widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-03-29

Horoskop tygodniowy 28.3.16 - 3.4.16

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

"Ceń miłość, którą zostałeś obdarzony, ponad wszystko inne. Ona przetrwa, kiedy twoje złoto i zdrowie dawno znikną. "
Og Mandino

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

"Aby stać się lepszym, nie musisz czkać na lepszy świat."
Phil Bosmans

Zatrzymujący się w Wielki Piątek Saturn będzie sprawdzał jeszcze raz wiele na przydatność, praktyczność, odpowiedzialności, długi oraz prawo istnienia wszelkich projektów.. Warto w tym czasie przestrzegać wszelkich reguł i zaleceń, szczególnie, że w nadchodzącym miesiącu w bieg wsteczny będą wybierać się jeszcze inne planety.

Saturn w biegu wstecznym w kwadracie z Jowiszem szuka winnych dając nastrój rozczarowania. Nie wszystko może być spełnione, co nie ma prawa istnienia w rzeczywistości. Analizując nieudane wizje można będzie dużo poprawić lub zrezygnować do końca z tego, co jest iluzją bez szukania zobowiązanych czy napiętnowania siebie za brak rozwagi.

Planeta karmy sprawdza również partnerstwa i układy wszelkiego rodzaju. Sytuacje finansowe wymagają naszej wzmożonej uwagi( czas ograniczeń, a nie rozkwitu!). Nie ryzykuj teraz nic, ale kieruj ciągle do stałości i bezpieczności. Nieprzyjemne jego tranzyty będą skreślać to, co należy za sobą absolutnie zostawić. Wysłuchując innych , przeanalizuj ,,za" i ,, przeciw" bez zbędnych komentarzy i podnoszenia głosu. Liczy się otwarte, przyszłościowe myślenie, nie narzucając swojej woli, mając na uwadze szczególnie długie konsekwencje, które Saturn w biegu wstecznym będzie na pewno wyciągał bez pardonu.

W tym czasie możemy nie tylko w życiu prywatnym, ale również politycznym doczekać się ciekawych dyskusji pełnych ognistej energii. Merkury, Uranus i Pluton domagają się kluczowych decyzji i rozstrzygnięć nie dbając przy tym o słowa. Nie da się niestety wszystkiego za jednym zamachem rozwiązać. Dlatego warto byłoby nie brać udziału we wszystkich bojowych potyczkach na słowa, ale koncentrować na sobie, konstruktywnym podejściu i zaakceptowaniu rzeczywistości.

W związkach omija słów, które mogą drugą osobę dotknąć. Zmiany i tak są więcej, niż pewne. Nowy wiatr, razem z planetami znaku Barana woła do niebios o rekonstrukcje. Wszystko, co jest oparte na zbędnych porządkach będzie niebawem znikać z naszego żywota.

O niecodziennych metodach usłyszymy na pewno ze strony polityki. Nacisk, presje, przymusy i chaotyczne konformacje i wydarzenia będą tego sygnałem. Zachowaj spokój w trudnych sytuacjach. Środek tygodnia może być raczej wybuchowy. Nie akceptuj nagłych decyzji i szybkich, nieoczekiwanych propozycji. Wszelkie werbalne oświadczenia, przyrzeczenia i myśli muszą być w spokoju przenalizowane na wykonanie.

Zachowaj szczególną ostrożność w ruchu komunikacji wszelkiego rodzaju. Merkury i Uranus w Baranie mówią o czymś całkiem nieoczekiwanym, agresywnym. Zaburzeniach i zakłóceniach Internetu, telefonów itp. także są możliwe.. Dramatów może nie trzeba już przywoływać, ale momentów potrzeby nagłego zajęcia się jakąś sprawą, wiadomością, sytuacją związaną z uciążliwymi okolicznościami. Pozostań spokojny i cierpliwy. Wszelkie projekty finansowe należałoby przełożyć na odmienne terminy.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie.
Czy możesz ich im obdarzyć?
Nie bądź tak pochopny w ferowaniu wyroków śmierci. Nawet, bowiem najmędrszy nie wszystko wie."
John Ronald Reuel Tolkien

Baran 21.3-20.4
Z Marsem w trygonie, Słońcem oraz Merkurym w Twoim znaku życie staje się łatwiejsze i piękniejsze. Nie ma spawy, której teraz nie mógłbyś wyjaśnić. Zawodowo możesz bardzo szybciutko przesunąć się na pierwsze pozycje zebrać wszystkie punkty wraz pochwałami i porządną poprawą finansową. Jest to bardzo dobry czas by przystąpić do kursów, zdawać egzaminy lub pomyśleć o rozwoju osobistym. Twoja zaangażowanie i siła witalna pozwoli razem z sercem rozpocząć bardzo ważne projekty do znaczącej przyszłości. Idee można od razu wdrażać w życie. Saturn w trygonie razem z Twoją inicjatywą obiecuje długofalowe zabezpieczenia. Fantastyczny tydzień nie tylko na wymiany informacji czy handlowe, ale również do przeforsowania tego, co potrzeba i od dawna nosisz w swoim sercu.

Korzystając z dobrych wiatrów druga dekada urodzonych z Uranem powinna przygotować się na ciągłe przemiany sytuacji. Akceptuj wyzwania, szukając nowych pomysłów i kreatywnych rozwiązań. Czas dla Ciebie może jest różnorodny, jednak mimo wszystko na końcu wszystko uda się na pewno. Stosując kreatywne idee, swoje doświadczenia, cierpliwość -zabezpieczaj następne projekty. Sam kieruj swoją siłą, motywacją, celowością nie pozwalając innym na kwalifikacje, szufladkowanie i dyktowanie własnej osobie. Myśląc bardzo szybko podejmując decyzje zwracaj uwagę na swoją skuteczność. Cierpliwość, opanowanie i spokoju będą podstawą na pewno do stałego sukcesu. Dlatego przechodząc własne granice pamiętaj o zdobywaniu celów, nawet, gdy czasami trzeba Twojej niestrudzoności i wytrwałości.


Byk 21.4.-20.5
Bardzo dobrą pozycję zajmuje w nowym tygodniu Wenus z Neptunem. Jej sextil poprawia nie tylko Twój nastrój dodając optymizmu, ale z łatwością i finezyjnością Byk zdobywa swoje założenia, wypełniając z uśmiechem obowiązki. Wszystko, co do tej pory sprawiało Ci trudności może być od razu rozwiązane razem z gracją i wdziękiem. Pluton w trygonie pozwoli posłużyć się nie tylko doświadczeniem, ale kieruje na te pewne, zdecydowane i silne drogi. Z pewnością zawodowo nie osiądziesz na laurach. Nie myśl już tylko za długo. Spokojnie podchodź do nowych projektów. Czas sprzyja nie tylko pracy w ogrodzie jak również zapoczątkowaniu czegoś bardzo wielkiego.

Neptun jeszcze wyczula Twoją intuicję. Już za chwile Byk sam wie, co przeciwnik właśnie ma na myśli. Telepatyczne zdolności można teraz zastosować. Polegaj na swoim szóstym zmyśle, mimo, że jest to niektórym Bykom zdecydowanie obce.

Jeżeli nie jesteś do końca czegoś pewny, zapytaj spokojnie przyjaciół lub osób profesjonalnych. Jowisz w trygonie jeszcze do września pragnie uczynić Cię szczęśliwym. Marzenia mogą się spełnić dla każdego, kto ufa w przyszłości, kieruje wzorową pracą, nie oszukując przy okazji samego siebie. Trygon Węzła Księżycowego będzie stawiał na Twojej drodze i tak osoby Ci przeznaczone.. Twórz pozytywne plany! Wierząc w dzień następny wejdziesz w bardzo dobre kontakty. Wenus zmienia Twoje myśli, nastawienia budząc do życia kreatywne zdolności.
Pozostań jak zawsze odważny.


Bliźniak 21.5.-21.6
Z opozycją Marsa dla pierwszej dekady i opozycją Saturna dla drugiej dekady urodzonych czas może jest trudny, ale Słońce i Merkury w pozytywnym aspekcie będzie pomagać przeciwstawić się trudnościom. Wszelkie sfery Twojego życia wymagają jasności, dyscypliny i szybkich decyzji oczywiście z rozsądnością i mądrością. Nie stawiaj nic na jedną kartę, nie ryzykuj, trzymając się ściśle praw i reguł.

Oszczędzaj swoje siły trwając na grancie możliwości, pamiętając szczególnie o pozytywnej energii, dawkowanie własnych mocy i ochronie zdrowa. Te z Was, które mają kłopoty regeneracji muszą skorzystać z pomocy medycznej oraz odpowiedniego urlopu.

Twój Merkury mimo wszystko jest po Twojej stronie. A jego błogi sextil umożliwi nie tylko wymianę myśli, ale zawodowo przebić się tam, gdzie pragniesz. Pytania dotyczące swojej ścieżki życia, szukania przeznaczenia i znaczących misji życiowych będą targać Twoim umysłem. Bliźniak powinien wybierać z asygnowanymi konstelacjami przede wszystkim drogi serca, mimo, że na początku może być nie łatwo.

Planety z Barana protegują ważne przemyślenia, więc nie lekceważ swoich potrzeb. Pozostań jednak na tej bezpiecznej i stabilnej stronie. Pozycja Saturna i kwadrat Neptuna nakazuje pozostać do końca w realu akceptując czasami ograniczenia lub wytyczne odgórne.

Korzystając dalej z inspiracji oszczędzaj własną energię przy zdobywaniu celów prywatnych albo zawodowych. Już Słońce będzie przekazywało dostarczającej ilości pozywanej mocy witalnej, abyś i Ty zabłysną jak gwiazda na niebie.
Steruj świadomie z cierpliwością nawet do nieznanych Ci jeszcze lądów.Rak 22.6.-22.7.
Z kwadratem Słońca, Merkurego i Urana najlepiej posłuchasz głosu serca. Gdy Merkury połączy się nieszczególnym aspektem z Plutonem w opozycji należy poszukać w sobie cierpliwości, spokoju oraz niezmąconej odwagi. Zwracaj uwagę na swoje słowa oraz może zrezygnuj z nieprzemślanych sądów i opinii. Nie wszystkie usłyszane refleksje muszą dotyczyć Raka bezpośrednio, dlatego zdystansuj się przede wszystkim do niepotrzebnego. Krytyczna sytuacja może pojawić się prywatnie lub zawodowo. Decyduj i wybieraj te mądre rozwiązania razem z sextilem Jowisza. Przemiany pojawią się na pewno. Rozstrzygnięcia niech zapadną po namyśle i zastanowieniu czy jesteś w stanie sprostać postawionym Ci zadaniom?

Nie oszukuj tylko samego siebie, nie stawiaj osobistej granicy. Tylne pozycje nie pasują do znaku kardynalnego. Mów, co Ci przeszkadza, bez zbędnych pięknych słów lub pomniejszania swojej osobistej wartości.

Chaos Urana i Merkurego pozwoli przeżyć z dobrymi uczuciami pozycja Wenus i Neptuna. Trygon tych planet odszuka i dla Ciebie coś radosnego pozwalając, choć na moment odbić się od twardego realu i dosięgnąć gwiazd błękitnego nieba. Wenus przynosi światło i nadzieję dnia następnego, wskazując jasne przeciw środki lub odmienne koncepty. Być autentycznym i działać ze zgodnością duszy i serca nie zawsze jest proste, ale na dłuższą metę na pewno będzie się opłacać.

Unikaj nerwowości, stresowych ludzi myśląc o własnym relaksie. Wiosna będzie sprzyjać słonecznym spacerom, tworzeniu nowych planów i przygotowaniu do przyjmowania całkiem odmiennych radości.Lew 23.7.-23.8
Z sześcioma trogonami masz przed sobą niecodziennie silny tydzień. Przeznaczyłabym czas przede wszystkim ani odważne zadnia, które z pewnością ułożą się same!

Wszystko, co było do tej pory trudnością lub może nie maiłeś przy tym odwagi wykonuj teraz z dyscypliną, przebojowością oraz celowością. Masz przed sobą wspaniałe możliwości uhonorowane jeszcze do tego odgórnymi pochwałami, mocą wewnętrzną i rozmachem. Twoja lwia natura będzie przez innych doceniona. Szanse stają przecudnie do zdobycia nawet najwyższych misji. Dwa znaki ognia namawiają do działania, wyjścia z inicjatywą abyś dojść do ogromnego sukcesu. Sprecyzuj spokojnie swoje koncepty, nic nie zmieniaj i kieruj ustalonym porządkiem. Co postanowisz będzie zdobyte. Tylko bez strzelania powyżej celu!

Dumny ze swojej mocy i aktualnego stanu zdrowia przyjmujesz postawę prawdziwego bojownika. Pamiętaj od czasu do czasu o zasłużonym odpoczynku. Czas wiosny jest korzystny do uprawianiu sportu, odwiedzania parku lub przygotowania do prac z ziemią. Potrzebujesz dużej ilości świeżego powietrza.

Saturn w trygonie jest najlepszą oznaką na stałe zabezpieczenia. Warto w tym czasie kierować do godnej zaufania przyszłości. Odpowiedzialność będzie spadać na Ciebie. Wiara w swoje siły i wartości podniesie przy okazji lwią motywację.

Jesteś podziwiany i wybrany na przykłady. Miej na uwadze swoją ważną funkcję nie tylko w najbliższym otoczeniu.


Panna 24.8.-23.9
Kwadrat Marsa dla pierwszej dekady Panien i kwadrat Saturna dla drugiej może będzie ograniczał i hamował projekty, jednak Wenus i Jowisz pozwolą znaleźć rozwiązania nawet w trudnych sytuacjach. Wiele z Was aktualnie pewnie zastanawia się nad własnym powołaniem. Postaraj się kierować sercem pamiętając o osobistych talentach, pozytywnych stronach i zdolnościach. Tylko to, co robisz z pasją i zaangażowaniem będzie przynosiło Ci osobiste zadowolenie.

Powodzenia pojawia się już od końca nowego miesiąca, dlatego teraz razem ze Słońcem i Twoim Merkurym w Baranie jest dobry czas na przemyślenia własnych planów, postawienie priorytetów, a może i całkowicie zmiany celów. Planeta miłości i wartości w opozycji już kieruje pozytywną energię na Ciebie abyś znalazła ścieżki ku doznawania radości, uśmiechu i odszukania nadziei w każdym dniu codziennym.

Zapomnij jeszcze narzekania przypominając sobie raz po raz ile już zdobyłaś. Jowisz pozostaje w Twoim znaku dając ogromną wiarę i szasnę spełnienia swoich ambicji.

Neptun w opozycji może nie napełnia cierpliwością jednak pokazuje gdzie znajdziesz tolerancję, zaufania w to, co jeszcze niepoznane i akceptację drugiego człowieka.

Polegaj na Plutonie w trygonie. To jest największa siła do wszelkiej odbudowy. Moce wewnętrzne, motywację i autentyczną fachowość Panna ma w sobie.Waga 24.9.-23.10
Opozycja Słońca i Merkurego kolektywnie z połączeniem Urana pewnie nie sprzyja koncentracji, ale namawia do zajęcia się tym, co od dawna już odkładasz. Do tego potrzebna jest siła, energia i wewnętrzna odwaga! Czas skończyć z chowaniem głowy w piasek i postawieniu się nawet trudnym zadaniom. Saturn i sextil Marsa żądają natychmiastowej odbudowy, honorów i zasług za pracę! Zmiany nie muszą być czymś okropnym, gdy z ręką na sercu podsumujesz swoje życie. Jest wiele z pewnością wymagające od Ciebie natychmiastowego zaangażowania. Zabieraj się do pracy.

Klimat nowego tygodnia jest bardzo szybki i ognisty, a jeszcze bardziej tempo się zwiększy, gdy Merkury ustawi się w nieszczęsną konstelację z Plutonem w kwadracie. Przygotuj się na stres i żmudne uwarunkowania, gdzie trzeba będzie dokonywać ważnych wyborów. Znajdź zawsze czas, choć małe chwile do zastanowienia, posłuchania intuicji lub bycia po prostu autentyczną, kardynalną Wagą.

Bałagan i pomieszanie z poplątaniem znajdzie się samo, a wiec nie szukaj jeszcze przy tym zwady. Energiczny Marsa dodaje jednoznacznej mocy. Faza rozpoczęcia życiowej przygody razem z wiosną już wystartowała. Dobrze byłoby zrezygnować z dystansu i powiedzieć prawdę, co się myśli, gdy położenie będą od Ciebie tego wymagać. Ewentualności ponadto potrzebują pełnej koncentracji. Może emocjonalna bliskość niektóre Wagi przestraszy? Życie to zmiany, a te trzeba akceptować i maszerować do przodu z podniesioną głową.
Zaufaj swojemu sercu.


Skorpion 24.10.-22.11
Z energią planet w znaku ognia nie możesz rozpocząć wiele. Za mało Ci emocji, uczuciowości oraz intensywności. Jednak gwiazdy w Barnie wcale nie przeszkadzają, aby rozpocząć coś z głową, kierując swoją twarz do jasnej i pogodnej przyszłości. Słońce, Merkury i Mars w sąsiednim znaku popędzają do działania nie bacząc na okoliczności. Ty, jako znak stałości i tradycji słuchaj się nadal swojej intuicji pożytkując przy tym ważne impulsy otrzymane ze swojego środowiska. Nadszedł czas abyś i Ty sprawdził swoje założenia. Czy wszystkie projekty mają jeszcze taką samą ważność? Mądrość i roztropność jest dobrym doradcom, gdy świat jest taki, że trzeba polegać na sobie. Znasz życie, a wszystko, co masz zasługujesz przecież tylko i wyłącznie sobie.

Wenus i Neptun w trygonie to świetna faza na pozwanie nowych partnerów, rozkwit uczuć nawet w zaangażowanych związkach i kreatywne działania wszelkiego rodzaju. Bardzo piękny czas i aura romantyczności otoczy Skropiona w swoje ramiona.

Nie myśl bez końca o zabezpieczaniu swojej egzystencji. Nie widzę nadciągania ciemnych chmur czy katastrofy. Poddaj się wpływom planety miłości. Zawodowo z uśmiechem i wdziękiem załatwisz wszelkie interesy. Twoja elegancja i szykowność oczaruje tych, co potrzeba. Jowisz i Twój Pluton jeszcze długo będzie stał w pozytywnym aspekcie. Abyś pozostał silny, jednoznaczny i zdecydowany w drodze po niecodzienne zwycięstwa. Zaufaj swojej mocy przebicia, nie zaniżając osobistych wartości. Twoje otoczenie zna i profituje od Twoich talentów. Wszystko, co wysyłasz, ramię przy ramieniu nawet z najmniejszą pozytywną energią wróci do Ciebie. Może w innej postaci, ale z pewnością uraduje dusze i serce.Strzelec 23.11.-21.12
Gdy Mars i Saturn przebywają w Twoim znaku należy koncentrować swoje siły, wymierzać cele i razem z całą swoją energią dążyć do osiągnięcia założeń! Mów, co leży Ci na sercu! Pozbywaj się tego, co nie jest na rękę, twórz projekty oraz wizje uwzględniając wymagania otoczenia.

Ognista energia to wielka ilość power abyś i Ty nie tylko wymyślał, ale przeszedł natychmiast do czynów. Tworzenie, poczynanie i rozpoczęcie znaczących kroków jest konieczne mimo aktywnego kwadrat Saturna z Uranem. Pozostań w realu! Jeżeli jedno się nie uda, trzeba będzie rozpocząć wraz z pozytywną energią to, co odzwierciedla otoczenie bez wymysłów, fantazji czy uciekania w świat, który nie istnieje.

Ze Słońcem, Uranem i Merkurym w trygonie można osiągnąć wszystko! Pamiętaj, więc o swojej intuicji. Neptun w kwadracie czasami źle podpowiada. To, co od początku sugeruje złudę, należy szybko zmienić, korygować dopasowując do autentycznego świata.

Mars dodaje odwagi i bojowości. Układy partnerskie wszelkiego rodzaju wymagają szczególnej uwagi. Wenus stoi jeszcze w kwadracie domagając się nie tylko więcej czasu, miłości i romantyczności, ale również zjednoczenia duszy i tego, co nazywamy stałością i podobieństwem konsensu. Całokształt, co w nowym tygodniu rozpoczniesz zmierzając do nowiu Księżyca w znaku Barana osiągniesz z pewną konsekwencją. Przygotuj się, posłuż swoim umysłem oraz talentem.

Bądź wytrwały i cierpliwy walcząc o swoje ideały. Inteligencja i przenikliwe rozsądne myślenie zaprowadzi do znaczącego triumfu.


Koziorożec 22.12.-20.1
Słońce kwadrat dla pierwszej dekady urodzonych i Merkury oraz Uran kwadrat dla drugiej dekady zapowiada trudności i działania, z którymi trzeba będzie sobie poradzić. Przygotuj się może na chaos, wypadki, niedokładności oraz zamieszanie trzymając pod ręką anielską cierpliwość, wytrwałość i spokojność w rozwiazywaniu punkt po punkcie niecodziennych, skomplikowanych zadań. Bez nerwów przy pomocy Jowisza, Plutona, Neptuna i Wenus w pozytywnych aspektach jest szansa na dobre wyniki!

Pojawiające się okazje i sytuacje będą zmuszać do natychmiastowych rozstrzygnięć. Gdy nie wiesz, co wybrać wysłuchaj intuicji patrząc w kierunki, gdzie możesz się rozwijać. Nawet, gdy na początku może będzie trudno, tylko co jest Twoją wolą i zainteresowaniem pozwoli spełnić się osobiście w przyszłości.

Własne preferencje połącz z zapałem mając na uwadze warunki, zamiłowania oraz uzdolnienia. Nie wracaj już tylko do czasu przeszłego! Teraźniejszość ma tyle zadań przed Tobą nie potrzeba wyciągania dodatkowo, tego, co nie istnieje. Gdy otoczenie wymaga za wiele od Koziorożca stawiaj granice, dystansuj, co zabiera energię. Nie musisz przecież reagować i być obecny na każde zawołanie. Jowisz w trygonie jest absolutnym omenem. Razem z nim wyjdzie i tak na Twoje zdobywając to, na czym zależy Ci całym swoim sercem. Wenus w sextilu i trygon Węzła Księżycowego stawia na Twoje drodze ludzi od dawna przeznaczonych.

Pozostań realistyczny oraz autentyczny. Tylko wtedy będziesz mógł wykorzystać pozycję Plutona przy Twoim Słońcu w pozytywnym aspekcie! Niecodzienna orientacja, struktury życia i osobiste spełnienia niech pozostaną Twoją gwiazdą przewodnią!


Wodnik 21.1.-19.2
Jedne dzień będzie lepszy od drugiego, gdy konstelacje układają się jak w pięknym kalejdoskopie!

Wykorzystaj nadchodzący tydzień do postawienia ciekawych priorytetów, ważnych decyzji z przyszłością. Wszystkie planety w optymistycznych sextil-ach to nie tylko ogromna przewaga nad innymi. Masz w sobie siły, power-a i ogrom cierpliwości abyś z powodzeniem wpływać na innych sięgając po czołowe przedstawicielstwa i przeznaczenia.

Słońce i Merkury w Branie nie pozwalają abyś słuchaj innych. Decyduj teraz, wykorzystując swoją inteligencję oraz zdolności i doświadczenia przeszłości. Jest możliwość, że nie tylko postawisz intersujące akcenty i symbole we własnym życiu, ale przystąpisz do długotrwałych projektów z ogromnym zaangażowaniem i zapałem serca.

Idź do przodu Wodniku, nie grzebiąc już w przeszłości. Nie próbuj innym bez przekonania przytakiwać lub podporządkować. Mars pozwoli rozwinąć wspaniałe koncepty. Z powodzeniem będzie je można wkrótce zaprezentować. Merkury i Uran prowadzi do ciekawych znajomości. Kto wie..wkrótce i z przyjaźni może się coraz więcej pięknego rozwinąć. Wenus na razie nie ma Ciebie wpływu. Lada dzień wiele się odmieni. Słuchaj jak zawsze głosu serca pozostając do końca sobą.

Saturn upoważni do zacementowania niecodziennych struktur. Biegnąc miedzy pomysłem, a Twoją wiedzą układaj zadnia na trwałych fundamentach. Marzenia będą się natychmiast spełniać. Już widzę Twoje zadowolenie oraz uśmiechy. Super dni przed Tobą! Pomedytuj nad sobą nie obniżając swojej osobistej wartości!


Ryba 20.2.-20.3
Czasami trzeba powiedzieć; ,,basta" lub ,, nie", gdy ma się wszystkiego dosyć, a organizm domaga się przede wszystkim odpoczynku!

Kwadrat Marsa dla pierwszej dekady urodzonych i kwadrat Saturna w biegu wstecznym dla drugiej nakazuje przede wszystkich pełną koncentrację i rozwiązywanie problemów przeszłości. Oszczędzaj swoją energię, działaj spokojnie z rozwagą, rozsądkiem, celowością i wytrzymałością. Twoją siłą niech będzie rodzina, najbliżsi i osoby do końca wierne. Nie wykorzystuj teraz swojej mocy pozycji manipulując lub osądzając kogoś bez winy. W innej sytuacji musisz się bronić! Szukać ratunku i walczyć z agresją! Ważne, aby się nie poddawać, pomimo ogromu pracy nałożonej w przeszłości. Znajdź w sobie jeszcze raz moce do tego abyś wygrała, bez działania już na korzyść innych, składania z siebie ofiary i poświęcania się dla kogoś, kto nie jest tego w ogóle warty..!

Abyś zdobyła największe trofea zawodowo i prywatnie wymagasz przede wszystkim pójścia drogą prawa i regulaminów.. Już uniwersum będzie dodawać mnogość dynamizmu. Nowe układy i umowy sprawdzaj na rzeczywistość podpisując dopiero po dokładnych przemyśleniach i analizie.

Wenus z Neptunem w Twoim znaku pozwoli na dobre myśli, wiarę w dzień następny i uczucia samozadowolenia. Nie rozdawaj się ciągle, bez przerwy dla innych. Z trudnymi konstelacjami gwiazd musisz najpierw postawić swoją osobę na pierwszym miejscu, wtedy otoczenie przyjmie to samo nastawienie.

Nie odkładaj nigdy swoich problemów na koniec kolejki. Nikt nie zaopiekuje się lepiej od Ciebie samą sobą. Zadbaj o swoje zdrowie, pozycję bez wyrzutów sumienia. To jest najistotniejszy fundament do pełnego poczucia własnej wartości.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji