widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-03-02

Horoskop tygodniowy 02.03.15 - 08.03.15.

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

"Na szczycie, zawsze znajdzie się miejsce!"
Daniel Webster

Miesiąc marzec przynosi ze sobą wielką energię wszystkich planet. Tak jak przystało na wiosnę. Wszystko budzi się do życia z pasją, krzepą i ogromnym impetem. Mars, Wenus i Uran w Baranie nadają ton następnym dniom tygodnia.

Już w poniedziałek otacza nas bardzo pozytywna atmosfera. Wspaniała, pozytywna energia spływająca od aktywnego trygonu Jowisza z Uranem od 25.2.15 dokładna jest w wtorek objawiając się niebiańskimi, szczęśliwymi przypadkami, zmianami sytuacji czy nieoczekiwanych dobrych informacji.

Od poniedziałku warto mieć oczy i uszy otwarte!

Trygon ognia zaskakuje nas swoją dynamicznością, frywolnością i niekonwencjonalnością sytuacji. Optymizm, tempo wzrasta aż do środy wymagając od nas natychmiastowych reakcji, odpowiedzi i wymiany informacji. Spotkania, radosne przypadki, wszelkie sytuacje pojawią się nagle i niespodziewanie. Nowo poznane osoby mogą mieć ogromnie pozytywny wpływ na nasze życie. Propozycje-przypadkiem szczęścia, wygraną losu..A może dużo więcej? Wenus z Jowiszem pod rękę i jej koniunkcją do Urana ewoluuje sytuacje finansowe i partnerstwa wszelkiego rodzaju.

Nie wchodzi jednak w wyścig z czasem. Wszystko będzie miało swój ogromny sens. Na jednostajność nie ma w ogóle czasu!

Znaki ognia i powietrza mają wielką szansę na poprawy materialne, życiowe spotkania oraz propozycje nie do odrzucenia. Tendencje impulsywności nie myl tylko z agresją. Uran to nowoczesne technik, dziania i możliwości. Jowisz z Lwa pragnie swojej wielkości, korony i sławy. Skorzystaj z bogactwa zsyłanego przez planety na ziemię.

Od czwartku atmosfera się przeistacza razem z przejściem Księżyca w znak Panny i jego pełni na osi Panna/ Ryba. Teraz będą liczyć się fakty, realia i tylko to, co możesz na stałe przy sobie zatrzymać. Księżyc ustawiając się w trygonie do Plutona i kwadracie do Wenus ukazuje nam to, co na prawdę mamy w ręku. Gdy dla niektórych stwarza się bardzo dobra sytuacja materialna, dla innych związki wszelkiego rodzaju będą nie do zaakceptowania. Krytyka, zobowiązania, uzależnienia czy też kontrola nie będzie teraz na miejscu.

Panna jest znakiem ziemi stojącym naprzeciw spirytualnej Ryby. Czy marzenia można wdrożyć w dzień codzienny? Czy potrafisz się spełnić w pełnym znaczeniu? Kierowac intuicją? Słuchać jej także w każdym innym momencie?

Chiron znajdujący się koło Słońca w opozycji do pełni Księżyca uświadamia nasze rany i cierpienia. Tylko energia duchowa, wielka, niepojęta może przynieść uzdrowienia wszelkiego rodzaju. Zrozumienie głosu serca. I duszy.

Nieskończona pomoc, obietnice, wiara, fanatyczne wizje-mogą być uzależnieniem lub uczynić z ciebie ofiarę.

Ci, którzy połączą doświadczenia i będą potrafili wdrożyć ją do realu mają ogromne szansę niezwykłych sukcesów zawodowych lub finansowych. Teraz znaki ziemi i wody mają pierwszeństwo.. Weź pod uwagę to, co Cię ogranicza i to, z czego musisz zrezygnować, aby otrzymać optymalne efekty.

Jest możliwe, że wiele współpracy z przeszłości będzie teraz zamkniętych. Pozbądź się ze swego życia osób, które Cię ograniczają, blokują, nie pozwalając na dalsze rozwoje.

Pełnie Księżyca to są zakończenia, a zakończenia dają zawsze nowe początki..

Szczęśliwy tydzień, taki jak ten, który nadchodzi nie zdarza się w każdym miesiącu i karuzeli wydarzen roku 2015.Wspaniałe szanse, spontanicznie spotkane szczęście lub trawłe radości-wszystko jest możliwe! Akceptuj, że wszystko nagle się może zmienić. A przypadki mają w naszym istnieniu ogromne znaczenie. Koniec tygodnia sextil Słońca z Plutonem przynosi jeszcze potwierdzenia. Uznaniom, powodzeniu nie ma końca.. Kuj żelazo póki gorące, łap okazję, nie śpij! Korzystaj z każdej sposobności następnych siedmiu dni!

Ważne będzie rozpoznać problemy, także te związane z przeszłością, która wydaje nam się do dziś Węzłem Gordyjskim. Stare sytuacje, starzy znajomi, nierozwiązane problemy stają jeszcze raz przed nami abyśmy w końcu potrafili rozwikłać to, co do dnia dzisiejszego zostało zawieszone w próżni.

Nie wszystko w życiu da się zaplanować, a już nie możliwe jest, że zawsze wszystko przebiega zgodnie z ustaloną dawno, bardzo dawno temu przez nas drogą.

Zaaprobuj objazdy. Bez zaborczości, kontroli, bezkompromisowości czy też manipulacji. To nie będzie teraz działać.

Dostosuj się do atmosfery, wyzwań i wrażliwej istoty treści, a najważniejsze decyzje podejmij dopiero od soboty.

Układy planet niestety zapowiadają nieprzewidziane, paradoksalne wydarzenia, impulsywność i słoność do buntu czy fanatyzmu. Wzrasta możliwość pojawiających się niespodziewanych nasileń wydarzeń, także radykalnych.Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

Nigdy się nie powstrzymuj. Bądź pewna, czego chcesz od życia, mów, co czujesz i nigdy nie obawiaj się być sobą. Nie zważaj na to, co myślą inni. Żyjesz dla siebie, nie dla nich.
-J.A. Redmerski, Na krawędzi nigdy

Baran Baran 21.3-20.4

Należysz do szczęśliwych wybrańców nadchodzącego tygodnia. Pięć ważnych planet nadaje Tobie i Twoim działaniom zbawiennego, radosnego znaczenia. Bezpośrednie wpływy gwiazd i energia trygonu Jowisza oraz Saturna potwierdzi tylko Twoją, jakość, wiedzę i mądrość życiową.

To, czego dokonasz w nadchodzących dniach Saturn będzie tylko honorował domagając się Twojego trwałego szczęścia podczas całego tego roku. Gdy Uran w Twoim znaku i Wenus łączy się w koniunkcję czekają Barana pozytywne niespodzianki! Czekasz na pomoc finansową, przeistoczenia w partnerstwach, a może tylko więcej pomysłów? Nagle wszystko ewoluuje-dając Ci szasnę do osobistego spełnienia. Gdy aktywny kwadrat Urana z Plutonem mówi o nieomijających Cię transformacjach -postaw na siebie i swoje szczęście zostawiając za sobą to, co Cię męczy, obarcza i zabiera Twoją energię!

I podczas kryzysów ujrzysz nagle wiele światła na końcu tunelu. Pełnia w znaku Panny mówi o realiach. Twoja przyszłość leży w Twoich rękach! Koniec tygodnia z Plutonem i Księżycem w Wadze da Ci spokój i opanowanie. Twoja wziętość jest zagwarantowana. Baran jest w nowym tygodniu na pierwszym miejscu!

bykByk 21.4.-20.5

Bardzo dobry tydzień przed Tobą! Razem z energią Słońca z Ryby i pełnią Księżyca z Panny w trygonie druga połowa tygodnia zapowiada optymistyczne reformy! Już teraz możesz szykować dla siebie samego wielkie party! Pochwałom nie będzie końca i uznaniom. Zawodowo wysuwasz się, bowiem na pierwsze pozycje wystartuj razem z innym o swoje osobiste zadowolenie i szczęście.

Twoim działaniom musisz dodać więcej uwagi w postaci spontaniczności, lekkości i wykorzystaniu tego, co nigdy nie znałeś. Pełnia Księżyca daje gwarancję, że coś tu się powoli przekształca. Zamykasz pewne etapy w swoim życiu, które nie dały Ci satysfakcji. Pluton w trygonie panuje nad wszystkimi innymi układami. On podnosi postać Byka prezentując Cię pełnym glorii i chwały.

Potrzebujesz więcej pieniędzy? I to się zmieni! Twoje plany będą podstawą do prestiżowej kariery.

Sobota to najlepszy dzień, abyś rozpoczął coś nowego. Wielu przyjaciół, którzy są przy Tobie możesz spokojnie zaufać.

Ale decyzje i reakcje wychodzą od Ciebie. Teraz jest najodpowiedniejszy moment!

Bliźnięta Bliźniak 21.5.-21.6

Tydzień przynosi Bliźniakom kolosalne dobrodziejstwa wielkich układów planet. Twoja energia jest coraz większa.nadchodzący czas może bardzo długo pozostać w Twojej pamięci..! Przygotuj się już dziś do nowych wydarzeń pełen zaangażowania, bojowości oraz zainteresowania. Jowisz i Uran wybrał także Ciebie abyś wreszcie zrealizował swoje plany i marzenia!

Twojej bezpośredniości nikt nie może dotrzymać kroku. Dlatego właśnie Bliźniak może optymalnie wykorzystać układy planet. Wyzwania zawodowe z kwadratem Słońca mogą być pokonane. Wenus uśmiecha się do Ciebie przynosząc sympatie otoczenia i dofinansowania wszelkiego rodzaju.

Możesz spokojnie postawić na wygraną, nawet, gdy opozycja Saturna zmusza do akceptowania reali i faktów dnia codziennego. Wykorzystując własne talenty, nawet te jeszcze nieujawnione trzymasz w ręku pochlebne zwycięstwa. Zaufaj sobie. Kończ z tym, co Cię obciąża. Wystaw sobie samemu nowe, istotne cele!

Pełnia Księżyca w kwadracie pomoże wreszcie posprzątać chaos. Czas na odmienne pojęcia, prywatne spełnienie i stabilne podstawy do odmiennej przyszłości. Zaczynaj przede wszystkim od siebie i własnych zamiarów.

Więcej koncentracji!

RakRak 22.6.-22.7.

Niezadowolenia prowadzą do tego, że trzeba wreszcie z czymś skończyć!

Pełnia Księżyca w znaku Panny w pozytywnym trygonie przynosi dla Raka wybawienia i oświecenia! Nareszcie odrywasz w sobie radość i wiarę do nowych, dobrych dni nie wspominając, co odeszło. Ci, którzy od dawna rozprawiają się z opozycją Plutona-zobowiązaniami czy uzależnieniami wszelkiego rodzaju znajdą razem z Księżycem odpowiedzi na wszystkie trudne pytania.

Kwadrat Marsa i Wenus zmusza Cię od pewnego czasu do podejmowania decyzji. Połóż nacisk na indywidualne działania. Spontaniczność będzie się na pewno teraz liczyć. Twoja sympatia do otoczenia jest bardzo ważna, ale czas nadszedł abyś wyciągnął wnioski i konsekwencje,z tego co minęło.

Pełnie to zakończenia i Rak sam zrobi ze sobą, swój własny rachunek sumienia. Ważne będą rozmowy, emocjonalne podejście, autentyzm i prawda, aby czuć się znowu jak nowej rodzinie.

To, za czym tęsknisz masz w swoich rękach! Koniec tygodnia przynosi wreszcie odpoczynek, zadowolenie i zrozumienie, że Ty sam wybrałeś odpowiednie kierunki życia.

Poprawa finansowa już wkrótce. Poczekaj.

LewLew 23.7.-23.8

Jesteś w najlepszym położenie, gdy Jowisz stojący w Twoim znaku łączy się trygonem z planetą niespodzianek-Uranem.

Szczęśliwe zrządzenia losu, wygrane, pozytywne sploty wydarzen inne, radosne dary losu będę dochodzić do wszystkich urodzonych spod tego znaku.

Przyrost materii i nowe, nieoczekiwane spotkania otwierają przed Tobą świetne perspektywy. Miłość jest w zasięgu ręki! Więcej odwagi Lwie! Otrząśnij się po minionym miesiącu, popraw grzywę i spójrz wreszcie prosto przed siebie!

Planety, bowiem uśmiechają się do Ciebie razem z mądrym Jowiszem. Razem z jego opieką do czerwca 2015 nie analizuj teraz nic, ale podejmuj inicjatywę! Poniedziałek, wtorek, środa należy do Ciebie. Polecenia Ty musisz wydawać-bystro, czujnie bez zmrużenia powieki!

Wszystko, czym się fascynujesz, co kochasz i czemu od dawna się poświęcasz ma planet błogosławieństwo.

Pełnia w Pannie nie ma właściwie na Ciebie wpływu, ale Jowisz w pozytywnym aspekcie z innymi planetami gra dalej o Twoje osobiste szczęście. Możesz być już pewny swojego zwycięstwa. Zawodowo wchodzisz na najwyższe szczyty.

Tydzień zapowiada się oszałamiająco. A do tego Wenus stoi już za progiem! Czy słyszysz jej zbliżające się kroki?

Panna Panna 24.8.-23.9

Razem z pełną Księżyca w Twoim znaku nadchodzą wielkie zmiany. Kwadrat Saturna już od grudnia sygnalizuje, że to, co nie pasuje do Ciebie trzeba będzie pożegnać. Pierwsza dekada urodzonych jeszcze z opozycją Neptuna ma trudne aspekty, aby wyjść na prostą. Powodzenie, spełnienie, odnalezienie samej siebie po pełni Księżyca jest pewne. Energia tego dnia zostaje, bowiem przy Tobie!

Trygon Plutona przyciąga dla Ciebie ludzi, wydarzenia, pomoce i sławę, które przetrwają tu na stale. Uranus zapali na pewno wiele intersujących momentów. Otwórz się teraz na rozluźnienie. Swoboda myśli i ducha pozwoli Ci dostrzec nowe drogi do ziszczenia i zdobycia ogromnego powodzenia.

Wiele niezobowiązujących znajomości będzie podstawą następnych kroków. Pozostań autentyczna pamiętając o równowadze ducha. Opozycja Słońca obok Chriona chce wskazać Ci coś, czego wcale do tej pory nie uwzględniłaś.

Intuicja, za która musisz podążać jest przebłyskiem myśli, obrazem a nie analityczną kalkulacją. Wsłuchaj się w siebie.

Kwadrat Saturna nakazuje budowanie nowej egzystencji na pewnym, nierozerwalnym gruncie. Następny weekend to zadowolenie z samej siebie. Nie akceptujesz już półśrodków.

WagaWaga 24.9.-23.10

Pomimo opozycji Wenus i Marsa tydzień zapowiada się bardzo dobrze dzięki pięknemu trygonowi Jowisza i Urana!

Razem z nimi znajdziesz drogi nawet z największego impasu, nieoczekiwane propozycje, ludzie i wydarzenia dostarczą Ci skrzydeł, pozytywnej energii i wiary, że zmiany, choć konieczne, mogą stać się Twoim wyzwoleniem.

Pierwsze dni tygodnia to wiele pomysłów pomagających w Twojej karierze zawodowej. Uranu w opozycji przynosi niespodziewane dofinansowania lub niekonwencjonalne sposoby i metody pracy. Przyjmuj propozycji szybko, nie dając sobie za wiele czasu do myślenia.

Sytuacje będą wymagały Twojej elastyczności, a szczęście jak wiesz szybko ucieka. Lap to, co Cię spotyka pozytywne. Jedna szansa goni za drugą, a czas daje drapaka!

Pełnia w sąsiednim znaku i pozycja Plutona w kwadracie zmusza do przyjrzeniu się temu, co nie pasuje do Wagi. Wszelkie uzależnienia, nieprawdy czy też kłamstwa trzeba będzie wyjaśniać odróżniając to, co jest Ci teraz potrzebne.

Księżyc w Twoim znaku pod koniec tygodnia pozwoli spojrzeć optymistycznie na przeszłe wydarzenie. Los wygranej trzymasz sama w ręku. Otwórz go! Działaj! Nie czekaj!

Trygon Merkurego sprzyja komunikacji, a Saturn da stałość Twojej pochlebnej opinii.

Skorpion Skorpion 24.10.-22.11

Mars i Jowisz stawiają Ci na początku tygodnia wyzwania. Jest możliwe, że dojdzie do sytuacji, w której będziesz potrzebował więcej cierpliwości i opanowania. Ale Słonce w znaku Ryby jest pomostem do wiary, zaufania i pewności, że wszystko i tak przebiegać będzie po Twojej myśli.

Optymizm innych, może Cię trochę zdziwi. Nie rozumiesz skąd nagle we wszystkich tyle pozytywnego myślenia. Jednak sam pozwolisz sobie popłynąć z prądem dalej pracując nad komunikacją, współpracą i harmonią międzyludzką.

Merkury z Wodnika tworzy jeszcze kwadrat wysyłając Ci sygnały konieczności zmiany spojrzenie na przyszłość. Wypróbuj bardziej nowoczesne metody!

Księżyc w pełni z Panny wysyła Skorpionom tylko pozytywne uczucia i doświadczenia. Wszystko, co w tym dniu rozpoczniesz przyniesie dobre efekty i da szanse na odmienne układy w związkach wszelkiego rodzaju. Zawodowych i prywatnych.

Sobota i niedziela to już całkowite odnowy. Czujesz harmonię dookoła siebie. Spokój i zadowolenie wpłynie także na bardzo dobrą sytuację w domu.

Stare konflikty idą wreszcie w zapomnienie..

Strzelec Wszystko, co potrzebujesz masz w sobie. Optymizm, wiarę i radość życia. Z Saturnem może wiele się ostatnio zmieniło, spoważniało i nabrało zupełnie innego znaczenia. Jednak nadchodzący tydzień i układy Twojego patrona Jowisza to pozytywna siła Kosmosu, która i dla Ciebie zwiastuje piękne nowiny!

Posłuchaj wewnętrznego głosu! Podejmując z zaangażowaniem inicjatywę możesz spotkać na swojej drodze wiele szans i pomyślnych okoliczności!

Twoja wara może uczynić cuda, gdy tylko sam sobie zaufasz stawiając na odwagę oraz nadzieję. Jeżeli od dawna myślisz o pomocy, pożyczce czy też pewnych zmianach- Ty sam musisz wysyłać impulsy!

Taka okazja z Jowiszem rzadko się zdarza. Trygony są po to, aby coś ułatwić. Dlatego skorzystaj ze swoich konceptów, mobilności i wielkiej fantazji.

Ze strony przyjaciół oczekujesz podpowiedzi, która nie będzie do odrzucenia.

Pełnia w kwadracie przypomni Ci abyś wreszcie zajął się swoim zdrowiem. Kiedy zrobiłeś kontrole lekarskie? Wszystko, co ostatnio zaniedbałeś czy też zlekceważyłeś będzie wymagać Twojej uwagi i koncentracji! Zabieraj się za siebie.

KoziorożecKoziorożec 22.12.-20.1

Kwadrat Marsa i Wenus nie daje powód do zadowolenia. Partnerstwa wszelkiego rodzaju są wyzwaniem dla Ciebie. Czas abyś uporządkował i zakończył to, co w ogóle nie ma przyszłości. Nie ciągnij nic na siłę za sobą, gdy nie zgadza się to z Twoim osobistym celem i wartościami. Z kwadratem Marsa trzeba uważać. Nie wchodź w paradę nikomu, z kim sobie teraz na pewno nie poradzisz. Konflikty rozwiązuj z głową. Agresja nie będzie także na miejscu. Słonce w znaku Ryby i pełna w trygonie pozwoli Ci wygrać wskazując inne, ważniejsze zadania.

Gdy Uranus w kwadracie zmusza do spontanicznych decyzji koncertuj się na swoich założeniach. Sytuacje finansowe, zdrowotne, zawodowe nagle się doczekują wzrostu i zmiany na lepsze. Nawet się tego nie spodziewasz. To, o co dawna prosisz swoich bogów, wreszcie doczeka się spełnienia. Pluton i Słonce wykona Twoje głęboko ukryte życzenia serce.

Życie może być piękne, gdy czujemy spokój, nowy powiew wiatru i wewnętrzna siłę.

Tydzień pozytywnych przeistoczeń czeka na Ciebie. Uniesienie szczęścia Cię nie opuści.

WodnikWodnik 21.1.-19.2

Wszystko jest teraz możliwe! Piękny trygon Jowisza z Twoim Uranem w trygonie prezentuje na tacy niespodziewanie dobre wydarzenia nadchodzącego tygodnia!

Single mają świetny czas do zakochania. Nieoczekiwane propozycje, gwałtowne uczucia dostarcza Ci także Wenus i Mars ze znaku Barana.

Teraz Ty masz odpowiednio nastwiona antenę do odbioru pozytywnych fal i wiadomości. Jesteś na odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie, aby sięgnąć po zasłużone zwycięstwo!

Uranus czyni trzy pierwsze dni tygodnia pełne wszelkich niespodzianek. Ogromne przełomy czy kontroferty zawodowe nakazują jednak podejmowanie natychmiastowych decyzji. Twoja fascynacja, otwartość i swoboda pozwoli dobrze ocenić sytuację przy pomocy super ustawionego Saturna!

Dookoła Ciebie są ludzie, którzy Ci teraz dobrze życzą. Ich szczerość, akceptacja Twojej osoby i czynów jest rekomendacją do dalszych działań. Pełnia w znaku Panny przypomni o Twojej kondycji duszy i ciała.

Nie zapominaj o wypoczynku i relaksie dając sobie oraz swoim bliskim najwięcej drogocennego czasu.

RybyRyba 20.2.-20.3

Profitujesz najbardziej z pozycji Słońca w Twoim znaku, które dostarcza Ci lekkości, operatywności nastawiając twórczo.

Wydarzeniem nowych dni będzie pełnia Księżyca w opozycji, która na pewno wiele zmienia. Księżyc w Pannie pragnie przypomnieć o tych marzeniach, które jeszcze nie spełniłaś. O zwróceniu uwagi na Twoje zdrowie, analizie i kontroli własnych uczuć oraz zaakceptowaniu siebie do końca. Całkowicie.

Pluton w trygonie do wielka siła, która pozwoli zrozumieć innych. U niektórych z Was może pojawić się dar przewidywania. Twoje zdolności, talenty i potajemne życzenia muszą doczekać wreszcie spełnienia!

Podążaj dalej swoją drogą! Twoja ścieżka serca pomaga innym, ale nie zapomnij o sobie. Księżyc to wielkie emocje i własne pragnienia, które Ryba czasami zostawia gdzieś na dnie starej skrzyni w odleglej przeszłości.

Czyniąc wszystkim dobro poświęcasz się dla świat nie pamiętając o sobie!

Saturn w kwadracie na razie sygnalizuje o tym pierwszej dekadzie urodzonych. Pozbądź się wiec już teraz tego, co/ kto Cię ogranicza lub hamuje. Koncentrując się więcej nas sobie zdobędziesz uznanie otoczenia. Tydzień może być jak z marzenia, gdy teraz rozpoczniesz to, o czym od dawna tylko mogłaś budować na bardzo słabym piasku.

Zaufaj sobie! Przechodź do realizacji własnych spraw i planów.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji