widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 888 930708 888 930 7.69 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 222 703 6300048 222 703 630 6.49 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 222 703 630 lub 0048 222 703 630

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Wróżka Mila jest jedną z najpopularniejszych wróżek na Facebooku w Polsce.

W styczniu 2015 roku ze względu na ogromną popularność zdobyta na swoim profilu Facebook w internecie odkryła ją telewizja ezoteryczna i z miejsca zaproponowała współpracę. W kilka tygodni od pojawienia się w programie miała setki rozmów przeprowadzonych z klientami popartych skutecznością.

Wróżka Mila łączy pracę ezoteryczną z pracą reprezentanta mediów międzynarodowych, dzięki temu pracowała w 16 krajach na 5 kontynentach.

Od marca 2015 roku wróżka Mila jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Tarota, co potwierdza certyfikat.

Wróżka Mila jest twórcą ,"ezo-coachingu" w Polsce. Za pomocą profesjonalnej wiedzy z zakresu coachingu i doradztwa życiowego jest w stanie udzielić Ci profesjonalnej porady, dzięki której uda Ci się uniknąć problemów, polepszyć swoje życie, stać się szczęśliwym i spełnionym człowiekiem.

Za pomocą kart tarota, kart Lenormand, klasycznych, run oraz numerologii potrafi dokładnie nakreślić przeszłość wraz ze wskazaniem najistotniejszych zdarzeń w życiu. Wróżka Mila potrafi wskazać dokładnie co Ciebie trapi, jak wygląda sytuacja i opisać to co się stanie w przyszłości. Wróżka Mila w przeciwieństwie do innych wróżbitów, uważa, że to od Ciebie zależy 90 twojego losu i jest w stanie wskazać, które z 10 czynników są niezależne od Ciebie, a w w trakcie konsultacji udzieli rad niezbędnych do poprawy danej sytuacji.

Wróżka Mila szybko zdobyła sympatię widzów, a media zaczęły się interesować jej działalnością. Udzieliła szeregu wywiadów m.in. dla Magazynu Moda i Styl, czy DDTVN. Na co dzień współpracuje z portalem Magicznewrota.pl

Serdecznie zapraszam na indywidualne konsultacje.
Wasza,

Wróżka Mila

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji