widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 256708 788 256 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 227 184 0260048 227 184 026 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 026 lub 0048 227 184 026

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
tak
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Witam na swoim profilu na portalu Magiczne Wrota. Ezoterykę traktuje jako potężne narzędzie do rozwiązywania Państwa problemów. Zajmuje się tą sztuką już od wielu lat, ciągle doskonaląc swoje umiejętności. W tej chwili jest to już mój zawód, wszystkich moich klientów traktuje profesjonalnie Udzieliłam wiele tysięcy porad. Duża część z moich klientów, to osoby powracające, z dużym zaufaniem do moich umiejętności. Posługuje się Tarotem, królewską talią dla wróżów, moją namiętnością są Karty Cygańskie, lubię ,,rozmawiać" przez karty anielskie, które posiadają niezwykłą moc kierowania intuicji. Znam i wykorzystuje tajemnice numerologii i astrologii. W swoich spotkaniach z Państwem, z pomocą ezoteryki, staram się znaleźć proste i skuteczne rozwiązania, wskazać alternatywne spojrzenie na doskwierający problem, zajrzeć za woal przyszłości.
Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita


Karta dnia

XV Diabeł

Dzisiaj będzie nam się wiodło, będą pojawiały się rożnego rodzaju okazje, dojdą do głosu nasze pierwotne instynkty i namiętności. Jakieś tamy mogą pęknąć i coś co od dawna tłumimy może wybuchnąć ze zdwojoną siłą. Będziemy mogli zdjąć z siebie pęta, które nas nie hamują fizycznie ale budują bariery w naszej głowie.

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się