widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-04-18

Horoskop tygodniowy 18.4.16 - 24.4.16.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?
"Kto nie wie, dokąd zmierza, nigdy nigdzie nie dojdzie."
Carlos Ruiz Zafón


Przed nami tydzień wielkich, intensywnych emocji oraz momenty wybicia godzin prawdy.

Planeta Wenus w różnorodnych aspektach, zatrzymanie Marsa i Plutona, nadciągająca pełnia Księżyca w nieodgadnionym Skorpionie porusza wiele tematów. Partnerstwa, układy, wartości życia, własności, pieniądze, bezpieczeństwo, gospodarka, władza, kontrola, agresja, przemoc... będą poddane sprawdzianom i rewizjom.

Tylko pragmatyczne, mądre i przyszłościowe rozwiązania mogą w kolejnych dniach pokazać nam stabilną przyszłość. Pełnia w Skorpionie zna tylko dwa wyjścia, a jej przeogromna intensywność konfrontuje nas z emocjami, przeżyciami i wydarzeniami, których się w sercu najbardziej obawiamy.

Mars i Saturn już zatrzymały się kierując w bieg wsteczny do przeszłości. 19.4.16 dołącza do nich mroczny Pluton. Cztery planety wskazują, że czas nadszedł, aby coś zatrzymać! A pewnie i zakończyć. Nie tylko znak Skorpiona, ale również planeta Wenus koło Urana będzie dostarczać emocji niebezpiecznej karuzeli. Do góry..na dól, a potem nagle bardzo szybko do nieznanej ciemności!

Uwarunkowania będą bardzo poważne. Dlatego zrezygnowałbym już od poniedziałku z działań przemocy, siły, ryzykowania lub stawiania wszystkiego pod ścianą. Tylko mądre i autentyczne metody będą w późniejszym czasie zrealizowane. W innym przypadku trzeba będzie prognozować dramatyczno-skrajne sytuacje. Rosnąca potrzeba odnalezienia poczucia bezpieczności i stałości jest zahamowana przez pozycje planet. Wszystko, co sobie zaplanujesz wymaga już od poniedziałku cierpliwość, rozwagi i akceptacji możliwości, że to może się w ogóle nie spełnić.
Raptowne sytuacje i wysoko emocjonalne kolizje uświadamiają nam i przedstawiają fakty z zupełnie innej strony!

W partnerstwach wszelkiego rodzaju (np. prywatnie, politycznie, itp.) można się doczekać niebezpiecznych wypadków, pojawiającego się uczucia zazdrości, nienawiści prowadzących do długich kryzysów lub histerycznych reali. Przechodząc Wenus Urana przy pełni Księżyca wywołuje ogień namiętności i przemiany sytuacji, których nikt się nie spodziewa.

Wszystko może się obrócić w pozytywnym lub bardzo negatywnym znaczeniu w zależności od konstelacji, jednak niebezpieczeństwo układów gwiazd jest przeogromne. Pewnie związki może powstaną przez zaistnienie chwili, nie dając stałości, ale tragiczne konsekwencje. Należałoby wycofać się z ryzykownych zamierzeń oraz poczynań. Transakcje finansowo-gospodarcze przesuń na dalsze terminy.

Tematyka równouprawnienia, respektu i tolerancji może być zgwałcona przez hiobowe konstelacje. Destruktywne zachowania, poczucia strachu, napady zwierzęcych, najgorszych instynktów wskazują, że świat, wizje i marzenia, na których od dawna były nasze wartości budowane nie mają odzwierciedlenia w prawdziwości życia.

Tworząca się przyszłość konfrontuje nas z decyzjami, faktami i działaniami historii. To, co aktualnie jest wszak zapoczątkowane w dniu przeszłym.. My sami odpowiadamy za nasze uchwały. Nieoczyszczone konflikty, także związane z przemocą, szykaną, nagonką, kłamstwem, dezinformacją, terrorem....(Np. Mars w astrologii świata będzie przechodził w biegu wstecznym przez następne miesiące jeszcze raz punkty terroru w Brukseli i Köln....) czy represja Mars, Pluton, Saturn i pełnia Księżyca nakazuje jeszcze raz przekopać i zrewidować.

Najlepiej będzie, gdy przygotujesz się na trudne sytuacje. Tylko opanowaniem, spokojem i nieustraszonością można wytrzymać bezsilność i niemożność zrobienia kroku do przodu.

Energia uniwersum kieruje się do wewnątrz. Włączenie postrzegania obiektywniej rzeczywistość i zaakceptowanie faktów pozwolili do końca czerwca odnaleźć właściwe rozwiązania czy konieczności..
Cierpliwości.

Musisz teraz uznać, że przeznaczenie zabrało się za przerabianie dni minionych. Kto wysyłał zło, będzie do niego powracało. Kto zatracił się lub wszedł w uzależniające układy trzeba będzie z tego się wycofać.. Ale już z podniesionym czołem i honorem.

Postaraj się spojrzeć nieco wyżej, ponad swój horyzont. Próbując odpowiednio ocenić rzeczywistość otrzymasz pomoc w kolejnych poczynaniach i orientacjach. W partnerstwach należy zachować równowagę miedzy ,,braniem i dawaniem". W innym razie zaskakujące sytuacje będą dotykać naszego całego zranionego serca. Pozwól na transformację, przemiany i przeistoczenia. Znak Skorpiona z Księżycem w pełni nie daje drugiej szansy, ale pokaże i wyciągnie na wierzch to, co jest najprawdziwszą prawdą.

Nie wszystko jest w życiu do zaplanowania, stwierdzenia, uregulowania.
Siły wyższe rządzą w nadchodzącym tygodniu. Wszystko ma przebiegać tak, jak jest przez konieczności losu nam przeznaczone.


Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?
"Tak to już bywa, że kiedy człowiek ucieka przed swoim strachem, może się przekonać, że zdąża jedynie skrótem na jego spotkanie."
John Ronald Reuel Tolkien


Baran 21.3-20.4
Mając tak wiele marzeń i planów jak Baran, czasami trudno zdecydować się w końcu na zdobywanie wszystkiego. Twoja spontaniczność, dzielność i odwaga razem z Wenus w Twoim znaku łącząca się na różne sposoby z innymi planetami w nowym tygodniu da Ci wiele możliwości do jej zastosowania. Ale tylko pomału. Atmosfera nadchodzących dni może być bardzo impulsywna. Stwórz najpierw swój osobisty plan, bez pozostawiania wyłącznie przy marzeniu.

Aby zdobyć zamierzenia, razem z Marsem, który zatrzymał się w Strzelcu należy od poniedziałku zbudować struktury, posprzątać, odrzucając to, czego już nie trzeba. Mając przy boku odpowiedniego partnera możesz przy tym liczyć na fazę pasji i harmonii. Pozostali zakochują się od razu, z miejsca, inni przebaczają, godzą się przy bardzo emocjonalnych uczuciach. Całe siedem dni w nieskończoność coś się dzieje.

Sprawy miłości, wartości i pieniędzy wysuwają się na pierwsze miejsce. Poniedziałek jest dniem dobrym do lokowania swoich pieniędzy. Następnie trzeba będzie już odrobine uważać i nie działać pod wpływem impulsu lub chwili. Z Marsem i Saturnem w trygonie oraz Uranem w koniunkcji z Wenus spożytkuj swoje talenty i mocne strony, aby razem z wielką pełnią Księżyca poruszyć te tematy, która poprowadzą prostą i jasną drogą do powodzenia. Jest możliwe, że to, co nie udało się w poprzednim czasie będzie można skorygować. Akceptuj postawione Ci granice wyznaczone przez planetę karmy. Bez nerwowości, z odpowiednim rytmem i tempem Baran ma świetne szanse do spełnienia niejednego swojego życzenia! Uwzględnij realność.
Wkrótce nastąpią poprawy wielu sfer życia. Aktywność musi być poprzedzona myśleniem.


Byk 21.4.-20.5
Przed Tobą bardzo ważne wydarzenia. Pełnia Księżyca na Twojej osi porusza tematy przede wszystkim partnerskie, wartości życia i wszystkie marzenia związane z przeszłości. Pełnie są zakończeniem- a zakończenie nowym początkiem. Razem z tym dniem i Słońcem w Twoim znaku stoisz po wymieceniu starego i wyrzuceniu ze swojego życia tego, co nie potrzeba przed całkiem odmienną drogą. Księżyc na przeciw ze znaku Skorpiona będzie przypomniał o uczuciach, emocjach i bezpiecznościach, których jeszcze nie masz. Warto byłoby zastanowić się, zrobić plan, przenalizować ostatnie czasy przygotowując się do przetransformowanego istnienia.

Merkury i Słońce w Twoim znaku zapewnia ogromne wygrane. Energia Księżyca w pełni spływa na Ciebie. Już będziesz czuł i wiedział, od czego i gdzie rozpocząć osobiste działania.

Trzymając się na starych metodach myślenia i zabezpieczając swój byt zapomniałeś o tym, co daje naprawdę szczęście.... Marzenia są piękne, ale tylko wtedy, gdy się spełniają, bez odsuwania swoich potrzeb na ostatnie miejsca!
W myślach jesteś już może szczęśliwy i masz swoje wyobrażenia o bezpiecznym braterstwie. Teraz należałoby opuścić czasami pewne stereotypy i rozpocząć dbanie o strony emocjonalności.

Najlepiej byłoby napisać na kartce wszystko, czego chcesz się pozbyć ze swojego życia, potem ją spalić i zabrać do inauguracji radosnego dnia kolejnego bez przestarzałych i niepotrzebnych frustracji. Tak przygotowany z Jowiszem i Plutonem w trygonie zbudujesz na pewno to, o czym od dawna już marzysz. Kieruj się sercem. Szukaj autentycznych bliskości i zadowolenia duszy.
Z zaufaniem popatrz w przyszłość i gwiazdy na wysokim niebie. Niech się wszystko spełni!Bliźniak 21.5.-21.6
Z opozycją Saturna i Marsa, który się zatrzymał pełnia Księżyca raczej w neutralnej pozycji będzie mimo wszystko podejmować tematy Twoich sytuacji partnerskich, materialnych namawiając do większej odpowiedzialności, dyscypliny i zajęcia się sprawmy, które od dawna są bolączką. Myśląc od dłuższego czasu o swoich spełnieniach prywatnych czy zawodowych należałoby najpierw zająć się problematyką zdrowia i osobistej kondycji potem przejścia do realizacji planów. Ale już z systemicznością!

Koncentrując się na najważniejszym uwzględniając, że Mars i Saturn, obie planety w biegu wstecznym będą odkręcać przeszłości namawiając do załatwienia i zakończenia tego, co jeszcze nie jest rozwiązane. Nie zdziw się tylko spowolnieniem sytuacji oraz ich narracją. Gwiazdy wskrzeszają jeszcze raz dni minione, abyś i Ty mógł w przyszłości liczyć na stałości i całkowitą ochronę. Wenus i Uran w pozytywnym położeniu czarują szczególnie drugie dekady urodzonych konfrontując z radosnym flirtem, poprawami finansowymi i sytuacjami, radującymi serce. Braterstwa i miłość stoi na pierwszym miejscu. Zaakceptuj przy tym otoczenie i wymogi realności. Neptun i Jowisz w kwadracie zabiera Bliźniaka w świata fantazji, podroży i nieznanego. Nie goń przy tym tylko za iluzją. Obudzenie może kosztować Cię dużo nerwów. Wysłuchaj dodatkowo podpowiedzi dobrych przyjaciół. I nie zatrzymuj się na wyspach nieistniejącej bajki.Rak 22.6.-22.7.
Pełnia Twojego Księżyca w pięknym trygonie na pewno się przyda!
Życzenia spełnienia swoich marzenie od dawna są już narodzone w Twojej głowie i powoli z układem korzystnych gwiazd można będzie wykonywać swój plan, akceptując granice wyznaczone przez rzeczywistość. Uran i Wenus jeszcze wywołują zamieszania. Ale pełnia Księżyca, Słońce i Merkury już wypełnią niejedno Twoje zamierzenie. W głębi Twojego serca liczysz na bezpieczną przyszłość dla swojej rodziny. Wspólne szczęście, harmonia i zapach pieczonego ciasta w niedzielę i święta może być apogeum łask bożych! Księżyc ze Skropiona wzywa do zamykania ostatnich nieudanych etapów życiowych. Nie uciekaj tylko w świat utopi... Rak ze swoją kreatywnością i pracowitością odnajdzie drogi do własnego celu. Mimo, że Uran i Wenus bez przerwy utrudniają tworząc chaos i Ty zabezpieczysz dzień następny! Najlepiej pozostań w aktualności. Czwartek, piątek będzie dniem przełomowym, gdzie z magiczną pełnią wyczujesz więcej, zrozumiesz a jednocześnie atmosfera dnia pozwoli stworzyć rzeczywiste projekty dla pomyślnego i bardzo zorganizowanego losu. Nic jeszcze nie zaczynaj. Zrezygnuj z obaw oraz strachu. Można by zainicjować przede wszystkim od polikwidowania niemiłych tematów. Słońce i Merkury z Byka dają siły i kierunki mądrego rozumowania i myślenia pamiętając o gruntownych argumentach.. Neptun podpowie intuicji. W braterstwach i związkach wszelkiego rodzaju należy postawić na rzetelność i naturalne przywiązania.

Nie zatrzymuj nic na siłę...prawdziwa miłość pozostanie przy Tobie bez zagrożeń, próśb czy skomplikowanych konfrontacji!
Jowisz ułatwi asekurację obiecujących projektów. Na rozkaz nie trzeba skakać. Sięgnij wraz z Twoim Księżycem do swojej empatii, a może i magii. Już sam wyczujesz, gdzie czeka Cię osobiste spełnienie!
Pieniądze trzymaj przy sobie! Żadnych śliskich transakcji!Lew 23.7.-23.8
Magiczna pełnia Księżyca uwydatni Twoje słoneczne strony, niecodzienną wiarę w przyszłość i optymistyczne nastawienie.
Do połowy tygodnia masz jeszcze szansę z pozytywnymi gwiazdami stworzyć przepiękne momenty nawet w szarym dniu codziennym. Pełnia Księżyca pozwoli odblokować Twoje zahamowane strony i wrażliwą stronę swoich osobistych wartości. Największe potwierdzenie otrzymasz oczywiście na polu partnerskim lub związkach miłosnych. Wenus w pozytywnym nastawieniu nie tylko ożywia Twoje uczucia, ale również sprawi, że czujesz się samodzielnie spełniony, zrozumiany i akceptowany takim, jakim jesteś. Jej połącznie z Uranem może przynieść niespodziewane korzyści materialne lub propozycje, które będą asekurować w czasie następnym. Pierwsza dekada urodzonych powinna wykorzystać koniecznie trygon Marsa. W kwestiach gdzie jesteś niejednomyślny ze swoim otoczeniem kieruj się cierpliwością i wyrozumiałością.

Księżyc w kwadracie ze Skorpiona może wprowadzić złośliwą atmosferę przymusu. Nie słuchaj porywczych i gorącokrwistych podpowiedzi. Idź droga serca oraz intuicji. Tam znajdziesz najlepsze podpowiedzi. Nowa otwierająca się faza jest już na pewno bez strachu, obaw i wewnętrznego nieładu. Nie trzeba będzie w zadumie korzystać ze stereotypowych metod działania. Nie widzę, że coś tracisz, ale rozpoczynasz. Z radością, spokojem i harmonią duszy. A o to przecież Ci teraz chodzi. Gdy Mars, Wenus i Uran w korzystnym nastawieniu proponują Lwom niecodzienną pomoc, sięgnij nawet do nieznanego, ale pamiętając o dbałości i ochronie.

Tydzień, bowiem rozpoczyna pasmo postępowych, bezkonkurencyjnych zrządzeń losu. Znajdź czas na spokojne przemyślenia i dokładne analizy sytuacji.


Panna 24.8.-23.9
Dużo już osiągnęłaś i zdobyłaś swoją pracą zabezpieczając egzystencję na przyszłość.
Magiczna pełnia Księżyca w nieposkromionym Skorpionie w pozytywnym aspekcie będzie wypełniać listę życzeń. Uczucia bezpieczność i stałości są wkrótce na pewno zaspokojone. Jest pewnie mnóstwo z kwadratem Marsa i Saturna, czego należałoby się pozbyć patrząc na konsekwencje dawnych decyzji.

Rozpocznij od siebie, swojego zdrowia i stworzeniu optymalnego dnia codziennego. Merkury i Słońce w trygonie w znaku ziemi pozwoli zawodowo i profesjonalnie przebić się na wyżyny wraz z elegancją, prostotą oraz inteligencją umysłu.

Znak Skorpiona potrafi zarobić jak i Ty pieniądze zabezpieczając przyszłość. Jednak razem z pełnią Księżyca chodzi o głębsze wartości. Dzielenie swoich emocji z osobą, która pojmuje chwytając myślami całą Ciebie bez strachu, obawy i chaosu nerwowego. Te życzenia również mogą się szybko zrealizować.

Marzenia będą się ziszczać z Jowiszem na pewno, a Słońce, Twój Merkury i Pluton dostarczają wiary, siły i pewności siebie. Może jakieś nagłe zdarzenie wyciągnie Pannę nieoczekiwanie z rutyny, abyś wróciła do życia, taką, jaką jesteś! Przecież wszystko dalej trwa, a na dworze jest wiosna, kwiaty i ptaki śpiewają..! Nie rób się już mniejsza niż jesteś...potrzebujesz pomocy? Pytaj, dzwoń, działaj! Tylko wyjdź jak najszybciej ze stagnacji. Saturn hamując odbiera bezspornie radość życia, jednak z pełnią Księżyca pojawi się tęcza na Panny niebie. Również te z was, najbardziej krytyczne dopadną silne, nieznane uczucia. Są na tym świecie sprawy niewytłumaczalne prowadzące do samo- uzdrawiania, realizowania marzeń i odnalezienie miejsc szczęścia.
Uniwersum pamięta o Tobie! Waga 24.9.-23.10
Konstelacje nowego tygodnia przynoszą nagłe zmiany sytuacji, głębokie intensywne uczucia i wydarzenia, które będą miały znaczenie w przyszłości. Winę ponosi za to Twoja Wenus w opozycji! Jej połączenia zwiastują niecierpliwą atmosferę, zaskakujące zwroty sytuacji stawiając Cię w środku nieoczekiwanych kolei losu. Wszystko może być pozytywnie miłe, gdy nie zapomnimy uwzględnienia kwadratu Plutona do Wenus oraz Twojego Słońca. Dlatego od wtorku warto nie pozwalać na odkrywanie swoich kart, kontrole lub manipulacje, nawet z największym uczuciem miłości, która może wkrótce przeobrazić się w nieznośne emocje.. Całokształt słów i działań powinny pozostać bez intrygi czy obrażania. Na dłuższą metę nie będzie się to opłacać. Nie wszystko do końca tygodnia jest do opanowania przy nieopisanej głębi pełni Księżyca w Skorpionie. Pozostań na luzie! Kieruj się suwerennością i potrzebą serca. Sama przecież wiesz, czego chcesz i dokąd dążysz! Już Mars w pozytywnym aspekcie dostarczy cierpliwości, determinacji oraz wytrwałości. Twoje cele mogą być zdobyte także prostą drogą.

Postacie z przeszłości będą do Ciebie powracać, po to abyś z planetami w biegu wstecznym pozamykała nierozwiązane tematy. Taka jest kolej nadchodzących wydarzeń.

Myśl pozytywnie, korzystaj z słonecznych mocy gwiazda i własnej motywacji. Możliwe, że Wenus z naprzeciwka domaga się respektu, uznania i uwagi w domu, rodzinie lub innej sytuacji. Nie musisz chować swoich uczuć. Mów, co myślisz, bez zbędnego upiększania. Inaczej Pluton będzie przyrównywał z czasami nieprzyjemną szczerością. Pozostań autentyczną trzymając się rzeczywistości. Magiczny Księżyc w znaku Skorpiona spełnia życzenia tych, którzy pozostaną prawdziwi w pełnimy znaczeniu tego słowa.


Skorpion 24.10.-22.11
Zbliżająca się pełnia Księżyca w Twoim znaku dostarczy nie tylko wielu intensywnych emocji, ale zapewni Cię jeszcze raz o przeogromnej sile transformacji, sugestii oraz możliwości spełnienia własnych marzeń oraz życzeń. Stojące Słońce i Merkury w opozycji ukazuje te trudności i tematy, które należy natychmiast rozwiązać, ale ze spokojem, opanowaniem kierując przede wszystkim na kolejny dzień codzienny. Wszystko jest możliwe, gdy jest się dzieckiem szczęścia pragnącym zrealizować nawet niewypowiedziane życzenia. Jowisz, Neptun i Pluton czuwają nad Tobą. Sytuacje materialno-gospodarcze, zawodowe i prywatne będą przechodzić totalne transformacje.

Jeżeli potrzebujesz pomocy rozpocznij już od poniedziałku. Emanując autorytetem przesuń wszystkie początki na inne czasy zamykając najpierw te tematy, które stoją Ci w drodze do celu. Twój Pluton i Mars już są w biegu wstecznym. Jest wiele w przeszłości, które możesz lepiej wykorzystać, niż zakręcać się w czymś, co nie odpowiada rzeczywistości.

Będzie jeszcze łatwiej, gdy wykreślisz ze swojej pamięci dni rozpaczy, upadków i braku pewności siebie. Masz dużo do zaoferowania i zaakceptuj się takim, jakim jesteś! Czy to prywatnie czy też w pracy stoisz na linii powodzenia, aby odebrać puchar zwycięscy. Intuicja z Neptunem w trygonie nie zawiedzie. Twoja ścieżka prowadzi do miejsc przeznaczenia. Mistyczna aura na pewno zezwoli na odnalezienie siebie. Pozwól na narodzenie pięknych uczuć jedności. Węzeł Księżycowy trzyma dla Ciebie przyjemne niespodzianki. Niech już niepotrzebne odejdzie.
Pożegnaj się, pozostaw za sobą zbędne wyruszając w drogę do gwiazdy szczęścia.Strzelec 23.11.-21.12
Gdy Mars i Saturn w Twoim znaku zatrzymuje się chodzi o to, aby zakończyć to, co jeszcze niezałatwione i zdobyć wszystko, co jeszcze w Twojej mocy, a może wcześniej po prostu nie było Ci dane..?

Wenus, Uran stoją w pozytywnych aspektach gwarantując, że swoją zdolnością i kreatywnością osiągniesz z cierpliwością wszystkie marzenia. Pełnia Księżyca w sąsiednim znaku Skorpiona nie ma na Ciebie większego wpływu, ale oznacza jak dla każdego; zakończenia. Nie rozpoczynaj przypadkiem nic nowego. Już Mars i Saturn będą również przerabiać tematy przeszłe, przynosząc bezpieczeństwo i stałość tak jak należy. Tajemne lub niewypowiedziane życzenia mogą się spełnić po zamknięciu już i rozwiązaniu trudnych sektorów. Energia mocarnego Marsa jest przy Tobie abyś nie tylko w grupie dobrych przyjaciół, ale również w domu znalazł dla siebie kąt, gdzie będziesz snuł plany i tworzył niecodzienne projekty. Nagle odkryjesz, co możesz jeszcze stworzyć. Twoja prawdziwa, jakość ukaże zupełnie inne właściwości. Słuchaj, co mówi serce. Otwartość, odwaga i oryginalna metoda działania zaprowadzi Strzelca do powodzenia.

Potrzebna będzie dodatkowo pewność siebie, siła motywacji, o której od czasu do czasu z Saturnem zapominasz. Pytaj wszystkich dookoła! Dziel się swoimi wiadomościami. Nie zamykaj się w domu z kłopotami! Trzeba rozmawiać, działać, iść równym krokiem do przodu. Nie koniecznie z piosenką.

Trygon Wenus poprawia atmosferę w rodzinie i wśród najbliższych. Możesz liczyć na tych, którym ufasz ciesząc się entuzjastycznie na dzień codzienny. Stoisz i tak w centrum zainteresowania. Single mają najlepsze szanse do poznania niespodziewanie tej przeznaczonej osoby.


Koziorożec 22.12.-20.1
W tym tygodniu nie tylko Merkury, ale również Słońce przechodzi na stronę Koziorożca!
Trygony pozwolą zapomnieć o troskach jak również naprawić nieporozumienia, biorąc do ręki nitkę docierasz do kłębka, właśnie wtedy, gdy Pluton swoi w kwadracie do Wenus i Urana. Krytyczna konstelacja dotyczy szczególnie drugiej dekady urodzonych. Jest możliwe, że powątpiewasz w przyjaźnie, a może w rodzinę lub partnera. Nieporozumienia nagromadzone przez ostatnie tygodnie będą się z łatwością rozwiewać, a planeta komunikacji stworzy most między wyobraźnią, myśleniem i marzeniem. Uwarunkowania dążą do pozytywnego rozstrzygnięcia.

Nie reaguj tylko impulsywnie, nie oceniaj z góry zamykając komuś drzwi przed nosem. Zbliżająca się magiczna pełnia Księżyca w pozytywnym aspekcie pozwoli zrozumieć działania krytycznej Wenus. Nawet gdyby coś zostało skreślone z Twoich założeń- pozostań suwerenny i realistyczny. Niebawem nadrobisz i tak wszystko.

Niezgłębiony Księżyc przypomina nie o bezpieczeństwie i poczuciu systematyczności innych, o których ciągle zabiegasz!
Nieoczekiwane wydarzenia i przypadki przedstawiają Ci w prowokacyjny sposób Twoją postać! Twój brak i potrzeby stałości, zgody i pokoju! Bardzo silna postać luny patrzy ze Skorpiona z wielką powagą.

Gdzie zapomniałeś o swoich życzeniach i marzeniach? Gdzie się już tyle nazbierało, że trzeba z bólem serca, ale zrozumieniem to zostawić? Przesuwając swoje ambicje i chęci obejmujesz za cały świat odpowiedzialność. ...Kiedyś musi nastąpić opamiętanie, a skromność schować na dno szuflady. Pomyśleć o swoim życiu! Nikomu już nic nie jesteś dłużny i winny..... Raptem spełniasz swoje życzenia! Księżyc z uwzględnieniem i szacunkiem spogląda na Ciebie. Nie musisz już uciekać od swoich pragnień oraz ambicji.


Wodnik 21.1.-19.2
Od wtorku z planetami w Byku może nastąpić obudzenie.
Gdy jeszcze Wenus i Uran namawiają do wspólnej zabawy, wymiany myśli i radosnych intensywności, Słońce, Merkury i pełnia w kwadracie ściąga Wodnika do realu. Przypominając o obowiązkach, poczuciu bezpieczności. Czy z fachowością i rzetelnością pomyślałeś o tym ile jeszcze trzeba zrobić, niekoniecznie po to, aby być doskonałym..?

Twój Uran pomaga wskazując na znajomości, przyjaźnie i parterów, którzy stoją przy Twoim boku nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Mimo wielkich chęci Twoja energia i siła przebicia będzie ograniczona zmuszając do dokładności, korygowania i realnej pracy.

Zwróć uwagę, aby w Twoich związkach, od których tak bardzo profitujesz nie zabrakło wiary, wierność oraz życiowej rozwagi. Decyzje podejmowanie koło pełni Księżyca w trudnym aspekcie mogą być wypowiadane pod wpływem emocjonalności, a to może tylko oznaczać, że wkrótce będzie można pochopność na pewno żałować..... Słuchając Saturna w sextilu zdobędziesz sławy, nagrody i korony za ciężką pracę. Jeszcze tylko zrezygnuj z niepotrzebnych znajomości, tych, którzy Tobie źle radzą. Do powodzenia należy zbudować silne fundamenty. Saturn, dlatego stawia przed Tobą różnorodne wyzwania.

Księżyc w pełni ze swoją niecodzienną energią proponuje wyzwolić się z uzależnień, ograniczeń oraz układów, które nic Ci nie dają! Czy jeszcze pamiętasz to marzenie z niedawna? Chęć wolności i wiatru w skrzydłach niosących Cię do prawdziwości dokonania?

Pragnienia spełnią się nawet w trudnych konstelacjach, gdy z ręką na sercu będziesz swoje otoczenie autentycznie oceniał. Powiązania z kimś nie właściwym nie przyniosą oczekiwanych efektów.
Zwracaj uwagę na zdrowie i kondycję.


Ryba 20.2.-20.3
Planety Mars i Saturn stojąc w kwadracie zatrzymały się, aby sprawdzić wydarzenia, działania i sytuacje przeszłych miesięcy. To będzie trwało tak długo, dopóki nie posprzątasz, nie skorygujesz zgodnie z prawdą i autentycznością oraz odpowiedzialnością. Szczególnie za siebie. Ryba musi się przygotować na potrzebę dużych wysiłków. W tym tygodniu razem z pełnią Księżyca nie ma możliwości przebicia głową ściany i zdobycia natychmiast najwyższych szczytów.

Słońce i Merkury w pozytywnym położeniu będzie wspomagać kierując Cię do mądrości i cierpliwości. Ta energia gwiazd wskaże piękne strony życia, gdzie odkryjesz także spokój i harmonię wewnętrzną. Zawodowo i prywatnie będzie można się dogadać, znaleźć wspólny mianownik i wyznaczyć długofalowe cele. Twoje myśli oraz intuicja przechodzi głęboką transformacje. To, czego nie możesz osiągnąć, co stoi Ci na drodze, te osoby, które chcą Cię zniszczyć można będzie odsunąć na boki, gdy posłuchasz swoich myśli....... Niecodzienne zjawisko pełni Księżyca w Skorpionie, stąpające do Ciebie w boskim trygonie będzie zamykać wszystko, co jest związane z bólem, cierpieniem, złością i manipulacją...należy jeszcze kierować się autentyzmem, prawdą i logicznością. Może poczujesz się dotknięta, zawiedzona czyjąś szachrajska obłudą... Pozostań wiarygodna, słuchająca serca. Nie poddawaj się już czyjeś władzy i kontroli.

Marzenia, które towarzyszą Ci już od dzieciństwa będą spełnione, co do joty. Nie zgub tylko z własnych horyzontów swojej osoby oraz imiennego życia. Rodzina, dzieci, tak to wszystko się liczy, gdy najpierw swoją postać potraktujemy z respektem, szacunkiem i dostojnością. Wybija godzina prawdy. Życzenie, które nie chcesz nawet do siebie dopuścić i tak się spełni. Tak mówi przeznaczenie i prawo wszechświata.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji