widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-01-02

Astrologiczna prognoza na Rok 2017

Zapraszamy do zapoznania się z "Astrologiczną prognozą na Rok 2017 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter."Nie bój się cieni. One świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło."(Oscar Wilde)

Jaki będzie rok 2017 dla każdego znaku zodiaku?"Największy sekret szczęścia to być w zgodzie z sobą"- Bernard Fontenelle

Baran:


Przed Tobą bardzo dobry rok, gdzie możesz swobodnie zbierać powodzenia, pieniądze i miłość, ale pod warunkiem, że będziesz wszystko zabezpieczał.

Saturn stoi do 19 grudnia w znaku Strzelca w pozytywnym położeniu, gdzie razem z jego pozycją możesz odnaleźć swoje prze- znaczeniowe drogi życia, rozwijać talenty oraz zainteresowani. Ale bez pracy nie ma kołaczy...Planeta karmy w boskim trygonie może dać Ci wszystko, jednak wymaga pracy, zaangażowania oraz dyscypliny. Nie spodziewaj się już, że za moment założą Ci koronę. Dla tej planety wszystko musi mieć swój czas, a zwycięstwa wymagają konkretnych czynów, ogromnego oddania i poważnego podejścia do każdej sytuacji. Od 20 grudnia Saturn przechodzi do Koziorożca ustawiając się w kwadracie do Twojego Słońca- a to już sygnał, że całokształt to, co zbudowałeś do tej pory będzie przez niego sprawdzane.

Luty jest bardzo dobrym miesiącem, w którym możesz rozpocząć poważne plany. Od marca do czerwca to faza miłości i radykalnych popraw finansowych. Wrzesień i grudzień także wygalają pod tym względem wspaniale. Wykorzystaj świadomie swoje dobre szanse oraz dobre możliwości abyś wylądował ostatecznie w stałym porcie to może, bowiem zapobiec rozczarowaniom i dać finalnie prawdziwe szczęście.

Z Jowiszem naprzeciw aż do jesieni nawiązuj dobre kontakty, kooperuj i nie rób nic sam, stawiając na współpracę. Świetne projekty zadziwią innych ogromną oryginalnością, ale to musi mieć dodatkowo stałe fundamenty.

Do końca roku spożytkuj swoją ogromną energię, siły motywacji dożąć do realnego celu. Względem osób przełożonych musisz raczej uważać. Nie pchaj się na siłę do przodu i tak będziesz sam zauważony. Postaw na kursy, rozwój i dalszą naukę. Niektóre decyzje nie da się wymusić, dlatego działaj spokojnie. Wszystko, co zasadzisz w tym roku będzie ponownie przetestowane przez planetę karmy dając początki zupełnie innej erze Twoich dni.


Byk:


Twój najlepszy czas rozpocznie się dopiero pod koniec roku, ale już od natychmiast zacznij przygotowania i wyselekcjonowania tego, co zabierzesz w dalszą podróż życiową...

Saturn będzie, bowiem od grudnia ustawiał w boskim trygonie, a z nim, co zbudujesz, stworzysz, rozpoczniesz daje Ci zabezpieczenia już na stałe! Najtrudniejsze lata, bowiem 2012-2014 z jego opozycją już za Tobą i teraz rozpozna się faza nowej orientacji, zmiany kursów i wysterowanie prosto przed siebie do przeznaczenia i szczęścia. Luty, marzec, kwiecień, maj myślisz bardzo dobrze. Nie kieruj się jednak tylko przesłankami materialno-realistycznymi. Jowisz będzie ustawiał się naprzeciw, a Neptun w pozytywnym aspekcie inspirował, pozwalał na kierowanie intuicją oraz przekraczania i przechodzenia do sfer jeszcze niepoznanych. Inne cele mają być dopiero wyznaczone do końca grudnia 2017. Co nadaje Twojemu istnieniu sens? Co chcesz zbudować? Co stworzyć? Co ma być życiowym, trwałym fundamentem i najwyższą wartością?

Harmonia i sprawiedliwość, o które teraz woła gwiazda karmy ma egzystować również w Twoim domu i życiu osobistym. Tam, gdzie jej brak trzeba będzie zamykać z powagą granice, a horyzonty poszerzać. Przez naukę, szkoły rozwojowe i pracę nad samym sobą.

Oprócz codziennych zadań planety nawołują Byka do podarowania również sobie dużo momentów na wypoczynek, wyjazdy i uporządkowania przeszłości. Do końca grudnia masz szansę posprzątania w głowie i wśród swoich najbliższych. Jednak to, co jest dla Ciebie aktualnie najwyższym priorytetem, co chronisz i bronisz do końca siły, może już z nadejściem śniegów nie mieć najmniejszego znaczenia... Nie śpiesz się.

W miłości tym czasem od lata będzie się działo dużo pięknego. Nie trzymaj się tak bardzo swoich konserwatywnych ideałów i poglądów. Z drugiej strony, aby ktoś czuł się przy Tobie bezpiecznie nie trzeba ciągle trzymać się kurczowa rękawa, ale zaufać, że jesteś kochany. W listopadzie z Marsem na przeciw może być trudno, ale już następna Wigilia wszystko wyjaśnia i przebiega w bardzo uroczej atmosferze.

Świetne perspektywy pojawiają się w drugim kwartale roku. Spożytkuj propozycje, bieg planety komunikacji, Merkurego, aby wszystko, co ważne podpisać, pozaznaczać i rozpocząć wartościowe umowy.


Bliźniak:


Z Saturnem naprzeciw do 20 grudnia 2017 należy mieć cierpliwość!

Nie rzucaj się z motyką na Księżyc, ćwicz cierpliwość i pozbywaj tego, co jest dla Ciebie ciężarem, trudnością uwalniając się z wszystkiego, co obcina skrzydła do wysokich lotów.

Jowisz ustawiony w pięknej pozycji pragnie, bowiem Twojego szczęścia i zadowolenia, a to nadejdzie, gdy zamkniesz wraz z Saturnem wszystko, co w dalszym życiu nie jest Ci już potrzebne. Nie trzeba, więc czekać aż do grudnia, ale już z pewnością wcześniej poczujesz przepiękne wpływy dobrych planet, które będą się opiekować, faworyzować i protegować w szukaniu dróg do szczęścia. Jowisz daje, bowiem ogromną porcję optymizmu, wiary w siebie oraz zaufanie, że happy- end nie ominie Bliźniak. Nie opieraj się na spekulacjach, nie rób nic na oko, ale każda czynność musi być poparta faktem, konkretem i ogromnym nakładem pracy. Tego wymaga od Ciebie planeta karmy stojąc tu raz na 30 laty. Saturn to ogromny mur żądający Twojego rozwoju, zadbania o zdrowie i zrezygnowania z starych nawyków i wyobrażeń. Nie grymaś, gdy do jesieni nic nie będzie się udawać tak od razu. Trudne egzaminy zawodowe, czy w życiu prywatnym mają na celu przejście długiego okresu uczenia, rozwoju i pojęcia tego, co wcześniej nie było możliwe.

Zachowaj spokoju i robiąc porządki w swoim życiorysie znajdziesz na pewno dużo czasu na miłość, pracę z pasją i krytycznie prześwietlenie swojego własnego stanowiska. Nie wszystko w przeszłości było prawidłowe i dokładne. Obiecanki innym kawałka nieba są nie na miejscu. Liczy się od zaraz pełna odpowiedzialność i świadomość, że życie ma się tylko i wyłącznie jedno. Ucząc się ze starych błędów w lato błyszczysz jak bombka na choince. Stojąc w punkcie zainteresowania z lubością ciesząc miłością i uznaniem. Profesjonalnie należy podejmować wyzwania, więcej pracy i nawet bardzo odpowiedzialne stanowiska. Ty będziesz odpowiadał i rządził. A to trzeba robić z głową i solidnym planem. Przygotowując się do świetnej przyszłości pamiętaj o stabilizacji i gwarancjach finansowych. Uznanie przełożonych, kolegów, przyjaciół także nadjedzie. Wynagradzaj się często odpoczynkiem, spacerami na świeżym powietrzu, a więcej aktywności sportowych na pewno wzbudzi w Bliźniaku chęć walki i nigdy nie poddania się czy też rezygnowania tuż przed metą.


Rak:


Wybory nowej drogi do innej przyszłości z opozycją Plutona nie są łatwe biorąc pod uwagę, że od roku 2018 ustawi się tu również Saturn.

Mając te dwa aspekty od pierwszych dni roku na uwadze wyważaj dobrze swoje decyzje, aby jesienią, gdy Jowisz ustawi się w trygonie stać już we właściwy kierunku czując powiew wiatru w skrzydłach do wysokich lotów.

Gdy od roku 2015 pracujesz nad swoją pozycja i statusem, już niebawem możesz wszystko ogarnąć mając na myśli Saturna sprawdzającego Twoje postanowienia, założenia i plany od roku 2012. Od stycznia, który może być niemrawy zabierz się pomalutku za podziały i systematyzację pozbywając się tego, co już od dawna nie funkcjonuje. Cele, metody, struktury, które nie będą trwałe mogą być, bowiem przez planetę zdmuchnięte z Twojego życia zostawiając po sobie niesmak i rozczarowania. Długotrwale perspektywy muszą mieć sens i cel wyższy, a idee, wyobrażenia odpowiadać zmieniającemu się realowi. Od 11 października masz już po swojej stronie Jowisza w trygonie, a to mogą być nie tylko protektorzy, ale również sytuacje czy uwarunkowania, które same szczęśliwie układają się do końca. Mimo, że bardzo trudno żegnasz się z przeszłością otaczając miłością nawet, to, co już się nie sprawdza-postaraj się wychodzić z zakurzonego czasu minionego. Mars będzie dodawał siły przebicia i motywacji tankując w Raka niezmierzone moce do całkowitej transformacji.

Najważniejsze abyś postawił na kooperację i kompromis. Pojawiąjące się możliwości w maju mogą być z pewnością długofalowe. Od września znowu niesamowita zmiana. Rozpoczynasz budowę innego fundamentu do nowego życia.

W miłości czy nowych partnerstwach nie biegaj za nikim nie radząc sobie i tak z pojęciem "bliskości" czy ,,dystansu." Dobrze byłoby po prostu zaufać, wierzyć, aby do jesienie stworzyć trwałe i stałe już partnerstwa. Sierpień jest najpiękniejszym miesiącem miłości dla Raka. Wenus w Twoim znaku spełnia wszystkie głęboko ukryte marzenia. Przedstawiasz się elegancko, pewnie i pełen suwerenności. Trudno będzie się oprzeć szarmanckim Rakom! Ambitne palny powinieneś podjeść mniej egoistycznie myśląc także o dobrze ogółu. Od końca roku trzeba będzie już wszystko dobrze zabezpieczać. Nie mieszaj starego z nowym, serca z głową i przeszłego z nową epoką. Otwieraj się na to, co jeszcze nie znasz, a rok 2017 przyniesie na pewno radosne zakończenia i osobiste spełnienia.


Lew:


Rozpoczynający się Twój rok Słońca będziesz długo pamiętał. Jowisza, planeta szczęścia w pozytywnym aspekcie już od pierwszych dni pomaga z odpowiednią dewizą; "mądrze rządzić i sprawiedliwie dzielić" dając Ci szczęście i zadowolenie. Saturn, gwiazda karmy jeszcze do końca rok 2017 stoi w pozytywnym aspekcie abyś wszystko, co zaczynasz zabezpieczał i zatwierdzał na stałe. Powodzenie nie będzie jedno, ale kilka, gdy poświęcisz temu jeszcze więcej pracy, dyscypliny i zaangażowania.

Z Saturnem wszystko musi mieć ręce i nogi, tak, aby na murowanym fundamencie postawić również następne piętra z bardzo dobrą perspektywą. Prezentów przy tym szybko nie oczekuj, planeta przeznaczenia, bowiem wymaga sumiennego i starannego wykonania każdej czynności. Obojętnie, czy profesjonalnie, prywatnie czy indywidualnie wiele będzie polegała na wspólnej pracy, rozwoju i cierpliwości. Trzaskanie drzwiami tu nie pomaga. Ale cierpliwości do własnego, osobistego modelowania wzrostu. Jeżeli chodzi o zmianę pracy zanim podejmiesz decyzje, jakie masz w danej firmie inne możliwości ekspansji. Praktyka, doświadczenie powinna być powiązana z zawodowymi wymogami. Słońce sprzyjać będzie również wszelkim dalekim podróżom, nauce, studiom i poznawania świata, którego nigdy jeszcze nie widziałeś. Tematem Saturna w Strzelcu oprócz zdobywania wiedzy mogą być również kontakty z zagranicą czy też dłuższy pobyt poza Twoim krajem. Uczucia błogości, radości i wewnętrznej harmonii będą długo towarzyszyć Lwom przez następne dwanaście miesięcy. Gwiazdy dają zielone światło do poznawania siebie oraz tego, co do tej pory nie jest przez Ciebie pojęte.

Nie rób nic na siłę, włączaj do wszystkiego głowę dając sobie dużo czasu na ostateczne rozstrzygnięcia.

Luty, marzec, maj i wrzesień są najlepszymi miesiącami dla miłości, a dzięki Saturnowi wszystko i tak poprowadzi do stałej perspektywy. Sierpień jest wspaniałym miesiącem, aby powiedzieć magiczne ,,tak" i odnaleźć spokój w zaciszu domowego ogniska. Poświęcaj miłości, najbliższym jak najwięcej czasu, bowiem jest to punkt, gdzie otrzymasz dużo potwierdzenia i motywacji. A to będzie Ci potrzebne.


Panna:


Służąc bez przerwy innym, pilnując porządku i socjalnej odpowiedzialności po długim roku karuzeli 2016 i jeździe na dół to do góry pozostań dalej realistyczna!

Wielkie oznaki powodzenia nadchodzą, bowiem pod koniec grudnia 2017. Gdy Jowisz ustawi się w pozytywnym aspekcie, a Saturn zatwierdzi w trygonie ogromnym powodzeniem. Koronę przyjmiesz w skupieni. Planeta przeznaczenie, bowiem przez długi czas stoi jeszcze w kwadracie sprawdzając, jakości Twoje pracy, zaangażowania oraz celów poświęcenia.

Gdy jednak spojrzysz parę lat do tyłu stwierdzisz w zdumieniu, że od roku 20 14 zaszłaś nieco dalej niż sobie na początku założyłaś. Jedną z ważniejszych lekcji Saturna jest samorozwój Twojej osobowości, inne zrozumienie i pojęcie obowiązków. Nie zawsze Twoje pragmatyczne myślenie doprowadziło do rozwiązania skomplikowanych wyzwań. Neptun w opozycji wzywa do zajęcia się wyższymi pojęciami, zadami oraz szukaniem niepojętych ideałów życiowych. Z niczego również nie należy rezygnować, czy też poddawać się, nawet, jeżeli na swojej drodze spotykasz trudności. Czasami wystarczy zmienić perspektywę mniemania czy myślenia sięgając wzorkiem dalej niż za własne horyzonty. Tak, Saturn utrudnia życie, ale dając Ci przede wszystkim możliwości nauki i studiowania. Nie tylko samej siebie, ale również zdobywania wiedzy tak bardzo potrzebnej w przyszłości. Bogate zbiory nie uzyskuje się, bowiem za moment, a pozycja Saturna w znaku Strzelca raz na 30 lat oraz Neptun w Rybie pragnie abyś poszerzyła swoje filozoficzne i spirytualne strony.

W miłości może jeszcze przez kila miesięcy rozpoczynającego się roku Słońca panować niepokój. Chcesz czy nie chcesz podchodź raczej ostrożnie ze swoimi oczekiwaniami. W grudniu siedzisz już pod choiną cała w szczęściu błyszczącej lamecie. A trygon Saturna autoryzuje Twoje wybory partnerskie. Na wieki.

Single spędzają lato w uroczych miejscach. W sierpniu będzie można ponownie naciągnąć z nowych znajomości dokładne poprawki. Wrzesień zapowiada spokój w sprawach miłosnych. W listopadzie porządkujesz już z wielką dokładnością swoje życie osobiste. Kieruj się tylko trwałością, długofalowością wypowiadając się, co do dni przyszłych.

Wszystko inne możesz redukować, wyrzucać, skreślać i z pewną miną zamykać za sobą zapisując do ksiąg prahistorii.

Rok następny 2018 witasz z ogromną dumą. Wszystko, co potrzebujesz prywatnie i zawodowo jest już przy Tobie.


Waga:


Dyplomacja jest Twoją najmocniejszą stroną. Budowanie harmonii- drogą wielkiej misji. Masz ogromny polityczny talent, szkoda tylko, że od tego tak uciekasz. Swoją świętą równowagę razem z Jowiszem w Twoim znaku do jesieni 2017 znajdziesz na pewno!

Abyś zdobyła całą radość i bezsprzecznie wykorzystała wpływy gwiazdy szczęścia nakreśl granice swojego powodzenia z rozsądkiem, a odpowiedzialność należy brać samej na swoje barki, i nie czekać aż inni będą Ci to zabierać!

Należąc do dzieci szczęścia roku 2017 zajmuj się przede wszystkim potrzebnymi zmianami w życiu prywatnym oraz zawodowym. Perspektywa nowej pracy jest wiele obiecująca. Z propozycji przeprowadzki należy szybko skorzystać, a w sprawach miłosnych podejmować decyzje, nie kręcić nosem i czekać na mannę z nieba! Wiele z was będzie miało niecodzienna możliwości nauki, rozszerzania swoich horyzontów i zdobycia wiedzy do dalszego powodzenia. Czas jest prześwietny do dalekich podroży, wyjazdów na stałe za granice, poznawania świata i kontaktów z zakątkami, gdzie jeszcze nigdy nie byłaś. Może nauczysz się obcego języka lub podejmiesz wyjątkowe decyzje? Postaraj się do końca roku zamknąć priorytetowe tematy. Od grudnia Saturn w kwadracie będzie sprawdzał precyzyjnie, bowiem Twoje filozofie.

Czy wykorzystasz swoje szanse? Czy podejmiesz ostateczne wyroki, a to, co masz będzie już na wieczność? Nie marnuj czasu. Spożytkuj wyjątkowe aspekty gwiazd na nieboskłonie. Przy propozycjach zajrzałbym jednak za kulisy widoków, sprawdzała dane firmy na różne sposoby zbierając dodatkowe informacje. Sercem i jednocześnie krytycznym podejściem możesz zdziałać cuda, budując wielki, bezpieczny dom, który przetrwa nawet trudy nieznanej przyszłości.

W miłości ważna jest autentyczność. W lato masz korzystne warunki na wejścia w trwałe związki i usłyszenie własnych dzwonów weselnych. Kto jednak gra i bawi się, może do ostatnich miesięcy pożałować. Niecierpliwość, puste przyrzeczenia i niezdecydowanie nie zapowiada na pewno happy-end-u.

Zawodowo nie należy zawsze iść na kompromis. Wiesz przecież dobrze, czego chcesz znając swoje osobiste talenty. Powodzenie nie mieszka w niebie, ale tu na ziemi. Nie musisz słuchać nikogo, ale kierować swoimi własnymi priorytetami.

W maju należy pilnować stron finansowych. W czerwcu nie iść na ryzyko i unikać nieprzemślanych decyzji. W sierpniu i wrześniu przeprowadzasz wspaniałe żniwa swojego wielomiesięcznego zaangażowania. W listopadzie Mars pomaga przebić się z własną ideom. Mnóstwo pojawiających się propozycji i możliwości doprowadzi Wagę do mistrzowskich sukcesów. Nie czekaj na pomoc innych! Weź przeznaczenie w swoje ręce!


Skorpion:


Jeżeli nie znasz kompromisów i Twoim życiowym mottem jest "wszystko albo nic" wykorzystaj swoją magiczną osobowość i głębie uczuć do poznania i stworzenia dla siebie lepszego świata! Jowisz, planeta szczęścia będzie wchodzi raz na dwanaście lat do Twojego znaku jesienią 2017, abyś Ty spełnił się osobiście! I był prawdziwe szczęśliwy.

Od jesieni będzie można wystartować ze wszystkimi, nawet największymi priorytetami, a do tego czasu należy sprecyzować i zdefiniować swoje myśli! Saturn od połowy grudnia ustawia się także w sympatycznym sextilu abyś to, co dobre dla Skorpiona zatwierdził i zamurował na wieki!

Gdy od roku 2015 definitywnie pląsasz ciągle po najciemniejszych dołach aż do roku 2018 jesteś już prawie na szczycie drabiny powodzenia. Wielkie skoki są także możliwe, tylko nie przesadzaj. Potrzebujesz czasu przygotowania, opracowania i analizy własnego, dalszego życiorysu. Zastanów się dobrze, co ma być Twoim celem. Pierwsze sygnały trąbki zwycięstwa na pewno usłyszysz w roku Słońca. Optymalnie byłoby rozpocząć wejścia w nowe kierunki. Do tego czasu Saturn w Strzelcu przekształci na pewno Twoje idee, zapatrywania i zamierzenia.

Nie trzymaj się przy tym starych i wysłużonych już metod działania i myślenia. Patrząc do tyłu jest wiele smętnych cmentarzy. Pochowane tam przez Ciebie wydarzenia na pewno nigdy już nie odżyją. Jowisz ukaże, że świat nie jest czarnobiały, ale ma różne, przepiękne barwy radosnej tęczy..

Do października, czyli czasu Twoich mniej więcej urodzin doprowadź całokształt do punktu startu. Kompromis, współpraca i współdziałania z innymi pomagają w ambitnym spełnieniu profesjonalnym i osobistym.

W sprawach miłosnych prawda leży po środku, a nie po Twojej stronie. Daj innym więcej przestrzeni, okaż się wyrozumiałością, kierując zaufaniem w przyszłość. W lato nie wiś ciągle komuś na rękawie. W sierpniu bądź wdzięczny, że za Twoje humory nie zostaniesz samotny. W październiku Wenus i Jowisz w Twoim znaku przenosi Skorpiony już w siódme nieba. Jest to najpiękniejszy moment na wejścia w stałe związki. W grudniu podejmujesz zdecydowane wyroki. Twoja podróż może być skierowana już na koniec świata...gdy u boku masz tę jedyną osobę!

Rok 2017 wyjątkowo nie jest zaznaczony kryzysem. Skorzystaj z dobrych gwiazd konstelacji. Przyjmuj nowe możliwości, sprawdzaj opcje i czasami robiąc krok do tyłu bez problemu na końcu i tak otrzymasz największe pochwały!


Strzelec:


Zwinność i szybkość to Twoje główne domeny. Żaden innych ze znaków nie potrzebuje tak wiele powietrza do życiowej aktywności. Twoje niestrudzone poszukiwania nowych sensów oraz ideałów nigdy nie powinno się zakończyć.

Tymczasem aż do grudnia 2017 Saturn jeszcze przebywa w Twoim domu. Gdy postawisz na dyscyplinę, pracę i walkę nawet z wiatrakami, już od jesieni poczujesz świeży przypływ optymistycznych pędów powietrza. Od końca roku 2014 współżycie z Saturnem wcale nie jest proste. Jego surowość może czasami nas przerażać, a lekkość podejścia do wszystkich zadań trzeba już z góry zapomnieć. Prze-znaczeniowa planeta jest dużo silniejsza od Twojego patrona Jowisza. Więc nie grymaś, że Twój niekończący się optymizm zamienia w krytyczne paplaniny, nawet o samym sobie. Biorąc pod lupę każde zachowanie zamieniasz swoje koncepty życia, przekształcając całkowicie istnienie. Nie od parady Saturn znajduje się tu raz na 30 laty i to trzeba zwyczajnie przetrzymać. Kto z Was jeszcze nie posprzątał w swoim życiorysie, wyrzucając przy okazji tematy nie potrzebne do dalszej przyszłości, będzie z Saturnem zmuszony do zamknięcia zbędnego. Odpowiedzialność jednocześnie spada na Ciebie. Saturn nie pozwala również na błyskawiczna ekspansje. Razem z nim musisz być spokojny, zrównoważony i dokładnie analizować każde wydarzenie. Gdy stworzysz już dla siebie jasne priorytety będzie można wykonać krok po kroku każde założenie.

Przypadkiem nie stawiaj się gwieździe przeznaczenia w styczniu, maju oraz wrześniu. Także październik to powaga sytuacji zawodowych i prywatnych.. Nie podejmuj żadnego ryzyka, także w miłości. Z Saturnem albo jest, coś na wieki, albo musi od Ciebie odchodzić. Nie trzymaj niczego przy sobie na sile. Ostatnie oczyszczenia w związkach nadejdą w grudniu 2017. Do tego czasu bierz wszystko pod lupę z ogromną dalekowzrocznością i praktycznym, chłopskim spojrzeniem. W lato unikaj szybkich uczuć słomianego ognia. Wtedy już w sierpniu będzie można świetnie spędzić emocjonalny czas wolny. We wrześniu nie podejmuj nieprzemyślanych decyzji. Saturn i Mars nie dają spokoju.

Zawodowo kieruj się nade wszystko rozsądkiem i rozumiem. Czego nie wypucujesz, czego do końca nie załatwisz do końca roku będzie non stop do Ciebie powracać. Odłożone kwestie mogą zamienić się w bumerang, gdy będzie brak cierpliwości. W pracy zabezpieczaj nie tworząc dookoła stresu, a nowe propozycje testuj na faktyczność i rzeczywistość. Nowe idee i kontakty pozwolą z wielkim rozmachem podejść do nowych zadań. Masz więcej energii niż w roku przeszłym. Jowisz, bowiem w pozytywnym aspekcie opiekuje się Tobą aż do jesieni.


Koziorożec:


Odpowiedzialny i punktualny, zaopatrzony w realne spojrzenie na całość dążysz spokojnie swoim celem, tak długo, dopóki go nie osiągniesz.

W roku 2017 Saturn nie ma wpływu jeszcze na Ciebie, a stojący Jowisz w kwadracie ostrzega przed brakiem kompromisów i podejmowaniem nieprzemyślnych decyzji.

Otwórz się na inne, nieznane perspektywy. Twoje zaangażowanie, współpraca i kooperacja z innymi oszczędzi na pewno rozczarowania. Jeszcze wcześniej sprawdzaj wszystko na realia, co na pewno nie będzie dla Koziorożca wielką trudnością. Twoja praca i tak będzie do końca roku wysoko wynagrodzona. Nie musisz podchodzić do siebie z surowością czy zapomnieć o potrzebnym relaksie i wypoczynku. Sprawiedliwe podejście do innych oraz własnych potrzeb da Tobie więcej osobistego zadowolenia i życiowej radości. Czerwiec i lipiec może już być miesiącem pełnym miłości, gdy uwzględnisz Marsa na przeciw. W październiku wycofaj się ze wszystkiego znajdując czas na przemyślnie.

Z Jowiszem w nieprzyjaznym aspekcie nie należy przesadzać, trzymać pieniądze przy sobie, choć lato zapowiada się dla Cebie bardzo obiecujące. Miej zakodowane z tylu głowy, że Saturn wchodzący po 30 latach do Twojego-swojego domu będzie wszystko sprawdzać dążąc do skonstruowania murowanych i stałych struktur życia. Tam gdzie stawisz znaki zapytania, co nie funkcjonuje lub nie pasuje do Twoich scenariuszy dobrze byłoby pozbyć się do grudnia.

Koziorożce dobrze wie, że gruszki nie rosną na wierzbie, ale wraz z Plutonem w Twoim znaku należy myśleć również o innych. Energia tej planety może, bowiem bardzo wiele zadziałać, gdy swoje moce przeznaczysz jednocześnie dla odbudowy otoczenia, najbliższych lub tych, którzy potrzebują pomocy. Wybieraj, dlatego tylko pewne drogi, aby pod koniec roku nie doszło do kolizji.

Partnerstwa i sprawy miłosne wymagają więcej luzu, tolerancji oraz romantycznych impulsów. Wiosnę można zaliczyć do zakochania, lato do zatańczenia na swoim weselu, jesienią reperuj to, co wcześniej przeoczyłeś. Decyzje, które podejmiesz pod koniec listopada są już na wieczność. Nie rezerwuj dla siebie wszystkich wygranych, koron oraz zwycięstw. Dobrze byłoby, na przykład profesjonalnie podzielić swoje zadnia na każdego członka grupy i razem świętować powodzenia. Biznesowo do września należy przemyśleć wszystkie swoje plany. Pragmatycznym podejściem i wysłuchaniem zdania innych można na pewno bardzo dużo zdziałać. Jowisz od jesieni nareszcie ustawi się w radosnym sextilu, abyś i Ty zdobył to, co dl Ciebie należy. Twój Saturn od 20 grudnia 2017 będzie przeprowadzał rewizję. To, co nie mieści się w Twoich rozplanowaniach trzeba będzie bez słowa pozbywać się.


Wodnik:


Jesteś i chcesz być przyjacielem dla każdego. Broniąc bez końca swojej wolności szukasz spełnienia i indywidualności. Czasami ekscentrycznie podchodzisz do wszelkich zadań. Jednak Nowy Rok 2017 daje bardzo dobre szanse na wyruszenie w nieznane jeszcze drogi, a przy tym zabezpieczanie tego na stałe.

2014, 2015 to przeszłe trudne lata, gdzie w końcu wiele odwróciło się na Twoją korzyść. Saturn w pięknym położenie dba, aby Wodnik zebrał tylko uznania i splendory. Nie zapominaj oczywiście o Twoim nakładzie pracy i dyscyplinie. Pozytywne przemiany jesieni 2016, gdy Jowisz ustawił się w szczęśliwym aspekcie jeszcze intensywniej zaznaczyły ekspansję i realizację marzeń.

Wszystko, co płynie od Saturna nie jest do końca łatwe. On będzie żądał zaangażowania, cierpliwości, stałości w powtarzaniu swoich czynności. Tylko sensowne priorytety realizuje Jowisz, mimo że we każdym calu masz już przez całe 12 miesięcy więcej szczęścia niż w poprzednich latach. Nie czekaj za, wiele, ale już od lutego przedstawiaj swoje projekty. Maj i lipiec to czas zawodowego i prywatnego powodzenia. Od połowy września już będziesz wiedział, w które drogi należy wyruszać. Oddzielaj przy okazji ziarno od plewy pragnąc dojść szybko do mety zabierz ze sobą mądrość i rozsadek. Jowisz przynosi wielu nowych znajomych, protektorów, świetnych kolegów i kontakty zagraniczne. Kooperacja, partnerstwa należy wypisać potężnymi, drukowanymi literami. Także związki miłosne. Od tego lepiej już nie uciekaj. Jowisz raz na 12 lat w Wadze chce abyś i Ty pływał w obłokach szczęścia. Nudy na pewno nie będzie, a monotonii powiedz: "adie!"

Jeżeli chodzi o stałe relacje dobrze byłoby do października podjąć już ostateczne decyzje. Tak magicznych konstelacji nie ma nikt ze znaków zodiaku. Dopuść do siebie spontaniczne uczucia, intensywne emocje i zaufanie, że czas działa na Wodnika korzyść.

Sytuacje materialno- finansowe poprawią się, gdy od razu naciśniesz gaz do końca i przeprowadzisz reformy, o których wcześniej myślałeś. Daj z siebie wszystko i działaj zgodnie z prawem, a szczęście nie opuści Cię to schyłku roku kalendarzowego.


Ryby:


Sentymentalna, marząca i zamyślona..nie każdy odbiera Cię taką, jaką naprawdę jesteś. W Twoim domu i głowie rodzą się razem z Neptunem wielkie wizje. Swoją wrażliwością przewyższasz innych, często jednak nie pokazując tego nikomu.

Na wstępie dwie dobre wiadomości. Pod koniec roku 2017 Saturn wychodzi z pozycji kwadratu zakańczając ograniczanie, zahamowanie Twojej ekspansji i sprawdzanie realnych poczynań.

Już od września Jowisza, planeta szczęścia ustawia się w Skorpionie w układzie trygona niosąc pomocy, zaufanie i dając zielone światło do rozpoczęcia wielkich planów na przyszłość. Saturn pojawiając od roku 2018 w Koziorożcu zatwierdzi tym razem Twoje scenariusze na długie lata! Stałość, stabilność i bezpieczeństwo nie ominie żadną z Ryb!

Jednak Saturn sprawdza w roku 2017 urodzonych w drugiej i trzeciej dekadzie. On, jako najważniejszy, bardzo surowy nauczyciel skreśla to, co nie będzie potrzebne, co jest bezbarwne, co musi odejść od Ciebie na zawsze. Razem z nim należy stworzyć realny plany życiowe, postawić na samorozwój i cierpliwie podążać krok za krokiem przestrzegając wszelkich reguł. Stare struktury życiowe, nieaktualne metody myślowe rozpływają się dając wcześniej obudzenie na twardym realu. Nie igraj, więc z ogniem, ale przyłóż porządnie do każdego zadania. Nie wszystko, co zaświta w Twojej głowie może przynieść trwałe wyniki powodzenia. Proces nauki z Saturnem polega na konieczności oczyszczenia swojego losu. Z tego, co niefunkcjonalne i nieprowadzące do niczego. Następnie rodzą się nowe etapy rozwoju. Myśl przy tym na własne doświadczenia, przeżycia i błędy z przeszłości, których nie należy już popełniać. Co jest Ci zaproponowane należy podjeść krytycznie i przypadkiem nie podejmować na szybko rozstrzygnięć rzucając z motyką na księżyc. Od jesieni po zimę nadejdzie świetny moment, gdzie możesz stworzyć innowacyjny porządek bazujący na przyszłym, modernym już sukcesie.

W miłości dla wszystkich jeszcze do lata jest odczuwalna faza niepewności. Zaciągasz sama granice, gdzie nie ma spokoju i harmonii. W maju Mars wypowiada Ci wojnę. W lipcu nie flirtuj za dużo, bo mogą pojawić się z obiektem uwielbienia tylko kłopoty. We wrześniu robi się coraz bardziej intensywnie. W listopadzie Jowisz katapultuje Cię w ramiona tego od dawna wyczekiwanego. Do 19 grudnia zabierasz się jeszcze raz za porządki emocjonalne. Przy blasku choinki spędzisz harmonijne, nastrojowe następne święta przygotowując w skupieniu na Twój świetny, następny rok.

Astrologiczna prognoza na Rok 2017

Ja życzę wszystkim dobrych konstelacji, zdrowia, miłości i radości!
Dziękuje za cały rok i zapraszam na kolejny, Rok Słońca 2017.
Pozdrawiam!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji