widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 256708 788 256 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 227 184 0260048 227 184 026 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 026 lub 0048 227 184 026

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
tak
Wtorek
tak
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Witam na swoim profilu na portalu Magiczne Wrota. Ezoterykę traktuje jako potężne narzędzie do rozwiązywania Państwa problemów. Zajmuje się tą sztuką już od 20 lat, ciągle doskonaląc swoje umiejętności. W tej chwili jest to już mój zawód, wszystkich moich klientów traktuje profesjonalnie Udzieliłam wiele tysięcy porad. Duża część z moich klientów, to osoby powracające, z dużym zaufaniem do moich umiejętności. Posługuje się Tarotem, królewską talią dla wróżów, moją namiętnością są Karty Cygańskie, lubię ,,rozmawiać" przez karty anielskie, które posiadają niezwykłą moc kierowania intuicji. Znam i wykorzystuje tajemnice numerologii i astrologii. W swoich spotkaniach z Państwem, z pomocą ezoteryki, staram się znaleźć proste i skuteczne rozwiązania, wskazać alternatywne spojrzenie na doskwierający problem. Przy pomocy wahadełka wybieram Liczby Szczęścia które możecie Państwo wykorzystywać w grach liczbowych. Korzystając z mocy Archaniołów mogę Was otoczyć Anielskim Płaszczem ochronnym. Specjalizuje się w wypędzaniu złych mocy i modlitwach o uwolnienie międzypokoleniowe.
Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się