widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-02-15

Horoskop tygodniowy 15.2.16 - 21.2.16.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

"Słuchaj swego instynktu, słuchaj swego ciała, słuchaj swego serca i swojej inteligencji. Polegaj na sobie samym. Podążaj tam, dokąd prowadzi cię spontaniczność. W ten sposób nigdy się nie zgubisz. Jeżeli podążasz w zgodzie z naturalnym kierunkiem życia, pewnego dnia z pewnością dotrzesz do drzwi boskości." Osho.Z punktu widzenia konstelacji planet nowy tydzień zapowiada się spokojnie. Ważnym punktem będzie przejście Słońca do ostatniego znaku zodiaku Ryby, który zakańcza i podsumowuje wydarzenia ostatnich dwunastu miesięcy.

Słońce w Rybie wyostrza naszą intuicję, empatię napełniając współczuciem i chęcią niesienia pomocy innym.

Elementem tego znaku jest woda budząca w nas działania emocjonalne, instynktowne, wysoko empatyczne razem z niecodzienną fantazją i szukaniem uczuć na wyższym poziomie. W negatywnym aspekcie Słońce w tym znaku przynosi niejasności, chaos, zagubienia, mgły, odczucia braku korzeni, niestabilności, niepewności, trucizny lub przyjmowanie role ofiary..

Tematy poruszane w tym czasie to z pewnością( razem z wodą) niezliczona liczba napływu uchodźców, nieporozumienia gospodarcze, polityczne prowadzące ostatecznie do definitywnych rezultatów myślenia i rozumowania finału, minionego czasu.

Całe siedem dni nie wygląda tak źle, gdyby nie poniedziałkowy kwadrat Księżyca z Byka do Słońca i jego opozycja do Marsa nadający pierwszym dniom charakter bardzo porywczy i niespokojny.

Gdy jeszcze układy gwiazd protegują i zwiększają potrzebę wolności osobistej, niezależności trudno będzie nam skupić się na obowiązkach, które należy odpowiednio wykonać.

Nadchodząca faza bilansuje wyszczególniając, co nam się ostatnio udało, a co było nierealnym fiaskiem. Czy każdy to zrozumie?

To jest ważne pytanie.. Słońce w Rybie żegna nie tylko zimę, ale w nowej krasie, pełne sił przypomina o nieodwołanym nadejściu wiosny za cztery tygodnie.

Kadencję wyciągania wniosków ułatwi Wenus w znaku rewolucyjnego Wodnika od 17.2.16 szukająca w partnerstwach wszelkiego rodzaju otwartych, niekonwencjonalnych umysłów, akceptująca inne opinie, światopoglądy, religie oraz kultury, ale z zadbaniem o własną autonomię, równości, równouprawnienia, odrębności i samodzielne rozstrzygania.

Idąc dalej, jak ten emigrant w poszukiwaniu lepszego świata warto przypomnieć sobie własne życzenia oraz indywidualne marzenia wierząc i ufając w moc miłości, nadziei, ale bez idealizowania otoczenia.

Tęsknoty czy wyobrażenia muszą być spełnione w szarej rzeczywistości w innym przypadku trzeba będzie oczekiwać razem ze Słońcem w znaku Ryby rozczarowań, rozpaczy niemającej nic wspólnego z naszą wyobraźnią. Pamiętając, co jest dla Ciebie najważniejsze nie odbiegaj za bardzo od faktycznych sytuacji. Razem z zakończeniem wędrówki Słońca po zodiaku następuje podsumowanie ostatnich dwunastu miesięcy. Jeszcze nie wszyscy od razu odnajdą wyjścia z zagmatwanych, a może niewytłumaczalnych labiryntów.Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia, a wszechświat otworzy Ci drzwi, nawet gdyby wydawałoby się, że wokół są same ściany". Joseph Campbell

Baran 21.3-20.4
Niby nic, a tak dużo dobrego rozpocznie się już od nadchodzącej środy!

Wenus z Wodnika w pozytywnym aspekcie nastraja i Ciebie pozytywnie podrzucając jeszcze radości, zadowolenia oraz uśmiechów!

Umowy oraz układy, przygotowania czy konwencje przebiegają w pełnej harmonii stojąc pod błogosławionymi wpływami nieba. Na miejsce przeszłych rozczarowań uwidoczni się satysfakcja i komfort psychiczny. Będzie można po pracy w pełnym spokoju odpocząć i zrelaksować się.

Merkury w sextilu zapewnia gwarancję aprobujących efektów w każdym dialogu. Znajdujesz natychmiast rozwiązania nawet w trudnych sytuacjach. Sytuacje gospodarczo -finansowe poprawiają się w mgnieniu oka. Możesz śmiało liczyć na małe i wielkie, pozytywne niespodzianki! Kwadrat Plutona pewnie zabiera drugiej dekadzie urodzonych energię, ale Saturn w trygonie ułatwia z dyscypliną przezwyciężenie przemian i zaakceptowanie odejście tego, co przemija.. Otaczaj się przede wszystkim ludźmi myślącymi tak samo. Krótkie; " nie" do tego, czego nie chcesz, niech będzie Twoją odpowiedzią.

Słońce w sextilu do połowy tygodnia to pewność siebie, oraz prosta i jasna droga do celu.

Teraz i Ty możesz sobie pozwolić na coś pięknego! Szczęście towarzyszy Ci na każdym miejscu i o każdej godzinie.

Myśl więcej o sobie!Byk 21.4.-20.5
Będąc zawsze na odpowiednim miejscu o prawidłowym czasie oraz godzinie z ważnymi decyzjami, rozstrzygnięciami czy też planami zaczekaj do piątku i przejścia Słońca do znaku Ryby. Twoje szanse zwiększa się automatycznie na osiągniecie sukcesu, prestiżowe interesy lub sprawy profesjonalne. Wyczucie kierować będzie w te dobre strony, aby Byk zdobył najlepsze osiągnięcia w każdej dziedzinie życia.

Co Cię hamuje jest opozycja Marsa, kwadrat Merkurego i dochodząca Wenus w negatywnym aspekcie. Sytuacje mogą się nagle niecodziennie przemieniać wprowadzając chaos, zamieszania lub okoliczności, których nie będziesz mógł akceptować.

Intensywne emocje, których nie zaaprobujesz nie dopuszczą na odpowiednie kreowanie swojej wartościowej energii. Dlatego zanim coś powiesz, napiszesz lub zrobisz przemyśl dokładnie trzy razy ważne dla Ciebie zadania.

Brak pewności siebie trzeba będzie samemu rekompensować, a przyda się tutaj z pewnością również motywacja. Twoje myśli i wyobraźnia niech wykreują to, co zawsze nosisz głęboko ukrywane w sercu.

Warunki finansowe wymagają od środy również szczególnej uwagi. Niespodziewane wydatki, pewnie jakieś raptowne naprawy lub zamieszania wszelkiego rodzaju postaraj się z rozsądkiem przezwyciężyć i zyskać kontrolę.

Spokój znajdziesz w sobie i najbliższym zaufanym otoczeniu. Prawda, autentyczność i szczerość do samego siebie razem z sextilem Neptuna sprawi, że odnajdziesz swoją harmonię wewnętrzną.

Stare myślenie nie będzie potrzebne. Przygotuj się do nowej drogi.


Bliźniak 21.5.-21.6
I w końcu dla Ciebie świeci Słońce, mimo wielu trudnych konstelacji.

Wenus w trygonie obok Merkurego nastroi Bliźniaka optymizmem, wiarą i radością w dzień kolejny. Już do środy tryskasz pozytywną energią odnajdując stan błogości w każdym nawet małym szczególe. Sytuacje partnerskie także się poprawiają. Single oczekują prześwietnego czasu na odnalezienie swojej autentycznej połówki.

Życie nabiera farby i barwnych kolorów. Także planeta niespodzianek, Uranus w błogosławionym trygonie nie zapomni o suwenirach i nieoczekiwanych, rewolucyjnych spotkaniach lub projektach. Teraz jest możliwość na pozytywne zmiany i ludzi, dookoła, którzy umożliwią osobiste spełnienia.

Z opozycją Saturna, szczególnie druga dekada Bliźniaków potrzebuje dużo czasu i perfekcyjnej koncentracji do przetrzymania tego aspektu. Raz na 28-29 lat musisz brać za siebie samego odpowiedzialność. Siła wewnętrzna, opanowanie i końskie zdrowie jest niesamowicie potrzebne.

Abyś nie wystrzelił ponad cel zbieraj swoje moce, kierując się prawem oraz przepisami odgórnymi. Realna świadomości i konkretna ocena danych sytuacji umożliwi ominiecie niepotrzebnych komplikacji, strat i pożegnań.

Z Księżycem w Twoim znaku i Wenus pod rękę będziesz swobodnie mógł przejść następne siedem dni, gdy nie pozwolisz się zwieść trudnym gwiazd układom. Neptun w kwadracie do tego zwodzi nakazując prędzej czy później ostateczne odnaleźć siebie.

Czy jesteś autentyczny?

Kieruj się potrzebami serca.Rak 22.6.-22.7.
Gdy Słońce ustawi się w pięknym trygonie od piątaku reaktywuje się Twoja spirytualna strona. Teraz możesz już spokojnie polegać na swojej intuicji przemieniając raz po raz perspektywy, opinie i całą otaczającą Cię rzeczywistość. W razie potrzeby skorzystaj jeszcze z pomocy ludzi patrzących na świat bardzo neutralnie. Jednak Słońce w trygonie to pewność, że plany będą do końca zrealizowane.

O Twoją stronę emocjonalną nie ma, co się martwić. Księżyc jest Twoim patronem i razem z jego położeniem masz przed sobą najlepszy czas do wszelkich zawodowych i prywatnych poczynań. Z trygonem Neptuna pewnie często jesteś myślami w innym świecie doświadczając nadzwyczajnych przeżyć. Warto poddać się tym uczuciom, nie tracąc jednak łączności do teraźniejszości zewnętrznej. Pamiętasz przecież, że tylko ci, którzy potrafią odnaleźć się w szarych warunkach mają prawo wstępu do tego nadzwyczajnego, nie dostępnego dla każdego.

Druga dekada urodzonych z opozycją Plutona i kwadratem Urana stoi raz po raz przed nieoczekiwanymi zadaniami. Jowisz i Mars będzie Ci pomagać w zmaganiu się pojęcia nawet nieokreślonego. Odmienne myślenie jest do tego konieczne, a przeszłość musi być już gdzieś głęboko zakopana.

Przed Tobą mimo wszystko dobry czas. Pozycja Słońca poprawia Twój nastrój, Ty sam czujesz się rozumiany, a pojawiające się szanse oraz możliwości będą przez Raka natychmiast wykorzystane. Rodzina, przyjaciele dobrzy znajomi stoją przy Tobie. Tego możesz być całkowicie pewny.Lew 23.7.-23.8
Stojąc pod wypływem nieciekawych konstelacji planet warto koncentrować się na małych rzeczach doceniając, jak dziecko to, co daje Ci prawdziwe radości. Twoje Słonce od piatu wychodzić z opozycji, ale na jego miejsce ustawia się planeta miłości- Wenus.

Urodzony do władzy, rozdawania radości oraz dobroci serca nie zapomnij tymczasem sam o sobie. Nie każde uczucie wraca z powrotem, jeżeli kierujemy naszą energię do tych, którzy wcale nie zasługują na nią. Oczywiście interpretacja Wenus może być rożna, jednak jej miejsce wskazuje na nagłe, nieoczekiwane wydarzenia. Moce Wodnika pewnie są inspirujące i niekonwencjonalne niedające do końca gwarancji stałego bezpieczeństwa.

Warto zwrócić uwagę na sytuacje gospodarczo-finansowe. Raptowne okoliczności mogą zmusić Lwa do wydatków bez uprzedzeń. Odłóż coś na wysoki kant w szafie. Do końca miesiąca jest jeszcze dużo czasu. Kwadrat Marsa dla dat urodzonych 12.8-18.8 jest nie tylko agresją, stresem lub koniecznością pozostania w łóżku z gorączka. Pamiętaj o odpowiednim i świadomym rozkładaniu swoich cennych sił. Planeta ta, bowiem wyrusza niebawem również w negatywny bieg wsteczny!

Merkury w opozycji może namówić do niepotrzebnych rozstrzygnięć. Zachowaj swoje wartości i cele jasno przed oczyma. To, co Cię zatrzymuje będzie największym wyzwaniem.

A do rozwiązań potrzebna będzie wszystkim Lwom wola działania i motywacja wewnętrzna.


Panna 24.8.-23.9
Ciszące się z każdego, nawet bardzo mało, ale radosnego momentu Panna powinna się przygotować do opozycji Słońca. Do piątku wyłącznie masz najlepszy czas na załatwienie i wykonanie priorytetowych zdań, pamiętając o pozycji Jowisza w Twoim znaku i sextil Marsa, które zostaną przed jeszcze długie miesiące!

Planety w opozycji przynoszą wyznania, trudności i rozkazy odgórne, które trzeba natychmiast wykonać. Twoim zadaniem jest unikniecie powikłań i chaosu zsyłanego ze strony znaku Ryby. Wrotce Słońce będzie się łączyć z Neptunem, a to oznacza rozczarowania.

Kwadrat Saturna dla urodzonych w drugiej dekadzie można na pewno obejście przy pomocy trygonu Plutona.

Liczy się będzie Twoja moc wewnętrzna, siła ducha i wiara przy zaakceptowaniu realnych wymóg otoczenia. Oraz prawa. Bez tego się nie obejdzie.

Jeszcze do środy masz dobry czas na szukanie pomocy, ludzi podobnie myślących, zasięgając rad i wysłuchując podstawowych przepisów. Następnie pozostajesz sama sobie razem ze stabilnym uczuciem własnej inteligencji, energicznością i żarem serca.

Gwiazdy będą przy tym pobudzać Twoje emocje. Razem ze stanowiskiem Księżyca ujawnij swoje prawdziwe uczucia.

Zaufanie w coś, czego nie da się zmierzyć jest trudne, ale może nas wyprowadzić nawet z bardzo ciemnej gmatwaniny.


Waga 24.9.-23.10
Wysoko skoncentrowana razem z trygonem Merkurego jesteś zdolna w szybkim tempie stworzyć niesamowite projekty. Neptun stojący w neutralnej pozycji nie ma wpływu na Twoje decyzje oraz myślenie. Wenus już od środy w pozytywnym aspekcie kieruje Wagi do wszystkiego, co realnie piękne, niecodzienne, bardziej nowoczesne.

Wykorzystując w ciszy serca swoje wielkie talenty możesz w końcu odważnie zdecydować się na coś, na co zabrakło wcześniej odwagi. Potwierdzenie nadejdzie z zewnątrz i z grona ludzi, którzy Cię otaczają. Otwórz się na nowe, rewolucyjne i to, czego jeszcze w realu nie doświadczałaś.

Głęboka harmonia wewnętrzna razem z boskimi układami planet prowadzi drogą prostą do wyznaczonego celu. Życie może być bardzo radosne i piękne, gdy jeszcze wykażesz się własną operatywnością oraz inicjatywą.

Opozycja Urana i kwadrat Plutona dla urodzonych w drugiej dekadzie może postawić niektóre z was pod ogromnym ciśnieniem wydarzeń. Przemiany i transformacje należy akceptować. Walka z niewiadomym czy przeznaczeniem nie będzie się opłacała.

Gdy jedno odchodzi, drugie się pojawia. Ty wiesz, czego chcesz, do czego dążysz i jak możesz sama to osiągnąć. Wykaż się odwagą, jeżeli chodzi o przemiany. Gwiazdy wskazują ciekawsze perspektywy, tylko jeszcze Ty musisz je również sama zamanifestować..Skorpion 24.10.-22.11
Gdy Wenus ustawia się w kwadracie nadchodzi moment, aby pomyśleć o aktualnych układach partnerskich oraz związkach wszelkiego rodzaju. Wyzwania będą na pewno nieoczekiwane, ale pojęcie tego, co się wydarzy umożliwi Ci zrozumienie, że marzenia i rzeczywistości jest często przysłowiowym przejściem na bardzo wąskiej i chwiejnej kładce. Do tego na dużej wysokości.

Pieniądze przez następne cztery tygodnie należy trzymać przy sobie rozkładając z rozsądkiem każdą sumę na dzień kolejny. Spokój, poczucie wewnętrznego szczęścia i osobiste zadowolenie znajdziesz tylko przy wykorzystaniu swoich osobistych talentów, indywidualnej mocy, w budowaniu sobie drogi do celu i pokonaniu pojawiających się przeciwności.

Mars w Twoim znaku, pozytywny Jowisz i Neptun w magicznym trygonie będzie spełniać życzenia tylko tych, którzy postawią na głos serca, autentyczną wiarę i zaufanie, że życie może być naprawdę przyjemne.

Możliwości będzie wiele, jeszcze postaraj się je dostrzec, zastosować i wykorzystać tylko dla siebie. W spokoju jest Twoja moc i akceptowaniu zmiany. Jak sam wiesz, nasze istnienie to transformacje i odpływy tego, co już nam nie jest potrzebne.

Ratunek pojawia się od nadchodzącego piątku. Słońce w trygonie wskazuje krąg ludzi Ci bliskich, przyjaciół lub tych, którzy mają podobne kierunki.

Koleje losu życia to nie tylko egzystencja. Słońce w znaku Ryby zakańcza pewne etapy w naszej doczesnej wędrówce utwierdzając Skorpiona, że nie wszystko uda się objąć jego całkowitą kontrolą. Tym bardziej własne uczucia.


Strzelec 23.11.-21.12
Przejście Wenus do znaku Wodnika uraduje serce Strzelca.

W partnerstwach i związkach w końcu poczujesz jedność, braterstwo i łączność duszy oraz ciała. Merkury, także w pięknej pozycji ułatwi możliwości wymiany myśli i komunikacji. Trudności będą w szybkim tempie wyjaśnione i doskonale przeanalizowane. Profesjonalnie możesz przygotować się na nieoczekiwane, sympatyczne propozycje, a przełożeni patrzeć będą na Ciebie pewnie bardzo przyjaznym okiem. Nowe kontakty pozwolą do końca odnaleźć siebie i osobiste miejsca. Dobry humor i pozytywne nastawienie to połowa drogi do szczęścia i samozadowolenia.

Słońce w Rybie od piątku w kwadracie prawdopodobnie postawi Cię na skrzyżowaniach. Nie wybieraj od raz nieznanych Ci projektów, nie słuchaj każdego. Utrata orientacji nie wyklucza pojawienie się zniechęcenia.

Saturn w Twoim znaku, już wiesz kontroluje, sprawdza i wskazuje realne granice. Druga dekada urodzonych musi zachować wewnętrzny spokój, przytakując temu, co odchodzi nawet bez emocjonalnych pożegnań.

Trygon Urana to błyskawiczne pomysły, idee, których jeszcze nie wypróbowałeś. Merkury pomoże i zainspiruje mimo pozycji Neptuna. Posłuż się własną intuicją oraz klimatem otoczenia. Idź za wewnętrznym głosem, mimo obawy i tego, że czasami trzeba czekać. Wszystkie decyzje, które teraz podejmujesz są ważne przez następne, bardzo długie lata.

Twoje marzenia i fantazje, razem z wybranym przez Ciebie partnerem jednakże mogą się spełnić. Urzeczywistniaj w spokoju cele.

Zgoda i akceptacja nadejdzie z kręgu najbliższych oraz zawodowych, gdy jeszcze sam będziesz trzymał swoją pochodnię zwycięstwa. Jej żar nigdy nie znika, nawet w trudnych momentach życia.Koziorożec 22.12.-20.1
Wenus jeszcze przez moment w Twoim znak nastawia optymistyczne dając wiarę w dni następne, czując przy tym zadowolenie przy akceptacji tego, co się zmienia.

Od piątku, razem z przejściem Słońca do znaku przyjaznej Ryby Twoje uczucia, empatia się zwiększa. Wyczuwasz całym już sobą, czego najbardziej tu potrzeba. Magiczne momenty rozwijają nieznane Ci zdolności, odbiegające od realnego świata. Zaufaniem w życie możesz pokonać nawet postawione Ci skompilowane zadnia. Twój umysł wskaże drogi, które należy obierać.

Pracując dużo, koncentrując się na projektach zapominasz czasami o tym, co najważniejsze. Nagrody, wyróżnienia oraz uznania nie tylko za pracę, ale również cierpliwość, pozycję i odpowiedzialność możesz wkrótce się już spodziewać. Mimo, że wiele odchodzi, pojawia się niespodziewanie nowe na stare miejsca. Jakiś mały gest, jedno słowo, a może czyjaś radosna mina pomoże zrozumieć, co się faktycznie liczy. Jest potrzebny, nawet, gdy Pluton ciągle, coś zabiera, nie wszystko do głębi będzie Ci wydarte z serca.

Razem ze Słońcem i Neptunem zrozumiesz lub doświadczysz uczuć innych, niepojętych, związanych z nadzieją i zaufaniem, że wszystko i tak dobrze się ułoży. A ukazanie wrażliwej strony wcale nie odbierz honorów.

W pewnej sprawie dotkniesz szybszego zwycięstwa niż się spodziewasz przystępując od razu do profesjonalnych, aktywnych projektów.

Twoja wyjątkowość polega na tym, że nigdy się nie poddasz odnajdując w trudzie odmienne przekonania, taktyki i życiowe misje.

Otrzymujesz błogosławieństwo od Wenus, Słońca, Neptuna i nawet Plutona. W cierpliwość Twoja siła, której masz bezustannie bardzo wiele.Wodnik 21.1.-19.2
Gdy w środę Wenus zawita do Twojego znaku otrzymujesz jasny sygnał do popraw wszelkich związków, układów partnerskich i konieczności koncentracji na sprawach prywatnych! Taki czas nie zdarza się bez ustanku, dlatego już teraz przeznacz w swoim planie dużo miejsca na przyjemności, radości i osobiste spełnienia.

Zbliżają się świetne szanse dla singli i pewność, że zrealizujesz niejedno swoje prywatne lub profesjonalne marzenie.

Twoja inspiracja jest pobudzona do życia. Korzystaj świadomie z tej uroczej fazy odrzucając przy okazji niepewność, niezdecydowania, a może nawet obawy. Człowiek jest stworzony do życia razem, nawet, gdy Tobie trudno czasami jest to akceptować.

Merkury z pozycją Urana zapala niekonwencjonalne pomysły pokazując miejsca, gdzie dosięgniesz realizacji osobistej. Szczęście może czasami stać za rogiem, a Ty się tego w ogóle nie spodziewasz.... Kto pozostaje przy Tobie, gdy inni odejdą i z kim mógłbyś się podzielić fortuną losu? Wenus, Merkury i Neptun otworzą Twoje serca. Abyś był sobą i w skupieniu wysłuchał dobrych rad przychylnego nieba.

Trzecia dekada urodzonych musi zwrócić uwagę na kwadrat Marsa. Krytykę, zahamowania, a może i blokady potraktuj, jako wyzwania dnia codziennego. Złość i agresja się nie przyda. Przeczekaj, wybierz dystans. Nie bierz wszystkiego osobiście do serca.Ryba 20.2.-20.3
Raz do roku nadchodzi taki czas, gdy wszystkie życzenia mogą się spełnić...Nie, to nie są minione Święta, ale faza wejścia Słońca do Twojego znaku przypominający o Twoich urodzinach.

Gdy Neptun od dawna w Twoim znaku dodaje magii, nadprzyrodzonych sił oraz wysokiej empatii razem ze Słońcem oczekujesz najlepszych dni czas oraz ważnych wydarzeń. Ja ze swojej strony życzę już tylko osobistego spełnienia, nawet tego, co wydaje Ci się jeszcze nie realne..

Od końca tygodnia patrzysz jaśniej w przyszłość dostrzegając od razu przychylną przyszłość. Jak sejsmograf albo nawigator podążaj tylko swoim uczuciom. Już Neptun sam wie, dokąd Cię prowadzi.

Gdy altruizm rośnie, a domniemania się sprawdzają nie popadaj tylko w panikę. Saturn stoi w kwadracie dla drugiej dekady urodzonych ścigając natychmiast wszystko do realu. Ale Ty i tak dotrzesz do zabezpieczeń materialnych, emocjonalnych oraz spirytualnych. Twoje przewidywania są i będą bezbłędne, gdy jeszcze sama sobie w pełni zaufasz.

Absolutna wiara w dzień następny pozwoli przeżyć autentyczne partnerstwa bez wchodzenia w niepotrzebne role ofiary. Już wiesz, że nie każdy zasługuje na poświęcenia..

Pozycja Jowisza i trygon Marsa, jeszcze przez wiele miesięcy zapewnia realizacje i szczęście. Nie ma się, czego lękać. Zdrowie, pozytywna siła i werwa będzie Ci dana w dzień i nocy. Czy możesz w końcu zaakceptować, że posiadasz więcej mocy, aniżeli sobie wyobrażasz? Udziel aprobaty samej sobie. To jest lepsze od wszystkich afirmacji.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji