widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-06-03

Dealer

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Dealer" przygotowanym przez naszego eksperta Wróżka Agnieszka Sovilo.


Dealer = brak pasji, czy tak, czy inaczej !!! wchodzicie w związek, jesteście zakochani, wystarcza Wam obecność drugiej osoby, zupełnie niczego prócz jej obecności, zarabiania kasy ( zresztą najczęściej spada Wasza skuteczność w tej dziedzinie, bo albo mniej zarabiacie, albo zarabiacie więcej ale wydajecie jeszcze więcej :-)), jedzenia i picia- w małych ilościach, nie potrzeba Wam więcej. To trwa parę miesięcy... kłębicie się w swojej "miłości" - bo przecież zakochania nie można nazwać miłością, jesteście "samowystarczalni". Tak trwa i trwa .... do momentu ....

Ty jesteś Iksińska on Kowalski, on ma pasje, Ty żadnych - poza nim, to on stał się twoją pasją jedyną i wreszcie, On potrafi cieszyć się swoją pasją, Ty cieszysz się tylko wtedy gdy On jest. Bez znaczenia czy odwrócimy role - i Ty będziesz Kowalskim, a to drugie Nowakową ... Człowiek bez pasji jest niebezpieczny! Zapoczątkowuje wszędzie toksynę, uzależnienie i zniszczenie. Prędzej czy później ono z pasją, staje się dla tego bez pasji Dealerem! Dlaczego? Otóż ono z pasją jest zasilane , wyłamuje się spod obiegu tylko twojej i swojej energii, zasila się jeszcze z innych źródeł . Ten bez pasji, a właściwie z jedyną pasją czyli tym który pasje ma, najpierw daje wszystko temu z pasją, ale potem czerpie z niego i tylko z niego - no przecież jak inaczej skoro to on jest jedyną pasją. Ten z pasją staje się dokładnie Dealerem wtedy, kiedy prócz Ciebie po fazie zakochania - wraca do swojej pasji , dzieli uwagę na Ciebie i pasję ....dla niego istnieje świat, ludzie, przyroda itd....dla Ciebie istnieje tylko ten z pasją i Ty.

Proces uzależnienia, jest prawie niezauważalny ... trwa. Z czasem ten bez pasji przechodzi do walki o moc - do walki o uwagę, dokładnie wtedy, kiedy ten z pasją czuje już tak wielki deficyt energii, że coraz częściej celebruje swoją pasję, i w nią wchodzi znów po okresie zakochania, izolując się choćby na chwilę od tego bez pasji. Dealerem staje się ten z pasją całkowicie - kiedy ten z pasją traktuje swoją pasję jako ucieczkę przed tym bez pasji, by przestać być jedynym źródłem zasilania! Najczęściej wtedy ten bez pasji ale uzależniony od dealera, zachowuje się jak Ćpun! nienawidzi, a zaraz kocha, kłóci się, a zaraz błaga o wybaczenie , zrywa, a zaraz chce wracać itd .... Już tak jest, że relacja Ktoś, dealer, narkotyk = śmierć! Niestety w tym układzie także Dealer jest uzależniony, ale czy zrozumiecie dlaczego i w jaki sposób stworzył taką sytuację, to już pozostawiam waszej ocenie !

I pamiętajmy, że śmierć może być końcem, ale ponad wszystko jest początkiem... jeśli tylko narkotyk wyeliminujemy ze swojego życia - czyli zachowamy równowagę.


Zadzwoń na
708 708 721708 708 721 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0750048 227 184 075 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji