widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-06-15

Horoskop tygodniowy 15.6.15 do 21.6.15.

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?"Życie jest krótkie, a okazje, które przepuścimy nigdy nie powrócą."
M. KunderaRozpoczynamy wytyczać nowe drogi.
Nadchodzący tydzień można podzielić na dwie fazy. Jedna to czas wyznaczanie nowych przyszłościowych, idealistycznych, pozytywnych priorytetów, druga przy braku cierpliwości, ochoty czy impulsywności można sobie tylko zaszkodzić, zakańczając, zrywając układy kierując przy tym nonszalancją, gwałtownością i nieodpowiedzialnym działaniem.

Nów Księżyca w znaku Bliźniaka sygnalizuje do wykorzystania pięknych konstelacji Jowisza i Urana, dając nam jednocześnie wolną rękę i wielki potencjał obu planet do poczynienia najnowszej generacji kroków.

Kto się teraz odważy stworzyć odmienny, oryginalny plan rozporządzając przy tym niecodziennymi metodami ma prawo cieszyć już na wielkie trofea.

Wszelkie, bohaterskie zmiany dotychczasowych projektów, wybieranie odmiennych ścieżek, przekształcanie swoich pomysłów stoi pod szczęśliwą gwiazdą! Tylko zły plan życia przecież nie może podlec reorientacji!

Kieruj się nowoczesnością, wysoką techniką, kreatywnością, odrywając się całkowicie od starych struktur! Szczęśliwy trygon Urana z Jowiszem przynosi tematy związane z kulturą, religią, zagranicą razem z odmiennymi impulsami, wyjątkowymi pomysłami pragnąc podkreśli nasz blask, intelekt oraz indywidualność.

Twoje prekursorskie, rewolucyjne przesłanie musi nie tylko służyć innym, ale również wykorzystać awangardowe techniki, urządzenia oraz struktury!

Mars podczas nowiu Księżyca nadaje ton! Więc nie śpiesz się! Przemyśl wszystko w spokoju. Przeanalizuj z odpowiedzialnością swoje nowe postanowienia konsultując się z innymi. Umowy, kooperacje zawarte w tym czasie będą się cieszyć ogromnym powodzeniem.

Tymczasem Saturn w Skorpionie będzie poruszał stare jeszcze nierozwiązane tematy nie tylko dotyczące sytuacji gospodarczych, ale również odpowiedzialności. Wszystko musi przebiegać w pewnej atmosferze, choć znak intelektualnego Bliźniaka nie będzie sprzyjał działaniom krok po kroku.

Nic nie da się jednak załatwić od raz. Dlatego aby zbudować coś wielkiego i stałego, przy szczęśliwych układach planet uwzględnij czas, konsekwencje i niestrudzoność.

Każdy z nas ma wiele możliwości wyborów.

Czy będziesz działał, czy siedział z założonymi rękoma i czekał aż los zrzuci ci coś w szos zależy od Ciebie. Ale czas płynie nieustannie do przodu.Bardzo szybko.

Ci, w których obudzi się duch rycerski, sięgając przy okazji entuzjastycznych konstelacji nadchodzącego tygodnia z dojrzałością(!) czeka niewyczerpalne wynagrodzenie.

Saturn w Skorpionie kieruje naszą uwagę na sytuacje gospodarczej, finansowe, układy międzypaństwowe, i autentyczne odpowiedzialności.

Czy wszystko jest tak ja sobie wyobrażamy, tak jak pragniemy? Gdzie znaleźć spokój, wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa, miłość i świadomość, że jesteśmy na swoim miejscu, w domu? A komu Ty jesteś potrzebny?

Odpowiedzi otrzyma już każdy w niedziele o godzinie 18; 40, gdy Słonce zawita do znaku rodzinnego Raka. Teraz przez następne tygodnie będzie się liczyć uczcie familiarne, dzieci, spokojny czas w swoim własnym cichym zaciszu. Nadchodzi bardzo słoneczne lato.. Jak, gdzie i przede wszystkim, z kim pragniesz je spędzić?

Konstelacje nowego tygodnia z trygonem Jowisza z Uranem wyglądają przewspaniale! Ale uwaga. Czas będzie z dnia na dzień wymagal od nas więcej pracy, zaangażowania oraz wysika, aby uskrzydlające wizje przy pomocy kreatywności wprowadzić w życie. Obecny miesiąc jest bardzo ważny do określenia aktualnej pozycji w życiu i zrobienia kroków w całkiem nową przyszłość. Pojawiający się Saturn w Skorpionie żąda, aby śmietniki przeszłości były najpierw posprzątane. Tematy cienia będą potrzebne do wywołania rewolucyjnej transformacji. Nowe musi służyć wielkiemu. A stare już nigdy nie powróci.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Nie drżyjmy! Nie kryjmy dzioba w piasek! Pokażmy się w mieście bez masek!"

Agnieszka Osiecka


Baran 21.3-20.4
Mars, Twój władca podczas wtorkowego, korzystnego nowiu Księżyca pobudza do inicjatywy wszystkie Barany. Inne planety stoją także nader korzystnie abyś otrzymał to, czego tylko sobie zamarzysz! Czas razem z Marsem przebiega szybciej, jest pełen energii i ważnych wydarzeń. Wszystko, co zaplanujesz w nadchodzącym czasie będzie się świetnie rozwijać, dając Ci szasnę nowych, odmiennych dróg i poczucie szczęścia. Tego, które może już zapomniałeś.

Gdy druga dekada urodzonych z koniunkcją Urana i kwadratem Plutona musi budować nowe życie, Wenus i Jowisz zsyła z nieba miłości, nowe układy zawodowe, pomoc materialną.

Nie ma, co się już oglądać i wspomnieć to, co się nie udało! Kieruj swoją twarz do przodu, oczekując tylko słońca!

Pierwsza i druga dekada urodzonym razem z Marsem, Merkurym i jeszcze do końca tygodnia sextilem Słońca ma wiele do zaoferowania swoim wielbicielom. Zawodowo jesteś nie do pokonania. Komunikacją punktujesz jak najlepiej, Twoja siła i energia przekonania jest nie do znokautowania!

Baran będzie odnosił zwycięstwa i nikt nie jest teraz w stanie zwalić Cię na kolana! Wykorzystaj czas nowiu Księżyca do prekursorskich planów kierując się współpracą, kooperacją oraz kompromisem.Byk 21.4.-20.5
Układ planet, a szczególnie pojawienie się opozycji Saturna oraz kwadratu Wenus wskazuje bardzo wyraźnie Twoje tęsknoty do jedności, bezpieczeństwa, poczucia szczęścia, bliskości i ciepła.

W domu, w relacjach z dziećmi oraz partnerem.

Czasami Twoja konserwatywna postawa nie jest zrozumiana dla członków rodziny, która mimo to podziwia nie tylko po cichu Twoją obowiązkowość, systematyczność, wielką wolę i względy dla wartości materialnych, które zawsze będą odpowiednio ułożone. Na pewno.

Razem z nowiem Księżyca, gdy otworzysz się na odmienny rodzaj kontaktów, nowe horyzonty i intensywność komunikacji czeka Cię szczęście, jedność i odnalezienie tego, co od dawna szukasz.

Dzięki szczęśliwym, nadchodzącym aspektom otwierają się dla Ciebie niecodzienne drogi razem z poczuciem porozumienia i wspólnoty.

Nie trzymaj się już utartego stylu życia. Zmień coś w swoim rozkładzie planów. Nawet drobnostki mogą się przyczynić do ciekawych przeżyć. Połóż czasami, choć jedną, otwartą kartę na stole. Niech inni także wiedzą, jakie uczucia i potrzeby nosi Byk w sobie.

Następna niedziela przynosi już zmiany.Słonce z Raka odmyka Twoje serce. Będzie, z czego się cieszyć i co opowiadać. Zaufaj swoim nowym odczuciom.Bliźniak 21.5.-21.6
A teraz będzie liczyła się tylko Twoja mądrość, otwartość i ogromna cierpliwość. Słońce, Merkury, Mars w Twoim znaki i dodatkowy nów Księżyca to wielka siła, którą można by przenieść wszystkie góry, gdy będziesz potrafił własną energię kontrolować i odpowiednio manewrować. Nie pragnij przypadkiem wszystkiego od razu!

Stwórz plan, już dziś, korygując go raz po raz do wtorku. Cele muszą mieć charakter konkretów uwzględniając modernizację Twojego życia i wyrzucenie tego, co nie potrzebne.

Niewiara w siebie, powierzchowność i komunikacja bez liku utrudniać będzie koncentrację na to, co najważniejsze. Bliźniak potrzebuje, choć jedną godzinę w ciągu dnia spokoju. Aby wejść w siebie, dogadać się z tym drugim. Tym, który jest tak bardzo odmienny.

Ład duchowy, kooperacja i nowe możliwości postawione na Twojej drodze spożytkuj do postawienia na swoje najlepsze strony i jakości.

Życie, może być piękne tylko przy poczuciu stałości. Saturn odchodzi z opozycji, ale będzie od jesieni wyciągał, co teraz pobieżnie i fragmentarycznie zakopiesz..

Nie ponaglając samego siebie posłuchaj tych, którzy są od Ciebie odmienni. Liczysz się Ty i Twoje wyobrażenia. Zdystansuj się od tego, co odbiera Ci właściwą energię. Twoje szczęście mieszka w Tobie. Nie szukaj już go za górą za rzeką.. Lato zapowiada się bardzo pięknie. Miłość idzie w parze ze szczęśliwymi przypadkami losu. Doceń ad extremum swoje odrębne indywiduum. Neptun będzie wkrótce dla pierwszej dekady urodzonych odsłaniał swoje grube zasłony..Rak 22.6.-22.7.
Przechodzący Saturn do Skorpiona ustawił się w trygonie abyś jeszcze raz zrewidował i wpłynął na układy, powiązania i atmosferę swojej rodziny. Jednak Twoja osobista postawa, potrzeby i wartości są najważniejsze.

Wielka emocjonalność, delikatność i wrażliwość czasami nie jest zrozumiana dla wszystkich. W biegu wstecznym Saturn będzie ukazywał w trygonie te tematy, które do tej pory jeszcze nie omówiłeś. Albo nawet w myśli nie dopuściłeś do siebie..

Plany nowiu Księżyca powinny dotyczyć Ciebie i układów rodzinno-przyjacielskich. Wszystko, co pozwoli zacieśnić Twoje więzi familijne ma aktualnie największe priorytety. Obrażanie, trzaskanie drzwiami, płacze po kątach na nic się tu zdadzą. Najprostszą metodą poprawienie sytuacji jest jasna, bez emocjonalna rozmowa i konstruktywny dialog.

Twoim jednym z celów życiowych jest stworzenie, bezpiecznej, pełnej miłości rodziny, ale nie chodzi tu tylko o dom, ale przede wszystkim odczucie, że ktoś jest na swoim własnym miejscu.nie zapominając o wolności słowa i wyobrażenia.

Następna niedziela jest już Twoim świętem! Wchodzące Słońce do Twojego znaku zwiastuje nie tylko lato, ale nadejście pieknego okresu czasu dla wszystkich Raków. Ja życzę wszystkim spełnienia marzeń, a Słońce będzie dodawać Ci siły, pozytywnej energii, poczucia szczęścia i zadowolenia w pracy. Rozpoczynasz radosne cztery tygodnie tego roku. Czy może być jeszcze piękniej? Tak, może, ale o tym w następnym tygodniu!Lew 23.7.-23.8
Tydzień rozpoczęty nowiem Księżyca dodaje Ci wiele energii, rozpalającej Twoje serce. Jowisz w trygonie do Urana, Słońce, Merkury i dodatkowe planety świecą tylko i wyłącznie dla Ciebie!

Wykorzystaj do piątku piękny czas, aby stworzy twórcze plany! Nadeszła faza abyś wykazał się inwencją pokazując swoją werwę, oraz wiele zapału! Wenus przy Słońcu zajmuje się już osobiście każdym z was, aby do końca lata nie było ani jednego singla urodzonych w tym znaku! Razem z nią masz największe szanse poznania kogoś nowego z najwyższą klasą i rangą!

Olbrzymim wsparciem jest oczywiście Jowisz w trygonie z Uranem. Wszystko, co rozpoczniesz od wtorkowego nowiu jest gwarantowanie zakończone sukcesem! Szczęście jest przy Twoim boku! Rozwijaj swoje wizje, korzystając z fantazji. Nowoczesności, technika pomoże roztaczać i wprowadzić w życie bardzo ambitne plany!

Tylko Ty sam musisz jeszcze w to wierzyć oraz własne zdolności i wytrwałość! Planety mogą zdziałać cuda, dodać dużo szczęścia, poprawić przyrost wzrostu sfery materialnej i dobrych układów wszelkich związków.

Jest teraz w Tobie coś, co przyciąga innych. Sięgnij do swojego serca spełniając swoje i życzenia bliskich.

Saturn wraz z powrotem do Skorpiona utworzył kwadrat dla ostatnich dat urodzonych( 22-23.8) Myśl więcej o sobie, nie pozwalając się więcej wykorzystywać.


Panna 24.8.-23.9
To dobrze, że Saturn wrócił w sextilu dla Ciebie. Jest pewność, że szybko, pewnie i z zaangażowaniem staniesz na nogi walcząc do końca o siebie!

Nów Księżyca w kwadracie zapowiada moc obowiązków, ale Panna jest w stanie w tych warunkach nawet bardzo wiele wykonać. Merkury jeszcze w niekorzystnym aspekcie nie pozwala dogadać się z tym, na których Ci bardzo zależy. Decyduj jednak teraz! To będzie ważne dla przyszłości. Stoisz, jako pierwsza do inauguracji!

Warto byłoby ostanie plany zrewidować, nie ganiąc za tym, co ucieka, a lepiej stworzyć projekty opierające się na stabilności, z innowacją ..przy okazji łamiąc niepotrzebne bariery.

Zawodowo do końca tygodnia razem ze Słońcem pojawiającym się w znaku Raka profitujesz swoją sumiennością i starannością. Kieruj się więcej wyczuciem! Pluton Ci pomaga! Czysta analiza często zawodził, a wyliczenia szybkości biegu księżyca nie wielu może zainteresować.

Zwracając uwagę na potrzeby i wymogi otoczenia masz szansę przebić się ze swoim wpływem pokazując siłę i zawzięcie. Nie musisz pozwalać, aby Mars z Bliźniaka skakał Ci po głowie! Wszystko ma swoje granice. Ty sama je dookoła wyznaczasz!

Układy planet mogą zabierać cenną energię, dlatego zwracaj większą uwagę na zdrowie, rób przerwy, przebywaj dużo na świeżym powietrzu. Nadchodzi lato! Zrelaksuj się.

Dalsze dni będę o wiele, wiele lżejsze!Waga 24.9.-23.10
Wszystkie planety stoją przewspaniale! Zielone światło świeci dla Wagi, która szuka pracy, szkoleń, zdaje egzaminy lub prowadzi ważne negocjacje!

Merkury w trygonie jest wielkim prezentem zawodowym. Mądre rozmowy, ciekawe dyskusje, wymiana informacji sama się układa. Dobry czas, aby napisać świetną książkę! Słońce i Mars gwarantuje pierwsze miejsce w sferze profesjonalnej. Nie zabraknie Wagom siły, wytrzymałości nawet przy największych wymaganiach. Idziesz po prostu do celu, bez oglądani się na nikogo! Ma sens to myślenie o sobie!

Ale najpiękniej wygląda po polu uczuciowym. Wenus z Lwa zapowiada romanse bez końca, pasje, czas pełen uroku i powabnego wdzięku.

Gorąca Wenus jest w stanie obdarzyć Cię stałym uczuciem. Korzystaj z jej przychylnego położenia. Jej sextil daje Ci jeszcze więcej sex-appeal-u. Zabaw, wyjść i zaproszeń w doborowym towarzystwie będzie wiele. Oj, bardzo wiele...Zużytkuj dokładnie optymistyczne aspekty dla siebie!

Jowisz i Uran zsyłają dla Wag królewskie dania. Szczególnie druga dekada urodzonych, ma największe szanse, aby wejść na wysoki piedestał. Sytuacje może będą się bardzo szybko zmieniać, .ale nie musisz być przygotowana na szczęście! Los objął w opiekę wszystkich spod tego znaku!

Wysilj przy nowiu Księżyca swoje największe zoczenia do wszechświata. Jestem pewna, że do końca lata już większość z nich się spełni!Skorpion 24.10.-22.11
Saturn powrócił w biegi wstecznicy do Twojego znaku odbierając trochę nastroju. Jednak nie irytuj się jego położeniem. Tylko ostatnie daty urodzonych są pod jego wpływem.

Razem z planetą karmy ważna jest przede wszystkim odpowiedzialność. Za siebie, za to wykonujesz, przy okazji przestrzegając rozporządzenia, przepisy, ustawy. Wymagając od siebie i od innych za wiele trudno znaleźć jest całkowite spełnienie. Saturn na pewno jeszcze dodaje powagi. Surowe uczucia mogą od Ciebie oddalić tych, których kochasz. Dlatego wypełniając swoje obowiązki pamiętaj o głosie serca, Twoich tęsknotach i uczuciach.

Razem z Neptunem masz dobry czas, aby wyczuć atmosferę innych i zbadać głębię czyjeś duszy.

Wenus w kwadracie będzie wszystkie Skorpiony testować na sytuację układów partnerskich. Jej kwadrat nakazuje przemyśleć najpierw, co mówisz do drugiej strony. Może czasami jesteś inaczej odebrany?

Wraz z biegam czasu nadchodzące lato przyniesie ważne, szczęśliwe wydarzenia. Koncentruj się podczas nowi Księżyca na swoje wewnętrzne życzenia uwzględniając takie uczucia jak wybaczanie, wyrozumiałość, swoboda i otwartość wymiany myśli..

Koniec tygodnia wraz z przejściem Słońca do Raka i jego promienistym trygonem rozgłasza dobre nowiny. Powodzenie, nagrody na pewno cię nie ominą. Nowe kontakty wnoszą świeży powiew wiatru. A będzie jeszcze lepiej..!


Strzelec 23.11.-21.12
Nów Księżyca w opozycji zwraca uwagę na Twoje partnerstwa. Zapowiedzi odmiennego, nieznanego jest pewna. Radość i złość miesza się, a dobre wiadomości ze złymi.

Jest jedna droga wyjścia z labiryntu. Księżyc w nowiu to najbardziej odpowiedni czas, aby pozbyć się wszystkiego, co jest kłopotliwe i niewygodne.

Szukając do wtorku czasu na przemyślenia postaw na swoją wiarę, wewnętrzne, jakości, które możesz podzielić z cały światem, nawet, gdy jesteś na razie tylko przez niewielu zrozumiany.

Pędząc miedzy marzeniem a rzeczywistością można czasami zgubić cele, jeśli działa się za szybko.

Księżyca pragnie wskazać Ci inne drogi spełnienia.. Nie orientuj się na pozostałych czy też obcych priorytetach.

Musisz odnaleźć swoje, osobiste posłannictwa. Mars i Słońce też może Cię zawieść protestem i dezaprobatą. Brak energii do przemyśleń już tylko zmusza do wypoczynku i odnalezienia miejsc do refleksji.

Zrób wszystko bardzo powoli przygotowując się do zmian. Wenus, Jowisz i Uran w trygonie będą dawać odpowiedzi na trudne pytania! Wszystko może się teraz udać, gdy ustawisz się na realistyczność, oceniając prawidłowo, bez odcieni różowych barw.

Akceptuj, że każdy z nas ma swoje słabe strony. Wykaż się większą tolerancją i zrozumieniem. Nikt nie jest idealny. Posłuchaj, co mówi Twój Jowisz w pozytywnym aspekcie!

Saturn odszedł z Twojego znaku. Wkrótce będziesz potrafił przyciągnąć tylko to, co wartościowe!Koziorożec 22.12.-20.1
Księżyc podczas nowiu proponuje zmienić Twój program dnia. Zdowie, pogoda ducha i odpowiednie odżywianie jest teraz ważne. Ale najistotniejsze jest stan psychiczny ducha. Wszystko, co Ci potrzebne rozpoczyna się w głowie. Dlatego Koziorożec musi zadbać o swój stan psychiczny.

Planety w Bliźniaku nie działają na Ciebie przyjemne. Pośpiech, chaos, za wiele informacji może zwieść cię z odpowiedniego tropu. W partnerstwach wszelkiego rodzaju może pojawiać się poczucie niezrozumienia. Pluton w koniunkcji, i niewykluczone w złych aspektach skreśla to, co było do tej pory najważniejsze. Daty urodzonych miedzy 9-12.1 z kwadratem Urana muszą się porządnie koncertować, aby wykonać to, co należy do Twoich obowiązków.

Droga do wewnętrznego spokoju prowadzi przez spełnienia swoich życzeń, potrzeb i dynamiczny kontakt z bliskimi. Pozostając wierny swoim ideałom, nie zaszywaj się w odosobnieniu. Twoja siła jest potrzebna rodzinie.

Wchodzące Słońca w opozycję do Raka uwidoczni, co jest pierwszeństwem: poczucie bezpieczeństwa, miłość, zrozumienie w domu, głębokie uczucia i stabilizacja.

Posłuchaj sugestii Neptuna. Twoja intuicja już sobie na pewno z tym poradzi. W pracy akceptuj zmiany. Uczciwo można sobie na więcej pozwolić.


Wodnik 21.1.-19.2
Ostatnie daty urodzonych dopadł Saturn w kwadracie

Podejdź do wszystkiego ze spokojem. Księżyc podczas nowiu w pięknym trygonie, Słońce i Merkury obiecują, że nowy tydzień będzie bardzo wartościowy. Powodzenie zawodowe i prywatne jest autorytatywne. Nie kwestionuj już samego siebie. Kierując się jeszcze własnym odczuciem możesz sprzątnąć z drogi nieporozumienia i niedokładności.

Single mogą oczekiwać nowych spotkań, a niejedno wielkie marzenie może być spełnione. Twój Uranus w pięknym położeniu z Jowiszem przesyła ważne impulsy. Bądź czujny! Posłuchaj rady przyjaciół. Szczęście jest już w zasięgu ręki!

Mimo, że sytuacja gospodarcza nie jest do końca wyjaśniona, układy i propozycje oraz dialogi na wyższym stopniu otwierają przed Wodnikiem ciekawsze perspektywy!

Słońce z Marsem popychają cię tam, gdzie powodzenia otwiera ramiona do Wodnika. Nie przestrasz się tylko wielkiego.

Myślę, że zasłużyłeś od dawna na wyróżnienie! Tydzień niesamowitych niespodzianek. Nie odwracaj się raptem od takich pojęć jak wspólnota, rodzina i stałe bezpieczeństwo. Miłość ma teraz priorytety. Zawodowo oczekuj pomyślnego obrotu rzeczy.Ryba 20.2.-20.3
Najgorzej jest, gdy ktoś jest niezdecydowany, a dodatkowe wymagania otoczenia, nacisk z góry uniemożliwia jakąkolwiek decyzje. Z planetami w niekorzystnych układach trzeba kierować się przede wszystkim cierpliwością i spokojem. Zastanawiając się, gdzie aktualnie masz włożyć ręce, gdy komunikacja szwankuje, przełożeni odwracają plecy, a na horyzoncie znikąd nie widać pomocy.Przeczekaj!

Wszystko, bowiem z biegiem tygodnia będzie rozwijać się błyskawicznie i czasami niekontrolowanie.

Nie podejmuj ostatecznych decyzji. Merkury, Słońce, Mars w kwadracie zabiera Ci moce, dając dodatkowo wewnętrzne szamotanie.

Koniec tygodnia przyniesie już rozwiązania! Słońce w trygonie z Raka dopowie, gdzie znaleźć pomoc, komu możesz zaufać i jak wskrzesić w sercu zagubioną energię!

Rozumiem na razie nie jesteś w stanie pojąć, co się dookoła dzieje. Słuchaj się, więc szóstego zmysłu. Po nowiu Księżyca w kwadracie sytuacje będą nabierały jasności, a Pluton powie Ci, co trzeba postanawiać!

Nie pozwól wciągnąć się w sytuacje, które nie będą korzyścią dla Ciebie. Komunikacja z nieodpowiednimi osobami może przynieść zamieszania, z których trudno będzie wybrnąć. Uczucia szczęścia znajdziesz tylko wśród swoich bliskich. Pozwól sobie zaufać, że i tak wkrótce wszystko pozytywnie się przeistoczy!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji