowało, ale również znajdziecie wspólny język w sprawach osobistych, co może zaowocować przyjaźnią. W sprawach sercowych mogą pojawić się drobne rozczarowania. Osoby w trwałych związkach mogą odczuwać, że partner nie poświęca im wystarczająco dużo uwagi lub nie spełnia ich oczekiwań, co może prowadzić do drobnych nieporozumień. Osoby wolne nie znajdą odpowiedniej osoby do poważnej relacji, choć może pojawić się okazja do przelotnych romansów. Zdrowotnie odczujesz silną potrzebę spędzania czasu na świeżym powietrzu, co wpłynie korzystnie na Twoje samopoczucie. Uważaj jednak na możliwość wystąpienia stanów zapalnych, zwłaszcza w obszarze stawów.

 

SKORPION

 

Nadchodzi dla Was korzystny okres, który będzie sprzyjać aktywnościom oraz zmianom w sferze zawodowej i finansowej. To doskonały moment, aby wdrażać swoje pomysły i realizować plany, ponieważ efekty mogą okazać się nad wyraz satysfakcjonujące. Podjęte obecnie wysiłki będą miały szansę owocować jeszcze przez długi czas. W sprawach uczuciowych czeka Cię przyjemny czas. Energia będzie łagodna i harmonijna. Osoby w trwałych relacjach będą cieszyć się zgodą i harmonią, chociaż mogą zauważyć chwilowy spadek namiętności. Dla singli nie przewiduje się większych zmian w najbliższym czasie. Twoje zdrowie pozostanie na dobrym poziomie, bez większych dolegliwości. Jedyną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest Twoja dieta ? postaraj się wprowadzić więcej sezonowych warzyw i owoców oraz pić odpowiednią ilość wody.

 

STRZELEC

 

W tym tygodniu praca będzie dla Was spokojna i przyjemna. Ku własnemu zaskoczeniu zauważycie, iż z łatwością znajdziecie również momenty na odpoczynek. Dla przedsiębiorców to wyjątkowo korzystny czas, przynoszący wielu nowych klientów i kontrahentów. Sprawy finansowe również zaczną kształtować się pomyślnie. W sprawach sercowych zawita spokój. Osoby w trwałych relacjach będą cieszyć się zgodą i wzajemnym zrozumieniem, a wszelkie niedawne kłótnie z partnerem zostaną zażegnane. Pod koniec tygodnia rozważycie również udział w wesołym spotkaniu towarzyskim, które Was pozytywnie nastroi na kolejne dni. Osoby wolne mają szansę spotkać kogoś, z kim nawiążą głęboką więź duchową. Tej relacji może jednak brakować chemii fizycznej. W sferze zdrowotnej spodziewamy się braku poważniejszych dolegliwości. Samopoczucie może bywać jednak nieco zmienne.

 

KOZIOROŻEC

 

Przygotuj się na nadchodzące zmiany w karierze, ale nie obawiaj się ? będą to pozytywne modyfikacje. Możesz otrzymać lepiej płatne stanowisko, nawiązać współpracę z nowym partnerem biznesowym lub podpisać korzystną umowę. Osoby z Twojego otoczenia staną się wyrozumiałe, uczynne i bardziej serdeczne. W obszarze uczuć oczekuj dobrych wibracji. Twój partner okaże Ci troskę, zrozumienie i miłość. Poczujesz wsparcie, a wspólne chwile przywrócą Ci poczucie bezpieczeństwa i radości z dnia codziennego. Osoby wolne mają szansę poznać kogoś interesującego, z kim mogą nawiązać bliższą relację. W kwestiach zdrowotnych mogą wystąpić drobne dolegliwości natury alergicznej, które powinny ustąpić po kilku dniach.

 

WODNIK

 

W najbliższych dniach  czeka Cię wiele okazji do zdobycia nowej wiedzy - może to być udział w szkoleniach, poszerzenie zakresu obowiązków w pracy lub przejęcie zadań, które dotychczas należały do kogoś innego. Bez wątpienia sprostasz temu wyzwaniu, a dodatkowo ? z biegiem czasu ? sytuacja finansowa ulegnie poprawie. W sferze uczuć możesz spodziewać się spokoju i radości. Osoby w trwałuych relacjach będą cieszyć się miłością, zrozumieniem i wsparciem. Możliwe są również deklaracje i gesty świadczące o głębokim uczuciu. Dla singli nadchodzi korzystny moment, aby spotkać wartościową osobę, która tak jak Wy, jest  gotowa na  dojrzałą i stabilną miłość. Na planie zdrowia mogą pojawić się dolegliwości ze strony stawów i mięśni. Narażone są zwłaszcza dolne kończyny oraz dolny odcinek kręgosłupa. Warto zastanowić się, czy nie spędzasz zbyt dużo czasu w pozycji siedzącej lub nie ćwiczysz zbyt intensywnie. To dobry moment, aby rozważyć zmiany w stylu życia, które mogą pomóc złagodzić te dolegliwości.

 

RYBY

 

W obecnym tygodniu możesz spodziewać się sprzyjających okoliczności w zakresie współpracy, kontaktów zawodowych czy podpisywania nowych umów. Doskonale porozumiesz się z kolegami z pracy lub partnerami biznesowymi. Jeśli jesteś pracownikiem etatowym, możesz również oczekiwać poprawy warunków zatrudnienia. W sprawach sercowych czeka Cię bardzo optymistyczny czas. Osoby w trwałych relacjach przezwyciężą trudności, które ostatnio dotknęły ich relację, zbliżając się ponownie do swojego partnera. Osoby wolne mogą spotkać kogoś, kto wzbudzi w nich niemałe zainteresowanie. W sprawach zdrowotnych pojawiają się obiecujące perspektywy ? Wasze samopoczucie i stan zdrowia mogą ulec znaczącej poprawie. Planowane zabiegi przebiegną pomyślnie.