widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 256708 788 256 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 227 184 0260048 227 184 026 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 026 lub 0048 227 184 026

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
tak
Wtorek
tak
Środa
Tak
Czwartek
Tak
Piątek
Tak
Sobota
Tak
Niedziela
Tak

Informacje

Witam na swoim profilu na portalu Magiczne Wrota. Ezoterykę traktuje jako potężne narzędzie do rozwiązywania Państwa problemów. Zajmuje się tą sztuką już od 20 lat, ciągle doskonaląc swoje umiejętności. W tej chwili jest to już mój zawód, wszystkich moich klientów traktuje profesjonalnie Udzieliłam wiele tysięcy porad. Duża część z moich klientów, to osoby powracające, z dużym zaufaniem do moich umiejętności. Posługuje się Tarotem, królewską talią dla wróżów, moją namiętnością są Karty Cygańskie, lubię ,,rozmawiać" przez karty anielskie, które posiadają niezwykłą moc kierowania intuicji. Znam i wykorzystuje tajemnice numerologii i astrologii. W swoich spotkaniach z Państwem, z pomocą ezoteryki, staram się znaleźć proste i skuteczne rozwiązania, wskazać alternatywne spojrzenie na doskwierający problem. Przy pomocy wahadełka wybieram Liczby Szczęścia które możecie Państwo wykorzystywać w grach liczbowych. Korzystając z mocy Archaniołów mogę Was otoczyć Anielskim Płaszczem ochronnym. Specjalizuje się w wypędzaniu złych mocy i modlitwach o uwolnienie międzypokoleniowe.
Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji