widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-09-02

Horoskop tygodniowy od 31.8.15 do 6.9.15

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

"Liczy się nie to, kim ktoś się urodził, ale kim wybrał, by być"
J.K. Rowling

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

I po minionej pełni Księżyca w znaku Ryb długo nie będzie wiele wyjaśnione do końca. Nadchodzący nowy miesiąc wrzesień da wiele odmiennych impulsów, reakcji, przykładów przygotowując nas do odnowy fundamentów. Czy u każdego z nas w życiu prywatnym, czy też polityce, gospodarkach krajów i ostatnio najtrudniejszego tematu- wielkiej liczby emigrantów w Europie. Uaktywniona opozycja Jowisza z Neptunem dotyczy cyklu wizji, świadomości rozwoju psychicznego i duchowego rozpoczętego przed 6 laty. Co się sprawdzi, jeszcze się okaże, gdy Saturn dołączy w układach do obu planet. Ostatecznie chodzi o to, czy Twoje wizje i spostrzeżenia będą zrealizowane w konkretnej codzienności. Aktualnej! Ten, która teraz istnieje dookoła.

Znak Panny, w którym bieżąco znajduje się Słońce i Jowisz organizuje, analizuje, sprawdza pozwalając na korekty oraz inicjowanie reform. Wenus jest jeszcze do 6.9.15 w znaku Lwa, w biegu wstecznym nadzorując nasze różne związki partnerskie oraz sytuacje finansowe i wartości życiowe.

Do wszelkich procesów zmian należy podejść z szacunkiem i zrozumieniem bez pielęgnowania uraz, ran czy też rozczarowań. Tylko dyscyplina, praca oraz konkretna rzeczywistości pomoże oddzielić zagadnienia prestiżowe od drobiazgowego. Pozostań w realu- to jest głównym mottem nadchodzącego miesiąc.

Nowy tydzień przynosi wielkie niespodzianki. Wenus w biegu wstecznym spotkająca Marsa daje początek wielkim miłosnym pasjom. ..lub burzliwym zakończeniom. W zależności od tego, jaki jest Twój znak oraz aspekty ustawionych planet. Wiele spraw finansowych, które ostatnio się nie udały znajdzie w końcu swoje pozytywne happy-end-y albo fiasko... Wywieszania flag pokojowych, radosna atmosfera lub separacje, zerwanie układów, porażki. Nie będziemy na pewno się nudzic..

Sytuacje biznesowe nie ułożą się tam, gdzie jedna strona postawi nierealistyczne wymagania. Na ważne decyzje gospodarcze poczekałabym może nawet do 8.9.15 kierując się cierpliwością i mądrością życiową. Wenus i Mars w znaku Lwa to niestety bardzo eksplozywną energią. Ogniste emocje, uczucia, wybuchające w trudnych momentach mogą na pewno zakończyć eksplozją. W pozytywnym lub negatywnym znaczeniu Wszystko, bowiem w życiu ma swój czas, porę oraz godzinę. Wykorzystaj swoją wrażliwość oraz intuicję, abyś sam wyczuł, kiedy dla Ciebie jest najlepszy moment do poważnych rozmów partnerskich.

Nowy czas musi uwzględnić różnorodność wyzwań, problemów oraz sytuacji. Pogodzenie naszych aspiracji z rzeczywistością nie będzie łatwe, ale jest możliwe do końca tygodnia odnalezienia złotej drogi do wybranego celu. Ustawiające się Słońce w trygonie do mocarnego Plutona uzmysławia nam, jak własną siłą woli, pewnością drogi, zaangażowaniem, oraz sumienną pracą można zdobyć nawet najwyższe cele. Projekty, plany muszą być dokładnie przygotowane, a dodatkowa świadomość swojej woli oraz mocy prowadzi bezpośrednio do przeznaczenia. Przedsiębiorczy Pluton dodaje intensywności oraz regeneracji mocy Słońca, aby aktywnie, świadomie i lojalnie wykorzystać swoje możliwości na wielka skalę. Dla znaków ziemi i wody jest to bardzo znacząca faza.

Przez następne parę tygodni oczekuje nas dalsza stadium wyzwań. Dokładnie będę opisywać wszystko w kolejnym horoskopie miesięcznym. 13.9.15 oczekujemy Nowiu Księżyca z zaćmieniem Słońca, a 28.9.15 pełnię z zaćmieniem Księżyca. Wspominam o tym już dziś, ponieważ Jowisz opozycja Neptun uaktywnia się sygnalizując chaos i zamieszanie.

To nie tylko coraz większa liczba emigrantów, która się będzie zwiększać(!), ale również ogromne roz-czarowania. Ryzyko wszelkich zadań będzie wzrastać razem z Saturnem i Neptunem ustawiającym się w kwadracie. Dlatego badaj swoje projekty oraz idee na realność realizacji. Do końca października pozostajemy pod wpływem bardzo ekscytujących układów planet. Jowisz, Neptun już w nadchodzących dniach rozprzestrzenia nieznana energię poczucia miłości, zupełnie innego wymiaru. Radziłabym trzymać się faktów, kontrolując koniunkturę, sprawdzając raz po raz czy wszystko w Twoim życiu na pewno się zgadza. Neptun w Rybach to trudne czasy na uwzględnienie warunków współczesności. Gdy jedni będą spełniać swoje największe marzenia i pomysły, inni mogą zagubić się w jego mgle nie wiedząc gdzie postawić nawet najmniejszy następny krok.

Odmienny, zupełnie nieznany, spotęgowany strumień uczuciowy i emocjonalny dopiero jeszcze przed nami.

Rozpoczyna go Mars i Wenus w Lwie. Kto pozostanie ze sobą do końca, dopiero się okaże, gdy Wenus wyruszy w bieg prosty. Partnerstwa wszelkiego rodzaju jeszcze raz będą przechodzić próby ognia. Najlepiej jest zastanowić się, czego pragniemy i oczekujemy w partnerstwach wszelkiego rodzaju? Jakie wartości są dla nas najważniejsze? Czego sobie życzysz i jakie masz bogactwa twórcze do spełnienia swoich pomysłów?

Walcząc o siebie, swoje prawa, miłość, kreatywne osiągniecia poczekałabym jeszcze z ostatecznymi decyzjami sprawdzając aktualne plany na możliwość realizacji. Akceptuj, że jeszcze w nowych dniach nie pojawiają się odpowiedzi na trudne pytania, a wiele tematów wisi gdzieś w przestworzach szukając szansy konstruktywnej finalizacji. Cierpliwości.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Nie wierze, że życie w pojedynkę ma jakikolwiek sens. Nikt z nas nie jest kompletnie sam w sobie." Virginia WoolfBaran 21.3-20.4

Merkury w opozycji z Wagi wzywa wszystkie Barany do skorzystania z formy dyplomacji podczas komunikacji i wymiany myśli wszelkiego rodzaju. Uranus w Twoim znaku to już jest sfera zmian, niepokoju i rewolucyjnych sytuacji. Znak na przeciwko żąda od Ciebie spokoju, harmonii oraz przede wszystkim dobrego tonu.

Najlepiej zrobisz stawiając na możliwości, nie wyznaczając sam sobie bariery. Wenus i Merkury stoją, bowiem bardzo dobrze, abyś dzięki przemyślanym strategiom mnóstwo zdobył w odpowiednim momencie.

Wtorek może być najlepszym dniem, razem z koniunkcją planet miłości. Wspaniały układ gwiazd dostarcza emocjonalnych intensywności w miłości, poprawy sytuacji związków oraz podstawowych danych gospodarczych. Kwadrat Plutona dla drugiej dekady urodzonych nie sprzyja stawaniu do walk, które z góry musisz uznać za przegrane. Aby wybrać nowe drogi i uwolnić się z uzależnień wszelkiego rodzaju rusz przede wszystkim głową.

Boska pozycja Twojego Marsa w trygonie gwarantuje, że pomoc znajdziesz na pewno. Nie rozwiązuj, nie działaj tylko sam. Współpraca, kooperacja, dokładna analiza powinna być Twoją gwiazdą docelową.Byk 21.4.-20.5

Słońce i Jowisz w trygonie dla pierwszej dekady urodzonych jest najlepszą wiadomością! Razem z tymi konstelacjami dosięgasz szczęścia gwiazd, jesteś protegowany, radosne przypadki losu pomagają zdobyć wyznaczone przez Ciebie cele. Trochę pewności siebie jeszcze na pewno nie zaszkodzi. Mars i Wenus, bowiem w kwadracie utrudnia dla drugiej i trzecie dekady urodzonych Byków pozytywny rozwój w partnerstwach wszelkiego rodzaju.

Bojowo nastawiony Mars z negatywną energią może wyzwać Cię na pojedynek, do którego nie jesteś przygotowany.. Kieruj się lepiej spokojem, mądrością oraz optymizmem. Mars w ognistym znaku może wprowadzać chaos i nieporozumienia wszystkiego, bez żadnego wyjątku.

Nie rzucaj się także z szabelką na czołgi. Zbyt niecierpliwe zachowanie może być od razu ukarane. Ostrożność na pewno nie zawadzi. W kontaktach miedzy-partnerskich szukaj dialogu, akceptacji i nade wszystko tolerancji.

Pluton z Koziorożca stoi w dumnym trygonie. Twoja siła przekonania wzrasta, a Ty sam przyciągasz największą uwagę. Wielkie plany są na pewno łatwo z Plutonem realizowane. Wykorzystaj świadomie rzekę bardzo pozytywnej energii, Tobie darowanej.

Przyspieszone tempo nowego tygodnia może Cię bardzo zaskoczyć, dlatego stawiaj na cierpliwość szukając miejsc spokoju. Saturn stoi jeszcze do połowy nowego miesiąca w opozycji, a to wymaga podwojonej koncentracji.


Bliźniak 21.5.-21.6

Twój Merkury stojący w trygonie będzie sprzyjał nawiązywaniu nowych znajomości, tworzeniu planów oraz zamykaniu fazy, które ostatnio nie zdały egzaminy. Saturn w opozycji, na razie tylko dla początków pierwszej dekady już przypomina, bowiem o przestrzeganiu reguł i prawa, oraz dbaniu o swoje zdrowie.

Miłe kontakty pojawiają się także dzięki trogonowi Węzła Księżycowego. Nowe osoby mają charakter prze-znaczeniowy zmieniając całkowicie Twój otaczający świat. Kwadrat Słońca i Neptuna dla dat urodzonych 29.5-4.6 nie jest korzystny do poważnych inwestycji.

Przeczekaj, pomyśl, sprawdzając fakty, liczby oraz Twoje osobiste możliwości.

Najpiękniej jednak wygląda sytuacji w miłości. Mars i Wenus w sextilu poprawia Twój nastrój czyniąc bardziej atrakcyjnym. Poczucia radości, wewnętrznego zadowolenia i bezpieczeństwa wzbudzają życzenia na jeszcze więcej. Niecodzienny układ należy dla siebie wykorzystać. Warto zaplanować w środku tygodnia ważne spotkania, wypady za miasto lub konferencje na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dużo może się teraz udać z udziałem tych planet!

Poświęć także więcej czasu dla bliskich, zmysłowości oraz wspólnoty. Czasami warto ukazać swoje zainteresowanie, także uczucia. Myślę, że z tą konstelacją jesteś do miłości gotowy!

Inspirujące impulsy zsyła na Ciebie także Uran. Spożytkuj pozytywne aktywności planując przyszłość, a przy tym wykorzystując niecodzienne i bardziej rewolucyjne strategie, pamiętając o użyteczności!Rak 22.6.-22.7.

Na pewno u Ciebie bardzo dużo się dzieje. Wszystkie, bowiem planety będą wprowadzały zmiany dążąc do utorowania pewnej i stabilnej drogi do przyszłości.

Największą Twoją podporą jest Słońce, Neptun i Jowisz. Powodzenia razem z tymi planetami są pewne, gdy zadbasz o sytuacje partnerskie i stosunki miedzy ludzkie. Merkury stojący w kwadracie z Wagi zwraca uwagę na trudne rozmowy, chaos komunikacyjny i nieporozumienia wszelkiego rodzaju. Koncentrując się na priorytetach zadbaj w pierwszej linii przede wszystkim o siebie i własną motywację.

Uran i Pluton są złymi doradcami, a położenie obu planet zmusza Raka do transformacji. Zamiast krążyć w obłokach z Neptunem, musisz marzenia w końcu wdrożyć w codzienne życie! Sprawy, które nie udają się od dawna, trzeba odłożyć na boki, szukając z Jowiszem odmiennych, praktycznych, sensownych rozwiązań.

Znając dobrze Twoją stronę emocjonalną nie wystrasz się tylko układów ciał niebieskich, kierując celowo swoją uwagę w pozytywne strony. Czasami dobrze jest samego siebie pochwalić, a może jeszcze lepiej poklepać po ramieniu z uznaniem. Spójrz wstecz -ile już sam osiągnąłeś!

Od następnego poniedziałku planuj swój dzień codzienny z wielką dokładnością. Słońce ustawia się w opozycji do Neptuna, a to oznacza również dezorientację.

Priorytetem niech będzie spokój i niezależność. Nie pozwól wpływać obcym, negatywnym emocjom na Twoje życie!


Lew 23.7.-23.8

Gdy ostania dekada urodzonych zmaga się z kończącym się kwadratem Saturna, przez całe siedem dni Mars i Wenus pod rękę przechodząc Twój znak będzie rozdawał szanse na więcej miłości, romantyczności, bliskości, czułości oraz wewnętrznej siły.

W zależności od tego, w jakiej sytuacji partnerskiej znajdujesz się, Wenus w biegu wstecznym będzie przypominać o wartościach przeszłości. Mars pozwala być pewnym siebie, dorzucając erotyzm i odwagę do działania. Pozostań spokojny. Sytuacje, które Cię spotkają będą na pewno miały ogromne znaczenie w przyszłości. Węzeł Księżycowy w sextilu wprowadza na Twoje drogi prze znaczeniowe osoby. Merkury pobudza interesujące dialogi, spotkania, wyjazdy, nie zapominając o bardzo dobrej sytuacji zawodowej. Trygon Urana zapewnia, że urosną Ci skrzydła i ze swobodą będziesz mógł skorzystać z kreatywnych pomysłów.

Tylko nie trzymaj się przestarzałych metod i poglądów. Potrzebujesz odmiennych wizji, ciekawych spostrzeżeń i postępowych celów. Najważniejsze nie stawaj w miejscu. Nadeszła albowiem faza rozwoju i osobistego zadowolenia. Decyzje potrzebują czasu. Nie spiesz się.


Panna 24.8.-23.9

Słońce i Jowisz ma dla Ciebie tylko najlepsze prezenty rozpoczynając od pozytywnego nastawienia, wiary w przyszłość, nowe plany oraz krąg interesujących propozycji.

Pierwsza dekada urodzonych jest pod wpływem tych pozytywnych aspektów. Żadna Panna nie jest teraz do prześcignięcia. Powodzenie dodaje Ci nie tylko uroku, sama czujesz się świetnie, motywacja nie opuszcza ani na chwilę. Interesujące osoby pojawiające się na Twojej drodze pomogą dotrzeć szybko do znaczącego i trwałego powodzenia.

Neptun w opozycji dla dat urodzonych 31.8-2.9 nakazuje sprawdzać i korygować, co rusz wszelkie zamierzenia. Nie pozwól innym wpływać na Twoje decyzje. Sama wybieraj to, co najlepiej umiesz i co Ci najbardziej odpowiada. Intuicja, serce i rozum muszą, bowiem iść ręka w rękę do przodu. Trygon Plutona otwiera przed Tobą drzwi przeszłości zezwalając na wykorzystanie swojej wiedzy, doświadczenia i przeżyć.

Saturn jeszcze w sextilu jest za tym abyś świeciła jak gwiazda na niebie. Prestiż i popularność jest Pannie gwarantowana, gdy sobie samej tylko zaufasz!

Chiron i Lilith biją się o Ciebie. Inspirujące postacie będą Cię rozumiały. Staraj się nie gubić tylko swojej energii. Odpowiedzialny plan, współpraca i aktywność dla innych będzie znacząco wynagradzana. Kreatywne pomysły muszą być wykorzystane zawodowo.Waga 24.9.-23.10

Masz bardzo piękne układy na miłość, szczęście i poprawy majątkowe. Gdy Twoja Wenus łączy się Marsem można śmiało mówić o wielkich uczuciach zadowolenia!

Zanim przejdziesz jednak do sedna uciechy rozpocznij tydzień ze spokojem i cierpliwością. Księżyc w Baranie nie będzie Ci odpowiadał, ale Merkury w koniunkcji jest całkowicie po Wagi stronie! Kontakty do innych osób nawiązujesz ze swobodą. Profesjonale sytuacje rozwiązujesz samodzielnie dążąc uparcie do zawodowego powodzenia. Marsa doda mocy i szybkości decyzji. Wiesz już, o co walczysz, co chcesz zdobyć i jak ma wyglądać Twoja znacząca przyszłość.

Środek tygodnia to już odpowiednia faza na miłość! W partnerstwach emanuje olbrzymia, ognista energia. Mars i Wenus pragną Twojego szczęścia na każdym poziomie życia.

Warto ten czas przeznaczyć na ważne spotkania, długoplanowe rozmowy i podejmowanie dużych rozstrzygnięć. Następny etap będzie wyglądał bosko, gdy sobie samej, swoim bliskim sercu poświecisz najwięcej czasu!

Dla dat urodzonych 12.10-15.10 z opozycją Urana otwierają się ciekawe, nowe możliwości. Skorzystaj z nowoczesności ustawiając się do wiatru. Czas najwyższy zakończyć z minionym!

Daty urodzenia 5.10-7.10 z kwadratem Plutona oczekują transformacji. Odrzucając niepokój, strach i chaos potraktuj konstelację, jako jednoznaczną szasnę na koniczne przemiany w Twoim istnieniu. Najwięcej intensywności doświadczysz w partnerstwie. Ciekawy tydzień..Skorpion 24.10.-22.11

Pozytywne zmiany i szczęśliwe okoliczności może spodziewać się w nowym tygodniu pierwsza dekada urodzonych Skorpionów. Słońce i Jowisz w sextilu rozprzestrzenia swoje chroniące skrzydła nad Tobą. Wiele momentów do zadowolenia gwarantuje Jowisz przynosząc ważne spostrzeżenia, ciekawe drogi odmiennych orientacji, oraz znajomości prowadzące Cię prostą droga do powodzenia.

Neptun w trygonie wyjaśnia wiele niezrozumiałego. Nieznana, ufna energia pomoże dostrzec w codzienności dnia wyższe znaczenia. Możliwości będzie tak wiele, że trudno będzie od razu decydować. Stawiaj na przyszłość, bezpieczeństwo i znaną Ci stałość.

Druga dekada ma trudne konstelacje. Kwadrat Wenus i Marsa nakazuje natychmiast rozwiązywać skomplikowane układy partnerskie. Niecierpliwość, inicjowanie skomplikowanych sytuacji, mówienie bez ogródek komuś prawdy w oczy może zakończyć się agresją. Twoja sytuacja zdrowotna wymaga również ciągłej obserwacji po długiej wizycie Saturna. Więcej spacerów, mały wypad do sportowego studia ułatwi przerobić skumulowane energie.

Trzecia dekada urodzonych jeszcze z koniunkcją prze znaczeniowego Saturn na ostatnich stopniach Twojego znaku żegna się tym, co musiało już właściwie przed około dwóch lat odejść. Odpowiedzialność za przede wszystkim siebie niech będzie Twoim najważniejszym priorytetem.

Twój Pluton w sextilu będzie nadal czuwał nad Skorpionem. Razem z nim postaraj się pokazać innym, co tkwi w Tobie, realizując tęsknoty serca oraz ciche marzenia. Wkrótce będzie na pewno lepiej. Znajdź czas, aby skorzystać z pięknych stron życia.


Strzelec 23.11.-21.12

Od wtorku wzrastają Twoje szansy miłosne. Wenus i Mars w radosnej koniunkcji przenoszą nieoczekiwane możliwości, poprawy układów partnerskich, gospodarczych, a single zakochują się od pierwszego wejrzenia! Planety drugiej wiosny wraz z Uranem sprzyjają szczególnie drugiej dekadzie urodzonym Strzelcom. Połącznia, związki, a także współprace zawodowe stoją pod najlepszymi układami planet.

Pozytywne niespodzianki można spodziewać się również od gwiazdy nowoczesności w trygonie. Obojętnie gdzie się pojawiasz będziesz grał główną rolę, a wszystkie oczy skierowane są ku Tobie.

Pierwsza dekada urodzonych Strzelców nie może przesadzać z kwadratem Jowisza, Neptuna oraz Słońca. Szukanie zaczepki, lub uparte sprzeciwy nie wróżą nic dobrego. Zanim podejmiesz ostateczne decyzje przemyśl jeszcze raz wszystkie "za i przeciw". Neptun nie pozwoli z kwadratem dotrzeć sedna prawdy. Słońce w Pannie chce Twojej autentycznej i zaangażowanej postawy! Wszystkie poczynania muszą być sprawdzone do ostatniego detalu- bez kłótni, konfliktów czy też może kłamstwa.

Korzystaj ze swojej intuicji. To, co mówi Twoje czucie jest ostateczną rzeczywistością.


Koziorożec 22.12.-20.1

Jowisz i Słońce w trygonie dodają Koziorożcom siły, optymistycznego nastawienia i pędu do pracy, która Twoim zdaniem musi być wykonana. Nie podchodzisz już z rozterką i zwątpieniem do wszystkiego. Wielka nadzieja jest przy Tobie i będzie bardzo długo trwała! Początek tygodnia nie będzie jednak łatwy. Księżyc w Baranie denerwuje i zmusza do pośpiechu. Szczególnie pierwsza dekada jest pod wpływem kwadratu Merkurego z Wagi utrudniająca dogadania i zakończenia tego, co najważniejsze!

Postaw na rozwój, działania celowe i spokój w analizowaniu wszelkich problemów. Neptun w sextilu rozpościera nad Tobą romantyczny nastrój, a tu trzeba pozostać w realu i przedstawić się jak z najlepszej strony!

Pluton w koniunkcji dla urodzonych 3.1-5.1 dostarczy siły, aby wykorzystać przeszłe doświadczenia. Glos, który słyszysz nie jest przewidzeniem. W zależności od konstelacji innych planet buduj ze spokojem nowe życie w całkiem odmiennym otoczeniu.

Kwadrat Urana dla dat urodzonych 10.1-12.1 rozstraja, przeszkadza i jest bardzo meczący. Niektórych sytuacji nie jesteś w stanie zatrzymać! Wykorzystaj niecodzienne metody rozstrzygania!

Trzecia dekada jest pod wpływem sextilu Saturna. Twoja praca będzie kontrolowana, a uznanie na pewno Cię nie ominie. Porządek i praca nie jest dla Koziorożca wyzwaniem. Nowe dni razem z Jowiszem i Słońcem będą dla wszystkich jednak piękne!


Wodnik 21.1.-19.2

Pierwsza dekada urodzonych powinna koncentrować się na pracy. Trygon Merkurego jest zbawiennym objawieniem ułatwianym procesy profesjonalne, dialogi, spotkania, ciekawe układy oraz zdawanie egzaminów czy też szukanie nowej pracy!

Razem z trygonem Węzła Księżycowego oczekujesz niecodziennego spotkania. Ważne postacie będą wchodziły w Twoje życie. Razem z nimi jest możliwa pozytywna, bardzo przyjemna odmiana.

Druga dekada urodzonych Wodników musi przetrwać opozycję Marsa i Wenus. Obie planety nagle zmieniają nastrój w środku nadchodzącego tygodnia. Agresja, złości, zbyt szybko podejmowanie nieprzemyślanych decyzji nie jest optymalne. Niektórzy z Was może muszą jeszcze zwracać większą uwagę na zdrowie. Stany podgorączkowe lub inne niewyjaśnione, nagłe sytuacje wymagają pomocy profesjonalnej.

Ciekawą energię zsyła na Ciebie Twój Uranus w postaci sextilu. Nie wszystko układa się tak jak sobie życzysz. Sięgnij sam do własnych oryginalnych pomysłów, omijając jednak ryzyko.

Trzecia dekada urodzonych jest jeszcze pod wpływem ostatnich dni razem z kwadratem Saturna. Nie tylko, jeszcze raz Twoja kondycja fizyczna wymaga obserwacji, ale również potrzebna jest sumienna praca. Zadaniem Wodnika do końca roku 2015 jest otworzenie się i akceptowanie odmiennych sytuacji partnerskich. Pamiętaj o drodze bezpiecznej, sprawdzonej oraz wypróbowanej.

Orzeczenia wymagają dokładnych przemyśleń.Ryba 20.2.-20.3

Opozycja Słońca i koniunkcja Neptuna dla pierwszej dekady urodzonych przypomina o wykonywaniu dokładnie obowiązków przy kierowaniu się intuicją. Sprawy, które od początku Ci się nie podobają lepiej szybko zakańczać.

Jowisz z Panny jest Twoją protekcją przypominając raz po raz o dokładnej analizie, kooperacji i pracy dla dobra innych. Nawet małe błędy, które wykonasz będzie można szybko wytropić i wyregulować.

W nowym tygodniu potrzebujesz dodatkowo cierpliwości, aby wszelkie sytuacje optymalnie oszacować. To, co jest dla Ciebie ważne będzie można do końca siedmiu dni, po pełni Księżyca w Twoim znaku osiągnąć, gdy spokojnie, krok po kroku, z wielkim zaangażowaniem i precyzją będziesz nad tym pracować.

Wstawiennictwo i dobre znajomości ułatwią bez problemy realizacje Twojego planu. Pluton w sextilu jest najważniejszym filarem. Razem z nim nabierasz pomału siły, pewności siebie, wierząc, że wszystkie trudności pokonasz!

Ryby praca, kariera i droga rozwoju musi być Twoim spełnieniem. Własne realizacje siebie przyjdą, gdy zaufasz w swoje możliwości, wartości oraz wiedzę.

Nie trać niepotrzebnie czasu na rozterki. Świadomie idź drogą marzenia. Jowisz wskazuje ścieżki do bezpieczeństwa, a stałość i ciągłość przyda się na pewno!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji