widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-04-21

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 20.15 do 26.4.15.

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

"Cierpliwość i wytrwałość mają magiczne działanie - dzięki nim trudności znikają, a przeszkody ulatniają się."
John Quincy AdamsJaki będzie tydzień dla wszystkich?

Nareszcie! Przed nami bardzo dobry tydzień, pełen energii, siły i mocy wielkich planet!

Razem z przejściem Słońca zaraz w poniedziałek do ziemskiego znaku Byka wraca do nas porządek, spokój i więcej opanowania. Od tego dnia będziemy zajmować się wartościami wszelkiego rodzaju dążąc we wszystkich dziedzinach życia do stałości, bezpieczeństwa potrafiąc przy tym cieszyć się z tego, co nas otacza! Słonce, Mars i Merkury w znaku Byka będzie symbolizować potrzebę stabilności, pewności i utrwalenia tego, co sobie podczas ostatniego czasu zaplanowaliśmy.

Komunikacja wszelkiego rodzaju ukazuje się, jako jasna, prosta i dla wszystkich zrozumiała. Każdy wie, o co chodzi i jakie ma zając stanowisko. Rozpoczęte projekty i zadnia podczas nowiu okazują się trafem w dziesiątkę, zasiane ziarna spadają na bardzo żyzną glebę dając początek realistycznym projektom!

Zwracaj jednak w dalszym ciągu uwagę na szczegóły. Konstelacje tygodnia napominają o transakcjach, przede wszystkich finansowych, aby upewnić się, co do detali. Grupa ludzi, z która pracujesz musi wykazać się także ta samą ideologią, zapałem oraz posiadającymi umiejętnościami. Planety w statecznym Byku pozwolą nam wreszcie zregenerować się pod względem duchowym, gospodarczym, a także emocjonalnym! Długoterminowe projekty i wyznaczone zadania dają pewności sytuacji, zarobienia pieniędzy. dużych pieniędzy i poczucia harmonii wewnętrznej dostarczającej nam tym pozytywnej energii oraz siły.

Ach, tego nam było od dawna trzeba!

Może masz ochotę spojrzeć na siebie z innego punktu widzenia? Kwietniowo -majowe Słonce będzie dostarczać każdemu bezliku heroiczności przenosząc nadzieję, wiarę a ponadto cierpliwość do realizowania własnych zamierzeń!

Połączenie trogonami Merkurego, Marsa i Plutona daje ogromne szansę stworzenia czegoś, co nikt nie jest w stanie już nam zabrać!

Realne spojrzenie na rzeczywistość poprawia naszą samoocenę plus otaczającą nas nastrojowości. Orientując się na kompozycji obiektywnego świata jesteśmy w stanie dotrzeć tylko do sukcesu ustalając sobie wcześniej jasno sprecyzowane cele!

Ale nie tylko praca i sukcesy będą nowym tygodniu ważne. Pomyśl o sobie, personalnych przyjemnościach, radościach i zrobieniu czegoś miłego dla siebie. Dodatkowo dzieląc indywidualną radością i optymistycznym nastawieniem z innymi będzie możliwość osiągniecia samozadowolenia aż po szczyt zenitu!

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Patrząc zawsze przed siebie, myśląc o tym, jak zrobić jeszcze więcej, osiągniesz stan umysłu, w którym nie ma rzeczy niemożliwych."
Henry FordBaran 21.3-20.4

W poniedziałek żegnasz się ze Słońcem w Twoim znaku, które pozostawia po sobie przeogromne ślady. Jeszcze sobotni nów Księżyca zasadził z pewnością, coś, co na pewno na bardzo długo będzie korzystne dla Barana! Twoje życie jest napełnione słoneczną energią dając nie tylko krzepkości, ale wszelkich odpowiednich warunków do świetnego bytu.

Saturn w trygonie warunkuje Twojej postawie pewności, zaufania innych oraz siły. Twój obraz się poprawia. Zawsze można przecież na Ciebie liczyć, ale teraz wielu patrzy z podziwem.

Z opozycją Węzła Księżycowego nowe spotkania zadziwią Cię, przynosząc bardzo dobre wiadomości. Jeszcze więcej interesująco jest z trygonem planety szczęścia, Jowiszem. Twojej radości nic nie może stać już na przeszkodzie. Nawet Twoja prawomocność i przebojowość jest zwiększona. Jowisz wybrał dla Ciebie nowe obiekty uniesienia. Nadaj konkretny kształt swojej doczesnej wędrówce!

Kwadrat Plutona dla drugiej dekady urodzonych to wielkie weryfikacje Nie szukaj lepiej teraz winnych, lecz zabierz się do przemian w swoim żywocie. Odwagi! Uranus w Twoim znaku przynosi niespodzianki. Spożytkuj je odpowiednio.Byk 21.4.-20.5

Niespodziewanie od poniedziałku Słonce świeci tylko dla Ciebie! Teraz Twoja kolej na spełnienia, nowe odkrycia i przejście do przodu pełną parą! Obok Słonce masz jeszcze Marsa i Merkurego!

Cóż jeszcze Ci potrzeba?!

Przedzieraj natychmiast do ataku! Wspaniałe położenie planet przynosi ze sobą cztery najlepsze tygodnie tego roku. Twórz plany, projekty, wykorzystuj możliwości. To jest czas abyś najwięcej osiągnął! Dla tych, którzy obchodzą urodziny składam najlepsze już życzenia. Niech Słonce wskaże świetne szasnę dając dodatkowo uczucie bezpieczeństwa oraz autentycznego szczęścia!

Pierwsza dekada urodzonych może zacząć skwitowanie! Druga i trzecia dekada urodzonych ze koniunkcją Marsa i Merkurego musi przechodzić do inwazji. Pozytywnej, wiadomo! Jest bardzo wiele do osiągniecia. Z wielką ostrością stawiasz sobie wysoko poprzeczkę. Telefony dzwonią, a ciekawe propozycje przynoszą komfortowe poprawy finansowe. Ze spokojem polegaj na własnym rozumowaniu. Merkury razem z Marsem popędza Byka do przodu. Ale Ty decydujesz odpowiednio, odważnie i nieodwracalnie. Znasz przecież sam granice własnych możliwości.

W miłości witasz z radością nadejście wiosny. Jest czas na przyjemności, rozkosze i zmysłowe odurzenia.Bardzo dobry czas przed Tobą.Bliźniak 21.5.-21.6

Ta Wenus.piękna i pewna siebie w Twoim znaku zapewnia czas szczęścia! Twoja twarz tryska szczerą życzliwością poszukując nowego towarzystwa, grup zainteresowań dając przy okazji wiele urozmaicenia. Ciekawej fazie towarzyszy nie tylko uczucie szlachetnej miłości. To Ty jesteś najlepszym mistrzem romansu, jeśli chodzi o słowa, myśli oraz swobodę atmosfery!

Razem z Wenus ewoluuje się nie tylko nastrój, dookoła, ale także w samym Tobie! Czujesz, że żyjesz dbając o poprawę wszelkich związków pomyśl także o sobie. Zmiana fryzurki lub stworzenie odmiennej stylistyki poprawi Twój humor, nawet, gdy Saturn w opozycji stawia przed Tobą z dnia na dzień nowe wyzwania. Powoli, z cierpliwością oraz pewnością siebie będziesz przerabiał doświadczenia. Sytuacja zdrowia pierwszej dekady urodzonych wymaga dalszej uwagi. Jowisz ma Cię do czerwca pod swoją opieką. Razem z nim możesz polecieć do góry, daleko. ..w przestworza i zdobyć do tego momentu coś wielkiego!

Sextil Urana to power i obowiązkowe różnorodności! Bliźniak potrzebuje odmiany, kreatywności oraz świeżych informacji. Wyciągaj ręce w odpowiednie, awangardowe strony!Rak 22.6.-22.7.

Koniec końcem czujesz szczęście w swoich dłoniach! Słonce od poniedziałku w znaku przyjemnego Byka razem z Merkurym i Marsem natychmiast ukazuje dla Raka swoje najlepsze właściwości! Słonce zapewnia już atencję nad Tobą. Zrozumiałaś, aby przejść do przodu musisz zmienić perspektywę widzenia. Pojawiający się ludzie i propozycje są bardzo interesujące. Twoja energia i cała osoba nabiera ogromnej siły przebicia. Nagle dostajesz olśnienia wiedząc już z pewnością, czego najbardziej Ci potrzeba! Neptun w trygonie inspiruje wskazując, gdzie masz znaleźć pasje, samozadowolenie oraz satysfakcje. Twoja intuicja zwiększa się, a pojętności wszystkiemu sprzyja również sextil Merkurego. Zawodowo możesz w krótkim czasie przebić się do pierwszych pozycji! Ożywienie twórcze i bezbłędna komunikacja w biznesach odświeża Twoją kasę. Oj będzie, z czym wybrać się na zakupy. Potrzebujesz więcej kierowania uwagi na siebie! Wiele będzie się realizować mimowolnie!

Kwadrat Urana dla dat urodzonych 9.7-12.7 stawia Raka przed ciągłymi niespodziankami. Nie musisz wywracać wszystkiego do góry nogami! Akceptuj, że, gdy jedno odchodzi nowe pojawia się natychmiast przed Tobą! Wrzuć na luz nie pozwalając sobie na własne prowokacje( opozycja Plutona druga dekada urodzonych). Poczcie bezpieczeństwie trafia do Twojego domu.Lew 23.7.-23.8

Razem z Jowiszem, który wyruszył do przodu Lew będzie miał w nowym tygodniu wiele do roboty. Planeta szczęścia zostaje jeszcze do czerwca w Twoim osobistym znaku, dlatego konieczna jest Twoja inicjatywa, przemyślanie zmian zawodowych, rozpoczęcie kształcenia lub nawet zmiany horyzontów myślenia. Z pewnością jednak znajdziesz wiele czasu dla relaksu, nowych znajomych i możliwości bez liku! Lawinę potencjalności układów planet nie będzie ułatwiać Ci decyzji. Kwadrat Słońca już dla pierwszej dekady urodzonych zwraca na warunki postawione Tobie z góry, które trzeba będzie dokładnie wypełniać! Trygon Saturna, bowiem sprzyja bezpiecznym sprawdzianom, dającym stałości. Kompromis na pewno nie zaszkodzi. A uwzględnianie potrzeb drugiego niech będzie najważniejszą domeną.

Sextil Wenus dla drugiej dekady urodzonych umila życie towarzyskie. Spotkania, imprezy rekreacyjne, nowe, różnorodne znajomości uczyni zadość wymaganiom w przyszłości. Choć komunikacja będzie egzekwować w kwadracie pełnej koncentracji, wstrzymaj się lepiej od rozpoczęcia powstania. Spokój i wewnętrzna harmonia będzie faworyzować we wszelkich układach. Z trygonem Urana wymagasz różnorodności. Aktywny program zesłany przez gwiazdy jest pod Twoją ręką dając szansę rozwojowi. Sport, wyjazdy i poszerzanie wiedzy lub praca w ogrodzie wpływa pozytywnie na formę Twojej kondycji!


Panna 24.8.-23.9

Nareszcie będziesz mogła trochę odpocząć, a świetne konstelacje ukazują pozytywne zmiany! Słonce w znaku realnego Byka uspokaja. Twój humor poprawia się przynosząc przy tym więcej usatysfakcjonowania oraz zaspokojenia. Trygon Słońca już dla pierwszej dekady urodzonych od początku tygodnia namawia do podjęcia rzuconej rękawicy. Gdy kwadrat Saturna będzie wskazywał ograniczenia znajdujesz szybko odpowiednie wyjścia!

Nie pozwól na uciski i mgliste idee Neptunowi w opozycji. Merkury w trygonie będzie przynosił dobre rady gdzie i z kim należy się wybrać. Twój namacalny talent bezpretensjonalności ożywia komunikację zawodową dając bardzo dobre wyniki. Rozmowy oraz dialogi sprzyjają także w partnerstwach prywatnych. Kwadrat Wenus pokazuje to, co od dawna wymaga Twojej uwagi. Przed małą burza słów nie ma, co uciekać. Wyjaśnij dosadnie, dokąd Twoja droga zmierza. Osoby mające inne cele muszą się z Tobą pożegnać. Nie widzę, że Panna przy tym cierpi. Mars w trygonie daje zdecydowanie. Jednomyślnie podejmujesz sądy. Twoje nowe postanowienia mają szansę w następnych czterech tygodniach się spełnić, więc nie ma, co za sobą ciągać bezsensowości!

Wyruszaj już od poniedziałku po zwycięstwa! Profesjonalnie masz najlepsze atuty. Aż trzy trygony wskazują proste drogi. Nie pozwól innym wtrącać się do swoich planów uwzględniając jednak granicę praworządności( Saturn)! Waga 24.9.-23.10

Nareszcie kończy się czas opozycji wielu planet! Z optymizmem witasz poniedziałkowy ranek! Wenus w trygonie daje wiele poczucia szczęścia. Radościom, romansom i wspólnym planom sprzyja Twoje pozytywne nastawienie. Życie jest piękne, gdy masz przy sobie ukochaną osobę. Pojawiajcie się szanse zmiany prywatnej doczesności dostarczają Wadze świetnej energii i poczcie siły. Nowy tydzień wypełniony jest miłością. Wszystko znajduje się w równowadze, a Twoja Wenus, pełna wdzięku i ponęty przemienia Cię czyniąc niepowtarzalną i niezapomnianą.

Ach ta wiosna!!

Z Jowiszem pod rękę akceptujesz sprzyjające warunki, aby nadać przyszłości pięknych, mądrych blasków. Ukaż też swoje intensywne uczucia. Łap radość natychmiast w swoje ramiona!

Spacery w naturze, poezja, romantyczna muzyka, żarty i słodkie, elokwentne rozmowy- to daje Wadze teraz mocy. Istotne jest porozumienie intelektualne.

Wszędzie jesteś witana z uwielbieniem, a i wielkim wyznaniom nie ma końca. Druga dekada urodzonych z opozycją Urana będzie łatwo akceptować zmiany. To on ożywia Twoje dni zwiastując więcej kolosalnych możliwości modnym przekształceniom.

Kwadrat Plutona dla dat urodzonych 8.10-10.10 odbiera nie potrzebną przeszłość. Respektuj, że to, co odeszło nigdy już nie wraca otwierając się na zaakceptowanie udoskonalonych, szerokich horyzontów.


Skorpion 24.10.-22.11

Słonce, Mars i Merkury w opozycji nakazuje polegać na dobrych fundamentach. Zdecydowanie, pewność siebie oraz wiara będzie potrzebna, gdy od czasu do czasu zawieją przeciwne wiatry. Twoja siła z Plutonem jest największa, a w tym tygodniu będzie on się łączył poczytywanie z Marsem i Merkurym. Gdy postawisz na swoją wiedzę, znajomość faktów, spokój oraz autentyczne uczucia jest szansa na zdobycie największego.

Z trygonem Neptuna nie tylko wyczuwasz sytuacje, ale jasno -widzisz przedstawione Ci problemy. Unikaj jednak zbędnych dyskusji. Istotne są liczby, dokładność oraz najmniejsze detale. Uważaj na opozycję Marsa, który przecież kiedyś należał także do Skropiona. Wywoływanie teraz rewolucji, wygarniecie komuś prawdy w oczy i palenie za sobą mostów nie będzie sprzyjać nadchodzącej, pięknej przyszłości.

Choć wiosna trzyma dla Ciebie wiele wyzwań znajdziesz dla siebie spokój i wewnętrzne zrozumienie.

Bazą do następnych czynów, muszą być konkrety i formalne dokumenty. Nie pozwól na wojnę słów z przełożonymi czy też wyżej postawionymi. To nie jest czas na wywoływanie huraganów.

Zaufaj sobie! Swojej fachowości i magicznym doświadczeniom. Kto ma najwięcej cierpliwości będzie potrafił najlepiej postanawiać.


Strzelec 23.11.-21.12

Koniunkcja Saturna i kwadrat Neptuna dla pierwszej dekady urodzonych utrudnia przejście do następnej fazy. Kontrolom, ograniczeniom nie ma końca. Nie biegnij przed siebie.

Zawróć poprawiając jeszcze raz wszelkie szczegóły. Nie trać energii na coś, co nie ma w sobie stabilizacji. Bezpieczeństwo i zaakceptowanie faktów będzie sprzyjać wszelkim decyzjom. Na szczęście trygon Jowisza razem z Wenus pokaże praktyczne rozwiązania. Szukaj pozytywnej energii w kształceniu swojej wiedzy. Pomyśl o kursach rozwoju duchowego. Zmiany nastąpią na pewno już do czerwca. Zbyt impulsywne działania, niecierpliwość i brak zdecydowani będzie utrudniać układy we wszelkich partnerstwach. Wenus w opozycji wymaga zajęcia się sytuacją gospodarczą. Patrz z dystansem na propozycje bez pokrycia. Liczy się wspólna, długofalowa droga współpracy, a nie spontaniczne impulsy nieprowadzące do niczego.

Szukając dookoła siebie silnych osobowości, wzorców czy autorytetów najpierw w porządku dziennym pomyśl przede wszystkim o sobie. Uranus w trygonie działa orzeźwiająco. Nieszablonowość sprzyja. Do kalejdoskopowości awangardowych szans podchodzisz z ochotą i radością.

Otwórz się na nowe znajomości. To będzie Twoja deska ratunkowa i przystań radosnego zadowolenia!


Koziorożec 22.12.-20.1

Ciesz się na nadchodzące dni!

Słonce, Merkury, Mars w trygonie objawiają bardzo dobrą aurę przed Tobą! Nareszcie będzie więcej radości, spokoju i porządku. A razem z tym nadchodzą przede wszystkim zawodowe zwycięstwa! Twoje uczucia i serce rośnie, gdy wiosenne Słonce wyłania się za chmurki. Najpiękniejsze jest -w końcu poczujesz, że żyjesz i znasz instynktownie cel oraz przeznaczenie. Mając w należytym spokoju wszelkie układy z błogością akceptujesz dary losu. Mars, Pluton i Merkury w dodatkowych konstelacjach namawiają na nowe, wielkie przedsięwzięci i zdobycia szczytów bez największego wysiłku! Łapiesz żyzny grunt pod nogami.

Działaj teraz! Planuj! Pewność siebie podpowie odpowiednie prawidłowe rozstrzygnięcia. Propozycje akceptuj od raz, znając, co znaczy stałość i bezpieczeństwo. Oczekuj zmiany ważnych dla Ciebie spraw w pozytywnym aspekcie. Przeznaczenie, razem z koniunkcją Plutona popycha Twoje kroki, tam, dokąd i tak musisz zmierzyć!

Kwadrat Urana dla dat urodzonych 7.1-10.1 nie pozwala na nudę. Pomimo, że Twój ułożony świat wiruje, a niespodziewanie wszystko nabiera charakteru rewolucji-znajdujesz siebie! Powodzenie spokojnie czeka na Ciebie. Nie śpiesz się! Krytyczne niespodzianki akceptuj ze spokojem. Wysłuchaj, co mówi Neptun w sextilu. Już wiesz i rozumiesz bez słów jak czuje się drugi. Twoja intuicja rozwija się niesamowicie.

W partnerstwach wszelkiego rodzaju musisz odważyć się pokazać autentyczne uczucia. W nowych dniach będzie wiele możliwości, aby zdać się na własne emocje. Wychodź zza pieca! Wiosenne Słonce wygląda z radością na Koziorożca!Wodnik 21.1.-19.2

Nowy tydzień będzie wymagał od Wodniak wiele przytomności. Najważniejsze abyś to zaplanowane wykonał ze szczegółem do końca. Nastrój innych będzie niestety dosyć sceptycznie wpływał także na Ciebie, ale są osoby, na które możesz liczyć!

To są Twoi najbliżsi przyjaciele!

Słonce i Merkury w kwadracie dla pierwszej i drugiej dekady rzuca kłody pod nogi w drodze do spełnienia. Musisz przejść przez kontrolę wysoko postawionych. Napotykając krytykę wypełniaj wszystkie polecenia.

Daj czasowi czas, a sobie jeszcze więcej cierpliwości. Ze spokojem i godnością przezwyciężysz największe wyzwania. Wenus w trygonie zapewnia optymistyczne nastawienie i życzliwą dłoń Twoich najbliższych. Wszelkie partnerstwa przeżywają wiosennego rozkwitu. Z radością marzysz już w południe o powrocie do rodzinnego gniazda. Ale czy już znalazłeś to miejsce oczywiste?

Single maja najlepsze szanse spotkania tej jednej osoby! Sextil Saturna zapewnia Wodnikom przyszłość pełną bezpieczeństwa. Nie, nie jest to Ci dobrze znane, ale wierz mi, ze stałością i wzajemną miłością lepiej będzie Ci się żyło. Pamiętają o dyplomacji podczas ważnych rozmów i pertraktacji. Ryba 20.2.-20.3

W rezultacie możesz spodziewać się zwycięstwa!

Nawet, gdy Saturn pierwszą dekadę urodzonych jeszcze nęka okropnie! Swoje wymagania musisz nieco zaniżyć abyś osiągnęła ważną dla Ciebie akcpetacje otoczenia. Razem z jego kwadratem musisz liczyć na czerwone światło dla wielu Twoich przedsięwzięć. Jakkolwiek z sextilem Słońca, Merkurego i Marsa z Byka nadchodzą wreszcie bardzo dobre wieści!

To, co się nie udaje trzeba zamykać! Postaw sobie nowe priorytety! Zawodowo Twoje prośby trafią na odpowiednich ludzi. Rozmowy wszelkiego rodzaju muszą odbywać się na wysokim poziomie. Zwracaj uwagę na ciągłość układów, długotrwale współprace i Twoją osobistą przyszłość! Druga dekada urodzonych ze wspaniałą pozycją Plutona i połączeniem z Marsem ma szasnę w tym tygodniu stworzenie czegoś niecodziennego! Otwieraj oczy! Obudź się i przechodź do ataku. Twój dar przekonywania innych teraz jest ogromny. Wykorzystaj dobry czas na poprawienie spraw profesjonalnych związanych z komunikacją wszelkiego rodzaju. Dynamizmu i nieugiętości nie zabranie żadnej Rybie w kolejnych dniach tygodnia.

Nie pokazuj jednak innym swojej emocjonalnej strony. Kwadrat Wenus wymusza pozbycia się z Twojego życiorysu tego, co nie pasuje do Ciebie. Ryba znajdzie dla siebie czas na odpoczynek oraz własne hobby. Twoja indywidualna pozycja musi stać się bezkonkurencyjna!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji