widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-10-27

Horoskop tygodniowy 26.10.15-1.11.15.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

"Może po prostu nie da się mieć w życiu wszystkiego. Może tylko te dobre chwile, wypełnione czułością i poczuciem bezpieczeństwa powinny wystarczyć za wszystko?" Małgorzata Musierowicz

Wchodzące Słońce do Skropiona zmieniło całkowicie atmosferę. To nie tylko zbliżający się Dzień Zmarłych, przypomnienie o śmierci, odrodzeniu. A pewnie i namacalne konfrontacje z tymi pojęciami. Emocje razem ze znakiem wody charakteryzuje intensywność.. Nasze działania, odbiory, doświadczenia są albo super piękne, albo ekstremalnie drastyczno-dramatyczne. Tylko te dwa pojęcie akceptuje ten znak. W każdym z nas pozycja Słońca będzie domagała się zmian, transformacji, oczyszczenia, zostawienia za sobą tego, co jest nam zbędne i niepotrzebne.

Skorpion jest znakiem wewnętrznego kryzysu emocjonalnego. W zależności od naszych konstelacji- albo znajdujemy siebie w chaosie uczuciowym, albo zostajemy ściągnięci na dół, aby tam spojrzeć do góry z samego dna i całkiem odmiennej perspektywy.

Kolizje z władcą Skorpiona, Plutonem wprowadzają burze mózgów, które może dotykać dusze nie tylko bólem, ale i okaleczeniem psychicznym. Bardzo mało tu zwycięzców, nagród czy też przyjemnych chwil. Pluton charakteryzuje siła, moc, ekspresywność, gwałtowność, żywiołowość i oczywiście nieodwracalność.

Aby poprawić swój codzienny dzień razem z położeniem Słońca trzeba sięgnąć do intuicji. Kreatywne impulsy namawiają do wykorzystania pomysłów pojawiających się dopiero później. Czas zostawić za sobą to, co jest nie potrzebne w pełni znaczeniu tego słowa. Coś zmniejszyć, przekonstruować, oddać, pożegnać się, pogodzić ze stratą, iluzją..

Skorpion przez swoją analizę redukuje, odbiera, podporządkowuje- nigdy już nie oddając czy też wskrzeszając.

Wielkie niepoprawne ideały, także naszych europejskich polityków będą niestety, razem z nadchodzącą pełnią Księżyca dosięgać limitów. Skorpion niechętnie zakłada komuś korony. Od wielkiego bagna i ciemnej miernoty jest bardzo długa droga do ognistego ptaka... Phoenix jest Skorpiona najwyższą formą polegającą na odradzaniu. A to nie zmieści się w jednym czy dwóch miesiącach. Ale w bardzo długich i mozolnych latach.

Słońce w Skorpionie nie dąży do chwały, zasług czy też wyróżnień. Jest znakiem pracy, ochrony życia, zachowaniu przy istnieniu tylko najważniejszego. W okolicznościach prywatnym i tematów emigrantów rozpoczynają się dopiero dyskusje na temat współprac jeszcze raz, finansów czy też długów. Rozważań razem z pełnią jest bardzo niewiele. Księżyc stoi całkowicie sam w znak Byka jęcząc o pomoc. Doświadczą jej tylko nielicznie z pozytywnymi konstelacjami. Neptun, bowiem góruje nad wszystkim czując siłę i moc w swoim znaku Ryby. Pozostali, także linia EU muszą liczyć na dalsze, pewnie bardzo ostre konflikty.

Aby jasno i prosto prowadzić dialogi trzymaj się teraz konkretów, bądź autentyczny, mów prawdę nie obiecując manny z nieba. Słońce w Skorpionie od razu Cię wyczuje. Do ważnych decyzji potrzebny jest plan, sprecyzowany cel, odwaga, perspektywiczne, szybkie myślenie. Kto sięgnie po manipulację, strach czy tez inne obsesje może doczekać szybkiego odwetu. Pluton, władca Skorpiona chętnie powraca, a jego moce są bezmierne.

Pełnia Księżyca na osi Byk/ Skorpion jest punktem kulminacyjnym i przełomowym następnego tygodnia. Reformy, innowacje, sytuacje finansowe, kooperacje, współprace innego rodzaju zawodowo-profesjonalne czy też na bazie polityki emigrantów będą zmuszać wszystkich do odwrotu i całkowitych zmian. Następne skandale są już w drodze, a media zapalą pewnie nasze uczucia oraz umysły do kolorów najbardziej intensywnych. Cierpienie, nędza, strach, smutek, rozpacz czy dramat to podstawa metod, którymi działa Słońce w Skorpionie.

Nie, piękne, baśniowe pomysły o tym" jak żyli długo i szczęśliwie wszyscy razem.." nie będziemy doświadczali.

Pozostań obiektywny, nie daj się zwabić potęgującym się uczuciom nieistniejących oczekiwań.

Nadzieja nadchodzi tylko z zaakceptowaniem realu, spojrzeniem prawdzie w oczy i wybraniu całkiem nowych dróg do namacalnych i faktycznych finałów. Uwzględnij możliwości i granice innych. Nie każdy jest z nas tak samo wytrzymały. Nadchodzący tydzień będzie wymagał od nas zdecydowania, jednoznaczności i dystansu do tego, co zabiera nam energię.

Razem z szacunkiem do wszystkiego, co otocza, znak Skorpiona mówi o życiu i śmierci(!) jest pod koniec tygodnia szansa na poznanie całkiem odmiennych dróg do przyszłości.

Dzień pełni Księżyca w Byku ma charakter nader poważny. Przepisy, ograniczenia, sytuacje i zasłyszane informacje mogą wywołać obawy, strach a może i cierpienie. Nacisk z zewnątrz i restrykcje jednak już tak nas nie zastraszą. Stabilność, bezpieczeństwo i ochrona tego, co ma dla Ciebie największe wartości życia są priorytetem. Tajemnice, przemoc, siła, zdrada- będą jednak ujawnione. Uranus, ja zawsze ma dla nas niebezpieczne niespodzianki. Pluton i Merkury chce zamknąć wymiany myśli, komunikacji. Mimo to nie uda się wszystkiego ukryć.. Chiron w opozycji do Wenus, Mars, Jowisza przynosi ze sobą nieokreślony ból i jeszcze obok Lilith, okropny Orkus... To już jest przemoc i konfrontacja z brutalnością, gwałtem, bezprawiem...Poczucie bezpieczeństwa, osobisty, ciepły zakątek największych naszych wartości może nagle zniknąć..i okazać się wielką bańką mydlaną..

Pluton z Uranem w kwadracie uaktywnia się. Neptun rozmywa w kwadracie do Saturna błędne interpretacje, granice, struktury, stabilność, równowagę oraz zaufanie.

Wykorzystaj momenty dni dookoła pełni, aby określić dokładnie swoje największe wartości. Zarozumiałość, hardość i brak serca może przynieść Tobie oraz innym szkody. Znajdź w tym bardzo emocjonalnych dniach czas na kreatywne, przyszłościowe i trwale rozwiązaniami. Pełnia zamyka pewien etap w życiu każdego z nas. Efekty, decyzje, konsekwencje są nieodwracalne. Słońce w Skorpionie będzie wskazywało na braki, nieścisłości, niedoskonałości i pomysły, które absolutnie są nie do zrealizowania. Nasze reakcje mogą być gwałtowne. Gdy wewnętrzne napięcia wzrasta i zabrane jest to, co najważniejsze -całkowity brak poczucia bezpieczeństwa.( np.dotyczy wszystkich krajów Unii Europejskiej)

Zachowaj spokój. Przejdź na dystans. Aby dojść do zwycięstwa potrzebna będzie cierpliwość. Chowanie się jak szara myszka za piecem i płacz nad swoją niedolą nie jest nikomu potrzebne.

Kto nie walczy ten nie zwycięża!

Wręcz przeciwnie, zaprzepaszcza swoje szanse, nadzieje i możliwości na lepszą przyszłość! Trochę więcej wiary w siebie, autentyczność, opanowanie oraz całkowita, realna ocena koniunktury pozwoli Ci w spokoju i sile zawojować o samego siebie robiąc to starannie i ostrożnie!

Przeanalizuj swoje spostrzeżenia, instynkty, ufając, że nawet beznadzieje sytuacje w końcu znajdują zawsze wyjścia!

Czarodziejska różdżka już się dawno zagubiła. Kto pokieruje się wewnętrznym głosem ma szanse na nawet niemożliwe, pozytywne zmiany sytuacji.Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Nie zmienisz życia, dopóki nie uporządkujesz myśli. To one ciążą i nie dają normalnie żyć."


Baran 21.3-20.4

Z dnia na dzień może być tylko lepiej. Gdy Baran postawi razem z najlepszą konstelacją: trygonem Saturna do innowacyjnych, bezpiecznych pomysłów może go czekać tylko sowite wynagrodzenie.

Uran w Twoim znaku jeszcze tworzy opozycje do Merkurego. Szczególnie trzecia dekada urodzonych musi uważać licząc na przerwane dialogi, niedomówienia, trudności w odnalezieniu porozumienia. Ale warto wytrzymać i jeszcze trochę poczekać.. Abyś miał wszystko poukładane według Twoich myśli potrzeba ci kontroli, rozwagi nad wszystkim, co dotyczy Ciebie.

Sprawdzaj lepiej jeszcze po dwa razy.. Pełnia Księżyca odbywa się przy nieoczekiwanie trudnych konstelacjach. Znak sąsiedniego Byka przypomina o Twojej odwadze, spontaniczności oraz fascynacji walki. Pozwól porwać się wysokim emocjom, ale tak z rozsadkiem, żeby inni poznali Twoje autentyczne emocje.

Wszystko będzie zależało od Ciebie.stabilność w życiu jest niestety połączona z intensywną pracą i jasnym celem. A Baran wszak jest obrońcą całej kuli ziemskiej. Daj sobie czas. Pozwól innym na przemyślenia dbając o dobre i poufne atmosfery wśród kręgu najbliższych.

Ty sam wymagasz więcej koncentracji oraz harmonii. Nie kończ tego, na czym Ci tak na prawdę bardzo zależy. Dialogi w spokoju są ważnym punktem docelowym.Byk 21.4.-20.5

Istnieją poważne momenty w życiu, do których należy porządnie się przygotować. Wtorkowa pełnia Księżyca właśnie w Twoim znaku jest takim szczytowym momentem, od którego wiele będzie teraz zależeć. Wielka siła pełni jest przy Tobie ustawionego w opozycji do Słońca. Można się spodziewać, że razem z nowym tygodniem porzucisz strach o egzystencje, jeszcze raz przenalizujesz swoje wartości, aby skierować się do tego, co w naszym istnieniu jest górujące.

Już od dawna pragniesz swojego własnego zadowolenia, partnerstwa, które pozwala na głębokie, autentyczne emocje. Przyjaźnie i poczujecie bezpieczeństwa również ostatnio brakowało. Wenus, Jowisz, Mars gwarantują, iż sytuacje finansowe oraz braterskie będą się układały po Twojej myśli.

Ale czy jesteś już na tej właściwej drodze?

Z czymś lub o coś trzeba będzie powalczyć, zostawiać to absolutnie, jednoznacznie za sobą. Który z Byków odważy się posłuchać swoich uczuć, wewnętrznego głosu, a może intuicji ma prawo już rozpocząć przygotowania do radosnych dni następnych. Zawodowo otwiera się niecodzienna szansa rozszerzania horyzontów, nauki, zdobycia całkiem odmiennego zawodu.

Nie pozwól, aby Słońce ze Skorpiona zahamowało Twoje szczęście i zabroniło w drodze do zdobycia celów. Niech trygon Plutona i Marsa doda Ci siły, abyś nie zrezygnował przede wszystkim z siebie!

Co pragniesz na końcu pamiętać ze swojej ważnej, ziemskiej wędrówki?

Posłuchaj się serca. Wszystko, co aktualnie rozpoczniesz stoi na trwałym fundamencie! Do dzieła!


Bliźniak 21.5.-21.6

Pełnia w znaku Byka nie ma większego wpływu na Ciebie, ale Twoje nastawienie, atmosfera dnia i wewnętrzna siła może zaprowadzić Bliźniaka do zdobycia osobistych założeń. Twoje niedawno rozpoczęte rozterki mogą szybko minąć, gdy Bliźniak postawi na niecodzienne rozwiązania.

Czy zdajesz sobie sprawę, że ostatnio koncentrowałeś się za wiele na tym, co w ogóle się nie opłaca? Marnowanie czasu, fałszywi, powierzchowni przyjaciele, nie dobra komunikacja teraz dopiero się ukaże.

Zakończ z tym, co przyniosło rozczarowania, najlepiej w trybie przyśpieszonym! Jasność, Twoja świetna analiza, mądrość oraz nieskończona inteligencja może razem z dniem pełni wyprowadzić Cię z niejednej rozterki! Pomocy należy szukać u tych, którzy są profesjonalistami. Oszczędzać tu, gdzie są autentyczne wygrane. Liczyć się musi prawda, stałość i nieskończona rozwaga. Opozycja Saturna ostrzega przed naruszaniem prawa i brakiem dbałości o własne zdrowie!

Razem z trygonem jeszcze Merkurego zaufaj swojej intuicji, poradzie dobrych przyjaciół precyzując to, co należy natychmiast odstawić.

Nie te osoby przegrywają, którzy upadają, ale ci, co nie znajdują promiennej alternatywy! Nowa praca może być niecodziennym strzałem w dziesiątkę!

Pozwól sobie na zmiany, reformy i całkowite odnowy nie obiecując czegoś, co w ogóle nie możesz dotrzymać!Rak 22.6.-22.7.

Pełnia w znaku Byka stoi w magicznym sextilu. Przy położeniu innych planet Rak ma szansę na stworzenie nowego, niecodziennego, odbudowującego Twoje najskrytsze uczucia. Twoja tęsknota do miłości i całkowitego zadowolenia ma teraz olbrzymie szanse spełnienia! Wiara, bowiem w Twoje siły wzrasta! Czujesz się coraz pewniej! Wiesz, razem z trygonem Słońca, co jest Twoim największym talentem, mocą i ogromną predyspozycją pozwalającą stworzyć swój świat, tak jak sobie wyobrażasz.

Księżyc podczas pełni w pozytywnym położeniu dodaje nie tylko energii i pewność mocarnego Byka, ale również wskazuje na te emocje, których Rakowi jeszcze brakuje. Jeszcze chwila, moment i wiesz już, jaka jest Twoja osobista cena. Będziesz już wkrótce wysławiany pod niebiosa za Twoje prace, zaangażowanie oraz wszelkie działania!

Nie daj się ponieść tylko emocjom ufając w prawa trygonu Neptuna oraz intuicji. Kiedy jest najlepszy moment, sam tylko wyczujesz. Rozmowa, o której tylko jeszcze niedawno marzyłeś przyniesie nieoczekiwanie pozytywnie dobre efekty!

Wszystko się uda! Czy to praca, czy miłość, czy też związki partnerskie wszelkiego rodzaju. Prezentuj się, dniami i nocami z większą powagą, akceptacją siebie, motywacją. Twoja argumenty, projekty będą niezastąpione, jeżeli całkowicie pozbędziesz się obaw i strachu!!


Lew 23.7.-23.8

Ten kwadrat Słońca i pełni Księżyca może wzbudzić w odważnym Lwie całkowicie odmienne, nieznane dotąd emocje.. Poczucie nacisku z góry, zmarnowanie czasu i talentów, ogólny nastrój i klimat tygodnia trochę zastanawia.

Pewność siebie odpływa gdzieś w siną dal. Czyżbyś trafił na nie odpowiednich przyjaciół? Podpowiedzi innych nie są warte teraz słuchania. Są ludzie jednak i osoby wokół Ciebie, na których na pewno możesz polegać. Przeczesując Twoje własne otoczenie, wyeliminuj tych, którzy kłamią lub żerują po prostu na Twojej pracy.

Tak, nie wszystkie marzenia się spełniają.. Zawodowo, nowe idee, projekty oraz pomysły warte są przemyślenia i powolnego organizowania. Poprawa finansowa oraz odbudowa egzystencji przyniesie na pewno oczekiwane zamierzenia! Cierpliwość niech będzie wynagrodzona.

Wygrane i zadowolenie przyniesie Lwom przede wszystkim wierność tych najbardziej bliskich, lojalność oraz wszelkie prawe wartości życia. Zrób w końcu coś ze swoim od dawna ukrywanym w sercu pomysłem! Chowanie się po kątach i szukanie spokoju dobre jest tylko na moment!

Merkury w sextilu i trygon Saturna oraz Urana dostarcza Ci energii napędzając do podniesienia głowy, lokalizowania alternatyw i wychodzenie z nieprzyjaznego dołka. Straty, które odczujesz będą ostateczne, ale i na ruinach Lew będzie potrafił odbudować jeszcze większe, dużo piękniejsze królestwo. Z profitami, oczywiście.

Kto szuka ten znajdzie! Sprawdzaj także najmniejsze drobiazgi!


Panna 24.8.-23.9

Twoja wielka szansa z trygonem pełni nadchodzi! Koncertuj swoje siły!

Jowisz w Twoim znaku, Wenus oraz Mars nie stoją na daremnie zapraszając Pannę do działania. Czujesz się w końcu dobrze, jakbyś trafiła na swoje miejsce. Akceptacja samej siebie, tego, co się robi i przede wszystkim odbiera może przynosić pewność, wiarę i ciepłą nadzieję. Twoje niekończące się niepewności, doszukiwanie się złego lub może tylko obawy przynoszą poprawy zawodowe, emocjonalne i wszystkie inne wszelkiego rodzaju. Ale także nowe źródła finansowe, propozycje budowy niecodziennych egzystencji przy odwadze doprowadzisz do końca z ogromnym powodzeniem. Niech ten trygon pełni zakończy to, co było niespełnieniem i zawiedzeniem otwierając przed Tobą stateczne i trwałe drogi do dni następnych!

Rób to, co jeszcze nakazuje Saturn! Odpowiedzialność, prawo i systematyczność niech będzie główny priorytetem. Teraz jest czas na wygrane! Pierwsze miejsca z położeniem planet wszechświat zarezerwował tylko i włącznie dla Ciebie!

To, co od dawna było ciężkim plecakiem zniknąć może w ciągu jednej godziny, gdy zmienisz swoje zdanie. Nie, nie trzymaj się już na tym, co przestarzałe. Nowy czas przynosi wielkie, bez niespodzianek spełnienie.

Panna musi otworzyć oczy i chwytać wszystkie szanse spadając do jej domu prosto z nieba. Zapomnij tylko niepewności. Kariera i szczęście jest w Twoim zasięgu ręki!Waga 24.9.-23.10

Merkury w Twoim znaku napędza do działania, dbając o Twój rozwój, komunikację, wyjazdy czy podróże wszelkiego rodzaju. Postawa dyplomacji jest Wagi najlepszym talentem. Wykorzystaj to podczas opozycji Urana do planety intelektu! Pełnia w Byku nie ma na Ciebie wielkiego wpływu, chociaż i Tobie udziela się atmosfera otoczenia. Księżyc pragnie uzmysłowić i podkreślić swoje najwspanialsze, jakości, wartości oraz talenty, abyś mogła to w dniu następnym już wykorzystać!

Otoczenia patrzy na Wagę z uwielbieniem. Jest wielu, którzy zazdroszczą Ci Twojego spokoju, daru słowa i szarmanckiej postawy. Ten Uran z naprzeciwka musisz pozostawić pod swoją własną kontrolą i specyficzną opieką. Nie pozwól, aby burzył Twój radosny nastrój!

Wielkie powodzenie jest zarezerwowane dla znaku kardynalnego. Możesz już teraz budować podstawy do wejścia nowych planet do Twojego znaku. Sytuacje partnerskie, finansowe oraz zawodowe będą się wraz z pełnią Księżyca w szybkim tempie zmieniały.

Zaufaj jeszcze sobie!

Nie przegap dobrych chwil, momentów a może i dni na bezsensowe szukania dziury w całym, niewierze w przyszłość i zabijaniu nadziei. Uran w nieszczególnej pozycji dla drugiej dekady urodzonych stawia wszystko pod ciśnieniem żądając całkowitej zmiany Twojej osoby.

Idąc z lekkim serce zastanów się jeszcze, czego najbardziej pragniesz? Księżyc w znaku Byka ma w prezencie tylko trwałe i stałe prezenty.Czy jest coś, czego szukasz? Warto wysłać w tak ważny dzień życzenia do Kosmosu. Twoja droga będzie prowadzić do spełnienia. A to należy do najpiękniejszych emocji.Skorpion 24.10.-22.11

Stoisz przed bardzo ważnym momentem tego roku. Przed Tobą dzień zmian, ogromnych transformacji razem z Księżycem podczas pełni w opozycji.

Siła Słońca jest całkowicie przy Tobie. Twoje wpływy, odczucia oraz stabilna baza życiowa jest razem z pełnią- pewna. Jeszcze może tylko czegoś tu brakuje, gdy Księżyc z naprzeciw przypomina o tym, co najważniejsze. Razem z jego przeogromną, bezpieczną energią, jest szansa na uporządkowanie wszelkiego rodzaju partnerstw, odnalezienie własnego miejsca na ziemi, pozytywne zmiany pracy z wyższym wygrodzeniem, przełamanie kontroli, zazdrości lub innych nieprzyjemnych pasji.

Jowisz, Wenus, Mars, Neptun oraz Twój Pluton-te planety stoją po Twojej stronie. Spora, niecodzienna energia dodaje powagi dniom następnym. Zdecydowanie, konsekwencja, nowo wyznaczone cele, odmienne związki i spontaniczne spotkania to wielki przychód oraz beneficjum za ostatnie lata ciężkiej pracy.

Wszystko, nawet rezygnacje będą się opłacać. Czasami coś jest za coś. Ty, jako znak wody, życia i śmierć masz świadomość, że nic do końca na stałe nie istnieje. Prawdziwe szczęście będziesz potrafił odnaleźć nawet w drobnostkach, ale los wynagrodzi Cię nieoczekiwanie osłupiającymi podarkami. Zaufaj w sens swojego istnienia, uczucia partnera, sploty wydarzeń, których wkrótce doświadczysz. Nie uciekaj od stałych emocji!

Razem z pełnią i nadchodzącymi urodzinami, ja życzę każdemu urodzonemu w tym znaku tylko szczęścia. Końcówka tego roku i nadchodząca faza 2016 będzie niezmiernie odpowiadała Twoim preferencjom!Strzelec 23.11.-21.12

Merkury oraz Uranus nie opuszczają Strzelca ani na minutkę. Za ich poleceniem szukasz cierpliwie swojego przeznaczenia, tak, bowiem żąda Saturn w koniunkcji!

Twoja wiara w siebie, pozytywna energia wpływa na innych. Radością dnia codziennego i zaangażowaniem jest szansa, że nowe pozycje zawodowe, zamiany lub rekonstrukcje finansowe wyprowadzają Cię raptem na prostą. Księżyc w pełni zabierze to, co od dawna w bucie uwiera!

Jakaś stara myśl, niespełniona wizja....coś jeszcze, co za Tobą chodzi czekając na reanimację. Gdy planety w kwadracie zabierają Twoją cenną energię wiem, że potrafisz w ciągu minuty zmienić na optymistyczny Twój nastrój. Razem z Saturnem jesteś na drodze do powodzenia. On nie pozwoli abyś upadł. Może Twoje emocje są nader poważne, jednak idziesz pewną drogą do spełnienia i przeznaczenia. Wybieraj teraz to, co jeszcze nieznane!

Przemyślając nad stałym i całkiem odmiennym wybieraj tpomysły i ścieżki, które są bardziej konkretne. Zapomnij szybko o strachu czy niepewności. Nie jest Ci przeznczone siedzieć w smutnym zamyśleniu! Księżyc w Twoim znaku będzie pokazywał rozwiązania.

Zrezygnuj bez ustanku z przesady ciągle rewidując swoje partnerstwa czy sytuacje finansowe. Nowy wiatr, perspektywa oraz myśli są potrzebne! Postaw na wiarę we wspólnotę i zaufanie. Tylko w związkach jesteśmy w stanie odnaleźć ziszczenie!


Koziorożec 22.12.-20.1

Szczęście dopada tych, którzy na to czekają z otwartymi ramionami, omijając z daleka niedowiarków i duszących w sobie nadzieje! Księżyc podczas pełni w boskim trygonie zabiera w końcu to, co pożegnasz bez żalu i sentymentu wskazując niecodzienne, ale bezpieczne drogi!

Pluton w koniunkcji i kwadrat Urana raz po raz burzy Twój porządek domagając się transformacji. Kto się temu opiera musi płakać po kątach. Dlatego zbliż się śmiało do tego, co nieznane! Jowisz, Mars, Wenus i Słońce w Skorpionie uspokaja całkowicie Twoje leki, obawy i strach przed brakiem stabilizacji. Razem z pełnią nadchodzi ten najwłaściwszym moment, abyś położył cegiełkę do niezniszczalnej równowagi!

Stój odważnie do swoich uczuć, emocji i tego, co pragniesz! Odpowiedzialność, Twoja najmocniejsza strona musi być wykorzystana dla samego siebie! Jowisz ma już dla Ciebie odpowiednie suweniry. Razem z pełnią Księżyca zamykasz za sobą z podniesioną głową drzwi przeszłości!

Czas rozpocząć w końcu wędrówkę po wielkie szczęście! Spójrz na to, co dokonałeś od roku 2008. Ile strachu, zranionych odczuć a może i łez doręczył Ci Pluton..? Piękne poruszenia, na które jeszcze nie pozwalasz będą się od wtorku rodzic. Ale już bez bólu.

Październik i cały listopad zapowiada się wspaniale. Apogeum nadchodzi z wiarą w przyszłość, samego siebie i tego, co dokonałeś własnymi rękoma. Księżyc z Byka uśmiecha się do Ciebie. Koziorożec może liczyć na olbrzymie poprawy swojego losu pod każdym względem.Wodnik 21.1.-19.2

Zanim rzucisz się do ucieczki nie spoglądając więcej na własne prace, partnerstwa, dom i wszystko największej istoty, posłuchaj może, o czym mówi nadchodząca pełnią..

Jej kwadrat może przycisnąć Cię do muru domagając się podsumowania aktualnego roku i tego, co przeciekło Ci przez palce. Merkury stojąc po Twojej stronie razem z planetą rewolucji pomoże dokładnie ocenić niekorzystne sytuacje.

Wszystko, co masz teraz przy sobie, a może to, co odchodzi bez słowa jest tylko i wyłącznie Wodnika powodem, który czasami za dużo szuka niezależności, swobody i braku zdecydowania do jedności.

Wszechświat nie ma celu mimo wszystko nikogo karać. Saturn ustawił się po w pozytywnym aspekcie abyś dostrzegał tych, którzy tak długo w Ciebie wierzyli. Czyżbyś zapomniał o tych, którzy tak Ci pomagali?

Wiem, że wkrótce będzie okazja, ażebyś sam wszystko naprawił!

Księżyc podczas swojej pełni w trudnych aspektach chce Twojego szczęścia i spełnienia zawraca Cię, może z bólem serca do bezpiecznych uczuć, od których może uciekasz.

Zaufanie w los i płynącą życia rzekę jest konieczne. Czas będzie, bowiem się przeinaczał, a stałość zostanie najdroższym towarem w świecie.

Zdecyduj się na bliskość, ciepło i prawdziwą miłość. Porzuć brak spokoju, bojaźliwość i chaos emocjonalny. Wyrwij się w końcu z tego, co Cię ogranicza wiążąc ręce. Szczęście należy docenić. Inaczej gdzieś samo bardzo daleko znika..i niesamowicie trudno to dogonić.Ryba 20.2.-20.3

Hej, a to Ci cudne niespodzianki!

Słońce w trygonie, pełnia Księżyca w pozytywnym aspekcie i Jowisz z naprzeciwka pragną spełnić Ryby wszystkie życzenia!

Masz wielka szanse przeżyć nawet przeolbrzymie cuda, gdy pozwolisz jeszcze Księżycowi na jego stale i bezpieczne działania! Znak Byka, bowiem, w którym odbywa się pełnia mówi nie tylko o przyjemnościach i radościach, ale również stałej karierze, zabezpieczeniach i harmonii finansowej. Wszystko przyda się Tobie na pewno. Już długo pracujesz w skupieniu i zaangażowaniu na kompletne poprawy!

Jeżeli teraz staniesz sama, niezależna od nikogo do swoich pragnień, emocji, dążąc jak twierdzisz do celów bez granic jest komplet możliwy! Księżyc w sextilu dodaje Rybom siły przebicia, pewności działania i konkretnej pomocy. Wiara potrafi czynić, mimo wszystko cuda.

I nagle wszystko zmienia się na bardzo pozytywne! Fantastyczne talenty doświadczają światła dziennego. Oklaski z zewnątrz nadchodzą mimowolnie! Skup się na swoich ukrytych intelektach. Ryba jest w tym tygodniu górą i może tak pozostać aż do końca roku bieżącego.

Droga powodzenia nie jest łatwa do przemierzania, jednak razem z układem gwiazd, Ty dosięgasz z łatwością najwyższego nieba. A do tego ogól zapowiada się na wieczność. I to jest najważniejsze w trudnych czasach!

Miłość, braterstwa, związki przyjemności razem z pozycją Wenus z naprzeciwka mają priorytety. Nie uciekaj tylko ostatnim tchnieniem od bezspornego ukontentowania oraz wypoczynku.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji