widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-09-07

Horoskop tygodniowy od 7.9.15 do 13.9.15.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

"Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty."
Frank Zappa

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

Przed nami bardzo ważny i trudny tydzień, szczególnie jego zakończenie z nowiem Księżyca i częściowym zaćmieniem Słońca w znaku Panny, na osi Panna/ Ryba. Długo ten czas pozostanie w naszej pamięci. Oba znaki i cała oś mówi, jak i planety w ziemskim znaku o pozostaniu w realności o sprawdzaniu faktycznych sytuacji i rzeczywistości, która nas otacza. Neptun znajdujący się Rybach będzie bardzo powoli przechodzi do ważnych punktów mówiących o miłości, ofiarności, oddaniu, pomocy. Jednak to położenie nie należy mylić o roli ofiary, która komuś wszystko oddaje, bez zwracania uwagi na własne okoliczności. Znak Panny będzie porządkował, dając nam możliwość przy Nowiu Księżyca rozpoczęcie tego, co najbardziej odpowiada. Danej chwili, w Twoim życiu, kraju gdzie mieszkasz i na całym świecie. Szukając stałości.

Razem z wtorkowym trygonem Urana z Marsem dysponujemy ogromna siłą wraz z niecodziennym entuzjazmem zabrania się za to, co wymaga naszej szczególnej uwagi. Działania dla innych, uczucie wolność, niezależności steruje szybkim krokiem do celu. Dialog i komunikację będzie wspierał Merkury w Wadze, pamiętając o wysokiej harmonii, zaletach znaczącej analizy i obowiązkowych zezwoleniach dyplomatycznych.

Ale tylko bez przeginania.. Obsesyjne stanie przy swoim zdaniu, bez zwracania uwagi na partnerów, robienie z siebie mądrzejszego niż jesteś może do niedzieli wpłynąć raczej niekorzystnie na Twoje plany. Ład trzeba stworzyć ogłasza Słońce w Pannie, ale kultura, inteligencja i dobre wychowanie także powinno być zachowane. Merkury w Wadze w kwadracie do Plutona w Koziorożcu może w krótkim czasie pozrywać bez pardonu wszelkie układy. " Za i przeciw" trzeba rozpatrzyć. Trzaskaniem drzwi z impetem po drugiej stronie, możesz zaszkodzić tylko sam sobie..

Nów Księżyca 13.9.15 razem z częściowym zaćmieniem Słońca odbywa się w bolesnych układach, ale trudniejsza będzie jego pełnia pod koniec miesiąca.

Księżyc w Nowiu stoi w opozycji do Chirona, przy Węźle Księżycowym mówiącym o niespodziewanych, nieprzewidzianych wydarzeniach. Merkury, jako dyspozytor stoi w opozycji do Urana, a ten tworzy kwadrat do Plutona. Cały czas i jeszcze aż do końca roku aktywny. Tak to to ten sam, który zadał nam już wiele cierpienia w ostatnich latach. Jego energia nie tylko otacza nas, ale będzie reanimowana mówiąc, że coś nadal jest nie tak, że trzeba to zmienić dogłębnie, do końca, bez reszty. Efektywne i sprawne przeciwdziałania będą ograniczone, lub może zupełnie niemożliwe! Zaćmienia nigdy w przeszłości historii nic dobrego nie wróżyły. Są opatrznością boską i jego wyrokami. W astrologii porównywane działanie do planety Plutona mówiąc o wielkich transformacjach, pojawiających się w zależności od czasu zaćmienia nawet do 6 miesięcy po zaćmieniu. Sierpień niestety jest miesiącem ważnych zmian kryzysowych, zmuszających świat do opanowania bałaganu. Europa, Euro, świat, emigranci, miłość, strach, ofiara.. Właściwie, czego nam do życia trzeba?

Układy planet chcą przenieść nas w inny wymiar, zmuszając do mądrzejszego spojrzenia na swoje otoczenie. Zwyciężyć może tylko realna ocena.

Oś zaćmienia Panna/ Ryba sygnalizuje, że tylko rozum z uczuciem w jedności i zgodzie może wybawić świat. Histerie, zbyt wielka emocjonalność, odpływy do sinych dal nie będą teraz potrzebne. Chiron w Rybach to cierpienie całego świata, na które ktoś musi w końcu zwrócić uwagę! Planety w Pannie muszą ratować, koić ból rozumiem, inteligencją, analizą, pracą! A nie na przykład chaosem, złością, agresją, litością, nienawiścią, bezsilnością, strachem.

Działanie zaćmienia i nowiu przynosi nagle, nieoczekiwane, niedoleczenia wydarzenia, jak Chiron sam, odrzucony od matki. Cały zapłakany, zagubiony, bezbronny, bezradny, taki mały.

Moment konfrontacji z udręczeniem jest nieunikniony. Wraz z nowiem Księżyca stoimy wszyscy przed odmiennymi wyborami. Bardzo silne uczucia i emocje będą na pewno towarzyszyć dniom dookoła zaćmienia i jeszcze długo po nim.

Pozycje planet Jupiter, Neptun, dodatkowo Saturn ostrzegają przed zbyt pochopnym idealizowaniem pomysłów, planów, ludzi, świata.Neptun w Rybach dochodzi do punktów znaków boskiej miłości, niepojęte rozumiem. Ale których bogów? Prawdziwych? A co wtedy, gdy jest kilka autentycznych odpowiedzi?...........

W życiu trudno o rzeczy doskonałe, a przesady, zbytni optymizm, za wielki entuzjazm, gotowość ofiary może prowadzić do rozczarowań. Saturn będzie hamował przejaskrawienia czy hiperbole wszystkich aktualnych, gorących teamów. Pozostań w realu -oto motto dla każdego nawet do jesieni następnego roku 2016.

Zaćmienie Słońca dotyczy wszystkich w zależności od tego, w jakim domu i punkcie horoskopu spotyka się Księżyc ze Słońcem. Kraje dotknięte zaćmieniem w Europie to miedzy innymi: Pluton na IC- Austria, Niemcy, Norwegia, Dania, Italia.Uranus na DC: Ukraina, Bułgaria, Grecja, także Libia. Uranus MC-USA. Inne kraje: MC-np. Rosja, Chiny. Także wschodnia Afryka-e klipsa zaćmienia. AC zaćmienie-np. Szwajcaria, Armenia, Indonezja, Dania, Kroacja. Przez Polskę przechodzi także linia Urana. Zmiany są nieuniknione.

Zaćmienie Słońca odczują najbardziej urodzeni 12-14.9 oraz wszyscy inni mający ważne położenia horoskopu IC, AC; MC, DC lub ważne połączenia z planety horoskopu urodzeniowego na 21; 10 stopniach Panny. Chcesz coś zostawić za sobą? Teraz jest najbardziej odpowiednia pora na to!

Siedząc od paru dni w oku cyklopa i patrząc na to, co się dzieje w Wiedniu i całej Austrii przypomniały mi się bardzo zamierzchłe czasy..

Pamiętam dobrze rok 1989, przebywałam wtedy w Lübeck, gdzie wielu niespodziewanych przybyszów było witanych oklaskami, płaczem, trzymając w garści 50 marek, pomarańcze i banany..( znowu banany..). Miasto było zalane tysiącami trabantów, a w powietrzu unosiła się atmosfera pojednania, braterstwa, miłości i nadziei w przyszłość..

Tak, wtedy było możliwe otworzenie granic i stworzenie nowego, idealnego świata! Saturn stał w roku 1989 w swoim znaku Koziorożcu(!) ,a Neptun zaraz obok niego umożliwiając rozbicie ograniczeń i murów!( woda -Neptun rozpuszcza kamień-Saturn). Bajka mogła się spełnić i wszyscy żyją do dziś długo i szczęśliwie. Jednak w tym roku Neptun jest silniejszy od Saturna. Stoi w swoim znaku, domu! Jego opozycja do Jowisza w exil-u( cudzoziemiec w niekorzystnym aspekcie) i tworzący się kwadrat Saturna do obu planet nie pozwoli na stworzenie fantazyjnej, dobrze zakończonej opowiastki.

Nów Księżyca w Pannie razem z zaćmieniem Słońca to zakończenie pewnego etapu. Nowy początek świata, podjęcie bardzo ważnych decyzji z długofalowymi konsekwencjami nie tylko na polu politycznym, gospodarczym, układów miedzy-państwowych i w życiu każdego z nas! Historia nie jest w stanie powtórzyć się. Aby konstelacja powtórzyła się potrzebujemy wielu lat.. Wątpliwości, poczucie porażki, kryzysu, wpływy nowej władzy uwidacznia jeszcze raz Księżyc(np. prości ludzie, kobieta, uczucia, matka, kraj rodzinny, korzenie...) ustawiający się przed Słońcem(np. król, rząd, władza, organy rządzące, ojciec..)

Stworzenie nowej, szczęśliwej cywilizacji na wyższym poziomie( Neptun!) bez wojen, wyzysków, biedy, zagubienia, łez....wymaga mądrości, połącznia analizy z rozsądkiem, dokładnych faktów i trzeźwej oceny aktualnej sytuacji!

"Powróć na ziemie!! " -krzyczą planety podczas nowiu i zaćmienia w znaku realnej Panny. Zaskakujące zwroty akcji, wyniki aktualnych debat i dyskusji można oczekiwać już wkrótce. Jest wiele innych możliwości do rozwiązania, nawet najtrudniejszych wyzwań, gdy każdy sam uważnie rozpatrzy szczegóły ze zrozumieniem, otwartością i prawdą.

Wtedy otworzą się całkiem odmienne drogi. Do innej realności.

Nie biegnij za tłumem. Cudowne wyniki osiągną tylko Ci, którzy stoją mocno nogami na ziemi oceniając krytycznie z uczuciem swoje życie, położenie i przyszłościowe wizje!

Kto potrzebuje dokładnej pomocy, informacji zapraszam do porad na podane numery telefonów do mnie. Nie buduj sam banki mydlanej, która nie tylko pójdzie do góry, ale wkrótce może z ogromnym hukiem spaść na ziemie tworząc dodatkowe ograniczenia.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Człowieku, gdybyś widział, jaka jest twoja władza! "
A. MickiewiczBaran 21.3-20.4

Wenus i Mars jeszcze przez cały długi tydzień sprzyja Twoim zamierzeniom. Obie planety w pozytywnym aspekcie to najlepszy czas dla miłości, flirtu, korzystania z życia i wykonania wszelkich zamierzeń. Nowy tydzień przyniesie na pewno świetne niespodzianki, jeżeli zwrócisz uwagę na Merkurego w opozycji w kwadraturze z bezlitosnym Plutonem. Nawet bardzo małe nieporozumienia trzeba natychmiast rozwiązywać. Mars, bowiem może nakłonić do szybkich, niepotrzebnych reakcji. Zamiast obrażać się lub wychodzić bez pożegnania skorzystaj z rad na przeciw leżącej Wagi: rozwaga, pomysłowość i ostrożność będzie sprzyjać odnajdywaniu rozwiazywań. Nie rozpoczynaj tylko wiercenia komuś dziury w brzuchu. Możesz być przy tym nie tylko dla otoczenia, ale również da siebie dwuznaczny.

Koniec drugiej i początek trzeciej dekady urodzonych z koniunkcją Urana i trygonem swojego Marsa mogą oczekiwać się dobrych wiadomości. Powodzenia, nieoczekiwane przypadki losu sprzyjają pięknemu trybu życia.

Zaćmieniu Słońca w Pannie asystuje Baranom siła przebici się dzięki logicznemu myśleniu o wiele kilometrów do przodu. Rewolucyjne idee spełniają się tym razem raczej powoli, ale Ty nie będziesz na pewno oszczędzał mocy. Techniczna zręczność jest dobrym atutem do osobistego spełnienia. Jest wiele miejsc na świecie, które na Ciebie czekają. Rozpocznij projekt nowego planu życia. Na pewno się opłaci.


Byk 21.4.-20.5

Pierwsza dekada urodzonych Byków może spodziewać się bardzo szczęśliwego tygodnia. Jowisz w trygonie i Neptun w sextilu chroni przed wszystkim, co niepotrzebne. Pozytywne wydarzenia wkraczają niespodziewanie w Twoje istnienie. Szczęście jest już w zasięgu ręki. Ze spokojem możesz swoje przedsięwzięcia rozpoczynać.

Druga dekada i trzecia urodzonych jest pod wpływem kwadratu Marsa oraz Wenus. Wiele w partnerstwach wszelkiego rodzaju jest jeszcze do wyjaśnienia. Sytuacje gospodarcze wymagają przemyślenia, a przy okazji dobrze byłoby zwrócić uwagę na swoje zdrowie. Uczuciowo i emocjonalnie trzeba będzie się do swoich myśli przyznać. Nie drocz się! Mów, co leży Ci na sercu! Trzymanie tylko wszystkiego w swojej głowie nie da odpowiednich efektów. Byk musi iść za głosem duszy. Miłość jest przecież najważniejsza.

Słońce i Pluton w trygonie to największy punkt oparcia. Nie zabraknie Ci na pewno tchu w dotarciu do swojego celu, a pewnością siebie i siłą przekonania przeciągasz popleczników na Twoją stronę. Pozytywna transformacja Twojego istnienia jest niekwestionowana.

Zaćmienie Słońca w trygonie z nową drogą planów z Księżycem w Pannie zamyka za Bykiem jedną fazę przeszłą. Nadeszła chwila odmiennych wyborów, tworzenia ciepłych gniazd i słuchania, co mówi Twój stan wewnętrzny.Bliźniak 21.5.-21.6

Pierwsza dekada urodzonych ma przed sobą niejednoznaczny tydzień. Opozycja Saturna, kwadrat Neptuna i Jowisza wprowadza niejasne sytuacje i duży niepokój. Zanim wejdziesz w poważne układy i propozycje sprawdzaj fakty, nie podpisując nic w pośpiechu. Saturn będzie patrzył na ręce nie pozwalając na jakiekolwiek błędy. Brak zdyscyplinowania i pobieżność nie sprzyja poszukaniu siebie. Na dobre czasy trzeba jeszcze poczekać.

Druga dekada urodzonych z kwadratem Słońca oczekuje wyzwań, ale Twój Merkury w trygonie, a także Mars i Wenus w pozytywnym aspekcie sprzyja sympatycznej aurze i odpowiedniemu nastrojowi Bliźniaka. Koncentrując się na najważniejszym siedzisz z planetami na karuzeli życia. Radosnych momentów na pewno nie zabraknie. Jednak Nów Księżyca i zaćmienie Słońca w kwadracie nakazuje pozostanie w raczej krytycznej pozycji. Wybieraj sprawiedliwość, prawdę i odpowiedzialność. Z tymi trzeba słowami najwięcej będziesz punktował. Także w następnych miesiącach.

Trzecia dekada urodzonych z Marsem i Uranem w prawidłowym położeniu odnajduje nie tylko siebie, ale nieznane drogi ziemskiej wędrówki. Korzystaj z pięknych i kreatywnych momentów. I Tobie należy się od życia coś miłego!

Nów Księżyca i zaćmienie Słońca przynosi nieoczekiwane zmiany klimatu. Coś chyba nie pasuje w Twoim życiu..? Odrębne, kreatywne cele wymagają teraz zastanowienia. Kompromis w partnerstwach, granice i przymusy muszą być przerwane. Razem z niedzielnym dniem wybierasz ścieżki przed sobą z zupełnie innej parafii.Rak 22.6.-22.7.

Dobre samopoczucie pochodzące od Jowisza i Słońca ułatwia w sprawach zawodowych i prywatnych. Nastrój dnia poprawia się z dwiema sympatycznymi planetami, pierwsza dekada urodzonych Raków jest pod jego wpływem. Z kwadratem Węzła Księżycowego nie należy za szybko wszystkim ufać i wpadać w euforię na nowe znajomości. Podchodź z dystansem do nieznanego. Zbyt wielka emocjonalność, ufność, wiara może Cię zaprowadzić w niepotrzebne zdarzenia.

Neptun trygon przyda się do wyczucia aury dookoła, gdy będziesz reagował na jego pierwsze impulsy. Szczęśliwych momentów będzie mnóstwo. Korzystaj z dobrego czasu nie zapominając o własnych potrzebach.

Druga dekad urodzony z opozycją Plutona i kwadratem Merkurego ma przed sobą tydzień z wyzwaniem. Nieporozumienia, chaos komunikacji nie sprzyja podpisom, ważnym umowom lub zdawaniu egzaminów. Opanowaniu nerwowości i dezorientacji pomoże na pewno Słońce w sextilu. Spokój i suwerenność przyjdzie sama. Bez obawa przechodź do następnego zagadnienia.

Nów Księżyca i zaćmienie Słońca w pozytywnym sextilu zabierze konflikty rodzinne, spory z przyjaciółmi wskazując i przypominając o własnym zdrowiu i potrzebach serca. W odpowiednim momencie zrozumiesz od razu, co jest Twoją drogą i najważniejszym zagadnieniem. Twoja misja musi być wypełniona. Rak odsuwa od siebie negatywne myśli. Wiara w przyszłość, zaufanie w przeznaczenie, odmienne spojrzenie kieruje do odzyskania spokoju duszy i serca. Budowanie odmiennego podłoża do Twoich pragnień może być rozpoczęte. Szczęście w postaci Jowisza pozostaje przy Raka stronie.Lew 23.7.-23.8

Masz dwie bardzo dobre planety w swoim znaku. Wenus w końcu ruszyła do przodu, Mars dodaje ognistej energii, aby Lew prawidłowo funkcjonował, stworzył dobre klimaty da swojej rodziny maszerując z dumnie podniesioną głową do powodzenia. Merkury w sextilu pozwala jasnym spojrzeniem patrzeć do przodu. Oprócz interesujących rozmów z Wenus wszelkie dialogi, układy i spotkania przebiegają w nader korzystnej aurze. Bardzo dobry czas na ważne ustalenia, wprowadzanie zmian z określeniem wartości wszelkiego rodzaju. Środa i czwartek są najlepszymi dniami abyś najważniejsze sprawy razem z pozycją Księżyca odpowiednio rozwiązał i doprowadził do zakończenia.

Wiele szans, które stoją przed Tobą musisz szybko przejąć i działać, nie czekając aż ktoś Lwa wyprzedzi. Uran w trygonie dla końca drugiej dekady urodzonych przynosi świeży powiew wiatru i optymalne, niecodzienne rozstrzygnięcia. Nie trzymaj się już starych przyzwyczajeń. Nów Księżyca sprzyja ważnym planom.

Saturn kwadrat jeszcze do 19.9.15 dla ostatnich dat urodzeniowych w tym znaku nakazuje trzymać się faktów, priorytetów budząc wszystko do sumiennego końca.

Razem z zaćmieniem Słońca dążysz ze spokojem i dumą do stworzenia sensownego życia. Uznanie i respekt pojawi się sam razem z powodzeniem. Pielęgnuj miejsca gdzie czujesz się bezpiecznie, np. z rodziną, wśród najbliższych przyjaciół.


Panna 24.8.-23.9

Razem z Nowiem Księżyca w Twoim znaku i zaćmieniem Słońca otwiera się przed Panną wiele szans i możliwości. Niektóre wydarzenia razem z Jowiszem odczujesz, jako nader szczęśliwe. Zaufaj w bieg życia. To, co się w nadchodzącym tygodniu wydarzy jest, bowiem przeznaczeniem zesłanym z nieba w pozytywnym znaczeniu. Neptun nakazuje w opozycji abyś kierowała się do intuicji, mistyki i świata ezoterycznego. Rozwój szóstego zmysłu z Neptunem w swoim znaku gwarantuje, że wielu z Was otrzyma samoistnie pomoc, myśli lub wskazówki, którymi Panna powinna podążać. Pluton jest Twoim najlepszym sprzymierzeńcem. On nie tylko znacząc poklepuje Cię w trygonie po plecach, ale chroni od błędów, załamań czy niepewności. Powodzenie z jego trygonem jest żelaznym listem. Publiczne potwierdzenie nie będzie Ci potrzebne, choć i to się na pewno pojawi. Słońce, szczególnie dla drugiej dekady urodzonych pozwoli na zaczerpniecie z życia tego, co najpiękniejsze. Masz przedziwne szanse spełnienia osobistego. Odważ się zakomunikować innym o swoich planach, zmianach i przeistoczeniach.

Zaćmienie Słońca w TWOIM znaku jest zakończeniem pewnego etapu bytu. Panna będzie w stanie z odwagą, siłą oraz wewnętrzną mocą przy pomocy Słońca i Jowisza stworzyć sobie świat, o którym zamarzy. Powinnaś jeszcze tylko sobie samej dać posłuchu. Poczucie bezpieczeństwa i stworzenia solidnego fundamentu dla następnych dni jest rezultatem ostatecznym.Waga 24.9.-23.10

Twoja Wenus w sextilu już w biegu prostym czyni Cię nie tylko pozytywnie nastwioną do świata i piękniejszą, ale dostarcza również takich uczuć jak miłość, zadowolenia z siebie, radość i poczucie szczęścia. Z tym można na pewno żyć! Razem z Wenus postaw na partnerstwa, układy i związki, które od dawna nosisz w sercu. Wenus będzie przemieszać się do Panny, a to oznacza że pozostaną Ci, którzy są przy Tobie na wieki.

Nowe możliwości pojawiące się na horyzoncie wraz z Nowiem Księżyca pozwolą na wyjścia z rutyny, odrzucenie starych metod myślenia i działania. Merkury w koniunkcji dla drugiej dekady urodzonych sprzyja ważnym rozmowom i kontaktom z osobami mającymi prze-znaczeniowy charakter w przyszłości. Ogień Marsa w sextilu ułatwia rozwiazywanie postawionych Ci przez doczesność wyzwań. Pozytywne wydarzenia są tego wynikiem. Wątpliwości, obawy możesz mieć poza sobą. Pewna kondycja, zdecydowanie i wewnętrzna siła jest z Tobą! Tylko daty urodzonych 5-7.10 stoją pod wpływem kwadratu Plutona. Te Wagi mają prawo na stworzenie nowego życiowego planu na przyszłość razem z Nowiem Księżyca.

Zaćmienie Słońca w znaku sąsiedniej Panny sprzyja nowym, precyzyjnym zamierzeniom i konceptom. Niebiosa chowają dla Ciebie wiele ciekawych możliwości. Twoja energia i Słońce, wkrótce w Twoim znaku pozwoli na absolutne rozwiniecie skrzydeł.Skorpion 24.10.-22.11

Pierwsza dekada urodzonych powraca do siebie po długim pobycie Saturna. Jowisz i Neptun będzie spełniał Twoje życzenia. Pozostaw ze spokojem na rozwiazywanie poważnych, przeszłych problemów. Razem z planetami stwórz nowe plany przy Nowiu Księżyca w pozytywnym aspekcie. Liczy się mądrość życiowa, analiza, stałość, wytrwałość i poczucie bezpieczeństwa. Wszystko inne odejdzie samo. Kieruj się przy tym intuicją.

Druga dekada urodzonych rozprawia się nadal z Marsem i Wenus w negatywnym układzie. Partnerstwa wszelkiego rodzaju będą tam zakańczane, gdzie nie panuje zgoda, współpraca, obustronne zrozumienie oraz konkretne plany na przyszłość. Niech Słońce w sextilu pomoże Ci z rozsądkiem i zdecydowaniem podejść do zwykłych zadań. Układy planet obiecują, że wkrótce i Twoje życie całkowicie się odmieni. Niecodzienne idee będą do zrealizowania. Z łatwością odnajdujesz partnera życia, a kompromis niech będzie Twoim sprzymierzeńcem.

Ostatnia dekada urodzonych z Marsem i Saturnem musi przygotować się na przemiany. Jednak Nów Księżyca i zaćmienie Słońca dla wszystkich w pozytywnym aspekcie wskaże, co jest Twoim przeznaczeniem.

Nowe możliwości, sytuacje, ludzie dopuszczą do Skorpiona takie odczucia jak ciepło, spokój, harmonia wewnętrzna i wiara w bardzo dobrą przyszłość. Dotrzesz w końcu do szczęścia po wielu dramatach i złożonych ofiarach. Skonstruuj nowy design życia. Radosna, twórcza aktywność będzie Skorpionom towarzyszyć do końca.Strzelec 23.11.-21.12

Gwiazdy będą pomagały, aby wszystko przyszło jak najbardziej na Twój plan, jednak Nów Księżyca i zaćmienie Słońca w kwadracie będzie zamykało wydarzenia, partnerstwa, projekty, plany, które do Strzelca nie pasują. Czując się od dawna jakby ktoś trzymał Cię w szachu powinieneś stworzyć odrębny koncept do osobistego spełnienia. Twoje uczucie wcale Cię nie myli. W życiu jest dużo więcej innego sensu życia i dróg możliwości. Razem ze Słońcem i Księżycem w trudnej pozycji zabierzesz się z ochotą i ogromną ekspresją do odkrywczej i bardzo rozsądnej reorientacji! Potrzebna jest do tego fantazja, Twoje kreatywne talenty, wiara w najbliższe osoby i głos wewnętrzny.

Merkury, Uranus, Mars i Wenus czuwają nad Strzelcem do końca tygodnia. Ciekawe wydarzenia, inspirujące spotkania, wielka energia zaprowadzi Strzelca tam, gdzie tylko zapragnie. O nudzie i marudzeniu w ogóle nie ma mowy.

Mars, bowiem doprowadza do Ciebie siłę i pozytywną energie. Wyruszaj do końca tygodnia do boju! Idealne warunki sprawią, że będą do tego prawidłowe możliwości. Sprawdzaj jednak faty, liczby i aktualne warunki otoczenia.

Neptun, bowiem rozsiewa mgłę niepewności, Jowisz za wielki entuzjazm, a Słońce nie ma dla Ciebie czasu. Ratunek nadchodzi jak zawsze ze strony przyjaciół. Skakanie do zimnej wody czasami się opłaci. Mars i Uranus wskazują Ci pewną, nieznaną jeszcze drogę!


Koziorożec 22.12.-20.1

W nowym tygodniu może bardzo dużo się wydarzyć, gdy przygotujesz się do wszystkiego trzymając wcześniej skrupulatnie ustawionego zamysłu.

Nów Księżyca i zaćmienie Słońca w dobrym trygonie ma na celu tworzyć przed Koziorożcem przepiękne możliwości. Wszystko, co teraz zaplanujesz, rozpoczniesz zaprowadzi Cię z pewnością do stabilności. Zaufaj tylko w swoje zdolności. Z entuzjazmem, werwą i serca zapałem. Wiara w przyszłość może być Twoją myślą przewodnią. Układy planet są na całkowite poprawy wszystkich poziomów życia. Pozwól jeszcze tylko sobie na radość, przyjemności i od czasu do czas nagrody. Słońce w zaćmieniu w budującym trygonie zabiera to, co od dawna było dla Ciebie ciężarem.

Razem z położeniem Słońca uda Ci się więcej osiągnąć niż zaplanujesz. Neptun uskrzydla Twoją fantazję oraz kreatywność. Twórcza praca jest gwarantowana. Nie podejmuj jednak szybkich decyzji. Szczególnie druga dekada urodzonych z Merkurym w kwadracie musi dokładnie przeanalizować swój plan. Czasami warto w odpowiednim momencie podjąć ryzyko, ale Merkury chce od Ciebie jasnych myśli i schematu działania. Omijaj negatywnych ludzi, chaos i projekty nie warte Twojego zaangażowania.

Uranu w kwadracie może burzyć porządek.

Kieruj się przesłankami Jowisza i Słońca. Zademonstruj śmiało swoje kwalifikacje. Konkretne przedsięwzięcia zaprowadzą Koziorożca prosto do sukcesu. Wodnik 21.1.-19.2

Coraz bardziej niebo rozjaśnia się dla Wodnika. Merkury, Wenus oraz Uranus są Twoimi wiernymi towarzyszami do celu.

Mars przeszkadza urodzonym 8.2-12.2 Wodnikom. Kieruj się spokojem, rozsądkiem i kreatywną mądrością. Czas działa na Twoją korzyść. Spokój będzie rekompensował starty. Ważne sprawy rozpocznij od sytuacji w partnerstwach wszelkiego rodzaju.

Wenus w opozycji jest na szczęście już w biegu prosty. Wiele nowych osób szuka u Ciebie pomocy, wierząc w Twoją mądrość, nowatorskie nastawienie oraz pełną otwartość. Merkury w trygonie zabiera strach napędzając Cię do startu. Pozytywne myśli pomogą wyrwać się z marazmu i ograniczenia.

Pokaż się czasami większy aniżeli jesteś! Saturn jeszcze ogranicza trzecią dekadę urodzenia, ale Nów i zaćmienie Słońca w Pannie znowu wiele zmienia.

Pragnąc swojej niezależności oraz wolności osobistej zdobędziesz to, o czym od dawna marzysz, razem z własnym oryginalnym talentem. Nowe partnerstwa, układy i koalicje związków przyniosą nie tylko korzyści, ale również otworzą własne horyzonty. Miej odwagę szukać dla siebie tego, co jest Twoim spełnieniem!

Wodnik jest w stanie wkrótce osiągnąć limity szczytów z łatwością!Ryba 20.2.-20.3

Zaćmienie Słońca i Nów Księżyca w opozycji do Twojego znaku zmienia bardzo wiele nie tylko podczas następnego tygodnia, ale również w następnych sześciu miesiącach. Czas najwyższy wyjść z roli poddanego, aby skupić się na sobie, swoich talentach, celach i życiowych planach.

Twoja czasami niepewność, duża skromność, a może i zamyślanie przyciąga czasami ludzi, z którymi w ogóle Ci nie po drodze. Słabości razem z zaćmieniem Słońca znikną. Odmienne wizje, ideały oraz motywacje ułatwią drogę w odnalezieniu szczęścia.

Ryba jest już od dawna na swojej ścieżce do spełnienia i niezależności. Słońce jeszcze posprząta ostanie niedokładności.. Energię nowiu poświęć tylko sobie. Z wiarą, optymizmem, radością i odpowiednio sprecyzowanym efektem końcowym.

Jowisz w opozycji jest Twoim największym przyjacielem. On wskaże ludzi, sytuacje i zdarzenia, które wyjaśnią Ryby rozterki. Karmiczne przeznaczenia to na pewno osobiste talenty. Nagłe, nieoczekiwane wydarzenia będą sygnałem do radykalnej zmiany. Aby całkowicie porzucić troski musisz koncentrować się na swoich praktycznych umiejętnościach, logicznym myśleniu oraz poszczególnych fakty!

Zachowaj w każdej sytuacji spokój. Kontroli wymaga tylko to, co należy do Twojej odpowiedzialności. Odcinek do startu rozpoczynasz w rodzinie, wśród przyjaciół i Tobie najbliższym gronie.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji