widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2014-01-21

HOROSKOP NA TYDZIEŃ od 20 do 26 stycznia 2014 roku

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.BaranBaran
Sporo pracy, chwilami poczucie zagubienia w gąszczu drobnych, lecz pilnych spraw. Możesz być nieco poirytowana. To wynik zmęczenia, tłumionych emocji? Po 22 stycznia nadarzy się okazja, by wyplątać się z jakiejś niekorzystnej sytuacji, ale nie oczekuj, że przyjdzie Ci to łatwo i bezboleśnie. Trzeba będzie postawić wszystko na jedną kartę, dokonać trudnego wyboru, może z czegoś zrezygnować.

bykBYK
Eksplozja talentów, wybuch kreatywności! Twoje uzdolnienia okażą się bardzo cenne, a zainteresowania na czasie. Możesz przeforsować swoje plany, podwyższyć standard życia. Warto załatwić jak najwięcej ważnych spraw. Utrzymuj kontakty z ludźmi, dowiesz się czegoś interesującego. W miłości Wenus obiecuje więcej szczęścia i więcej radości, ale tylko do końca tygodnia. Później możesz liczyć tylko na siebie.

BliźniętaBLIŹNIĘTA
Poczucie, że jesteś cząstką większej całości, da Ci siłę i pozwoli odnaleźć cel. Dlatego chętnie przyłączysz się do jakiejś grupy. Może będzie to praca zespołowa, może wyjazd związany z rozwijaniem zainteresowań. Możliwe, że spotkasz kogoś na swej drodze, kto będzie miał duży wpływ na Twoje poglądy i opinie. Pamiętaj jednak, że zawsze warto mieć własne zdanie. To Twoje życie!

RakRAK
Doskonałe samopoczucie, osobisty urok i energia to Twoje niezaprzeczalne atuty! Nic nie popsuje Ci nastroju, pogoda i pewność siebie przyciągną korzystne sytuacje, właściwe osoby. Spraw, których powodzenie leży Ci na sercu nie zlecaj innym. Sama pukaj do każdych drzwi, a wreszcie Ci otworzą. Także drzwi do czyjegoś serca, które wydawało się twierdzą.

LewLEW
Dojrzejesz do decyzji, podejmiesz nowe wyzwania. Mars w harmonijnym aspekcie do Twojego znaku oznacza przypływ energii, optymizmu, inwencji i ożywienie towarzyskie. Sprawy międzyludzkie będą teraz miały pierwszorzędne znaczenie. Warto coś komuś wybaczyć, zrozumieć odmienny punkt widzenia. Po 22 stycznia jest też szansa na załatwienie czegoś, co jeszcze niedawno wydawało się bardzo skomplikowane.

PannaPANNA
Nie będziesz w najlepszej formie. Wokół Ciebie bałagan, którego bardzo nie lubisz. Pilnuj portfela, dokumentów, kontroluj wydatki, przyhamuj w interesach. Może warto wybrać się na krótki wypoczynek? Teraz jest ku temu bardzo przychylny czas. Po 24 stycznia drobne rozczarowania sercowe. Unikaj skrajności. Ani demonstrowanie, ani drobiazgowe dociekanie przyczyn nie przyniosą właściwego rezultatu. Szczera rozmowa to najlepsze wyjście z sytuacji.

WagaWAGA
Mars w Twoim znaku zachęca do częstego opuszczania domu, intensywniejszych kontaktów z otoczeniem. Na początku tygodnia możesz poznać kogoś, z kim zwiążesz się na długo. Wspólne zainteresowania, podobny punkt widzenia, to będzie prawdziwa bratnia dusza. W finansach ruch, obyś jednak nie wpadła w pułapkę. Luksusowe zakupy pochłoną oszczędności i znów znajdziesz się w punkcie wyjścia.

SkorpionSKORPION
W nadchodzącym tygodniu warto przejrzeć bagaż, który dźwigasz, bo idzie Ci coraz trudniej. Zostaw wszystko, co przestało być ważne lub się po prostu nie sprawdziło. Spójrz na mapę może wato wybrać inny cel, niż ten, do którego zmierzasz. Stoisz u progu dużych zmian, zarówno na polu osobistym jak i zawodowym. Nie bój się ich, świadczą o tym, że i Ty się zmieniasz.

StrzelecSTRZELEC
Szykuje się zamieszanie. Warto najpierw pomyśleć, a potem działać. Oprócz przyjaciół masz również wrogów, rywali, przyda się odrobina czujności. Dobrze też zachować dyskrecję. Sprawy sercowe nie ułożą się całkiem po Twojej myśli. Do 24 stycznia masz czas na dokonanie wyboru. Wartościowe związki przetrwają. Tych, które okazały się pomyłką nie żałuj.

KoziorożecKOZIOROŻEC
Będziesz bardzo ożywiona intelektualnie. To czas na nowe pomysły, spotkania, wyjazdy i... miłość. Ale nie oczekuj, że wszystko ułoży się bez żadnego wysiłku. Mars, który ustawiony jest nieharmonijnie do Twojego znaku wróży również konflikty, będziesz musiała stawić czoło problemom w pracy. Finansowo będziesz sobie radzić całkiem nieźle, ale zarobione pieniądze nie wylądują w skarbonce. Uwaga! Ktoś może zakochać się w Tobie po same uszy!

WodnikWODNIK
Życzliwe Słońce i Merkury - to zapowiedź udanego tygodnia. Dobry moment na upiększenie otoczenia, odnajdywanie własnego stylu, kupowanie ubrań i ładnych przedmiotów. Po 22 stycznia warto poszukać nowej pracy, zawierać znajomości. A miłość? Przejrzyj się w czyichś oczach, a dostrzeżesz w nich wiele podziwu, wręcz uwielbienia! Warto takie spojrzenie odwzajemnić!

RybyRYBY
Mars w kwinkunksie do Twojego znaku zapowiada problemy które ciężko będzie rozwiązać, ale Jowisz i Wenus pozwolą Ci optymistycznie myśleć o przyszłości, podejmować śmiałe i mądre decyzje. Jeśli więc jakieś koncepcje wydają Ci się bardziej korzystne, nie wahaj się zmienić planów. Sercowe sprawy także się ułożą już po 23 stycznia. Pora wreszcie o czymś zapomnieć, zmienić reguły gry. Wyjazd we dwoje dobrze Wam zrobi.


Zadzwoń na
708 788 295708 788 295 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0050048 227 184 005 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji