Tygodniowy horoskop tarota 08.07 - 14.07.2024

Tygodniowy horoskop tarota 08.07 - 14.07.2024

Zapraszamy do zapoznania sie z tygodniowym horoskopem tarota

BARAN

W najbliższych dniach możecie się dowiedzieć, że Wasi koledzy z pracy mogą mówić o Was za Waszymi plecami. Powodem mogą być Wasze pomysły, sukcesy czy zaangażowanie w rozwój firmy. Nie warto się tym przejmować ? Wasza ambicja przyniesie korzyści, a Wy utrzecie nosa osobom, które w Was nie wierzyły. W sprawach sercowych mogą pojawić się napięcia. Osoby w stałych relacjach mogą odczuć brak cierpliwości wobec partnera, który stanie się bardziej roztrzepany i dokuczliwy. Drobne żarty mogą być przez odbierane jako uszczypliwości, a brak uwagi możecie ocenić jako obojętność. Single nie będą mieć sprzyjającego czasu na zmiany. W sferze zdrowia są możliwe przejściowe problemy - takie jak bóle głowy, infekcje oraz problemy trawienne.

BYK

Nadchodzący tydzień przyniesie ze sobą doskonałą okazję do wprowadzenia zmian zawodowych - szczególnie dla tych, którzy od dawna dążyli w tym kierunku. To dobry moment na wdrażanie pomysłów, realizację planów i korzystną współpracę. Teraz spodziewajcie się także atrakcyjnych ofert pracy, które będą odpowiadały Waszym umiejętnościom i oczekiwaniom finansowym. W uczuciach nadchodzi dobra passa. Osoby w stałych relacjach będą czuły się dostrzeżone i doceniane przez partnera, co poprawi ich nastrój. Między Wami pojawią się miłe słowa i czułe gesty. Wielu z Was może zdecydować się również na umówienie wyjść tylko we dwoje. Osoby wolne mogą teraz spotkać kogoś wyjątkowego. Znajomość może rozwijać się powoli, lecz warto będzie czekać. Kwestie zdrowotne zapowiadają się łagodnie i bezpiecznie. Będziecie cieszyć się obecnie dobrą kondycją i samopoczuciem.

BLIŹNIĘTA

Nadchodzi wyjątkowo korzystny okres dla Waszych finansów i kariery. Wasze plany przebiegną pomyślnie, a nawet lepiej niż oczekiwaliście. Możecie odkryć nowe pasje lub talenty, które staną się źródłem dodatkowego dochodu. Energia będzie sprzyjać delegacjom, pracy związanej z transportem lub zagranicznymi wyjazdami. Atmosfera będzie wesoła i żywa. W relacjach uczuciowych nastanie stabilny okres. U osób w trwałych relacjach mogą pojawić się drobne sprzeczki, lecz obejdą się one bez większego echa. W związku będziecie czuć się bezpiecznie i pewnie. Osoby wolne mogą otrzymać zaproszenie na randkę, ale mogą nie być z niej zadowoleni. Zdrowie może trochę szwankować, głównie z powodu przejściowego bólu głowy, stanów zapalnych i okresowych spadków energii.

RAK

Obecny tydzień przyniesie dobre wieści w pracy. Przed Wami pojawi się możliwość wykazania i rozwoju. Wasze zaangażowanie zostanie zauważone i nagrodzone. Dla szukających pracy to dobry moment na znalezienie interesującej oferty. Sprawy finansowe również zaczną układać się pomyślnie. W relacjach uczuciowych zapanuje miła atmosfera. Stałe związki będą pełne wsparcia i radości. Nie braknie między Wami miłości, czułości oraz namiętności. Osoby wolne mogą spodziewać się zaproszenia na randkę, która przyniesie im dużo miłych wrażeń. W zdrowiu warto zwrócić uwagę na zęby, dziąsła, gardło i język ? wszelkie bóle i nieprawidłowości warto skonsultować ze specjalistą. Możliwe są również przykre dolegliwości na poziomie zatok.

LEW

W najbliższym czasie można się będzie spodziewać pewnych napięć lub rozczarowań w miejscu pracy. Poszukiwanie nowych ofert może nie przynieść zadowalających efektów. Trudno będzie również o rozwój w miejscu obecnym. Wasze obowiązki mogą wydawać się również trudniejsze czy bardziej przytłaczające. Dobra wiadomość jest jednak taka, iż ten niekorzystny okres zapowiada się przejściowo.  W relacjach uczuciowych mogą wystąpić poważniejsze kłótnie, które ? u niektórych par ? mogą prowadzić do decyzji o rozstaniu. Energia nie sprzyja porozumieniu, bliskości czy planowaniu przyszłości. Osoby wolne mogą nie cieszyć się z randek. W kwestii zdrowia należy zwrócić uwagę na górne drogi oddechowe - możliwe są infekcje. Równie ważnym tematem powinno być również odpowiednie zabezpieczanie się przed użądleniami czy ugryzieniami owadów.

PANNA

W obecnym tygodniu trudno będzie o chwile spokoju czy wytchnienia w Waszym miejscu pracy. Najbliższe dni będą wymagające i męczące. Możecie czuć, że największa odpowiedzialność spoczywa na Was, a starania i sukcesy nie są odpowiednio nagradzane. Rozważcie możliwość rozwoju i rozmowę z przełożonym o możliwych zmianach. W sprawach sercowych mogą pojawić się niemałe dylematy. Stałe związki staną przed decyzjami wpływającymi na przyszłość. Początkowo może być Wam trudno o pełne porozumienie, dlatego dajcie sobie więcej czasu, aby wspólnie wybrać odpowiedni dla Was złoty środek. Osoby wolne nie będą mieć  niestety sprzyjającego czasu na zmiany. Zdrowie może się lekko pogorszyć. Możliwe są dolegliwości w obszarze zatok, gardła oraz narządów płciowych czy pęcherza ? ważna jest profilaktyka.

WAGA

Energia najbliższego tygodnia wyjątkowo będzie sprzyjać finansom. To dobry czas na inwestycje, transakcje, projekty, samorealizację i podróże służbowe. Wykorzystajcie nadarzające się okazje do rozwoju i podnoszenia kompetencji zawodowych, a Wasz budżet się poprawi. W relacjach uczuciowych zapanuje zgoda i zdrowa komunikacja. Osoby w stałych relacjach będą miały okazję zażegnać długotrwałe problemy oraz trwale poprawić jakość związku. Druga część tygodnia będzie sprzyjać miłym wyjściom, randkom i intymności. Osoby wolne mogą liczyć na ciekawe rozmowy, które wprowadzą wiele świeżości w sposobie myślenia i patrzenia na świat. Zdrowotnie możecie troszkę narzekać na kondycję skóry ? warto skonsultować się ze specjalistą.

SKORPION

Teraz możecie zacząć rozważać ważne kwestie zawodowe, takie jak zmiana stanowiska, projekt, podwyżka lub nowa praca. Dajcie sobie czas na podjęcie decyzji i spokojnie słuchajcie rad innych osób. W niedługim czasie nabierzecie pewności wobec własnych pragnień i decyzji. Ciekawe energie pojawią się także w sferze towarzystkiej ? teraz macie szansę nawiązać znajomości, które bardzo zaprocentują w przyszłości. W sprawach sercowych może być potrzebna większa czułość, wyrozumiałość oraz uważność. Stałe związki mogą wymagać omówienia ważnych oraz delikatnych kwestii, więc spokój i opanowanie będą kluczowe. Większość par doskonale odnajdzie się w tej sytuacji i poczuje się pewniej u boku partnera. Osoby wolne mogą nie mieć nastroju na randki i spotkania, choć mogą nadarzyć się takie propozycje. W sprawach zdrowotnych warto zwrócić uwagę na stawy, mięśnie i ścięgna ? możliwe dolegliwości bólowe.

STRZELEC

Na przestrzeni nadchodzących dni możecie czuć napięcie lub niechęć wobec tego, co dzieje się w pracy. Wielu z Was może się postarać uniknąć pewnych zadań lub spotkań zawodowych. Co ciekawe, może się to Wam udać bez zarzutów. Wasze finanse mogą powodować niemałe napięcia ? na horyzoncie pojawia się widmo kolejnych wydatków. W relacjach uczuciowych zapanuje spokój i zrozumienie. Stałe związki będą pełne wsparcia, miłości i wyrozumiałości. Obecny tydzień może nie będzie obfitował w niespodzianki czy większe uniesienia, lecz obydwoje docenicie jego łagodność i stabilność. Osoby wolne będą cieszyć się dobrym samopoczuciem, co pomoże w oczarowaniu innych. To dobry moment, aby śmiało wykazać się inicjatywą w relacji, na której Wam zależy. Zdrowie będzie teraz Waszą mocną stroną, utrzymując się na wysokim poziomie.

KOZIOROŻEC

Obecny czas przyniesie ze sobą sukcesy zawodowe i finansowe. To idealny moment na pertraktacje, transakcje i wprowadzanie w życie dawnych planów. Choć osiągane zyski nie będą od razu spektakularne, to miło Was zaskoczą i zmotywują do dalszego działania. Pomimo ogromu nadarzających się okazji do rozwoju, atmosfera w pracy będzie spokojna i przyjemna. W relacjach uczuciowych mogą pojawić się napięcia. Osoby w trwałych relacjach mogą odczuwać większą drażliwość i skłonność do kłótni z powodu zwyczajnego zmęczenia. Drobne nieporozumienia mogą prędko eskalować i przyczynić się do poważniejszych kłopotów. Osoby wolne mogą obecnie nie mieć głowy do spraw uczuciowych. W zdrowiu możliwe są problemy natury dermatologicznej oraz przykre dolegliwości ze strony układu trawiennego.

WODNIK

Nadchodzące dni będą sprzyjać Waszym planom i finansom. Istnieje spora szansa na znalezienie dodatkowej pracy, która będzie przyjemna i dobrze wynagradzana. Sprzyjająca energia pomoże także w transakcjach handlowych, negocjacjach i inwestycjach. W sferze spraw sercowych mogą pojawić się rozczarowania. Osoby w stałych związkach mogą zacząć odczuwać przytłoczenie i rozdrażnienie. Drobne żarty ze strony partnera mogą odebrać jako przytyki i drwiny. Nie bójcie się mówić drugiej połowie o Waszym zmęczeniu czy słabszym nastroju, a ominie Was większość nieporozumień i przykrości. Osoby wolne mogą obecnie nie czuć ochoty na randkowanie. W sferze zdrowotnej spodziewamy się braku większych dolegliwości i dobrego samopoczucia.

RYBY

W nadchodzących dniach możecie odczuwać spadek nastroju i zapału do pracy, co utrudni wykonywanie codziennych obowiązków. Na szczęście ten tydzień zapowiada się dość spokojnie, więc wykonanie niezbędnego minimum powinno wystarczyć. Sprawy finansowe mogą nieść ze sobą napięcia. Najbliższy czas nie sprzyja transakcjom czy inwestycjom. Szczególną ostrożność warto również zachować podczas podpisywania umów. W relacjach uczuciowych zapanuje spokój i zrozumienie. Stałe związki będą pełne miłości i wzajemnego wsparcia. Wolne dni możecie zechcieć spędzić na lonie natury, co pomoże Wam znów rozbudzić romantyzm. Osoby wolne mogą doświadczyć głębszego uczucia. U wielu z Was powinno być ono odwzajemnione. W sferze zdrowotnej spodziewajcie się dobrego samopoczucia, choć Wasz  nastrój może bywać zmienny.