widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-04-14

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 13.4.15 do 19.4.15.

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

"Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą." HesseJaki będzie tydzień dla wszystkich?Zbliżający się Nów Księżyca w znaku Barana razem ze znajdującym się obecnie Słońcem oraz Uranem, symbolizującym rewolucyjne zmian. Planety będą nas zmuszały do wyboru nowych dróg przyszłości, wyzwolenia z wszelkiego rodzaju ograniczeń, aby każdy z nas zmierzył swoje kroki ku spełnieniu i radości.

Znak Barana nadaje impuls ukazując konieczności stworzenia czegoś nowego, wykorzystując nową wiedzę, aktualne czasy, aby zobaczyć realność oraz otaczających nas ludzi w innym świetłe. Stare wzory zachowania, metody działania, przestarzałe poglądy nie są w wielu wypadkach możliwe do użycia w aktualnych warunkach. Barana potrafi się porządnie zbuntować ukazując swoją siłę, nawet czasami bardzo niebezpieczną, aby wybrać nowe ścieżki przyszłości. Czy to w życiu politycznym, gospodarczym i społecznym każdy z nas będzie również przeżywał ten czas na swój sposób.

Planeta Pluton wyruszająca przed nowiem Księżyca w bieg wsteczny pokaże nam jeszcze bardziej wyraźnie ukryte uczucia, niekorzyści oraz struktury, które muszą być zniszczone. On zna cierpliwość i powagę transformacji wiedząc jednocześnie, że wszystko wymaga czasu. Jednak jego bieg wsteczny będzie przyspieszeniem zmian wewnętrznych i zewnętrznych dając podstawę do nowego( Uran w Baranie). Pluton bez pardonu zabierze się za transformację tam gdzie jest przemoc, manipulacja czy też nadużycie władzy wszelkiego rodzaju. W sprawach światowych będzie dochodziło po nowiu do wielkich przemian oraz przewrotów. W życiu każdego nas zmiany nastają tam, gdzie od dawna są już konieczne.

Ważne jest abyś wykazał się realistyczną oceną sytuacji oraz chęcią zmian i rozwoju. Zatrzymujący się Pluton nie rozprzestrzenia radosnej atmosfery. Tam gdzie nazbierało się za wiele pod dywanami można już teraz liczyć z trudnymi wydarzeniami.

Tematem nadchodzących dni są partnerstwa wszelkiego rodzaju, sytuacje finansowe, władza, siła, zagranica, cudzoziemcy oraz wszystko, co jest z tym związane. Pragnąc wybrać swoje drogi i szukając swojego osobistego spełnienia należy uwzględnić szczegóły środowiska budując most miedzy chęcią a możliwością.

Przesada, przemoc, przebijanie głową muru, upór, niedokładność( Baran) może doprowadzić do podejmowania mirażowych decyzji oraz alternatywy. Skłonność do nieporozumień i nietrafnych przemyśleń biznesowych jest zwiększona. Wenus w Bliźniaku nie jest optymalna do zarabiania twardej waluty. Ryzykowane transakcje gospodarcze, partnerskie mogą niestety zakończyć się fiaskiem, tam gdzie będzie brakowało szczegółów, cierpliwości czy też będą postawione za wysokie wymagania.

Nów Księżyca namawia do spełnienia tu i teraz w aktualnym czasie, ale mając na uwadze zaakcentowanie siebie oraz służeniu innym w spokoju, harmonii oraz wysokiej dyplomacji( Waga). Nie myl jednak tego z udawaniem , sztucznością czy też naginaniem do potrzeb partnera.

Oceń dokładnie minione wydarzenia z kwadratem Urana z Plutonem. Sprawiedliwość, równowaga i solidarność ma pomóc nam w stworzeniu całkiem nowych planów.

Zwracaj uwagę na szczegóły. Współpraca wszelkiego rodzaju, po realnym oszacowaniu sytuacji na pewno się opłaca. Nie biegnij przed siebie sam na oślep! Już ostatnie zaćmienie Księżyca w znaku Wagi i Słońca w Baranie niesie za sobą wiele pytań:, kim jestem? Z kim trzeba się pożegnać? Gdzie zaniedbałeś siebie, swoje ideały, swoją niezależność? Jakie relacje są dla Ciebie uciążliwe i chcesz się z nich uwolnić? A może nie potrafisz wyrazić autentycznie swoich emocji, uczuć w pozytywnym czy też negatywnym sensie?

Co jest tylko wyobrażeniem, fantazją, fikcją, a co pewnością?

Jaką pragniesz wybrać drogę dla siebie? Gdzie poczujesz się wolny, szczęśliwy, bezpieczny?

Łącząc oba znaki Barana i Wagi jest szansa z entuzjazmem, odwagą i autentycznością wszystko niemalże osiągnąć!Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką."
P. CoelhoBaran 21.3-20.4
Twoja pewność siebie wzrasta z dnia na dzień. I jeszcze ostatni tydzień razem z nowiem Księżyca w Twoim znaku uświadomi wszystkim Twoją silę, odwagę oraz drogę do powodzenia. Nie należy zapomnieć, że Wenus stoi od 11.4.15 także korzystnie poprawiając wszelkie układy partnerskie oraz gospodarcze. Świadomie stabilizuj to, co już przez ostanie trzy tygodnie osiągnąłeś. Saturn w trygonie będzie naciskał oczekując od Ciebie stałości oraz bezpieczeństwa. Wszystko, co teraz rozpoczniesz będzie ukoronowane ogromnym sukcesem. Jowisz w trygonie dodaje optymizmu. Z powyższymi układem planet nie będzie dla Ciebie straszny kwadrat z Plutonem. Wiesz już dobrze, że przemiany są konieczne, a współpraca wszelkiego rodzaju zakwitnie obfitością i urozmaiceniem.

Słuchając się swojego głosu wewnętrznego wybieraj to, co mówi Twoje serce. Tylko prawdziwe wybory mają rację bytu. Merkury w koniunkcji decyduje z Tobą, co da Ci przeogromne szczęście.

Piątek jest bardzo ważnym dniem dla Ciebie. Zmian nie da się już zatrzymać! Baran przechodzi odważnie do przodu nie oglądając się już za siebie w przeszłość. Przeprowadzaj swoje pomysły w spokoju nie używając nacisku. Wszystko ma swój czas.

Byk 21.4.-20.5
Mars i Merkury w Twoim znaku gwarantują Bykom bardzo dobry tydzień. Nareszcie z łatwością podejmujesz śmiałe decyzje, realnie oceniasz sytuacje, a to, o czym tylko niedawno jeszcze marzyłeś nabierze kształtów oraz autentycznej siły. Pod koniec tygodnia razem z nowiem Księżyca, Jowisz, który znajduje się w kwadracie ustawia się w nieciekawą konstelację z Marsem. Kieruj się cierpliwością. Zbyt gwałtowne, impulsywne działania przed nowiem mogą sprowadzić Cię na manowce. Pamiętaj o tym, co sobie sam przyrzekłeś. W głębi serca, ma się rozumieć.

Przed Tobą, bowiem tydzień bardzo dobrych rozmów, nawiązywanie nowych układów biznesowych i propozycje współpracy, które należy przemyśleć. To, co sobie życzysz może się spełnić. Razem z Marsem jesteś bardzo aktywny oraz szukasz sam dla siebie nowych wizji oraz celów.

Abyś wreszcie pokazał innym ile w Tobie wartości pomaga trygon Plutona, który przypomni Bykom o ich ukrytych talentach.

Twoje przeżycia i doświadczenia są najważniejsze. Wiele Twoich planów wreszcie spełni się. Uwzględnij potrzeby innych.

Bliźniak 21.5.-21.6
Startując w nowy tydzień masz już przy sobie planetę miłości, radości i optymizmu -Wenus. Razem z nią łatwiej będzie nawiązywać nowe kontakty, pomyśleć nad nową współpracą, pokazać się z pozytywnej strony. Gdy pierwsza dekada urodzonych przepracowuje karmiczne wydarzenia razem z opozycją Saturna zwracaj uwagę na otoczenie. Za wielkie wymagania, zbyt wysoko podniesiona poprzeczka może zaprowadzić Cię pod koniec tygodnia do rozczarowań. Wenus ustawia się, bowiem w Twoim znaku w opozycji do Saturna. Wszelkie sprawy finansowe potrzebują Twojego niesfałszowanego spojrzenia. Nie chowaj się przy tym gdzieś na boki. Masz wiele talentów, które są potrzebne innym. Większą pewnością siebie, swobodą i naturalną radością będzie możliwe w spokoju przejść następny tydzień. Jowisz, Uran, Merkury oraz Słonce stoi jeszcze dla drugiej i trzeciej dekady urodzonych w optymalnym aspekcie. Komunikacja kwitnie, a nowe znajomości dodają Tobie więcej barwy oraz samozadowolenia.

Twoja aura razem z Wenus nabiera ogromnej atrakcyjności. Wykorzystaj to zawodowo oraz prywatnie. Dla singli rozpoczyna się bardzo dobry czas flirtu.

Rak 22.6.-22.7.
Mars i Merkury towarzyszy Ci w następnych dniach, aby nowy tydzień przyniósł pożądane efekty. Zbliżający się Nów Księżyca w kwadracie to nieoczekiwane zmiany i wiadomości, że nagle, coś się na pewno wydarzy. Obie planety, Mars i Merkury znajdujące się w ziemskim Byku będą podpowiadały gdzie, z kim i dla czego trzeba nawiązywać lub kończyć kontakty. Twoje wymagania są bardzo wielkie, ale przy kwadracie Słońca należałoby nie za wysoko mierzyć. Jest wiele, co trzeba w Twoim życiu zmienić. Może ważne byłoby najpierw zacząć od samego siebie i własnych życzeń serca?
Uranus w kwadracie i Pluton w opozycji wprowadza dla drugiej dekady urodzonych nerwową atmosferę. Kieruj się przy ważnych rozstrzygnięciach tylko i wyłącznie spokojem. Lepiej byłoby abyś Ty sam decydował. W innym przypadku decyzje będą Tobie narzucone. Trzecia dekada wymaga ostrożności. Stawiając na kompromis, jednomyślność oraz powszechną zgodę masz szansę uporządkować swoje partnerstwa, przyjaźnie czy też układy zawodowe. Zaufaj swojej własnej intuicji. Fantazja jest dobra, ale pod koniec tygodnia potrzebujesz zdroworozsądkowego spojrzenia na całokształt faktów.

Znajdź miejsca spokoju, gdzie będziesz mógł odpowiednio zaplanować swoją przyszłość.

Lew 23.7.-23.8
Pozytywne wpływy Słońca oraz Wenus gwarantują prywatnie oraz zawodowo na pewne sukcesy. Lew musi pozostać wierny swoim ideałom i założeniom. Czy jesteś w stanie konsekwentnie doprowadzić do finałowego zakończenia?

Oto jest pytanie..

Kwadrat Marsa dla drugiej dekady urodzonych stawia przed Tobą przeciwności, które można przezwyciężyć tylko spokojem oraz cierpliwością. Zbyt szybkie reakcje, krytyczne nastawienie, a może i niechęć zaufanych osób może wzbudzić w Tobie niepotrzebną gwałtowność. Dodatkowo Merkury nie ustawia się optymalnie do wyciągania korzystnych wniosków czy też podejmowanych spokojnych decyzji.

Wsłuchaj się w siebie, szukaj harmonii. Do wszelkich ważnych rozmów trzeba się będzie dokładnie przygotować. Punkt po punkcie, z ołówkiem w ręku, bez większych emocji możesz doświadczyć zwycięstwa. Jowisz, Uranus oraz Słonce jest Twoją największą podporą abyś znalazł swoją niezmąconą serdeczność. Nów Księżyca w pozytywnym dla Ciebie aspekcie szuka dla Ciebie nowych celów oraz ideałów.

Lew rodzi się po to, aby coś wielkiego dokonać. Twoje zadania muszą służyć ludzkiemu sercu. Stawiaj priorytety! Prywatnie a także zawodowo.

Stoisz przed nową, ciekawszą drogą wyboru.

Panna 24.8.-23.9
Mars w pozytywnym trygonie z Byka dodaje Ci nie tylko siły i pownosi siebie, ale również motywacji i szybkości. Twoja efektywność zawodowa przyspieszy zdobywanie honorów oraz mnóstwo satysfakcji. Wszystko idzie jak po sznurku, a Ty sama z zadowoleniem wypełniasz narzucone sobie samej obowiązki. Od środy Merkury dołącza się do tego układu. Związki wszelkiego rodzaju nabierają stałości. Ważne rozmowy, nowe układy stoją pod szczęśliwą gwiazdą. Komunikacja płynie bezproblemowo. Wreszcie możesz poczuć w skrzydłach świeży powiew wiatru.

Nie zawsze jest korzystnie robić to, co inni Ci proponując. Razem z kwadratem Saturna Panna finalnie odważy się szukać drogi przeznaczenia. Nawet, gdy nie wszystkich dookoła to zadowoli Ty płyń nawet pod prąd! Szukaj własnej zamierzonej misji. Nowe dni umożliwią osiągać bardzo wiele! Pluton czyniąc Cię bezkonkurencyjną pozwoli wykorzystać przeszłe doświadczenia, wiedzę oraz przeżycia. A to jest najbardziej odpowiedni grunt, na którym warto teraz budować.

Nie daj się zirytować Neptunowi w opozycji. Twój wewnętrzny głos oraz przebojowość będzie potrzebna w następnych siedmiu dniach. W miłości nadszedł czas oddzielenia iluzji od realnych faktów.

Waga 24.9.-23.10
Tydzień rozpoczyna się bardzo dobrze. Przejście Wenus do znaku Bliźniaka przynosi nie tylko szczęśliwe momenty, ale również miłe flirty, rozmowy po świt oraz intersujące osoby dookoła Ciebie. Wreszcie czujesz się dobrze, a ujmujące wydarzenia rekompensują ostatni dosyć ckliwy nastrój. Słuchaj komplementów, ale nie daj przewrócić sobie w głowie. Co mówi Twoje serce? Razem z biegiem tygodnia zbliżając się do nowiu Księżyca naprzeciw leżącego Barana emocje będą wzrastać, a uczucia gmatwać. Szczególnie trzecia dekada urodzonych z opozycją Słońca i Merkurego ma utrudnioną sytuację. Kwadrat Marsa z Jowiszem może wprowadzić stres, ostre dyskusje i różnice zdań, które wyprowadzają Cię z równowagi. Nie pozwól zmusić się planetom, a może dokładniej partnerom do podjęcia impulsywnych, nieprzemyślanych decyzji. Twoje wymagania w związkach są zawsze bardzo wysokie. Nów Księżyca w opozycji nakazuje odróżnić Twoje wyobrażenia od twardej rzeczywistości.

To, co budowałaś dotychczas tylko w marzeniach nie znajdzie odpowiedzi w prawdziwości. Kwadrat Plutona i opozycja Urana dla drugiej dekady urodzonych to wielkie zamyślenia. Nieprawidłowe pojęcia partnerstwa poznanego w dzieciństwie utrudnia Ci sprowadzenie własnego świata do" tu i teraz".

Nie pozwól przestraszyć się układom gwiazd. Najważniejsze abyś potrafiła w każdej chwili znaleźć swoja wewnętrzną harmonie wiedząc, co jest dla Ciebie dobre, a czego trzeba się pozbyć.

Skorpion 24.10.-22.11
Planety przechodzące do przeciwnego znaku Byka nie są Twoim sprzymierzeńcem. Pierwsza dekada urodzonych rozpoczyna od środy opozycję Merkurego. Razem z nim potrzebna będzie cierpliwość, dokładność oraz samokontrola, aby nie zagubić się przy dodatkowym braku koncentracji.

Druga dekada urodzonych z opozycją Marsa powinna zwrócić uwagę na swoje zdrowie. Dodatkowa porcja witamin, spacery na świeżym powietrzu, a może i spokojna joga przywróci Skorpiona w szybkim tempie do odpowiedniej formy.

Posłuchaj Neptuna w trygonie, który przynosi Ci kreatywne pomysły oraz ogromne wyczucie bliźniego. Mars w opozycji będzie dodatkowo wymuszał uczucia niecierpliwości lub przymusu. Nie pozwól na jego negatywnie wpływy. Razem z trygonem Plutona będziesz potrafisz sprostać wymagającym tranzytom.

Uczucia niepokoju, strachu a może i smutku są w tym tygodniu sytuacją przejściową. Najważniejsze nie daj się wyprowadzić z równowagi. Agresywne otoczenie omijaj z daleka. Odszukaj swoje własne tempo.

Wykorzystaj pierwsze trzy dni tygodnia do załatwienia ważnych dla Ciebie spraw.

Strzelec 23.11.-21.12
Dla drugiej i trzeciej dekady urodzonych rozpoczynają się bardzo dobre dni. Nów Księżyca w prześwietnym trygonie otwiera przed Tobą wiele szans. Razem ze Słońcem i Merkurym jesteś pozytywnie nastwiony do świata. Zawodowo masz wszystko pod swoją kontrolą. Powodzenia nie trzeba daleko wypatrywać. Ono jest już przy Tobie! Układy partnerskie rozwijają się tak, jak sobie wymarzyłeś. Uranus ma dla Strzelca zmyślne pomysły. Twoja twórcza postawa nareszcie może się rozwijać. Pozostań jednak dalej cierpliwy. Założone plany trzeba do końca przeprowadzać!

Pierwsza dekada urodzonych z opozycją Wenus i Saturnem w koniunkcji potrzebuje dużo czasu na uporządkowanie wszelkich związków. Zwracaj uwagę na szczegóły oraz małe detale. Saturn jest planetą przeznaczenia dając Ci to, co i tak stać się musi. Problemem może być trudna komunikacja. Słuchaj co inni mówią do Ciebie. Neptun w kwadracie zasłania prawdy, krzyżuje drogi nie pozwalając na jasne myślenie. Wychodź na przeciw ludziom, którzy mogą być Twoją podporą. Finansowo nie licz na zrządzenia losu. Wszystko wymaga od Strzelca mądrości, obrotności, pracowitości oraz rozwagi.

Koziorożec 22.12.-20.1
Trygon Marsa to dobra podstawa abyś swoją energie skierował tam, gdzie jest najbardziej potrzebna. Razem z nim wykonujesz ze spokojem swoje plany, zdecydowanie rozstrzygasz, to, co jest pierwsze do wykonania otwierając się przy tym na nowe. Od środy dołącza tu także planeta Merkury wzmacniając Twoją stronę komunikacji. Nieznane już cię nie przeraża. Prywatnie poznasz wielu ludzi, którzy będą pomocni dla Twojej przyszłości.

Koniunkcja Plutona, który zatrzymuje się w swoim biegu oraz kwadrat Urana dla drugiej dekady urodzonych będzie jeszcze raz poruszał tematy przeszłości. Staraj się kierować spokojem, omijając wysoką emocjonalność. Reorientacja jest dla wszystkich Koziorożców konieczna. Tego nikt już nie zatrzyma przy kwadracie rozpoczynającego się nowiu.

Trzecia dekada urodzonych ze Słońcem i Merkurym jeszcze ostatni tydzień w niekorzystnym położeniu nie będzie ułatwiać nadchodzących ulepszeń.

Twoim zadaniem jest odpowiedzialność. Przemyśl w spokoju to stwierdzenie gdyż nów Księżyca w Baranie zapowiada całkowite zmiany sytuacji. Przy okazji zaopiekuj się sobą myśląc długofalowo. Koziorożec już wie, co ma zadecydować, aby wejść w dobrą przyszłość.

Wodnik 21.1.-19.2
Najważniejsze planety stoją w pozytywnych aspektach. Razem z nową pozycją Wenus podchodzisz inspirująco do związków wszelkiego rodzaju. Twoja lekkość i swoboda komunikacji będzie jednak dla pierwszej dekady urodzonych utrudniona przez Merkurego w kwadracie. Planeta miłości razem z pozytywnie nastawionym Saturnem wprowadza na Twoją drogę ludzi, na których na pewno możesz polegać. Czy checesz tego na pewno. Krótkie flirty nie będą funkcjonować. Liczy się zobowiązanie!

Kwadrat Marsa wpływający negatywnie na drugą dekadę urodzonych ostrzegą przed złością, nieprzemślanym impulsem czy też inwazją gwałtu skierowanym przeciwko Tobie. Ostrożność nigdy nie zawadzi, szczególnie, jeżeli weźmiesz pod uwagę swoją własną osobę. Pamiętaj o zdrowiu. Uranus nastawia Wodnika jak zawsze optymistycznie do świata. Rodzące się pomysły z nadchodzącym pozytywnym nowiem Księżycem zwiastują ważne przemiany.A dobre wyniki wyprowadzaj Cię na życiowe drogi.

Sprzyjające warunki umożliwią niespodziewane wspaniale początki kariery. Weź pod uwagę potencjały sprzyjających planet.

Ryba 20.2.-20.3
Pozycja Marsa i Merkurego od środy przepowiada Rybom bardzo silny tydzień. Czujesz i jesteś rozumiana. Masz w sobie dużo werwy, aby pokonać wszystkie przeciwności. Postawione Ci zadania wykonujesz z zaangażowaniem wiedząc, że powodzenie i tak należy do Ciebie!

Razem z Księżycem w Twoim znaku oraz zacięta wolą Ryba dąży do przodu mimo wielu wyzwań, które stawia Saturn w kwadracie. Przeznaczenowe ograniczenia trzeba pokonać. Sama wiesz, że wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Kwadrat Wenus dla pierwszej dekady urodzonych wskazuje związki, wymagające Twojej szczególnej uwagi. Czasami lepiej jest wypowiedzieć prawdę niż męczyć się z czymś, co się w ogóle na dłuższą metę nie opłaca. Szukajac rozmowy stawiaj na konkrety. Tylko odwagi! Zwracaj uwagę na sytuacje gospodarcze. Decyzje należy podejmować z głową przestrzegając prawo oraz przepisy.

Druga dekada urodzonych razem z sextilem Marsa oraz Plutona może się cieszyć na wielkie zawodowe sukcesy. Nadchodzący weekend może wnieść wiele uczucia niepokoju. Pozostań w realu odróżniając fantazję od tego, co dzieje się dookoła Ciebie.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji