TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 10.06 - 16.06.2024

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 10.06 - 16.06.2024

Zapraszamy na cotygodniowy horoskop tarota 10.06 - 16.06.2024

BARAN

Nadchodzące dni będą niosły ze sobą widmo rozczarowań w Twoim miejscu pracy. Atmosfera będzie napięta, a oczekiwane od dłuższego czasu pieniądze mogą nie pojawić się na Twoim koncie. Szef może zacząć obserwować wszystkich uważniej niż zwykle, jakby szukał powodu do krytyki. Staraj się zachować spokój, a wyjdziesz z tej sytuacji bez szwanku. W sferze uczuciowej atmosfera będzie przyjemna i bezpieczna. Osoby w trwałych relacjach staną się bardziej spontaniczne i odważne w okazywaniu uczuć partnerowi, co sprawi, że w relacji nie zabraknie czułości, uwagi i wzajemnego zrozumienia. Osoby samotne mogą spotkać kogoś interesującego, a nowa znajomość może przerodzić się w coś więcej. W sferze zdrowia zwróć uwagę na problemy z dziąsłami i zębami. Przy takich dolegliwościach nie zwlekaj zbyt długo, lecz niezwłocznie udaj się do dentysty.

BYK

Najbliższy czas przyniesie sporą ilość obowiązków i pilnych zadań do wykonania. Zmierzenie się z tymi wyzwaniami będzie trudne i wyczerpujące emocjonalnie, ale nie zrażajcie się. Podejdziecie do nich z pełnym zaangażowaniem i ambicją, a Wasze starania zostaną zauważone i docenione. W sferze uczuć mogą pojawić się pewne trudności. Osobom w trwałych związkach może być trudno porozumieć się z partnerem, co może sprawiać wrażenie powstania niewidzialnej bariery między wami. Starajcie się nie działać pochopnie i dajcie sobie czas na ochłonięcie, a wasze relacje wrócą na właściwe tory. Osoby wolne mogą liczyć na przyjemne, lecz niezobowiązujące spotkania. Energia bardziej sprzyja przelotnym miłostkom niż budowaniu trwałych relacji. W kwestii zdrowia spodziewamy się jego poprawy oraz dobrego samopoczucia. Teraz będziecie pełni energii.

BLIŹNIĘTA

Nadchodzący tydzień może przynieść pewne trudności zawodowe. Pomimo wysiłków, negocjacji i walki o swoje prawa, przekonanie innych do swoich racji może się nie powieść. Mimo wszystko, warto jednak będzie próbować. Sytuacja finansowa również może być dla Was stresująca. Nie uda Wam się zrezalizować wszystkich Waszych planów, jest ich zbyt wiele. Sprawy sercowe zapowiadane są spokojnie i przyjemnie. Osoby w trwałych relacjach będą cieszyć się zrozumieniem, miłością i wsparciem ze strony partnera, a pod koniec tygodnia można spodziewać się romantycznych chwil tylko we dwoje. Osoby wolne mogą doświadczyć zmian. Jedna z Waszych przyjaźni może przerodzić się w głębsze uczucie. Zdrowie będzie dopisywać, a ogólne samopoczucie zarówno fizyczne, jak i emocjonalne, będzie stabilne.

RAK

Najbliższe dni przyniosą dobre wieści i szansę na rozwój zawodowy. Wasze zaangażowanie, umiejętności i dokładność zostaną nie tylko zauważone, lecz również docenione. Możecie spodziewać się rozmów na temat podwyżki lub premii, które mają szansę na pozytywne zakończenie. Atmosfera w pracy będzie przyjemna i spokojna. W sferze uczuć mogą pojawić się drobne trudności i nieporozumienia. Osoby w trwąłych relacjach mogą mieć skłonność do ukrywania czegoś przed partnerem, co spowoduje napięcia i wyrzuty sumienia. Zastanówcie się, czy warto tak ryzykować. Nawet jeśli niczego nie zataicie - atmosfera może być napięta, a wy możecie czuć się poddenerwowani. Osoby wolne mogą wracać myślami do dawnych miłości i kwestionować swoje decyzje o rozstaniu. Tarot odradza powrót do eks partnera. Pod względem zdrowia zwróćcie uwagę na stawy, mięśnie i ścięgna, gdyż mogą pojawić się nieprawidłowości dolegliwości bólowe w tych obszarach. Możliwe są również silniejsze reakcje alergiczne.

LEW

Nadchodzący tydzień można będzie określić mianem chaotycznego - zwłaszcza w obszarze pracy i finansów. Możecie oczekiwać nowych okazji i nawiązania kontraktów biznesowych, ale większość z nich może nie spełniać Waszych oczekiwań. Trudno będzie oddzielić ziarno od plew. Atmosfera w pracy będzie zmienna ? jednego dnia pełna ciepła i sympatii, a kolejnego może Was niemile zaskoczyć. Sprawy sercowe rysują się burzliwie. Osoby w trwałych relacjach mogą napotkać na poważne nieporozumienia i kłótnie, w które mogą chcieć się zaangażować także osoby trzecie. Nie pozwólcie na taki rozwój wydarzeń i dążcie do szybkiego załagodzenia sytuacji. Jesteście w stanie wypracować kompromis dla trudnych dla Was kwestii. Dla osób wolnych nie będzie to korzystny czas na zmiany w sferze uczuciowej. W kwestii zdrowia mogą pojawić się dolegliwości takie jak bóle głowy oraz zatok, a także zwiększona podatność na kontuzje.

PANNA

Obecny czas rysuje się intensywnie i powinien być pełen potencjału nowych szans. Przeprowadzane teraz transakcje, negocjacje oraz umowy przyniosą Wam wyjątkowe korzyści. Będziecie również mieć okazję uczestniczyć w interesujących wykładach, szkoleniach czy kursach, które dobrze wpłyną na Wasz rozwój zawodowy. Kiedy jednak nie macie takiej możliwości w pracy, to warto rozważyć samodzielne poszerzanie wiedzy. W sferze uczuć zapanuje rodzinna i ciepła atmosfera. Osoby w trwałych relacjach będą miały okazję spędzić czas z bliskimi, co wzmocni wzajemne poczucie więzi. Osoby wolne odczują sprzyjające energie dla nawiązywania nowych znajomości. Możecie otrzymać miłe zaproszenie na randkę. Zdrowie będzie w dobrej formie, choć warto zwrócić uwagę na kręgosłup, kark oraz ramiona - mogą pojawić się napięcia oraz bóle w tych obszarach.

WAGA

W nadchodzących dniach atmosfera w pracy może się znacznie oczyścić i ocieplić. Będzie to dla Was miłym zaskoczeniem, które na nowo rozbudzi Waszą motywację do działania. Większe zaangażowanie z Waszej strony prawdopodobnie zostanie dostrzeżone przez przełożonych, co może otworzyć drogę do korzystnych zmian finansowych. Sprawy finansowe zaczną się teraz dobrze układać. W kwestii uczuć spodziewamy się zrozumienia i spokoju. Osoby w trwałych relacjach będą lepiej komunikować się ze swoimi partnerem i chętnie spędzą więcej czasu razem. Osoby wolne mogą doświadczyć narodzin nowego uczucia ? intensywnego, porywającego i odwzajemnionego. Zdrowie może nie być obecnie w najlepszej formie. Pojawia się wzmożone ryzyko kontuzji, poparzeń i drobnych infekcji, więc warto zachować ostrożność.

SKORPION

W tym tygodniu możecie zauważyć, iż współpracownicy mogą mówić o Was za plecami. Powodem tego mogą być Wasze pomysły, sukcesy lub zaangażowanie w pracę. Nie warto się tym przejmować, zwłaszcza że Wasza ambicja przyniesie Wam konkretne korzyści. W sferze uczuć będzie spokojnie i przewidywalnie. Osoby w trwałych relacjach mogą nieco narzekać na rutynę, ale jednocześnie będą czuć się bezpiecznie w swoim związku. W pierwszej połowie tygodnia możecie spędzić wspólnie niewiele czasu i nie będzie w tym niczego złego. Dla osób wolnych nie jest to najlepszy czas na zmiany. Zdrowie będzie pod kontrolą, choć warto uważać na drobne urazy oraz potencjalne zatrucia pokarmowe.

STRZELEC

Nadchodzące dni mogą niestety przynieść smutek i rozczarowanie związane z pracą i relacjami międzyludzkimi. Ktoś może nie dotrzymać danego słowa, popełnić błąd rzutujący na Wasze obowiązki lub nie dotrzymać ważnego dla Was terminu. Dodatkowo mogą pojawić się zmiany w firmie, które wprowadzą ogólne napięcie i niepokój. Finanse również mogą być źródłem stresu. W miłości również pojawi się napięcie. W stałych relacjach możliwe będzie uczucie zmęczenia i rozdrażnienia, które mogą prowadzić do kłótni i nieprzyjemnych rozmów. Osoby wolne mogą również doświadczyć rozczarowań. W sferze zdrowia głównie zauważycie obniżony nastrój i brak motywacji do działania.

KOZIOROŻEC

W najbliższym czasie sprawy zawodowe powinny układać się zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Możecie liczyć na korzystne zmiany, które pozwolą Wam rozwinąć skrzydła i poprawić sytuację finansową. Wasze pomysły zostaną dostrzeżone i wdrożone, co znacznie zoptymalizuje przebieg pracy. W sprawach sercowych zapanuje gorąca atmosfera. Osoby w trwałych relacjach mogą liczyć na spontaniczne chwile namiętności i udane randki. Nieporozumienia i konflikty zostaną zażegnane. Osoby wolne również nie będą się nudzić, ponieważ pojawią się zaproszenia na spotkania. Zdrowie może nieco się pogorszyć, mogą pojawić się bóle głowy, problemy ze wzrokiem czy stany zapalne.

WODNIK

W nadchodzącym tygodniu możemy spodziewać się pozytywnej energii dla spraw zawodowych. W miejscu pracy wszystko będzie przebiegać pomyślnie, a Ty nie będziesz musiał wkładać zbyt dużego wysiłku, aby zrealizować wszystkie swoje cele. Twoje otoczenie będzie postrzegać Cię jako doświadczoną, sympatyczną i zdolną osobę. W sferze uczuć atmosfera będzie słoneczna i obiecująca. Osoby w trwałych relacjach będą rozmawiać o dalszym rozwoju związku i snuć poważniejsze plany na przyszłość. Teraz mogą paść poważne słowa i decyzje. Osoby wolne będą bardziej otwarte na nowe znajomości, co może prowadzić do potencjalnej miłości. Zdrowie będzie sprzyjać, choć samopoczucie i nastrój mogą być nieco zmiennego charakteru.

RYBY

Najbliższy czas w pracy niesie ze sobą spokojną i miłą energię. Na horyzoncie pojawiają się udane spotkania integracyjne, które zaskoczą Cię pozytywną atmosferą. Na chwilę odpuścisz obowiązki zawodowe i dostrzeżesz ?ludzką stronę? swoich kolegów zza biurka. W sferze uczuć pojawią się łagodne energie. Twój partner będzie niemal bez słów rozumiał Twoje potrzeby, okazując wsparcie, miłość i zrozumienie. Pod koniec tygodnia możecie doświadczyć nieporozumień, lecz będą one przelotne i całkowicie niegroźne. Dla osób wolnych nadchodzą dni, które poprawią samopoczucie i pozwolą oczarować inną osobę swoim urokiem. Kwestie zdrowotne nie powinny przysparzać większych problemów, a Twoje samopoczucie pozostanie na wysokim poziomie.