widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-07-18

Horoskop tygodniowy 17.7.16 - 24.7.16.

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 17.7.16 - 24.7.16. oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"Nie można otworzyć nowego rozdziału w życiu, czytając po raz kolejny ostatni".

Baran 21.3-20.4


Wenus, Merkury już w trygonie na pewno zmienia Twoje nastawienia, sytuacje dookoła umożliwiając nawiązanie ważnych kontaktów, rozwój profesjonalny i przystąpienie do działania i realizowanie planów, które wcześniej były nie możliwe. Jeszcze do tych boskich trogonów od 20.7. 16 dołącza kolejne, najważniejsze- Słońca! W tym dniu przechodzisz od raz do pierwszych szeregów, nabierając powietrza w płuca i ciesząc się sobą, powodzeniami i radościami z pomyślnych inwencji.

Tylko należy przejście przez pełnię Księżyca w kwadracie. Księżyc w Koziorożcu nieciekawie ustawiony do Urana w Twoim znaku, szczególnie dla trzeciej dekady urodzonych oznacza nieoczekiwane wydarzenia, zwroty sytuacji, a może i odcięcie się od czegoś, co masz już powyżej uszu? Czasami dobrze jest zrozumieć dane sytuacje, popatrzyć na nie z odmiennej perspektywy, aby wejść na inne drogi do przyszłości.

Wiedząc, co robisz i świadomy konwencji Twoich decyzji nieszablonowo poklasyfikujesz wszelkie uwarunkowania. Pogodzenie się lub akceptacja sytuacji takich, jakie są, a które Ci nie odpowiadają nie rozwiązują niczego, tylko przesuwają je na inne terminy. Bądź sobą i zamykaj te kontro -wersy kierując się tolerancją, spokojem i dyscypliną. Saturn w trygonie wie, co robi gwarantując poprawy gospodarcze, honory oraz poodwodzenia. Tylko nie odstępuj dla kogoś innego od swojej linii i priorytetów. Bez uporu. Z humorem, jasnością słowa i zrozumieniem dla innych poglądów na życie. Idź dalej swoją drogą. Tylko to może przynieść spełnienie osobiste.

Byk 21.4-20.5


Wenus, Merkury i następnie Słońce w znaku Lwa będzie sprzyjać zajęciu się sobą, swoim sprawami i zadaniami, na które wcześniej może nie było czasu. Usankcjonuj i dla siebie czas odpoczynku, relaksu i odpowiedzialności za swoje siły i pozytywne energie. Spotkania rodzinne, wyjścia do kina, teatru czy miejsc rozrywki...kiedy byleś dla siebie na mieście?

Kwadraty aż trzech planet nieprzestaną drążyć dziurę w brzuchu zanim nie zabierzesz się za siebie. Prywatnie odważ się mówić, co leży Ci na sercu, zajmuj swoimi talentami, hobby i tym, co kochasz. Profesjonalnie czas najwyższy otworzyć się na nowe drogi, ale pamiętając o swoich priorytetach. Czując od czasu do czasu, że kręcisz się w kółko korzystaj z pomocy Jowisza w trygonie oraz mocarnego Plutona. Z tymi gwiazdami jesteś nie tylko jesteś chroniony, ale również dotrzesz do punktów, które sam kochasz, pozwalając wyrwać się z rutyny, zapominając o troskach i kłopotach.

Uhonoruj zaproszenia i rozrywki! Pewnie w Twoim zasięgu grają od dawna ciekawe filmy. Wiele pracy przy domu i zagrodzie, sprawy rodzinne, energia dla innych ....a ty Byku? Gdzie jest Twoje miejsce?

Kwadrat Merkurego namawia do zachowania spokoju i nie wchodzenia w bezsensowne, na przykład familiarne konflikty. Opozycja Marsa nie sprzyja odważnym wypowiedziom, ale posłuchania, co mówią inni, bez wchodzenia sobie na głowę. Pamiętasz o kursach rozwojowych lub kształcących? Najwyższa pora, aby zabrać się za siebie.

Bliźniak 21.5-21.6


Gdy Wenus i Merkury stoi już w pozytywnym położeniu łatwiej będzie przeforsować swoje sprawy, z uśmiechem podejść do rozwiązywania wyznań i z optymizmem potraktować otoczenie.

Twoje nastawienie zmienia się. Wierzysz, że wszystko dobrze się ułoży. Rozstrzygnięcia podejmujesz spokojnie i nikt/ nic nie może wyprowadzić Cię ze spokoju. Lato będzie jeszcze przyjemniejsze, gdy pod koniec tygodnia również Słońce ustawi się w sextilu.

Zawodowo komunikacja kwitnie, a wymiana myśli oraz Twój rodzaj myślenia przyciąga innych swoja lekkością, swobodą oraz odwagą. Pieniędzy będzie wystarczająco do zaplanowania jakiegoś wyjazdu i pozwolenia sobie, na coś pięknego.

Saturn w opozycji przypomina cały czas o dyscyplinie, obowiązkach, nie zapominając o dokładnym załatwieniu także spraw urzędowych. Sytuacja finansowa będzie się w końcu stabilizować, a ze Słońcem jest już od 20.7 wiele powodów do przyjmowania honorów i zabawienie się od czasu do czasu.
Nie słuchaj tylko innych.

Jest mnóstwo osób dookoła Ciebie, które myśli po swojemu. Niepokój, pożegnania, rozstania, zamkną pewne rodziły życiowe i są spowodowane opozycją Saturna raz na 30 lat, która musisz ze zrozumieniem akceptować. Gdy jedno się kończy, daje to początek zupełnie czemuś innemu. Myśl o sobie. Przed Tobą cztery piękne tygodnie, abyś nadrobił straty, smutki i tęsknoty do niefrasobliwego życia. Autentyczne dialogi, nazywania uczuć po imieniu, bez uciekania oczyma na boki pomoże dostrzec to, co wcześniej było zakryte.


Rak 22.6.-22.7.


Jeszcze do 22.7. masz świetny czas, aby ze Słońcem w Twoim znaku załatwić wszystko bez problemu. Wyzwaniem może stać się pełnia Księżyca z naprzeciwka w Koziorożcu, szczególnie dla trzeciej dekady urodzonych. Uranus i Pluton robią rewolucję, abyś odszedł od przeszłości i budował progresywne akceptując, że niektóre uwarunkowania kończą się bezpowrotnie. Poniedziałek, wtorek mogą być trudnym dniem. Oszczędź sobie trosk nie nastawiając się na pozytywy i nie robiąc niepotrzebnie za wiele terminów. Fazy pełni Księżyca należy przeznaczyć w skupieniu wypełniając swoje życie innymi wartościami patrząc raczej na autentyzm, prawdy i konkrety i czasami może brutalną realność. Słońce jest w Twoim znaku, ale gdy Twój Księżyc wzywa Cię z odległości nie będziesz w stanie wszystkiemu od raz, w nieoczekiwanych okolicznościach zaradzić. To fajnie, że poświęcasz czas innym, sprawom familii, ale jednocześnie rezygnujesz przede wszystkim z siebie.... Pełnia w Koziorożcu zmusza te z was, które trzymają się na siłę przestarzałych uwarunkowań. Nie narzucaj innym swojego zadnia, woli, nie kontroluj, nie zmuszaj do niczego. Każdy ma przecież inne przeznaczenie, a duże dzieci nie potrzebują mamusi w jakimkolwiek momencie, ale towarzysza, który SWOIM przykładem podpowie, co jest w życiu priorytetem.

Gdy zrobisz ostatecznie, coś tylko dla siebie, domownicy będą mogli finalnie z ulgą zająć się sobą. Pozytywne wpływy będą dla obu stron korzystne.

Słuchając innych znajdziesz wiele metod i środków nawet na bardzo oryginalne pomysły. Otwórz się na nieznane! Słońce, Jowisz i Neptun doprowadzą z gwarancją do Twojego szczęścia osobistego. Mars ze Skorpiona to pewność i celowość wykonania. Czujesz już pozytywną energie? Czas zakończyć płacze nad tym, co minione. Postępowy etap otwiera się przed Rakiem po Pełni Księżyca.

Lew 23.7.-23.8


Wenus i Merkury napełnią Cię osobistą, potężną energią. Już doświadczasz na własnej skórze, że gwiazdy świecą tylko dla Ciebie!

Od 22.7. możesz oczekiwać jeszcze bardziej sprzyjających uwarunkowań. Twoje Słońce w swoim domu, Twoim znaku rozpoczyna najlepsze cztery tygodnie tego roku, abyś bez niczyjej pomocy osiągnął to, co nazywa się szczęściem! Bardzo korzystny moment na poprawy zawodowe i osobiste, otwieranie i rozpoczynanie drogi do sukcesu, nie tylko planowanie, ale i wszczynanie ciekawych projektów.

Możliwości i szans jest bardzo wiele. Awansy, wyróżnienia, podejmowanie szkoleń czy kursów. Poznajesz nowych, ciekawych ludzi, którzy niebawem bardzo Ci pomogą w nowej drodze do przyszłości.

Trzecia dekada urodzonych powinna jeszcze zwracać uwagę na kwadrat bezlitosnego Marsa ze Skropiona. Nie kieruj się egoizmem, złością czy też nie pozwalaj innym na taką formę zachowania względem Ciebie.

Nieporozumienia, podejmowania decyzji czy układy w rodzinie należy podchodzić ze spokojem. Słońce w Twoim znaku da wolną rękę z łagodnością zaakceptować humory otoczenia, pomyśleć o swoim rozwoju, przyjemnościach i potrzebach czysto osobistych.

Pamiętaj o swoim celu i miłościw. Wenus spełni niejedno marzenie, gdy pozwolisz działać planetom bez Twoich wpływów!

Ja życzę wszystkim urodzonym ze Słońcem w znaku Lwa szczęścia, spełnienia i świadomego wykorzystania pięknych konstelacji dla siebie i swoich zamierzeń!

Panna 24.8.-23.9


Jowisz w Twoim znaku i ważna pełnia Księżyca w trygonie rozpoczyna bardzo kluczowy tydzień dla Panny.

Słońce jeszcze do połowy tygodnia przyświeca Twoim zamierzeniem. Dalej będziesz potrafiła razem z pozytywnie nastwionym Księżycem wypełnić spokojnie wszystkie obowiązki.

Pragnąc, co rusz pozostać tylko w realu, Neptun z naprzeciwka nakazuje zaufać w moce wyższe i energie jeszcze Tobie niepoznane. Najważniejsze byłoby uczyć się ufać, wierzyć w dzień kolejny, własne siły i ogromne powodzenie.

Lato jest również świetnym momentem do poznania kogoś i sprawienia sobie przyjemności. Twoja realizacja osobista; prywatnie i zawodowo razem z Jowiszem już tylko do września jest zasadniczą kwestią w tym roku. Musisz dobrze spożytkować ten czas z planetą szczęścia. Poleciłabym jeszcze przemyślenia o kursach rozwojowych, stabilności w domu i rodzinie.

Szczegółowa, zdyscyplinowania i pełna samokontroli spróbuj od czasu d czasu pokierować się impulsem, spontanicznością pamiętając o tęsknotach lezących na samym dnie serca. Układy gwiazd sprzyjają ważnym podpisom, handlowym konfiguracjom i wypełnianiu z pewnością priorytetowych założeń. Mars w pożytecznym usytuowaniu pozwoli wykorzystać Twoje potencjały i talenty.

Pokaż się waleczna! A przy tym skorzystaj ze swojej intuicji. Ekspozycja Neptuna nie skończy się bardzo długo, dopóki nie nauczysz się kierować energią wyższego uniwersum.
Gwiazdy są razem z Panną, abyś ekspansywnie i radośnie osiągnęła wszystkie cele.

Waga 24.9.-23.10


Bardzo pozytywna energia sextilu Twojej Wenus i Merkurego z Lwa pozwala w nowym tygodniu zająć się tylko błogimi rozrywkami, samorealizacją, miłością i rozkoszą. Do tej prześwietnej komitywy dołącza 22.7. Słońce, od którego masz wszystko, co potrzeba, aby spędzić niezapomniane lato.

Uśmiechnięta, pozytywnie nastwiona poświęcisz bardzo dużo czasu sobie, rekreacjom, wyjazdom oraz osobom, które nosisz w sercu.

Jeszcze tylko do wtorku pełnia Księżyca w Koziorożcu przypomni, co należy pozostawić za sobą, z czego się uwolnić i jakie partnerstwa stały się ostatnio udręką.

Myśl szybko, podejmuj odważnie decyzje. Niebawem nadchodzi Jowisz, a z nim już trzeba tylko i wyłącznie skupić się na samospełnieniu. Księżyc w kwadracie i Uran w opozycji wprowadzi Cię w nieoczekiwane sytuacje, gdzie należałby zachować zimną krew i rozstrzygać tak jak mówi i potrzebuje Twoja wspaniałomyślna natura.

Porządki w życiu prywatnym i zawodowym przydadzą się na pewno abyś ostatecznie dostrzegła Twój potencjał. Masz więcej zalet aniżeli sobie wyobrażasz, ale Twoje naginanie się do innych, utrzymywanie stałej harmonii z całym światem pogranicza nie raz z mistyfikacją. Osiągniecie staniu szczęścia i wewnętrznej ugodowości, tej, której szukasz od dawna jest możliwe teraz czy za moment, gdy zaakcentujesz siebie taką, jaka jesteś, ale bez odrywania się od świata.

Nie z każdym w ciągu następnych dni będzie Ci dane wyruszać do tych samych celów. Akceptuj, że ktoś odchodzi lub sama zastanów się, kto jest Tobie w końcu bliski. Gdy Waga jest symbolem wyższej dyplomacji użyj swoich sposobów, pamiętając o sprawiedliwości. Dla siebie oraz innych.
Po pełni Księżyca wszystkie drzwi otwierają się przed Tobą abyś dosięgnęła błękitnego nieba.

Wenus, Słońce i Merkury spełnia każde Twoje marzenie, a Jowisz, planeta szczęścia i ekspansji już tylko na progu domu czeka.... Przygotuj się dobrze, na jego wejście raz na 12 lat... Decyzje podejmowanie teraz mają charakter prze- znaczeniowy.

Skorpion 24.10.-22.11


Dobrze byłoby razem z pełnią Księżyca w pozytywnie nastwionym Koziorożcu otworzyć się na nowe sytuacje, docenić wartości, które są Tobie dane oraz spożytkować mocarne siły Marsa przebywającego jeszcze trochę w Twoim znaku. Z jego pomocą wszystkie chwyty są dozwolone.

Jednak celowy plan, przemyślane metody, skupienie i osobiste szczęście powinieneś sam postawić, jako priorytety.

Igrając z uczuciami otoczenia możesz niepotrzebnie narobić sobie kłopotów. Wenus i Merkury już stoją w kwadracie. A to jest faza do rozwiazywania konfliktów i problemów, akceptowania odmiennych pojęć, pozwolenia sobie bez przesady na przyjemności i radości.

Silna, ognista energia znaku Lwa nie jest Skropionym życzliwa. Za dużo swobody, za wiele, nieprzemyślanie wypowiedzianego jedna krzywa mina i już Twoje otoczenie nie liczy się z tym, co mu proponujesz...

Wyjdź na przeciw tym, którzy Ci chcą pomoc jednocześnie ciesząc się jednością, bliskością i swoboda myśli. Manipulacje, kontrole, opanowanie kogoś zmysłami będą odstraszać tylko innych. Od 22.7. także Słońce ustawi się ozięble. Odczuwając potrzebę zmian rozpocznij od siebie przechodząc dalej do spaw rodzinnych raz zawodowych. Wiele postawionych Ci zadań może będzie ponad siły, dlatego spożytkuj energię Marsa i dziel wszystko, to, co powinno być godnie wykonane.

Gdy wszystkiego zrobi się za wiele zdystansuj się do pracy przypominając sobie o relaksie, odpoczynku oraz zabawie. Zdrowa ocenia nadejdzie wraz z pełnią Księżyca.
Już będziesz wiedział, od czego należy odchodzić.

Strzelec 23.11.-21.12


Trygon Wenus i Merkurego zapowiada bardzo szczęśliwy czas, który Strzelec może spożytkować dla siebie po długim czasie. Zamiast płaczów nad sobą, zrzucania winy na innych -trygon Słońca od 22.7. pozwala realizować się osobiście, podejść poważnie do planów zawodowy i rozejrzeć prywatnie za odpowiednim partnerem. Single, bowiem mają bardzo dobrą passę. Dlatego dobrze byłoby ocenić sytuacje, zorganizować czas na wyjścia i poznanie nowych osób.

Z Saturnem w Twoim znaku, gdy wiele ludzi odchodzi, zawodzi i rozczarowuje należy otworzyć się na nieznane. To przecież nie jest dla Ciebie trudnością. Kochasz poznawanie świata i ludzi. Przedstaw się, jako osoba cierpliwa, zdyscyplinowana i odpowiedzialna, mająca swój los, pod swoją samokontrolą. Nikt nie jest winny tym sytuacjom, w których się znajdujesz, chociaż Saturn w znaku dla nikogo nie jest przyjemnością.

Ufając w życie i czas cierpliwość poprowadzi do realizacji profesjonalnych i prywatnych. Nawet, gdy Twoje aspiracje sięgają najdalszych horyzontów, koncentruj się na małym, realny i namacalnym. Tak, jak żąda planeta przeznaczenia. Jesteś w stanie w szybkim tempie przepracować wszystkie wyzwania, stworzyć dla siebie oraz rodziny baśniowy świat, gdy wypełnisz punkty przedawnione przez planetę karmy.

Spawy gospodarcze układają się wspaniale, a pełnia Księżyca w sąsiednim Koziorożcu nie ma na Ciebie większego wypływu. Tylko żadnych wyskoków czy ryzyka. Rodzina, przyjaciele, najbliżsi są zawsze przy Tobie. Czy potrafisz to docenić, bez wiercenia sobie samemu dziury w brzuchu?

Szukając celów wyższych postaraj się uchwycić proste uczucia; stałe więzi, łączność serca. A integralne relacje, które są dla Ciebie najwyższą wartością będą się samoistnie także pojawiać. Położenia trzech boskich trogonów spożytkuj dla siebie i najbliższego otoczenia. Twoje zaangażowanie, aktywność oraz wrodzony intelektów są dostrzeżone! Bądź tego pewien i zaufaj...wkrótce wszystko przemieni się nowe zabłyśnie zupełnie inną, radośniejszą barwą.


Koziorożec 22.12.-20.1


Pełnia Księżyca w Twoim znaku dotyczy szczególnie trzecie dekady urodzonych Koziorożców. Ustawienie Księżyca w kwadracie do Urana zawistuje rewolucję, dynamiczną energię i uwarunkowania, które zmuszają Cię z opozycją Słońca do potrzebnych zmian.

Orientuj się do przyszłości, nie zatrzymując nic przy sobie, co nie ma już wartości lub przeżyło się z tym ważnym wydarzeniem.

Jowisz stający w trygonie pogania do działania i szukania szczęścia. Nie tylko zawodowego. Dużo było czasu poświęconego sprawom profesjonalnym, a tu rodzina, dzieci.....pewnie tęsknią za Tobę. W innym przypadku może czujesz potrzebę zmiany miejsca, a ludzie, dookoła, którzy Cię zdradzali oszukali powodują przemyślenia w Twojej głowie. Energia Księżyca jest zawsze potężna, lecz Księżyc jest tu w upadku i czuje się niespełniony i osamotniony..

Gdy potrzebujesz spokoju i czasu na zastanowienie zaakceptuj, co się wydarzy i przesuń decyzje na dzień kolejny. Nie zbieraj tylko przypadkiem rozbitego szkła i zawirowanych uczuć. Z Plutonem, gdy jedno umiera, drugie rodzi się ponownie. Może powoli, w skupieniu i bólu, ale wyniesie Koziorożca na wyżyny.

Pomyśl o zainwestowaniu w siebie, swoje hobby, przyjemnościach, a może kursy kształcące. Wiele możliwości pojawi się jesienią. Dobrze byłoby czas po pełni Księżyca przeznaczyć na stworzenie harmonie w głowie oraz sercu.

Usłyszane informacje, wiadomości przyjmuj za aprobatą nie walcząc o nieistniającą przeszłość. Sam dojdziesz do ambitnego celu koncentrując się nawet na małych zwycięstwach, drobnostkach i pracach, które Cię ucieszą.

Mars ze Skropiona to potężna determinacja, abyś się nie poddał i podejmował ważne, życiowe decyzje. Weź pod uwagę również siebie. Spokojniejszy dzień codzienny, harmonię w sercu i spokój dający poczucie bezpieczeństwa, że jesteś aktualnie na swoim miejscu.

Wodnik 21.1.-19.2


Planety znajdujące się w znaku Lwa, czyli opozycji wskazują wszystkim Wodnikom te spawy, sytuacje, wydarzenia, którymi należy się zająć lub szczególnie zatroszczyć.

Jest to świetna faza na uporządkowanie wszelkich spaw rodzinnych, zawodowych oraz pomyśleniu o drodze do przeznaczenia. Od niedawna to, czego szukasz jest już w zasięgu ręki. Jeszcze kolejne cztery tygodnie będziesz bardzo dużo rozważał o sobie, zmianach i swoim spełnieniu.

Gdy Wenus w opozycji symbolizuje nowe znajomości dla singli, w partnerstwach stałych może dojść do kontro wersów i szermierki słowniej na przeróżne tematy. Czując się ograniczony, zahamowany, na przykład przez swoich najbliższych postaraj się w spokoju tworzyć piękne scenariusze na lata.

Cele finansowe opanujesz tylko sprawdzając wszystko dokładnie. Merkury z Lwa obiecuje coś, co nie musi być dotrzymane... Zerwane układy czy koalicje należałoby więcej nie omawiać, ale ruszyć z konceptem do przeciwnych prekursorskich i przyjaźniejszych celów.

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Wodnik pokieruje się konstruktywnym myśleniem, troszcząc się o ambitne, twórcze plany. Będąc osobą światową potrzebujesz dużo wolności osobistej, także w myśleniu i działania, jednak to nie znaczy, że masz się izolować od świata.

Najważniejsze spawy towarzyskie, rodzinne i blisko-partnerskie wymagają masę uwagi z Twojej strony. Negowanie wszystkiego wróży nieciekawe atmosfery. Staraj się budować pomost złożony z wyczucia, miłości i harmonii. Uranus i Saturn odnawiają Twoje siły. Gdy jeden ciągle szuka nowości, drugi będzie utwierdzał i protegował tylko to, co da Ci zabezpieczenia na późniejsze lata.

Ryba 20.2.-20.3


Słońce w trygonie żegna się z Tobą na pewien okres czasu, ale trygon Marsa pozostaje abyś dalej walczyła o swoje cele, zamierzenia oraz plany!

Wszystko, co wydarzyło się w ostatniej fazie nie tylko poszerza Twoje horyzonty, ale daje pewność decyzjom, które jednoznacznie zapadły. Kwadrat Saturna dla drugiej dekady urodzonych przypomina, że wszystko musi iść według ustalonych, odpowiedzialnych reguł, a pożegnania mające charakter prze-znaczeniowy otwierają nowe drogi do zupełnie innej przyszłości!

W partnerstwach rożnego rodzaju na pewno zapadły różne rozstrzygnięcia. Czy to prywatnie czy zawodowo musisz przede wszystkim myśleć o sobie. Słońce, Wenus i Merkury dały Ci ogrom siły do zainicjowania ciekawych pomysłów, które teraz należałoby wdrażać sukcesywnie w życie.

Pełnia Księżyca w przyjaznym Koziorożcu namawia do zakończenia tego, co nie dawało stałości. Pomyśl o zakładaniu własnych firm czy wychodzeniu z różnych uzależnień ( np. uczuciowych, materialnych...) ułatwiając jednoznacznym wyborom. Płomienne emocje, które towarzyszą wydarzeniom są na pewno domeną Marsa ze Skorpiona. Dobrze byłoby łączyć potrzeby rodziny, osobiste ze sprawami zawodowymi, aby nikt nie pozostał gdzieś w tyle. Nie poświęcaj się tylko bez końca dla otoczenia. Sam wiesz, że, gdy za wiele z siebie dasz, nie każdy prezentuje i przesyła Ci tyle samo.

Wykorzystaj swoje zdolności oraz potężną intuicję do podjęcia wszelkich spraw w swoje ręce. Do końca miesiąca możesz zagwarantować sobie zwycięstwa. Oddawanie odpowiedzialności innym za siebie i najbliższych nie przyniesie tych samych efektów. Ryba wraz z pełnią Księżyca w dobrym sextilu zamyka długą fazie niepewności. Teraz możesz już maszerować prostą drogą do przeznaczenia. Gwiazda przewodnia przyświeca Twoim zamysłom.


Jaki będzie tydzień dla wszystkich?


"Brak wytrwałości - to zawsze, w jakiejś części przynajmniej, brak wiary". Henryk Elzenberg


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji