widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-01-18

Horoskop tygodniowy 18.1.16 do 24.1.16.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

" Ucz się wybaczania, tolerancji i współczucia. To nie zawsze będzie proste, ale bez wątpienia przyczyni się do Twojego rozwoju. "
Joe Vitale.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

Jakie szczyty udało Ci się zdobyć razem ze Słońcem w znaku Koziorożca, które jeszcze do środy będzie przyświecać w sprawach zawodnych, kariery oraz materialnych?

Następnie jego przejście do rewolucyjnego Wodnika objawia nieoczekiwanie życzenie niezależności, osobistego spełnienia oraz głodu przyciągania czegoś znaczącego! Od połowy tygodnia jest możliwość osiągnięcia nawet nieprawdopodobnego, gdy postawimy na indywidualne i nowoczesne metody łącząc swoje wyobrażenia z grupami osób podobnie myślących.

Merkury i Jowisz są jeszcze w biegu wstecznym sprawdzając i rewidując miejsca, potrzebujące większej uwagi.

Nasze plany, założenia oraz wszelkie wartości mogą się nagle przeistoczyć razem z nieoczekiwanie powiązaniem planety komunikacji z Plutonem. Tolerancyjne Słońce w Wodniku będzie namawiało do:

zrozumienia nawet tego, co nie można pojąć umysłem, współpracy i rozmów zagranicznych, wymiana myśli oraz nieszablonowych metody pozwalających wybrać inne ścieżki do osiągnięcia celów. Nie zgub tylko pod drodze swojego priorytetu, dodatkowo rozważając wszelkie możliwe opcje.

Od środy nasila się potężne, przyszłościowe myślenie. Nieprzewidziane sytuacje oraz wydarzenia mogą zagrozić tym, którzy kleją się jeszcze na tradycyjnym sposobie myślenia.

Zderzenie się dwóch światów, dwóch ideałów, myśli może być niebezpieczne. Zachowaj lepiej spokój, zdystansuj się do tego, co Ciebie nie dotyczy, nie dolewaj przy okazji oliwy do mocno rozgrzanego ognia.

Tylko Słońce w Wodniku będzie mogło pomoc odszukać odmiennych duchowych pojęć, ideałów z ludźmi o podobnych poglądach. Szansy pojawią się tam, gdzie oddzielisz ważne od miej znaczącego i zainicjujesz zmiany swoich struktur po naprawdę dogłębnej analizie i refleksji.

Uwzględnij wolność słowa, równość i braterstwo. Budowanie nietuzinowych dróg musi opierać się na konstruktywnych faktach.

Od chartku aż do niedzielnej pełni Księżyca na osi Lew/ Wodnik warto ze spokojem wyszukiwać słowa, kierować się cierpliwością oraz wyrozumiałością. Stojący Merkury na Plutonie rozgrzewa niepotrzebnie atmosferę. Wystrzegaj się wszelkiej formy fanatyzmu rezygnując także z towarzystwa osób, które tym się charakteryzują.

Słowo "wolność" głoszone przez Wodnika będzie stworzone w Twoim umyśle i wysyłane na zewnątrz. Pragnąc pomoc innym zacznij przede wszystkim od siebie. Wspólne działania, cele, walka oraz wyznaczenie posłannictwa musi przestrzegać praw dotyczących ogółu, wykorzystując przy tym własny rozum, talenty oraz umiejętności.

Zaspokojenie własnego ego, razem ze Słońcem i jego rewolucyjnej energii może się spełnić przy połączeniu głosu serca z niezbędnościami całej wspólnoty..

Księżyc ustawiający się w kwadracie do Marsa to aspekt bardzo pobudliwy, agresywny i na pewno niszczący. Pozostań pozytywny nie narzucając komuś swoich poglądów.

Trygon Saturn przypomni o odpowiedzialności, zdyscyplinowaniu i przywróceniu spokoju nawet w bardzo niepokojących okolicznościach. Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Nie musimy akceptować cudzych przekonań...ale musimy akceptować prawo innych do ich posiadania."
Jodi Picoult.


Baran 21.3-20.4

Trudny czas będzie się i dla Ciebie kończył!

Przejście Słońca do znaku Wodnika odczujesz już w środę, jako ulgę! Merkury w kwadracie i w biegu wstecznym wraz z jego połączeniem z Plutonem zapowiada jeszcze nerwowe atmosfery i decyzje, które musisz w każdym bądź razie uwzględnić!

Ale nic nie dzieje się bez przyczyny.

Pozytywne położenia Słońca sprawia, że od raz znajdujesz inne rozwiązania. Mars i Neptun podpowiadają, co trzeba robić, a Twoja praca i ogromne zaangażowanie uzmysławia, że wiele będzie na pewno w przyszłości się opłacać. Saturn, bowiem jest Twoim protektorem wydobywając to, co jest najlepsze w każdym Baranie! Twoje osobiste spełnienia leżą w Twoich rękach i wspólnie z nadchodzącą pełnią Księżyca w pozytywnym aspekcie warto zdystansować się do tego, co nie jest Ci na rękę!

Mów prawdę, bądź sobą! Twój harmonijny punkt widzenia jest drogowskazem do obranego celu. Mimo, że Uran i Pluton wprowadzają nieoczekiwane zmiany oraz niepokoje, szczególnie dla drugiej dekady urodzonych jest wielu, dookoła, którzy chętnie Ci pomogą!

Szukaj podobnie myślących nie wyruszając samodzielnie w drogę. Liczą się grupy podobnie myślących, grupowe ideały oraz wspólne cele. Twoja intuicja teraz Cię nie zawiedzie, a wysłuchanie do końca tego, co mówią uczucia będzie najistotniejsze.

Wenus jeszcze do końca w pozytywnym aspekcie proteguje dając pewne emocje i zadowolenie z samego siebie. Lada moment będziesz stał już w centrum zainteresowania. Nie dopuść tylko na wejścia bez potrzeby w niepotrzebne kłótnie lub spory!

Więcej luzu! Wszystko i tak dobrze się ułoży.


Byk 21.4.-20.5

Przed Tobą tydzień z pomieszaną energią. Gdy sprawy gospodarczo- finansowe idą jak po sznurku, a położenie Merkurego z Plutonem mówi o niecodziennych pozytywnych splotach wydarzeń, Twój nastrój razem ze Słońcem z Wodnika w kwadracie będzie się ulatniał.

Nie wsadzaj głowy w piasek! Jeżeli jesteś aktualnie w krytycznych sytuacjach osobistych- od następnej niedzieli wszystko ulegnie przemianom!

Zaprzątając sobie głowę przyszłością zapominasz raz po raz o swoich osobistych wartościach. Strach nie może być myślą przewodnią! Pozytywne myślenie, wiara w następny dzień i własna osobowość powinna kierować Twoją twarz w pozytywne strony!

Przechodząc Wenus do Koziorożca i ustawiająca się trygonie doprowadzi niebawem do perfekcji nastawienia budząc radość, szczęście i osobiste zadowolenie. Kto rozpocznie razem z nią nowe partnerstwa może od raz liczyć na stałość i długowieczność uczucia.

Mars w opozycji dla pierwszej dekady urodzonych ostrzega przed konfliktami i agresją z zewnątrz, której trzeba będzie zapobiec. Warto zaciągnąć hamulec bezpieczeństwa w tych kontaktach, które nie są zdrowe lub przemęczają podsycając jeszcze kłótliwości lub arogancję.

Wykorzystaj swoje praktyczne umiejętności. Na wszystko znajdziesz na pewno rozwiązania!


Bliźniak 21.5.-21.6

Mimo, że Twój Merkury jest w biegu wstecznym nie ułatwiając komunikacji i dodatkowo neutralizując wszelkie działania, pozycja Słońca i Tobie doda mocy! Trygon Słońca już od połowy tygodnia przynosi dobre wiadomości, pozytywną energię i wiarę w siebie.

Ze strony gospodarczych nie podejmuj żadnego ryzyka. Połączenie Merkurego z Plutonem może bowiem przynieść znaczące straty. Przydałoby się z poważnymi rozstrzygnięciami poczekać mimo wszystko do końca miesiąca. Jeszcze pierwsza dekada urodzonych z kwadratem Neptuna powinna zwrócić uwagę na zdrowie. Obciążenia i ograniczenia dopadają daty urodzonych 2.6-5.6 z opozycją Saturna. Akceptuj prawa, reguły i wyroki boskie. To, co odchodzi nie będzie już absolutnie do wskrzeszenia.

Z sextilem Urana każdy Bliźniak wykorzystuje odpowiednio swoje kreatywne strony. Pozytywne niespodzianki są Tobie gwarantowane, dlatego nie rezygnuj ze swoich celów myśląc jednak o przebudowie i sprawdzeniu ich w szarej rzeczywistości.

Nie lubisz wysłuchiwać rad innych brnąc jednocześnie samotnie do przodu. Tymczasem Pełnia Księżyca w pozytywnym aspekcie namawia do działania z innymi. Tym możesz zapobiec złością na samego siebie.

Słońce w trygonie przenosi niebawem Bliźniaka na zadowalające miejsca. Niech spokój, opanowanie i rozsadek będzie Twoim priorytetem.


Rak 22.6.-22.7.

Całą swoją duszą i ciałem jesteś połączony emocjonalnie z otoczeniem. Wrażliwy, tęskniący oraz intuicyjny pragniesz spełnić innych życzenia, zapominając przy tym czasami o sobie.

Uczucia miłości, odpowiedzialność-to są Twoje priorytety. Być potrzebnym innym może być radością, jednak teraz musisz spróbować odciąć się, choć na moment od najbliższych, aby odnaleźć swoje osobiste drogi.

Druga dekada z opozycją Merkurego w biegu wstecznym i Plutona może poczuć obciążenie decyzjami i sytuacjami, których nie da się opanować. To brak wiary w siebie zabiera Ci wszelkie kardynalne moce. A przecież Ty masz rządzić, kierować, dyrygować i prowadzić ludzi. Mars obecnie w najpiękniejszym trygonie nie tylko dodaje ogromnych mocy postawienia na swoim, ale przynosi pozytywną energię do innego, bardziej pewnego spojrzenia na samego siebie. Obudź w końcu w sobie bojownika!

Wiara w przyszłość, Twoja charyzma i pozytywnie spojrzenie to broń do zawojowania i przeciągnięcia na swoje strony wszystkich dookoła!

Jowisz umacnia Twoje plany rodzinne. Sam wiesz, co jest w bieżącej chwili możliwe, a na co trzeba jeszcze trochę poczekać. Tylko wspólnota oraz działania intuicyjne ochronią Cię od tego, co nieprzyjemne.

Emanując autorytetem oraz respektem masz wielu dokoła potrzebujących Twoich dobrych rad oraz wsparcia duchowego.

W nowym tygodniu jest możliwość do wyleczenia się ze starych ran oraz dramatycznych przeżyć.

Jowisz ślubuje tylko szczęście, Pluton domaga się abyś pozostał w środku serca sobą.


Lew 23.7.-23.8

Przygotowując się do pełni Księżyca może pierwsza dekada urodzonych poczuje obciążenia, zmęczenie lub znaczącą niechęć. Wiele nierozwiązanych spraw, które ostatnio się nazbierało należałoby w spokoju odsunąć na moment od siebie.

Czas jest odpowiedni na całkowite zmiany, zamykanie tego, co Ci nie odpowiada i odnalezienie miejsc i ludzi, na których Lew będzie mógł całkowicie polegać. Razem z Marsem w kwadracie sporządź plan i postaw priorytety. Złością, agresją lub niecierpliwością nie będziesz mógł dotrzeć do wielkich szczytów. Gdy Saturn chce nakierować Twoje życie w bezpieczne strony, Ty zatrzymaj się na moment i wpłyń osobiście na swoją przyszłość.

Może długi, samotny spacer pomoże ułożyć burzliwe myśli. Unikaj w nowych dniach ludzi i sytuacji, którzy działają Ci na nerwy, a przy tym na pewno nie są autentycznie.

Słońce z Wodnika to znowu opozycja mówiąca o tym, abyś Ty sam wydobył z siebie najlepsze talenty, zaufał w dzień następny i Twoje rozstrzygnięcia.

Uran stojący jeszcze w trygonie inspiruje wskazując całkiem odmienne możliwości i perspektywy, które może jeszcze nie dostrzegasz.. Wenus w trygonie pragnie abyś uporządkował i wprowadził harmonię w różne partnerstwa. Jesteś na pewno otoczony ludźmi z zaufaniem, miłością oraz szczęściem. Postaw na spontaniczność, Twoją jasną aurę oraz dynamiczność serca. Budząc w sobie autentyczną postać zawojujesz dookoła każde serce!


Panna 24.8.-23.9

Tworząc nawet z chaosu, w każdym puncie Twojego życia zorganizowany porządek uda Ci się bez przeszkód współpracować, motywować i wymagać to, co jest Ci potrzebne.

Jest pewne, że stworzysz nie tylko bezpieczeństwo finansowe i zawodowe, ale również będziesz dla innych drogowskazem do zadowolenia.

Mars w pozytywnym aspekcie koordynuje, układa z wielką obowiązkowością to, co wymaga Twojej szczególnej uwagi. Zwiększona pewność siebie prowadzi Cię do miejsc całkowitego usatysfakcjonowania. Do Słońca, Merkurego i Plutona w trygonie dołącza, bowiem Wenus w pozytywnym nastawieniu!

Partnerstwa wszelkiego rodzaju mogą szykować się na ważne momenty. Stałość, bezpieczeństwo i pewność zadowoli z poręką Twoje serce. Single muszą wykazać się obowiązkowo inicjatywą. Nowo poznane osoby zostaną z pewnością na wieczność przy Tobie!

Z opozycją Neptuna i kwadratem Saturna daty urodzenia 29.8-7.9 mogą przygotować się na ważne momenty.

Nie biegaj tylko za cudem, reanimując tymczasem to, co i tak nie powróci. Zaufaj w dzień następny. Jowisz wraz z innymi planetami wybrał Ciebie do szczęścia oraz spełnienia. Odmienne pomysły oraz idee muszą wykorzystać Twoją wiedzę oraz profesjonalne, analityczne spojrzenia.

Nie decyduj tylko za szybko. Połączenie Twojego Merkurego z Uranem może tylko przyśpieszyć niepotrzebne, nagłe decyzje, które wymagają czasu, zastanowienia oraz cierpliwości. Polegaj na sobie. Neptun szepce do ucha abyś z położoną ręką na sercu podążała za wewnętrznym głosem..


Waga 24.9.-23.10

Będąc ważnym elementem świata Twoim celem jest przywrócenie dookoła spokoju, porządku, zrozumienia, tolerancji oraz zgody.

Samej trudne Ci jest żyć, spełniając się tylko w braterstwach, a partner jest puntem najważniejszym. Twoim odbiciem. Tym, co chcesz ujrzeć w swoim istnieniu do rozwoju, odkrycia siebie i dalszym urzeczywistnieniu.

Pozycje planet nie pomagały ostatnio w zrealizowaniu ważnych planów. Jednak przejście Słońca do Wodnika przywitasz z radością, zwiewnością i uśmiechem na twarzy. Pojawiająca się pozytywna energia budzi w Tobie siłę do walki o siebie, pomaga współpracom w grupie wszelkiego rodzaju i zrozumieniem lub zaakceptowanie tego, co do tej pory było wyzwaniem.

Obawiając się samotności połącz się ze Słońcem w trygonie! Nie jesteś sama, a Twoje życzenia tylko Ty możesz spełnić. Liczyć się będzie nie tylko męska postawa, ale również prawidłowe, spokojne decyzje.

Druga dekada urodzonych stoi, bowiem przed istotnymi rozstrzygnięciami. To Merkury i Pluton w kwadracie będzie odkręcać drogi, wcześniejsze wybory, a postanowienia modyfikować.

Kieruj się potrzebami najbliższych, ale nie zapominaj o sobie! Nie musisz ciągle się tłumaczyć i wyjaśniać innym nieakceptującym Twój styl życia. Do niedzieli jeszcze Wenus w pozytywnym aspekcie ułatwia w kontaktach i stworzeniu przyjemnej atmosfery w domu. Następnie trzeba będzie pomyśleć o jednomyślności... a może warto w końcu postawić na swoim?


Skorpion 24.10.-22.11

Tylko praktyczne metody pomagają Skorpionom z niczego zrobić złoto, wyruszyć w znaczące drogi, postawić na swoim mimo przeciwności losu. Będąc najsilniejszym znakiem z całego zodiaku mógłbyś wskazywać innym ich drogi życiowe, gdyś jeszcze więcej zaufał sobie oraz otoczeniu..

Mars wyciąg Cię z cienia zakurzonego zakamarka.

Wielka energia, pozytywne nastawienia oraz wewnętrzna odwaga pozwoli dosięgać gwiazd z ogromną o żarliwością i ofensywnością. Do środy masz najlepsze karty w ręku abyś postawił na swoim i zgrał pierwsze skrzypce w każdym układzie zawodowym. Następnie Słońce będzie ustawia się z Wodnika w kwadracie przesuwając na trudniejsze pozycje. Razem z Marsem jesteś w stanie zawojować pól świata! Nie wchodzi tylko na ścieżki antypokojowe...to na pewno nie będzie się opłacać. Pełnia Księżyca w kwadracie przypomina, że coś trzeba jeszcze zakończyć. Nie graj na zwłokę, nie odwlekaj od siebie ważnych decyzji. Stanowczo połóż krzyżyk na tym, co Ci od dawna nie odpowiada!

Już Wenus z Koziorożca od końca tygodnia zapowie radosne zmiany sytuacji! Powodzenia finansowe, radości serca i pewność siebie przyświeca Skorpionom w każdym miejscu!

Przecinając izolację, destruktywne myśli, czy zbędne gmeranie w przyszłości Skorpion pozostanie uwielbieniem otoczenia, a swoją postawą wzbudza tylko większe poważanie!

Wypełniając skrupulatnie wszystkie polecenie dookoła- pomyśl o swoich celach! Czy ta energia, która wysyłasz powraca do Ciebie?


Strzelec 23.11.-21.12

Zawsze otwarty i tolerancyjny szukając wyższych celów oraz ideałów kierujesz się radością serca. Czy filozofa czy religia, bliski czy obcy, pozostajesz ważnym filarem wszechświata.

Każdy może liczyć na Twoją mądrość na wielu obszarach. W nowych dniach oprócz Pełni Księżyca w pozytywnym Lwie oczekujesz dodatkowo pięknych wpływów położenia Słońca. W końcu będzie można ze swobodą podyskutować odnaleźć nowych przyjaciół i zbudować odkrywcze, inspirujące plany, a może i spostrzeżenia.

Saturn w Twoim znaku kieruje na autentyczne drogi. Tylko, co odpowiada realnym wymogom otoczenia będzie spełnione w dniach następnych. Postępowe, kreatywne szanse sprzyjają niecodziennym decyzjom. Razem z pełnią Księżyca stawiasz na to, co jeszcze nie wykorzystałeś, choć decyzje muszą być na pewno przemyślane. Merkury jest jeszcze w biegu wstecznym.

Upominając się od innych uznania, ważne byłoby popatrzeć na siebie, swoje osiągnięcia oraz założenia. Czasami dobrze jest zrobić krok do tylu, nie od razu rezygnując, ale poprawiając to, co się nie udało. Uran oraz Wenus wspierają nieszablonowymi ideami.

Księżyc w pełni jest Twoim sprzymierzeńcem. Wykorzystaj jego bardzo silną energię odważnego Lwa tylko i wyłącznie da siebie.

Twórcze szanse będzie można wkrótce spożytkować. Strzelec jest w stanie wiele osiągnąć, gdy jeszcze absolutnie sam w to uwierzy!


Koziorożec 22.12.-20.1

Szukając uznania i pozycji autorytety akceptujesz objęcia odpowiedzialności, stanowiska kierownicze i cele życiowe dla większości społeczeństwa.

Abyś doczekał się i spełnił osobiście musisz dążyć prostą ścieżką. I być autentycznym. Pluton w Twoim znaku wtedy wyciągnie i wyszlifuje, to, co masz w sobie najpiękniejsze. Słońce jeszcze razem z Marsem w pozytywnym położeniu to siła przebicia, ogromna werw oraz dynamiczność. Jest szansa, że szybciej niż inni dotrzesz na szczyty swoich zamierzeń.

Tymczasem, bowiem Merkury w biegu wstecznym łączy się z Plutonem właśnie w Twoim znaku. Wszelkie decyzje i zamierzenia należy podejść ze stoickim spokojem.

W trudnych momentach posłuż się głosem Neptuna w komitywie z Marsem. Twoje odczucia na pewno Cię nie mylą. Pokaż się z tej naturalnej strony. Czasami warto dopuścić emocjonalność, akceptując czyjeś całkiem odmienne nastawienia. A pewnie i niezrozumienia.

Pluton w koniunkcji da drugiej dekady urodzonych przyciska drążąc cały czas, abyś szukał tylko osobistego ziszczenia. Merkury z planetą transformacji w ostateczności omawia to, co od dawna leżało Ci na sercu. Jest pewność, że dni następne będą już o dużo lżejsze.

Od niedzieli wszystko dookoła kreci się wokół miłości, przyjemności oraz zadowolenia. Wenus w Twoim znaku poprawia sytuacje gospodarcze, produkując pozytywne wyniki, uznania i nowe kontakty do znaczącej przyszłości.

Koncentrując się na sobie będzie można dokonać wielkich czynów. Trygon Jowisza otacza Cię protekcją i pełnym zrozumieniem.


Wodnik 21.1.-19.2

Tolerancyjny, liberalny i pełen osobistych spostrzeżeń witasz z radością Słońce w Twoim znaku!

Nareszcie będziesz gotowy machnąć ręką na to mniej znaczące, a Twoje ideały spełnić do samego końca. Priorytetem jest społeczeństwo, grupy oraz przyjaciele. Ten kontakty trzeba pielęgnować, nie zapominając przy okazji o najbliższej rodzinie.

Bojowa natura nie pozwala razem z Pełnią Księżyca na półśrodki, powierzchowność oraz decyzje bez głowy. Niech koncentracja pomoże wybrać to, co od wieków jest Twoim priorytetem. Oprócz nowych pomysłów potrzebujesz tych odpowiednich osób, autentycznego uznania i faktów dokonanych w realności.

Czując się może czasami, jako odrębna indywidualność wykorzystaj swoje kreatywne talenty do przekonania środowiska. Twoje przyjazne nastawienie, wiedza oraz lekkość może stworzyć dobre układy prywatne oraz zawodowe.

Od raz poczujesz się jak nowonarodzony! Podczas pełni Księżyca nie należy tylko z siebie rezygnować! Twoje innowacyjne pomysły są niezbędne światu! Nie ustępuj. Wysłuchaj innych wskazując na alternatywy, których ktoś nie dostrzega!

Niech Słońce prowadzi Cię w bardzo radosny tydzień! Ja składam już wszystkim Wodnikom tylko najlepsze życzenia urodzinowe! Spełniaj swoje marzenia!


Ryba 20.2.-20.3

Co czyni Cię najbogatszą?

To, że w końcu akceptujesz siebie, swoje siły, wiedzę oraz pewną postawę. Intuicyjna, współczująca światu, bardzo medialna przeskakujesz z gracją wszelkie problemy. Twoje zaangażowanie pomocy słabszym jest tylko dla innych niecodziennym przykładem. Ryba przyciąga nie tylko uwagę innych na ten wrażliwy sposób, ale umie poradzić sobie w życiu prywatnym rezygnując z tego, co jej nie odpowiada.

Silna energia Marsa z przeogromną pewnością pomaga przezwyciężyć wszelkie wyzwania. Z Merkurym i Plutonem sprawy nieoczekiwanie przebiegają po Twojej myśli. A w krótce nadchodzi również stabilizacja uczuciowa. To Wenus wkraczając do Koziorożca ogłasza o długowieczności relacji i nagle pojawiającego się nowego związku. Czas wyjść z zaścianka, Rybo i przygotować na atrakcje następnych czterech tygodni!

Miłość, przyjaźń, radosna atmosfera sprzyja łapaniu wiatru w żagle i wystartowania do odmiennej przyszłości. Wszystko, bowiem w rezultacie prowadzi nie tylko do uznania i pochwal profesjonalnych, ale również spełnienie w życiu osobistym.

Nie pozwól, aby inni naginali Cię jak chorągiewkę na wietrze.. Pozostań przy swoich pojęciach, priorytetach oraz ideach. Wiele ziści się, tak jak zaplanowałaś. Gwiazdy czuwają nad Tobą dodając entuzjazm, waleczności i przebojowości.

Mars i Neptun budzi niecodzienne odczucia, otwierając przed Tobą rewelacyjne drogi nieba.

Uważaj jeszcze na swoje zdrowie. Szczególnie druga dekada urodzonych z kwadratem Saturna powinna skorzystać z poleceń medyka.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji