widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-10-05

Horosop tygodniowy od 5.10.15 do 11.10.15

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

"Najgorzej, gdy szkoła ucieka się do takich metod jak zastraszanie, przemoc czy sztuczny autorytet. Metody te niszą u uczniów naturalne odruchy, szczerość i wiarę w siebie czyniąc z nich ludzi uległych." A. Einstein

Merkury pozostaje jeszcze do czwartku w biegu wstecznym przynosząc trudności i zahamowania w komunikacji wszelkiego rodzaju.

Myśli, obawy, wątpliwości razem z jego położeniem będą przybierać inne formy. Znak Wagi domaga się harmonii bez przekazywania nam konkretów. Trochę z większą odwagą i pewnością siebie można będzie z przekonaniem przedstawiać swoje zdanie, broniąc pomysłów przy pomocy kreatywnych impulsów. Obopólny respekt jest bardzo ważny, by dopiąć swego w nadchodzącym tygodniu. Początek, bowiem pierwszych dni jest wypełniony trudnymi układami Słońca i Pluton oraz Mars z Neptunem.

Siła serca musi być uwzględniona. Nadchodząca przymusowa transformacja z nieba wymaga skoncentrowanej komunikacji w różnych dziedzinach życia. Konstruktywne i analityczne podeście do spaw połączone z intuicją sprzyja zachowanie równowagi między potrzebami innych, a swoimi. Wszelkie trudne manewry, manipulacja, czy chęć przeforsowania czegoś na siłę nie przyniesie dobrych efektów, a wręcz przeciwnie może z trudnymi aspektami spowodować lawinę dramatycznych wydarzeń. Zatrzymanie planety komunikacji dodatkowo wprowadzi chaos .Zarezerwuj dla siebie więcej czasu. Spokój oraz opanowanie sprzyja wszelkim sytuacjom. Wenus w tym czasie wkraczając do Panny sprawdza wszelkie układy partnerskie, finansowe oraz wartości.

Tam gdzie były do tej pory nad wyraz przesadzone można prognozować rozstania, załamania i zakończenia nawet w milczeniu bez podania jakichkolwiek powodów. Wenus rozpoczyna kontrolę koalicji miedzy partnerskich( także międzypaństwowych) stawiając tylko na stałość i odpowiedzialność.

Tymczasem ogromna emocjonalna fala nieznanych uczuć miłości, współczucia nacisku wpływów z zewnątrz ze strony głosów polityki będzie utrudniać jakiekolwiek prywatne decyzje. Granice, stare struktury, prawa rozwiązują się lub zostają zmienione. Niejasność obowiązków, przepisów lub reguł gry dotyczyć będzie problemów społecznych, religijnych i kwestii wiary. Oczywiści także najbardziej gorącego w Europie tematu emigrantów. My tacy mądrzy, wykształceni i pełni polotu podlegamy takim wpływom jak ksenofobia. Wielu jednak myli ten stan oceniając sytuacje nie z tej strony, co trzeba ( Wikipedia Commons-cytat: ,,Ksenofobia (Stgr.????? ksenós - obcy, ????? phóbos - strach, czyli strach przed obcymi) - niechęć, wrogość, lęk wobec obcych, przesadne wyrażanie niechęci wobec cudzoziemców...... Zazwyczaj obawa przed wpływami z zewnątrz i aktywne im przeciwdziałanie ma swe źródła w sytuacji społeczno-ekonomicznej kraju. Narasta w chwilach złej sytuacji gospodarczej, pogorszenia się warunków życia.
Ksenofobiczne nastroje wobec cudzoziemców (a w tym szczególnie wobec emigrantów podejmujących pracę w danym kraju) znajdują zwolenników przede wszystkim wśród niezadowolonej ze swej sytuacji życiowej, gorzej usytuowanej ekonomicznie części ludności danego kraju, która postrzega obcych, jako potencjalnych konkurentów w walce na rynku.
Ksenofobia może stać się immanentną wartością powszechnie akceptowaną w społeczeństwie lub w pewnych grupach społecznych.")

Strach nie należy mylić np. rasizmem, który prowadzi do czynów, decyzji, rozstrzygnięć w całkiem odmiennym kierunku. 90 % z naszych czarnych myśli, obaw się nie spełnia, a lęk paraliżuje umysły, rodząc przy okazji inne niszczycielskie odczucia.

Razem z konstelacją Mars, Neptun dopiero teraz będzie widać, co jest tylko wizją, wyobrażeniem lub wielkim, idealnym marzeniem, a co tak naprawdę można wprowadzić i zrealizować w życiu. Radość może łączyć się z rozczarowaniem. Mars w opozycji do Neptuna wprowadza uczucia niedowartościowania, załamania, niedopowiedzenia odbierając energię i kierując przy pomocy kłamstwa, a pewnie i oszustwa ku następnej iluzji.

Aby znaleźć odpowiednia drogę do przyszłości należy postawić na szukanie wspólnego mianownika, mądrych alternatyw, nawet w trudnych sytuacjach, które na początku wydają Ci się trudne lub nieosiągalne nie używając przy tym szantażu, przemocy, manipulacji czy też kontroli. Odmowy, czy nie uczciwe intrygi nie opłacą się.

Energia, którą wysyłasz będzie powracać do Ciebie. Aspekt Słońce kwadrat Plutona dotyczy wszystkich indywidualnie, ale również np. autorytety polityczne czy społeczne. Działasz razem z czystym sercem? Nic Ci nie grozi. Ufając swoim celom oraz intencjom odnajdziesz na pewno drogi do spełnienia.

Obiektywne spojrzenie na wszelkie sytuacje jest dobrym podejściem w nadchodzącym czasie pełnym wyzwań i niepokojących uczuć. Nie prowokuj na początku tygodnia odpowiedzi, rozwiązania przez wymuszenie. Obojętnie, jakiej formy.. Przeszkody lub niejasności mogą być pod koniec siedmiu dni rozwiązane automatycznie bez presji, prawa pięści, naporu czy wszelkich innych nieprzemślanych zawziętości. Radziłabym poczekać jeszcze przynajmniej, aż Merkury wyruszy w bieg prosty, aby podejmować ważne decyzje w życiu prywatnym.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Istnieją dwie pokojowe formy przemocy; prawo i przyzwoitość."
Goethe Baran 21.3-20.4

Słońce, Merkury w opozycji, kwadrat Plutona i koniunkcja Urana zapowiada taki sobie tydzień. Musisz liczyć na opóźnienia, niedomówienia, przeszkody, które można będzie przejść z odpowiednią dozą wyczucia, zrozumiani i osobistego spokoju. Wenus jeszcze do połowy tygodnia w trygonie dba o Twoje pozytywne nastawienie i lekkie podeście do wszelkich zadań. Nie podpisuj nic do piątku. Ważne spotkania i rozmowy dobrze byłoby także przesunąć na następny tydzień. Merkury spowalnia wiele, wprowadzając jeszcze nerwową aurę.

Uranu jest Twoim silnikiem i napędem, lecz czasami także powodem do zmarnowania energii na sprawy, które nie mają przyszłości. Koncentruj się! Kwadrat Plutona, bowiem oczekuje od Barana całkowitej transformacji Twojego życia, zabierając w bardzo zwolnionym tempie wszystko, czego należy się pozbyć.

Zdystansuj się do trudnych decyzji nie koniecznie dotyczących Ciebie. Słońce w kwadracie do Plutona i opozycji właśnie do Ciebie mówi o tym, że nie będzie łatwo. Niedługo to, co złe się kończy. Źródłem największej Twojej mocy jesteś sam. Nie tylko od siebie, ale od innych należy także wymagać! Zrób od czwartku właściwy, długoplanowy, niecodzienny plan! Boskie impulsy oraz idee pomogą przezwyciężyć trudne zagadnienia.Byk 21.4.-20.5

Trygon Marsa, Wenus, Jowisza i Plutona gwarantuje Twoje osobiste szczęście i spełnienie nawet najskrytszych marzeń w nadchodzące dni!

Najwięcej radości pojawi się w sprawach uczuciowych, które od dawna wyglądasz z niecierpliwością. Wenus i Mars ze znaku Panny zapowiada świetny i romantyczny czas. Przyszłościowe plany możesz rozpocząć razem z Merkurym już w biegu prostym! To, o czym myślisz będzie od razu przyśpieszone. Uczucia miłości oraz emocjonalności są najlepszym prezentem.

Nie stoisz w końcu sam! Strach, obawy i niekończące się trudne myśli odsuwają się w siną dal. Razem z Marsem precyzujesz jeszcze raz swoje założenia. Jowisz i Pluton to ścisłe reguły do szczęścia. Razem z power-em, pewnością i ogromnym zadowoleniem. Mobilizuj swoje energie, aby wszystko, co sobie założysz zdobyć od raz do końca aktualnego miesiąca.

Twoje praktyczne myślenie razem z Merkurym w Wadze pozwoli ze spokojem na odpowiednie rozwiniecie założeń i gruntowne przemyślenia zaplanowanych zadań. Buduj jeszcze na zaufaniu, wierze mając przed sobą pozytywne obrazy. Kupna domów, szukanie dodatkowej pracy opłaci się przy Twoim osobistym zaangażowaniu.

Nic nie jest w stanie zmącić teraz Byka osobistego szczęścia. Przed Tobą bardzo dobra faza.Bliźniak 21.5.-21.6

Kwadrat Marsa, Jowisza i Neptuna, dodatkowa opozycja Saturna utrudnia rozwinięcie skrzydła i pofrunięcie gdzieś w dalekie przestworza.....ale chociaż od końca tygodnia Twój Merkury, w pozytywnym aspekcie zatrzymuje się, aby wyruszyć w bieg prosty wskazując na mgliste światło w końcu ciemnego tunelu!

Od piątku poczujesz się w swoim elemencie zaznaczając swoją radość życia, wiarę w przyszłość i zadowolenie z chwili. Dobrze byłoby jeszcze razem z Wenus zająć się przede wszystkim partnerstwem. Planety miłości będą wchodziły w skrajne położenie domagając się do Ciebie więcej konkretów i praktycznych decyzji.

Trygon Słońca z Wagi i sextil Urana przyśpiesza podwinięcie rękaw i zabranie się do pracy. Masz bardzo wiele do nadrobienia! Co stoi, jako punkt pierwszy Twojego życiowego planu?

Talenty i siła przekonania niech pozwolą przeciągać innych na Twoją stronę. W pracy trzeba będzie uważać na przełożonych. Wytyczne odgórne wykonuj w skupieniu, pewny własnego zwycięstwa.

Spontaniczne idee oraz pomysły razem ze zdrowym dystansem do wszystkiego, co nie realne będzie umożliwić zarabianie pieniędzy. Nie daj się tylko namówić do zbyt szybkich decyzji bez przemyślenia. Kieruj się rzetelnością i wrodzoną bystrością.Rak 22.6.-22.7.

Słońce, Uranus i Merkury są w kwadracie po to abyś rozwiązał stare, trudne sprawy partnerskie wszelkiego rodzaju. Startując w nowy tydzień z Księżycem w Twoim znaku przygotuj się na pewne aspekty, które będziesz musiał opanować z mądrością stojąc na drodze do powodzenia i zwycięstwa. Jak zawsze zresztą!

Mars, Neptun i Jowisz będą pomagać swoją siłą. Otrzymasz odpowiednie wynagrodzenie za ciężką pracę, Twoje trudy i wrodzone wyczucie. Jeszcze tylko nauczyć się polegać przede wszystkim na szóstym zmyśle. Mars w sextilu wyznaczy odpowiedni cel i da środki do zdobycia tego, co dla Raka najistotniejsze!

Najpiękniejsze zachowaj na środek tygodnia. Wchodząca Wenus do Panny przynosi wewnętrzny spokój, miłe słowa w domu dające pewność, że tu czujesz się najlepiej. Twoja aura nabiera błyszczącej barwy.

Masz przy sobie wiele osób, które Cię uważa, podziwia i w skrytości pewnie kocha. Wenus przynosi również inspirację, poprawy gospodarcze i wieczory w dobry towarzystwie w przytulnym zaciszu Twych miejsc najbardziej ulubionych. Zaufaj sobie.

Mars jest po to przy Tobie, byś ukazał swoje wartości i talenty. Dom, porządki, kuchnia może poczekać...teraz jest czas na wielkie, romantyczne uczucia!Lew 23.7.-23.8

Wszystkie pozytywnie ustawione planety inspirują Lwa kierując jego uwagę do miłości, przyjemności i pracy z powadzeniem. Wenus pozostaje jeszcze w Twoim znaku do środy. Wykorzystaj ją do rozmów, dialogu, które są największej istoty.

Czujesz się silny i odważny z sextilem Słońca i Merkurego. Jego bieg prosty poprawi to, co przed miesiącem gdzieś po drodze się zgubiło. Twoja koncentracja jest pierwszej klasy. Saturn w trygonie przynosi sygnały, na które od dawana czekasz.

Zadowolenie, pochwały i zwycięstwa są razem z planetą karmy więcej niż pewne.

Trzymając w ręku złote włókna idź swoją drogą organizując ciekawe spotkania, wymieniając poglądy, ale z akceptacją, że są również całkiem odmienne. Dużo szans spada na Ciebie od sextilu Urana. Nie zapominaj przy ciągłej pracy o porządnym wypoczynku. Nowy tydzień podrzuca, bowiem dużo zadań potrzebę Twojej osoby w każdym miejscu i całkowitą optymalną prezentację.

Wyciągając los zwycięstwa w nowym tygodniu możesz przekonać wszystkich swoją profesjonalnością. Ciekawsze szlaki trzeba teraz przemierzać....Jesteś gotowy do pełnego zwycięstwa?

Przed Lwem odpowiedni czas do, np. zakładania własnych działalności, zmiany pracy, nowych kursów lub ciekawe wyjazdy. Twoje szanse spełnią się razem z pomyślnymi gwiazdami. Twój los nabiera rozpędu, a niecodzienna aura, tylko pozwala jeszcze rozwijać wspaniałe skrzydła i budować życiowe twierdze.


Panna 24.8.-23.9

Nie łatwy tydzień przed Tobą, gdy Mars ustawia się w opozycji do Neptuna. Szczególnie pierwsza dekada urodzonych Panien musi uważać na prawidłowe przeznaczanie i rozporządzanie własną energią. Nie sięgaj teraz za wysoko. To, co masz przy sobie, blisko serca jest najważniejsze. Kwadrat Saturn, bowiem wyznacza Ci granice. Rzucanie się na za wysokie cele nie jest odpowiednim momentem. Słuchaj Jowisza, który nakazuje spokojną pracę nad swoim szczęściem. Pomoc już nadchodzi w środę w postaci radosnej Wenus.

Razem z nią, ufając w bieg rzeki życia znajdź czas dla miłości, przyjemności i najwyższego zadowolenie. Pojawią się środki, ludzie i odpowiednia protekcja, aby wkrótce spełnić niejedno skryte, wielkie marzenie!

Niektóre z was już może oczekują podwyżki w pracy, ciekawe stanowiska lub kursy kształcenia, które w przyszłości na pewno się opłacą. Będzie wiele propozycji w nowych dniach abyś wykorzysta adekwatnie własne argumenty. Założenia spełnią się, gdy Panna będzie pamiętać również o życiu prywatnym, miłosnym i osobistym samozadowoleniu.

Razem z opozycją Neptuna i planetą szczęścia przy Twoim Słońcu zaryzykuj wiarą w siebie, wyczuciem bezbłędnych momentów do zrobienia biznesów, zakładania związków czy też wejściu w ciekawe układy profesjonalne.

Wszystkie Twoje plany będą się na pewno spełniać. Niecodzienna kariera jest gwarantowana.Waga 24.9.-23.10

Osiągniesz więcej niż sobie wyobrażasz, jeżeli w nowych dniach uwzględnisz niebezpieczny kwadrat Słońca w Twoim znak z Plutonem. Zejdź lepiej z drogi komuś, kto ma w sobie destruktywne, niecodzienne siły.

Układ ten może być dramatyczny, gdy pozwolisz na rozpoczęcie nieświadomej walki ( różnice zdań, wyznań...?) z np. zazdrośnikami czy przeciwnikami. Merkury już do środka tygodnia w biegu prostym będzie nagle, w pozytywny sposób zmieniał Twoje plany.

Ci z was, którzy od dawna szukają nowej pracy lub pragną zmienić profesję mają najlepsze szanse na radykalne, radosne przeistoczenia. Powodzenie gwarantuje Saturn w sextilu dbający o Twoją jasną postawę, konsekwencję w zdobywaniu celów i ogromną dyscyplinę. Razem z nim wszystko, co postanowisz będzie miało ręce i nogi, stojąc jednocześnie na twardym fundamencie przez następnch wiele lat.

Ciekawemu spędzeniem czasu sprzyja Twoja radosna Wenus w sextilu do środy. Spotkanie nowej osoby może mieć charakter prze znaczeniowy. Wenus wkraczająca do Panny sprzyja, bowiem stałości na wieki.

Dzięki Merkurym jeszcze w Twoim znaku rozwijasz fenomenalne strategie do zdobycia lepszych profesjonalnych pozycji. Progresywne, niecodzienne plany będą protegowane przez wszelkie urzędy.

Koncertują się tylko i wyłącznie na sobie, a to zaświadcza, że szczęście pozostanie na długo w Twoim domu.Skorpion 24.10.-22.11

Gdy Twój Pluton ustawia się w kwadracie do Słońca czujesz nosem, że coś tu nie gra i najwyższy czas na ważne przekształcenia.

Wenus, Mars, Jowisz oraz Neptun są Twoją elementarną bazą. Wszystko, co postanowisz będzie odpowiednie. Już przejście Wenus do Panny rozprasza smutny nastrój niosąc pochodnie jasnego światła do radości, samozadowolenia i osobistego szczęścia. Na siłę przecież nic nie można zrobić! Ale planeta miłości pragnie i Twojego indywidualnego spełnienia. Najlepsze szanse miłosne pojawiają się dla wszystkich singli. Osoby poznane razem z Marsem w pozytywnym aspekcie pozostają na wieczność ziszczając Twoje życzenia. Od początku wyczuwasz, że jest to coś dla Ciebie bardzo ważnego. Dzwony weselne słyszę już z bardzo daleka..

Kreatywnemu działaniu sprzyja trygon Neptuna. Razem z nim przechodzisz do wyższych sfer, gdzie tylko niewielu może dostać karty wstępu.

Mars, Pluton, Jowisz to gwarantowana pewność siebie. Teraz nie jest czas na zamyślenia, szukania dziury w całym i winy w samym sobie! Przechodź do akcji, podejmuj odpowiednie starania, abyś dopełnił swoich zamierzeń!

Twoim domysłem oraz darem przewidywania masz sposobność od końca tygodnia wejścia w nowe współprace czy też projekty biznesowych kończące się otrzymaniem palmy pierwszeństwa.

Wiem, wiem, Ty jeszcze ciągle wątpisz, ale powoli przechodzące planety do Twojego znaku będą wszystko dokładnie krystalizować doprowadzając do szczęśliwego zakończenia..Strzelec 23.11.-21.12

Wyruszenie ostatecznie w bieg prosty planety komunikacji Merkurego w Wadze wyzwala i w Tobie ochotę do pracy wprowadzając nowe kontakty, układy zawodowe oraz prywatne.

Polegając na swoim sercu i jeszcze do połowy tygodnia Wenus w trygonie ze zrozumieniem podjedz do przedstawionych Ci licznych ofert, abyś spełni swoje postanowienia. Słońce w sextilu razem z Uranem przynosi optymizm, radość z dnia codziennego i wiele niespodzianek, gdy uwzględnisz reguły z zewnątrz. Saturn jest w Twoim znaku abyś kierował się mądrością życiową i szybką, zdecydowaną orientacją.

Strzelec będzie potrzebował w odpowiednim momencie dużo wyobraźni do właściwej oceny realizmu Twoje otaczającej Cię sfery.

Kwadrat Marsa, Neptuna i Jowisza ostrzega przed pędem przed siebie bez patrzenia na zmiany świateł, kierunków oraz współczesnych trendów. Nasze życie razem z układem planet zmienia się, a Ty grasz główne skrzypce z gwiazdą karmy.

Trzymaj się uparcie swojego optymalnego planu, nie zmieniając raz po raz punktu ostatecznego lub powątpiewając w jego słuszność. Tylko konsekwentne działania razem z Merkurym będą dawały pierwszorzędne szansy do stworzenia bytu na zupełnie innym, wyższym poziomie.

Warto czasami zdystansować się, nie wtrącać w to, co nie dotyczy Ciebie nie używając przy tym agresji lub wykopując toporek wojennego. Nie pozwól sprowokować się do kłótni. Neptun może podpowiedzieć niewłaściwe rozstrzygnięcia. Pragnąc zdobyć najwyższe trofea kieruj się siłą umysłu, pozycją Merkurego i przyszłościowymi ideami. Twój radosny optymizm, Twoja nieskalna wiara da nie tylko Tobie samemu ciekawych, aktywnych kreacji. Przyciągniesz ze spokojem należyte powodzenie.


Koziorożec 22.12.-20.1

Czujesz już od tygodnia nacisk nie tylko zaćmienia Księżyca, a tu jeszcze kwadrat Słońca i Merkurego da się na pewno we znaki. Słońce dodatkowo ustawiając się w kwadracie do Plutona, w Twoim znaku przynosi dla szczególnie drugiej dekady urodzonych bardzo skomplikowane sytuacje.

Aby uniknąć dramatów musisz wycofać Cię, spojrzeć na siebie z boku, ocenić, co jest dla Ciebie najważniejsze bez wchodzenie w niebezpieczne gry siły lub pokazywanie swoich racji razem z manipulacją. Ufając swojemu pierwszemu uczuciu posłuchaj Jowisza w trygonie, Marsa i Wenus ułatwiającej się już wkrótce w pozytywnym aspekcie. Mądre siły masz przy sobie, by bez szwanku, z podniesioną głową i rozwagą wyjść z każdego hiobowego epizodu. Merkury może wprowadzić strach lub obawy, że coś trzeba zakończyć. Wszystko, co ma odejść i nie jest Tobie przeznaczone i tak będziesz raz po raz odchodzić.

Jowisz w trygonie jest sprzymierzeńcem. Czas najwyższy koncentrować się na swoim życiu prywatnym. Wenus razem z Marsem kieruje Twoją uwagę do rodziny, najbliższych Ci sercu pragnąc Twojego szczęścia i zadowolenia. Uczuje miłości da Ci wiele pozytywnej energii, aby Koziorożec postanowił spełnić się ostatecznie także prywatnie.

Pozostań w realu sprowadzając jak zawsze wszystko do konkretów. Twoja siła serca zaprowadzi razem z wewnętrznym przekonaniem do krainy autentycznej radości.Wodnik 21.1.-19.2

Układy planet są bardzo dobre. Wenus będzie w ostateczności wychodzić z opozycji wprowadzać w Twoich partnerstwach wszelkiego rodzaju zgody i harmonię. Razem z wyruszeniem Merkurego w bieg prosty jego trygon przynosi poprawy finansowe, nowe układy i propozycje profesjonalne, które warto szybko potwierdzić. Ci z was, którzy szukają pracy mają szansę na zrealizowanie marzeń lub skorzystanie z niecodziennych przyszłościowych kursów i rozwoju horyzontów.

Słońce i Uranus w bardzo dobrym położeniu przyciągają pojawienie się szczęśliwych zrządzeń losu i możliwości, które w jednej chwili zmieniają na pozytywne Twoje życie. Powodzenie czeka Wodnika na każdym skrzyżowaniu, dlatego przeznacz następne siedem dni na pracę z zaangażowaniem oraz unowocześnieniem przyszłościowych partnerstw.

Pamiętając o cierpliwości postaraj się kierować przede wszystkim spokojem. Zmiany muszą na pewno przede wszystkim nastąpić w Tobie. Sextil Saturna wymaga nadal konsekwencji i sumiennej produktywności.

Twój najlepszy czas razem z Merkurym jest teraz-prawie do końca tego roku. Razem z intuicją jesteś w stanie wyjść na prostą, za- żegnając największe trudności rozwijając przy okazji Twoją biznesową profesjonalność.

Nie oczekuj jednak, że zwycięstwo będzie Ci darowane. Układ planet przypominają o porządnym planowaniu i organizowaniu. Cel nie zmieniaj już spontanicznie. Pozostań wierny swoim pomysłom do końcaRyba 20.2.-20.3

Czas do środy należy przeznaczyć na uważane działania. Opozycja Marsa do Neptuna może zabrać Ci cenną energię, którą będziesz potrzebował do końca tygodnia. Nie wchodź przypadkiem w dyskusje z ludźmi Ci nie przychylnymi. Gwiazdy obiecują, że późniejsza faza będzie bardziej przyjemniejsza.

Księżyc budzi w Tobie Twoje kreatywne strony, Jowisz i Pluton podaj na tacy szczęście, powodzenie spełniając marzenia nawet z bajki. Z kwadratem Saturna należy przestrzegać jednak w każdej, absolutnie każdej sytuacji reguł gry, przepisów, kierując się przy tym odpowiedzialnością.

Opozycja Wenus przywołuj Ryby do siebie przypominając o jej życiu prywatnym. Niecodzienne zdarzenia z całkiem nową osobą, może zakończyć się wiecznym szczęściem i osobistym ziszczeniem! Bezprecedensowa aura otacza finalnie i Ciebie. Oj, będzie się, z czego cieszyć stojąc na drodze do prześwietnej prywatnej i zawodowej przyszłości!

Twoim wyczuciem razem z Neptunem jesteś otoczona niesamowitą boską energią. Wiele szans z zewnątrz ułatwi wyjścia na prostą w sferach gospodarczych oraz intymnych.

Zwróć uwagę na ludzi, propozycje i sygnały z, zewnątrz, które raz po raz zsyła z opozycji Jowisz. Decyzje przesuń jednak na koniec tygodnia. Merkury będzie wchodził w bieg prosty pokazując najlepszą ostateczność.

Będąc wybranką boga mórz do wielkich czynów polegaj na szóstym zmyśle w każdej sferze życia. Ufny głos będzie podpowiadał, kto Ci sprzyja, a gdzie należy odejść bez słowa.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji