widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-11-23

Horoskop od 23.11.-29.11.15.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

"Myślę, że mogę iść gdziekolwiek chce. Gdybym tylko wiedział, gdzie iść."
L. Staley.W niedzielę 22.11.15 Słońce weszło do znaku Strzelca, gdzie będzie szukać w nas samych oraz otoczeniu więcej zaufania w dni następne, wiary w siebie, innych sensów życia i potrzeby zrozumienia na wszystkich poziomach.

Dążąc do rozszerzenia naszych horyzontów poczujemy jak tempo od raz przyśpiesza, a odpowiednia mobilizacja czy olśnienia porusza nas do całkiem odmiennego działania niż podczas pobytu Słońca w intensywnym Skorpionie.

Wszystkie kwestie ideologiczne oraz wartości życia będą wymagać od nas obiektywności dla każdego ,bez względu na odmienne aspekty. Czas i doświadczenia z przeszłości razem z kwadratem Urana z Plutonem będą wpływać na nasze decyzje oraz przemyślenia.

W ostatnich dniach bardzo wiele się działo. Odmienne sytuacje spowodowane napływem informacji zewnątrz, terroru w Paryżu, emigrantów, aktualności gospodarczych z krajów i zagranicy nie napawają optymizmem, ale domagają się natychmiastowego podejmowania decyzji oraz rozwiązania konfliktów. Uczucia, które narodziło się około Nowiu Księżyca; np., strach, obawy, niepewność, brak poczucia stabilizacji...da odzwierciedlenie w trudnych konstelacjach aktualnego tygodnia. A wszystkiemu trzeba będzie sprostać, choć gwiazdy biły już od dawna na alarm...

W nadchodzącej pełni, otoczonej niecodziennymi konstelacjami chodzi o nasze postrzeganie otoczenia, które na pewno jest przekształcone, jak w krzywym zwierciadle pod wpływem mediów, rozstrzygnięć rządów lub atmosfery świata....To, co widzimy, lub sobie wyobrażamy, w zależności od naszych odbiorów nie jest w całości prawdą.

W pogoni za ideałami, przestrzeń normalnego społeczeństwa jest utrzymywany w minimalnych pierwiastkach, tylko, dlatego aby ktoś, tam u góry spełnił swoje wymyślone wizje...nie mające odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Aby błękitna planeta była dobra dla każdego należy wyeliminować niepotrzebne składniki. Tym zajmuje się Uran i Pluton w kwadracie. To, co odchodzi nigdy już nie powróci. A nowe będzie się rodzić w bólu, pewnie i w dramacie. Połączenie Słońca, Saturna, Merkurego i Neptuna mówi, że jesteśmy utrzymywani w nieświadomości, a nasza wolność jest znikoma! Wszelkie sytuacje związków, finansów mogą nagle ukazać się nam w całkiem innej pozycji. Tutaj można się spodziewać drastycznych środków oraz rozstrzygnięć odgórnych.

Nowo zaistniała konstelacja Saturna w kwadracie z Neptunem ciągnąca się jeszcze do roku 2016(!) zapowiada nie tylko konfrontacje marzeń z rzeczywistością, ale również rozpoczyna np. upadek lub ograniczenie ekspansji, rozwoju, bezmierny chaos starego porządku(Neptun), bezgraniczne niepewności i rozsypywanie się dotychczasowych struktur.

Saturn reprezentuje powagę, odpowiedzialność, dyscyplinę. On ma stawiać wymagania i chronić z pozycji prawa innych. Neptun rządzi marzeniami, ideami dając ciągle nadzieję. On jest intuicyjny, bardzo wrażliwy i łatwy do manipulowania, ale przebywając jednocześnie po około 125 latach w swoim domu-Ryby absolutnie silniejszy od planety karmy! Kwadrat Saturn z Neptunem w pozytywnym aspekcie spełnia niejedno nawet niewyobrażalne marzenie, w negatywnym, ( bo jest przecież kwadratem!) rozpuszcza znane i bezpieczne struktury, systemy dając niepewność! Tematy zdrady, oszustwa, wykorzystania własnych urzędów, skandali, korupcji ( Saturn przedstawia np. rządy, władzę, organy kierujące..!) na własną korzyść stoją, niestety pod wpływem tego aspektu!

Powiązania Neptun, Saturn, Merkury przynosi nieoczekiwane, niebezpieczne wydarzenia związane z transportem, komunikacją wszelkiego rodzaju prowadzącą do drastycznych wypadków. Także w połączeniu z wodą, braku wody czy również, np. środków chemicznych. Neptun przy tym w negatywnym aspekcie może dać poczucie, że czujemy się jak w niewłaściwym miejscu i nieodpowiedniej godzinie. Stres doprowadza do niemożności pogodzenia się z własną świadomością. W ostateczności mamy do czynienia z oszustwem, poplątaniem i niemożliwością odnalezienia drogi z bezkształtnych labiryntów.

Księżyc w pełni w opozycji do Saturna wskazuje nam teraz GDZIE nie widzieliśmy lub nie mogliśmy dopatrzyć się dotąd prawdy!

Pozycja Słońca, Marsa, Lilith i Plutona mówi o zagrożeniach i atakach. Księżyc w pełni musi się dostosować, ale chodzi przede wszystkim o wyzwolenie się z uciążliwych sytuacji! Czy to indywidualnie czy też politycznie, gospodarczo lub innych aspektach krajów związanych z emigrantami, terrorem czy przemocą. Pełnie są zakończeniem i przypomnieniem o walce o sobie, własne potrzeby, samostanowienie, neutralność i niepodległość! Przypomnienie tego, co obiecywałeś sobie, lub ktoś Tobie przed jeszcze niedawnym czasem...

Podczas nowego, bardzo trudnego tygodnia należy przede wszystkim słuchać się serca, omijać przy tym trudne sytuacje, niepokojących ludzi, unikając jednocześnie ryzyka wszelkiego rodzaju.

Reaguj elastycznie na zmiany, restrykcje, które będą się pojawiały. Spokoju na pewno nie będzie, a wewnętrzną harmonię można odnaleźć tylko w sobie akceptując realność.

Zatroszcz się o siebie.

Rozbieżności między nadzieją, a prawdą, która była do tej pory ukryta( może i ze świadomością) są przeogromne. Wiele napływających informacji otwiera nam nie tylko oczy, ale ukazuje faktyczne dokumentalności, których może nawet się nie spodziewamy.

Nie kieruj się w przyszłości może teoriami, wizjami, myślami innych, ale spróbuj SAM stworzyć swoje poglądy na wiele sytuacji. Pędząc za tłumem, innymi, osobami z wielkimi, nierzeczowymi ideami możemy trafić na twardy mur. A tu czeka nas obudzenie, duży guz na głowie i przeogromne straty...... Wszystko bez potrzeby...

Na poziomie świata czy może aktualniej sytuacji Europy dopiero teraz dostrzegamy gdzie i czemu, komu służą pewne działania, siły, a i KOMU to ma właściwie się nadawać i jak w teraźniejszej sytuacji może być zastosowane. Jeżeli w ogóle można to do czegoś zastosować.

W sensie indywidualnym i państwowym pewne struktury, władze, firmy ukazują się w zupełnie innym świetle. Saturn zwala z nóg nawet to, co wielkie. Bez pardonu. Zmiany są konieczne, aby każdy z nas znalazł dla siebie, choć odrobine bezpieczeństwa. A to w danej chwili będzie najwyższą wartością...

Neptun tylko dla nielicznych będzie spełniać marzenia, wizje, afirmację łącząc się przy tym z wewnętrzną podświadomością, zabierając do innych przestrzeni kosmicznych i wdrażając w rzeczywistość.

Pozwól działać Twojej intuicji. Ona funkcjonuje lepiej od umysłu.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?
"Nadzieja umiera ostatnia." H. Birenbaum.Baran 21.3-20.4

Wenus i Mars jeszcze stoją w opozycji. Ale przejście Słońca i Merkurego w niedzielę do pozytywnego znaku Strzelca będzie pomagać w wykonaniu Twoich zamierzeń! Podczas pełni w pozytywnym aspekcie masz szansę na zakończenie nieciekawych teamów i rozpoczęcie wreszcie tego, co Ci najbardziej odpowiada. Mimo, że atmosfera dnia będzie bardzo zmienna, ciągła jazda emocjonalna w górę i dół nie sprzyja szybkim decyzjom. Jednak Merkury przyniesie porządne idee. Możesz polegać na podpowiedziach otoczenia. Nowe kursy rozwojowe, nauka, zdawanie egzaminów czy też wyjazdy zaprowadzą Baran w bardzo interesujące miejsca. Nie upieraj się tylko przy starym sprawdzając, co rusz swoje indywidulane zdanie.

Sam Saturn zatroszczy się, aby siły przebici, dyscypliny oraz odpowiedzialności nie zabrakło podczas wykonania różnych zadań.

Twoja emocjonalność nie musi być teraz pokazaną. Mimo, że sytuacje będą się ciągle prześcigać, potrzebna będzie przytomna głowa, odpowiedni refleks, a pewnie i zdrowy dystans. Nie pozwól na prowokacje Marsa z naprzeciwka. Jedno za duże słowo, może, bowiem wiele przekreślić.

Wypełniaj swoje zadania dokładnie. Wyciąganie konsekwencji może być przy tym nawet pożyteczne. Ważne znajomości pojawiające się na Twojej drodze wykorzystaj do projektów, które nosisz od dawna w głowie.

Słuchaj Merkurego. On będzie dawał najlepsze, dobroczynne wskazówki.


Byk 21.4.-20.5

Słońce i Merkury nareszcie wyszło z opozycji i można będzie w końcu odetchnąć całą piersią ze swobodą. Pozostające tylko dobre konstelacje mają za zadanie sprzyjać Bykom podczas wykonywania zadań profesjonalnych oraz w układaniu od początku spraw prywatnych. Pełnia Księżyca w znaku Bliźniaka i kwadrat Słońca z Neptunem może i Tobie zabierać energię. Jednak Pluton i Jowisz nie pozwoli abyś osiadł na laurach!

Praca będzie czekała, a gdy będziesz potrzebował wszechpotęgi znajdź miejsca do odpoczynku. Spacery nawet w złą pogodę sprzyjają podnoszeniu poziomu odporności!

Pragnąc z całego serca przebić się ze swoją ideą, nie rezygnuj, gdy nagle stracisz pewność siebie. Szukaj przede wszystkim odpowiednich momentów. Dobre przygotowanie odpowiednich argumentów ułatwi Ci zdobyć Twoje kredo.

Razem z trygonem Jowisza możesz robić wszystko, co Ci się podoba. Teraz jest najlepszy czas na sprawienie sobie przyjemności. Długo czekałeś na ten wspaniały układ, dlatego podnoś sam swoją samoocenę, motywuj się, zakup coś pieknego. Abyś przeżył mile momenty nie powinieneś siedzieć w domu. Wyjdź gdzieś, umów się. Odpowiednie towarzystwo uprzyjemni na pewno zbliżający się Andrzejowy czas! Twój życiowy chaos się kończy. Razem z pełnią zamykasz w pozytywnym aspekcie niepotrzebne historie. Swobodnie możesz korzystać z pięknej stabilizacji.

Moc i siła pozostanie przy Tobie!Bliźniak 21.5.-21.6

Przed Tobą bardzo ważne siedem dni tygodnia. Pełnia Księżyca w Twoim znaku zakańcza jedne etap z życia z otworzeniem nowych drzwi do pewniejszej i stabilnej przyszłości.

Słońce i Merkury w opozycji będzie wskazywało na tematy, którymi musisz się natychmiast zając. Saturn w opozycji z kwadratem Neptuna, szczególnie dla dat pierwszej dekady urodzonych ściąga Cię do realności.

To, co odchodzi nie będziesz w stanie już zatrzymać. Akceptuj decyzje odgórne, ograniczenia lub prawdy powiedziane Ci w oczy. Planeta karmy, pragnie tylko autentyzmu, Tu, gdzie było za wiele fantazji, odbiegającej od realnego świata postaw kropki, odhaczając limity. Rezultat wyniku pewnie będzie nie przyjemny, ale otwiera Ci oczy na otaczające Cię niewzruszone konkrety.

Podczas niemiłych dyskusji pozostań spokojny. Pewne spawy będą wymagały wyjaśnień. Uczucia nie można zatrzymać, ale wyciągać następne sankcje. Dla samego siebie. Saturn w opozycji nakazuje całkowicie zmienić niektóre aspekty albo zostawić za sobą na zawsze. Mars stoi w trygonie. Możesz liczyć na jego siły. On nie pozostawi Bliźniaka samego w kłopocie.

Sextil Urana i trygon Wenus dla drugiej i trzeciej dekady urodzonych urozmaici czas w partnerstwach wszelkiego rodzaju. Nowi ludzie, propozycje zawodowe warto spożytkować dla siebie samego. Możliwości jest wiele, ale kwadrat Jowisza przypomina abyś nie przebierał miary. Tydzień wymaga od Ciebie prostoty, zrozumienia i zarazem spokoju.Rak 22.6.-22.7.

Mars kwadrat dla pierwszej dekady, Wenus i Uran kwadrat oraz opozycja Plutona dla drugiej dekady urodzonych to trudne konstelacje. Jednak pozycja zbawiennego Jowisza i Neptuna stoi przy Twoim boku. Nikt nie zamiaru zostawić Cię samego sobie. Pełnia Księżyca na szczęście nie będzie miała na Ciebie większego wpływu, dlatego postaraj się koncentrować tylko i wyłącznie na swoich zdaniach.

Abyś zdobył uwagę otoczenia, a Twoje wizje dotarty do realności musisz polegać na gwieździe miłości oraz mądrości. Bezpośredniość i wiarygodności powinna być myślą przewodnią. Nie pozostań przypadkiem na powierzchni, ale postaraj się unikać wizji bez fundamentu, rozmów o niczym i za długie rozciąganie swojej emocjonalności. Konstelacja Saturna z Neptunem i Słońca przypomina o powadze nadciągających sytuacji i o tym, że Ty możesz być innym potrzebny!

Jako znak kardynalny wypada znać powody, przyczyn oraz wszystkie ukryte konteksty. Wykorzystaj przy okazji swoje talenty i odważ się przyjąć postawione Ci zadnia. Pełnia w Bliźniaku będzie wiele zmieniać, a już koniec miesiąc może zapowiedzieć pierwsze zwycięstwa. Nie będą namawiała Cię do ryzyka, mimo wszystko pamiętaj, że Jowisz proteguje i desygnuje nawet przy nie łatwych tranzytach do mistrzowskiego końca.

W spokoju leży Twoja siła. Stawaj do walki przede wszystkim o siebie. Gwiazdy sprzyjają po pełni Księżyca nowym, rycerskim decyzjom. Ty jesteś odpowiedzialny.


Lew 23.7.-23.8

Razem z pełnią Księżyca w bardzo pozytywnym aspekcie dla Ciebie z wejściem i ustawieniem się Słońca i Merkurego w pozycji trygona rozpoczyna bardzo ważny etap.

Znaczące decyzje idzie podejmować bez zmrużenia powieki. Czas w końcu wyjść już z niezdecydowania. Przed Lwem otwiera się całkiem nowa perspektywa, gdzie będzie można zarobić, rozwijać się i już więcej nie marzyć, ale doświadczyć na własnej skórze partnerstwa wysokiej rangi i klasy!

Ciekawe połączenia do Wenus i Urana nadaje ton Twoim związkom wielkiej, niezapomnianej emocjonalności. Na wtorek przeznacz te zdania, która mają dla Ciebie największe znaczenie! Będziesz mógł spokojnie zdobyć wszystko! Z ogromna dokładnością.

Saturn, bowiem w trygonie nagradza wytrwałych, cierpliwych i zdyscyplinowanych. Jego świetna pozycja zarezerwowała dla Ciebie wszystkie pierwsze miejsca! Bez najmniejszego wysiłku osiągasz wszystko znaczące. Rozwiązanie problemów? Założenie firmy? Podwyżka czy pożądana suma pieniędzy? Planety uśmiechając się święcąc tylko dla Ciebie!

Jeszcze tylko pamiętaj, że całokształt musi być pod Twoją kontrolą!

Dobra organizacja, wykonanie punktu po punkcie zadań niech będzie świętym obowiązkiem. Merkury z Marsem przekonuje bez wielkich słów otoczenie. Twoja atrakcyjność i uwielbienie wzrasta. Nie pozwól czekać na siebie tym, których nosisz w sercu.

Nareszcie można będzie spełnić swoje marzenia!Panna 24.8.-23.9

To nie będzie łatwy tydzień dla Panny.

Nie dość, że dla pierwszej dekady urodzonych stoi Słońce, Merkury i Saturn w kwadracie, dodatkowo pełnia w Bliźniaku odbywa się dla Ciebie w bardzo niekorzystnej pozycji. Brak energii i siły do rozwiazywania napiętrzających się problemów musisz szukać w sobie, nie czekając aż ktoś rozwiąże za Ciebie defekty. Jowisz jest w Twoim znaku abyś dostrzegła najwyższe cele, w mniejszości więcej, a w odchodzącym dobro.

Co będzie zakończone nie należy reanimować. Akceptuj zmiany, wyroki boskie i podsumowania tego, co i tak nie miało przyszłości. Jowisz ma dla Ciebie piękne nowości. Wkrótce razem z jego pozycją sama to dostrzeżesz.

Możliwe, że z opozycją Neptuna zapędziłaś się w kierunkach bez znaczenia, które teraz podczas pełni trzeba będzie sobie darować. To nie znaczy jednak, że Panna przegrała, ale musi wskoczyć do wody i nie płynąc w kierunku biegu prądu! Cały tydzień wymaga pełnej koncentracji! Odnalezienia czasu do przemyślenia! Nie pozwolenie na popychanie przez innych! I ostatecznie -zdecydowania do rezolutnych wyroków!

Gdy Księżyc w pełni w znaku chaotycznego Bliźniaka wprowadzi atmosferę destabilizacji razem z całkowitym brakiem orientacji, Panna może kierować się tylko na jednym. Swojej wewnętrznej intuicji, głosie serca, bez naginania się do innych!

Nagle doświadczysz ile z Twoich przewidzeń się zgadza! Skąd kiedyś już wiedziałaś, że może to nastąpić? Neptun w znaku Ryb naprzeciw zmusza do zamiany działań oraz szukania odmiennych wizji! Twoja droga musi być od teraz napełniona instynktem, odwagą oraz czujnością.

Twój Merkury łączy się z Neptunem, Saturnem oraz Marsem. Każdy jeden dzień potrzebuje Twojego wyczucia oraz wyobraźni.Waga 24.9.-23.10

Układ planet oraz ich powiązanie jest całkowicie prześwietny. Przejście Słońca i Merkurego do bratniego Strzelca raduje Twoje serce. Wszelkie spawy zawodowe rozwijają się po Twojej myśli. Ważne podpisy, zadnia i sporządzanie nowych projektów będzie poparte przez gwiazdę komunikacji.

Mars i Wenus cały czas w Twoim znaku wskazuje, że nie tylko dobrze się bawisz i doświadczasz przyjemności, ale również miłość kwitnie, a nowo poznane osoby dostarczają niezapomnianych doznań, chwil a, może i całego nadchodzącego tygodnia!

Nie martw się tylko niepotrzebnie doszukując w szczerych intencjach złego lub innych destruktywnych emocji. Planeta Wenus jest w swoim domu przynosząc i darując Wadze tylko autentyczne uczucia.

Pozwól sobie na radość, szczęście oraz spełnienie tego, o czym marzysz.

Pełnia Księżyca w pozytywnym aspekcie zamyka jedno podając na tacy od raz drugie, bardziej kolorowe. Słońce, Merkury, Mars i Wenus gwarantują, że uda Ci się zdobyć, to, czego już dawno pragniesz. Całokształt siedmiu dni przeznaczony jest tylko na optymistyczne, przemyślne terminy!

Mars dodaje zdecydowania!

W końcu wiesz, gdzie jest Twoje miejsce, cel i co chcesz osiągnąć! Z jego pomocą dosięgasz największych szczytów!

Tylko urodzenia5.10-9.10 stoją pod ciśnieniem Plutona w kwadracie. Nie dawaj pełnomocnictwa innym na wtrącenie się w Twoje życie. Sam kieruj do oryginalnej twórczości. Impulsy nadejdą z zewnątrz.Skorpion 24.10.-22.11

Słońce i Merkury opuścił Twój znak, ale planety: Neptun, Pluton i Jowisz ustawione są w dobrych układach protegując Skorpiona i w nadchodzącym tygodniu do rzetelnej i konkretnej pracy z odpowiednimi nagrodami. Tydzień przepełniony jest zmienną energią pełni Księżyca w znaku Bliźniaka.

Położenie Księżyca właściwie nie ma dla Ciebie znaczenie. Kumulujące się dramatyczne powiązania gwiazd odbywają się obok Twojego znaku i pewnie na Ciebie wypada abyś pomagał innym, wspierał na duchu ocierając przy tym łzy! Nie swoje!...

Twoja postawa będzie wymagała dużo energii. Jeżeli sam ostatnio nadwyrężyłeś zdrowia koncentruj najpierw swoje moce na samego siebie. Odpowiednie odżywianie byłoby teraz wskazane. Jesień zapowiada roznoszenie wirusa grypy. Dbaj o siebie dopóki Twój Mars nie wejdzie do Twojego znaku.

Tymczasem razem z Neptunem fantazja działa na wysokich obrotach. Słuchanie głosu serca przyda się nie tylko w sprawach miłosnych, ale również profesjonalnych. Pluton w sextilu będzie wprowadzał korektury. Wyjdziesz obroną ręką nawet z krytycznych sytuacji.

Skorpion jest na liście zwycięscy i tak już zostanie do końca tego roku.

Jowisz dla końca drugiej dekady ofiaruje poznanie ciekawych ludzi, którzy będą mieli ogromne znaczenie dla przyszłości. Przeznaczeniem jest dla ostatnich dat urodzonych trzeciej dekady spotkać swoje autentyczne osoby z powiązaniem duszy.

Węzeł Księżycowy wskaże Ci linię życia wciskając do ręki asygnowane, białe karty. Szczęście jest bardzo blisko obok Ciebie.Strzelec 23.11.-21.12

Nadchodzące siedem dni jest momentem przełomowym dla Strzelca, gdy pełnia Księżyca odbywa się w opozycji.

Energia tego dnia spływa na Ciebie. Sam musisz uwzględnić koniunkcję Saturna oraz kwadrat Neptuna, które będą z pewnością coś zakańczać.

Merkury w krytycznym położeniu zabiera energię do szybkich decyzji. Musisz już w poniedziałek posprzątać najważniejsze stoły, abyś wiedział; gdzie należysz, po czyjej stronie stoisz, z kim chcesz być i pracować, bez niepotrzebnego akceptowania wielu, nieokreślonych kierunków. Jasność rozstrzygnięć oraz jednoznaczność ewentualności zapobiegnie stresowi lub przykrym wydarzeniom.

Saturn ma znaczenie karmiczne i wiele w Twoim życiu przechodzi transformację. To, co zostanie będzie już z Tobą na zawsze!

Słońce, Merkury, Uranus i Wenus stoi przy Twoim boku, gdy nikogo nagle nie będzie. Odważ się odrzucić swoje słabości, ufając przy tym w dni następne i konieczność.

Gdy mniej znaczy więcej trzeba kierować się i myśleć wyłącznie o bezpieczności. Zawodowej, prywatnej i gospodarczej! Razem z Wenus możesz liczyć na najbliższe otoczenie. Partnerzy, przyjaciele wyciągają ręce w Twoją stronę. Skorzystaj z tak wartościowej oferty!

Z hojnością serca nie należy przesadzać. Jowisz w kwadracie może pokazywać na szczyt! Pozostań w realu oszczędzając swoje siły. Siedem dni będzie może nie łatwych, ale razem ze szczęśliwymi gwiazdami znajdziesz w końcu optymalne wyjścia z labiryntu.


Koziorożec 22.12.-20.1

Mimo nieciekawych układów: Marsa, Wenus i Urana Koziorożec nawiązuje bardzo istotne znajomości! Jowisz, Twój opiekun w trygonie będzie jeszcze długo pomagał, abyś odnalazł to, na co tak długo czekałeś. Szczęście na pewno Cię nie ominie.

Podczas nadchodzącego czasu razem z pełnią Księżyca w Bliźniaku Twoje związki oraz partnerstwa miłosne wymagają należytych przeróbek. Wenus i Uran nie zostawią kamień na kamieniu. Kwadrat Marsa dla pierwszej dekady urodzonych ostrzega przed agresją innych, wtrącanie się ludzi bezkompromisowych albo nadchodzącej choroby! Uważaj na siebie.

Razem z sextilem Neptuna możesz śmiało zaufać swoje przenikliwości. Czasami pierwsze odczucie powie Ci więcej niż najmądrzejsze książki. Nudząc się szybko szukaj dla siebie pasji. Uran nie pozwali na spokój i bezczynność.

Pełnia Księżyca narzuca wysoką emocjonalność. Sytuacje mogą się zmieniać jak bieg wystrzelonej strzały. Pozostań cały czas w realu oceniając przy tym subiektywnie zachowanie i wydarzenia otoczenia.

Jowisz gwarantuje wiarę, zadowoleni i momenty radości. Nie reaguj niecierpliwością na niepewność innych.

Nie pozwalając na zawładanie sobą napływającą złą energią, znajdziesz piękny czas do satysfakcjonującego dnia następnego.


Wodnik 21.1.-19.2

Pełnia Księżyca z Bliźniaka może mieć tylko zbawienne znaczenie dla Ciebie. Pozycja Słońca, Wenus, Marsa i Merkurego oraz Urana zapewnia, że całe siedem dni przebiegnie niespodziewanie na wysokich obrotach!

Będzie bardzo wiele do zadowolenia i radości. Niebo zsyła i na Ciebie w końcu obiecane szczęście!

Tymczasem nie zapomnij o pewnej osobie. Układy pełni Księżyca informują, że należy szukać rozmowy, dialogu rozwiązując przy tym stare konieczności lub zapomniane obietnice. Pozycja gwiazd będzie Cię protegować. Nie stawiaj jednak przy tym za wysokich warunków. Planety w bratniej Wadze pokierują Twoją dyplomacją, odszukaniem odpowiednich słów, bez żadnej przysięgi. Liczą się fakty i tylko i wyłącznie realia. To, co zawaliłeś poprzednio możesz w nadchodzących dniach z nawiązką uratować!

Wszystko przebiega niespodziewanie szczęśliwe. Wykaż się przy tym inwencją, zainteresowaniem wdrażając raz po raz kreatywne pomysły. Twój Uran w opozycji do Wenus podkreśli jeszcze Twoją oryginalność. Uwielbienie otoczenia wzrasta. Będziesz mógł pokazać swoje najlepsze strony!

Przebywając nieustannie w swoim elemencie posiadasz ogromne siły przekonania, nie do zahamowania. Jestem pewna, że w nadchodzącym czasie powstanie dzięki Tobie coś na prawdę wspaniałego.

I nagle siedzisz już z radością na chmurce numer siedem!


Ryba 20.2.-20.3

Pełnia Księżyca w kwadracie dla Ryby to sygnał, że będzie się wiele działo. Słońce i Merkury w kwadracie dla pierwszej dekady urodzonych oznajamia nadchodzące zakończenia, tego, co ostatnio pewnie i spać nie dawało.

Saturn kwadrat ostrzega przed wchodzeniem w trudne rozmowy. Zrezygnuj z niepewnych układów. Najlepiej będzie, gdy wykonasz tylko to, co jest obowiązkiem. Nie wtrącaj się do rozmów, które w ogóle Ciebie nie dotyczą. Nie daj się namówić do niepewnych współprac. Czas zrobi swoje i to, co teraz Ci się przydarzy będzie potrzebowało spokoju, cierpliwości i harmonii wewnętrznej. Bez łapania jednocześnie dwóch srok za ogon.

Kierując się potrzebami i głosem serca razem z opozycją Jowisza znajdziesz należytą pomoc. Słońce i Merkury w kwadracie dają uczucie, że nic nie idzie do przodu, dlatego nie należy rezygnować, ale podejść do rzeczy z zupełnie innej strony razem z wyrozumiałością. Przede wszystkim do samej siebie!

Daj posłuchu własnej intuicji. Neptun będzie informował o prawidłowych kierunkach. Uwzględnienie rzeczywistości jest w nowych siedmiu dniach najlepszą metodą.

Trygon Plutona nie pozwoli abyś upadla. Przeogromne moce są cały czas przy Tobie abyś przekonała otoczenie swoją mądrością, taktyką oraz przebiegłością.

Nie zapomni o tym, co jest najlepsze dla Ciebie!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji