widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-03-27

Horoskop tygodniowy 27.03.17 do 2.04.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 27.03.17 do 2.04.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia: W poniedziałek Mars ustawia się w sextilu do Neptuna. 28.3.18 odbywa się Nów Księżyca w Baranie, gdzie Księżyc stoi w kwadracie do Plutona i opozycji do Jowisza. W środę Merkury tworzy trygon do Satruna.30.3.17 Jowisz stoi w dokładnym kwadracie do Plutona. 31.3.17 Merkury przechodzi do Byka. Wenus i Jowisz znajdują się w retrogracji. Konstelacje Uran kwadrat Pluton, Jowisz opozycja Uran, Saturn kwadrat Chiron są aktywne. Saturn ustawia się w trygonie do Urana.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.
-poniedziałek 27.3.17od godziny 12, 20 do godziny 16; 12
-środa 29.3.17 od godziny 14; 08 do godziny 17; 49.
-piątek 31.3.17 od godziny 1; 13 do godziny 18; 41.
-niedziela 2.4.17 od godziny 16; 44 do godziny 20; 28.


"Możesz odzyskać utracone kawałki siebie, jeśli je odnajdziesz i rozpoznasz." Jonathan Carroll.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić aż tam, gdzie się bitwy przegrywa." Henryk Elzenberg.

Baran 21.3-20.4


Ze Słońcem, Wenus oraz Merkurym możesz przez cały tydzień i z Nowiem Księżyca zawojować świat!

Energię dni dookoła Nowiu trzeba wykorzystać dla siebie przede wszystkim tworząc plany, patrząc realnie na swoją osobę i nakreślając, co ma się w Twoim życiorysie przemienić, co należy ulepszyć i z czego trzeba szybciutko zrezygnować. Trwałe szczęście jest w zasięgu ręki, jeżeli będzie budował balans z otoczeniem bez ucieczki od ważnych szczegółów.

Słońce w Twoim domu jest najlepszą mocą napędową, dodającą skrzydeł i twórczej pracy na najwyższych obrotach. Czy zdajesz sobie sprawę w ogóle, czego możesz teraz dokonać? Z Merkurym jeszcze do piątku nawiązuj kontakty, rozmawiaj i wchodź w kooperację. Samotne działania nie mają przyszłości. Jowisz, naprzeciw co rusz da wiele możliwości. W razie pytań sięgaj po opinie biegłych, ekspertów lub kogoś, kto jest dla Ciebie wzorem.

Wenus jeszcze długo w Twoim znaku nakazuje okazywać uczucia, zająć się partnerstwem, a nie siedzieć cichutko za piecem. Na odwadze nie brakuje Ci na pewno, dlatego korzystaj z tych pięknych chwil. Czas płynie, a dobre momenty należy upamiętnić w swoim życiu. Nów Księżyca ma wyjątkowe znaczenie z taką ilością gwiazd. Zbierz swoje siły, mierz wysoko nie zapominając o rozwadze. Wszystko się uda!


Byk 21.4-20.5


Z Marsem, a następnie od piątku Merkurym w Twoim znaku świat prezentuje się już w innych barwach!

Wiosnę przywitasz pełen aktywności, a Neptun, także po Twojej stronie wpływa na Byka myśli, idee, które będą od razu z powodzeniem zrealizowane. Twoja pewność siebie ciągle wzrasta. Bronisz jak lew swoich konceptów, przekonując innych do świetnie przygotowanych przedsięwzięć. Z tak ogromnym potencjałem wygrywasz wszystkie boje i potyczki. Nie ma nikogo lepszego, dlatego najlepiej przy Nowiu Księżyca od razu zabrać się do pracy!

Sytuacje materialne będą z pewnością opanowane. Masz rękę do tego i zanim wydasz wszystkie pieniądze obracaj nimi kilka razy podkreślając, co faktyczne.

Życie jednak biegnie zawsze dwoma torami. Trzeba też być szczęśliwym, cieszyć wiosennym czasem i poświeci wiele czasu innym. Liczy się człowiek. Byk na pewno mądrze wykorzysta teraz dane mu szanse.

Siły inspiracji nastroju przełóż również w sprawach zawodowych. Innowacyjne drogi może na początku są niepewne lub napełniają Cię obawami. Jednak czując, że szczęście uśmiecha się właśnie do Ciebie steruj nawet do nieznanych kierunków. Pluton w trygonie zmieni na dużo lepsze Twoje krajobrazy i perspektywy.


Bliźniak 21.5-21.6


Z Nowiem Księżyca i jego wspaniałym sextilem coraz bardziej zbliżasz się do swojej drogi przeznaczenia. Konstelacje nadchodzącego tygodnia należy natychmiast wykorzystać dla siebie do transformacji. Wychodzisz na przód, zmieniasz swoje koncepty i odważysz w końcu żyć, tak jak sobie zapragniesz! Bez narzekania i sciągania przez innych do dołu.

Nawet, gdy Saturn stoi dla urodzonych 28.6-20.6 w opozycji już od zaraz rezygnuj z tego, co nie daje zadowolenia. Planety znajdujące się w ognistym Baranie polecają być aktywnym, spontanicznym i bez obaw biorąc się, za coś odmiennego, bardziej innowacyjnego!

Nie zwieszaj głowy, gdy wszystko nie uda się od razu. Można czasami upaść, ale należy się szybciutko oczyścić i podnosić. Gdy jedno nie wyjdzie, trzeba pokombinować, ruszyć ziemię i niebo, aby dojść do harmonii serca. I spełnienia. Mając jasny cel przed sobą przekonasz innych do swoich planów z pozytywnie nastwionym Merkurym. Teraz może wszystko się udać, co tylko sobie zamarzysz. Odejdź już od tych kwestii, które nie są aktualne i się przeżyły.

O miłości tymczasem nie należy tylko śnić, ale samemu doświadczyć witając rozśpiewaną wiosnę. Słońce wymaluje uśmiech na Twojej twarzy. Na Bliźniaka czeka dobry tydzień. Nie marudź, nie szukaj powodów, ale rozwiązań!


Rak 22.6.-22.7.


Kwadraty nadal się utrzymują, a więc nawet z dobrze ustawionym Marsem nie należy decydować pochopnie. Wrzuć na luz, obserwuj, pozbywaj się tego, co przestarzale. Porządki trzeba zrobić! Przyszła wiosna! Podnoś głowę bez utyskiwania i biadolenia. Faza sprzątania obejmuje nie tylko dom wewnątrz i zewnątrz, jak również ukryte sfery Raka

Planety będą przymuszały do skorygowania planów, poprawienia błędów, a w ostateczności odejścia od prahistorycznych konceptów, aby zainicjować, coś zupełnie rewolucyjnego.

Nie stawiaj w każdym razie w jednym momencie wszystkiego na głowie. Słońce, Merkury, Wenus oraz Uran w kwadracie wprowadzają, bowiem niepokój, są powodem brakiem koncentracji, a terminy mogą być przesuwane z godziny na godzinę. Dookoła Nowiu należy spodziewać się nieoczekiwanych wydarzeń, które Twoje zamysły jeszcze raz pozycjonują pod znakiem zapytania.

Staraj się ciągle pokazać swoją odwagę i życiową odpowiedzialność, podkreślając sam, że Rak jest także normalnym człowiekiem i do tego najbardziej emocjonalnym.

Gdy jesteś zawiedziony zademonstruj to, bez udawania bohatera. Następnie przejdź do obudowy, jak już wiele razy to robiłeś. Rozpoczynanie od początku nie zabiera nikomu godności. Wręcz przeciwnie, respekt sam usłyszysz z otoczenia.

Spokój znajdziesz w naturze i w sextilu Merkurego oraz trygonu Neptuna zaraz od rozpoczęcia weekendu. Wiele, po ewolucji można będzie zmodyfikować, gdy już odejdziesz od przeszłości i bezużytecznego.


Lew 23.7.-23.8


Aż pięć trygonów podczas nadchodzącego Nowiu daje Lwom szanse na stworzeniem najlepszego. Energia pobudza do działania, planowania i spełniania swoich osobistych marzeń. Jesteś już skazany na zwycięstwo mając do tego świetny nastrój do podjęcia ważnych wyzwań.

Druga dekada urodzonych z kwadratem Marsa musi zachować spokój, opanowanie, nie wchodząc w prowokacje. Niecierpliwość może, bowiem dać skomplikowane uwarunkowania, a po co tu się denerwować, gdy należy razem z Nowiem Księżyc w trygonie myśleć o sobie.

Twój optymizm, radość i zaufanie w życie przyciąga wiele ludzi, którzy bez skrupułów wykorzystują Twoją dobroć. Mając dużo czasu pomagaj, ale stawiaj zawsze siebie na pierwszym miejscu.

Rozpoczął się Twój rok Słońca i należy go dobrze spożytkować. Nie bądź naiwny i nie wierz każdemu..

Z trygonem Saturna oraz Urana jest pewność, że stworzysz podwaliny doniosłych przedsięwzięć. Jowisz obsypie prezentami, da powody do radości, dumy i szczęścia.

Nie ignoruj sygnałów pięknych gwiazd konstelacji. Możesz być szybko zwycięzcą, gdy jak do tej pory pokierujesz się sprytną zapobiegliwością.


Panna 24.8-23.9


Z trygonem Marsa i po Nowiu Księżyca z Twoim patronem Merkurym, bez niepotrzebnych objazdów wskakujesz już na drogi zwycięscy. Idąc jak strzała do powodzenia nie daj się zgnębić kwadratowi Saturna, który może odbierać pewność siebie. Podnoś w spokoju te rozsypane kamienie przed Tobą. Z nich niebawem zbudujesz coś olbrzymiego. Nieszczęście też mija.

Czerwona planeta daje więcej luzu. Już znasz inne sposoby, metody, aby z power-em wykorzystać swoje talenty. Możliwości zarobienia pieniędzy nadchodzi mnóstwo. Ale dużej kasy, takiej, która daje zabezpieczenia.

Mając dobre karty w rękach jeszcze trzymaj Jokera w rękawie, nie opowiadając światu o swoich zamiarach. Strategie muszą być przemyślane, a jeszcze większa szansa pojawi się w kooperacjach w grupie. Nie rób nic sama, gubiąc się przy okazji w niepewnych wyobrażeniach.

Neptun na przeciw dla początku drugiej dekady urodzonych nakazuje wyciągać konsekwencje z przeszłych wydarzeń. Koncentruj się na sobie wierząc w przyszłość i patrząc z wiarą w dni następne. Dobrym pomysłem byłoby zaplanowanie urlopu na święta i oderwanie od miejsca, w którym jesteś.

Największa moc pochodzi od Plutona z Koziorożca. Jego trygon odbudowuje życie, serwując jeszcze więcej mocy do zadań olbrzymiego znaczenia.

Patrz na real, jednak zadbaj o sferę ducha. I to, co nie dostrzeżesz oczyma się liczy. Głos serca nie należy z premedytacją zagłuszać.


Waga 23.8-22.9


Z czterema opozycjami planet plus Księżycem podczas Nowiu na przeciw w następnym tygodniu może się przydarzyć, że coś, co było dla Ciebie ciężarem, problemem nie do rozwiązania, odejdzie. Nie pozostawiając nic po sobie.

Z sprzeciwiającą się Wenus pewnie jest dużo zainteresowanych, ale aby dostrzec to intersujące należy sięgać po wartości serca. Będziesz poznawała, co rusz bardzo wiele osób, jednak niewielkiej tylko ilości ludzi można będzie zaufać.

Nów Księżyca na Twojej osi przymusza Wagi do spojrzenia na świat z zupełnie innej perspektywy. Polegałabym na sobie, własnej intuicji, nie rozdrabniając się na szczegóły i uczestnicząc w zgiełku i chaosie informacji. Znajdź czas do wtorku, aby jeszcze raz z Plutonem w kwadracie przekonstruować swój życiorys.

Sytuacje partnerskie wymagają wyjaśnienia i konkretów. Nie obiecuj za, wiele, gdy nie potrafisz dotrzymać słowa. Gdy Jowisz napędza do szczęścia i radości, gwiazdy naprzeciw rozkazują trzymać się norm prawnych. Tam gdzie nie dopatrzyłaś czegoś, gdzie nie byłaś prawdziwa lub zamykałaś specjalnie oczy trzeba będzie zwalczyć osobiste niepewności i wątpliwości. Błędy są dopuszczalne, ale lepiej postawić na serce i jakość każdego związku na pierwszym miejscu. Stojąc na boku nie doprosisz się o szczęście. Chiron przypomniana minione, rozdarte rany, po ta abyś stała się pewniejszą siebie. Stój do swoich słabości, zaakceptuj i zapytaj;.." Co wtedy, dawniej, w tym trudnym momencie zrobiłaby miłość?" Odtwórz tą sytuację w głowie i nawet, gdyby bolało, nie wracaj już potem do tamtych momentów.

I od środy należy już samą siebie posadzić na wysokim tronie nie uganiając za potwierdzeniem otoczenia. Siła jest w Tobie. Sięgnij po samo -motywację, aby do końca roku zwyciężyć.


Skorpion 24.10.-22.11


Z opozycją Marsa i od piątku Merkurego należy bardzo uważać, aby nie narobić sobie wrogów i wielkich problemów. Argumentuj dobrze i pomału, co przedstawiasz, myśląc pozytywnie i akceptując, że komuś Twój plan w ogóle się nie spodoba.

Stawiając na czas jest pewność, że z Plutonem i Neptunem w pozytywnym położeniu, opanujesz każdą sytuację. Nawet, gdy będzie nieznośnie.

Twoja pilność, obowiązkowość oraz zaangażowanie powinna być od zaraz podwojona. Na nic nie pomaga chowanie się po katach. Należy wyjść lub przeskoczyć osobiste cienie i reprezentować jasno własne idee.

Z Neptunem i sextilem Węzła Księżycowego mogą tymczasem zdarzyć nawet cuda. Respektuj fantazję innych, jednak sam trzymaj osobistej intuicji. Gdy już wiesz z rana, że coś może się nie udać przygotuj plan; ,,b", ,,c"...a może i kolejny.

Nów Księżyca w Baranie będzie zakańczał stare historie. Wiosna wprowadza rewolucje, a Ty trzymający się tradycji także będziesz przymuszony do transformacji. Licz ze wszystkim! To może być poznanie niecodziennej indywidualności, kontakt z przeszłością lub inne, wysoko emocjonalne uczucie, które otworzy oczy na nieznane wartości.

Obawy i strach, które są w Tobie, przed uzależnieniem jest bez podstawne. Ty sam, masz siebie kontrolować. Ty musisz sobie ufać i wierzyć. Twoje życie należy do Ciebie, nie marnując go na głupoty!

Chiron w Rybach przypomniana stare cierpienia. Jego trygon chce abyś wzrastał na bólu. Odważ się otworzyć okno i dostrzec w swoim krajobrazie to, co wczesnej sam sobie zasłaniałeś. Może samym sobą... masz w sobie ogromną, jedyną moc transformacji, która poprowadzi do szczęścia. Już niebawem.


Strzelec 23.11.-21.12


Bardzo dobrze położone planety oraz Nów Księżyca w bojowym Baranie w trygonie informuje, że wkrótce masz opanowane wszelkie sytuacje. Zawodowo, finansowano oraz partnersko nadchodzą przemiany.

Potężna energia znaku ognia oraz znajdujące się tam gwiazdy będą motywowały, dodawały wiary w siebie oraz siły do przezwyciężenia każdej trudności. Jeszcze potrzeba więcej pracy, zaangażowania, silnej woli i nie płakania nad samym sobą!

Koniunkcja Saturna dotyczy urodzonych od 19.2-21.12. te osoby muszą żegnać się ze starym, akceptować zakończenia, ale nie w formie rezygnacji z samego siebie! Nigdy nie wypada wycofywać się i odstępować od siebie! Za szybko się poddajesz, za szybko jesteś niepewny patrząc i porównując do innych.

Wątpliwości są zbędne i od natychmiast szukaj w sobie więcej wiary, motywacji tudzież ufności. ,,Świat należy do odważnych"- mówią gwiazdy w znaku Barana, gdzie razem z Nowiem Księżyca w trygonie możesz przejść do odmiennego, lepszego życia, nawet gdyby trzeba było wejść na barykady i walczyć samemu ze swoją chwiejnością emocjonalną i niedoskonałościami...Nikt nie jest Herkulesem. Doceń najpierw siebie! Wenus w biegu wstecznym przypomniana zapomniane wartości. Jowisz w sextilu zasyła szczęśliwą energię. Wyjdź na przeciw życia i daj z siebie wszystko, aby osobiście objąć odpowiedzialność za siebie( Saturn!) i realizować marzenia.


Koziorożec 22.12.-20.1


Z trygonem Marsa i Merkurego będzie łatwiej w pracy, domu i życiu osobistym.

Jeszcze tylko dookoła Nowiu Księżyca w kwadracie należy sobie szybko uzmysłowić, z czego należy zrezygnować, gdzie źle oceniłeś sytuacje, co nie będzie Ci potrzebne w przyszłości.

Księżyc podczas Nowiu zaskakuje swoją agonistą atmosferą i musisz już wiedzieć, że coś dobiega kresu, co dawno się przeżyło. Nie podnoś niczego z ziemi, nie biegnij do tylu, nie trzymaj na konserwatywnych ideach. Oderwij się od przeszłości i otwórz zaciśnięte pieści. Pozwól, niech wraz z wiosną napłynie ciepłe powietrze, rewolucyjne wizje otwierające Koziorożca horyzonty. Nawet lepiej, jeżeli jeszcze myślisz;.."To się nie uda", z pomocą gwiazd trzeba natychmiast wybierać niekonwencjonalne.

Podczas priorytetowych decyzji wyłączaj głowę, aby kierować się sercem, nie zmuszając nikogo do niczego. Spontaniczność, naturalność, żywiołowość....to pragną obudzić w Koziorożcu gwiazdy w Baranie! A to oznacza zupełnie inne życie... Bądź odważny i zapomnij o swojej skromności i niepewności. Mimo Plutona znajdziesz dla siebie miejsce w świecie, gdzie będziesz czuł się bezpieczny i swobody.

Merkury od piątku poprawia Twoje sfery finansowe. Zawodowo możesz liczyć na pomoc, protekcję i ciekawe kooperacje. Głębokie, przyszłościowe rozmowy zaprowadzą Cię dalej niż myślisz. Pozytywna energia doda siły, aby nie tylko marzyć, ale doświadczać szczęście w realu.


Wodnik 21.1.-19.2


Do piątku wraz Nowiem Księżyca w przyjaznym sextilu należy wszystko zapiąć na ostatni guzik korzystając z niecodziennych, super konstelacji.

Przyjmuj propozycje, zaczynaj współprace, twórz niecodzienne plany. Bojowa energia gwiazd pozwoli rozpocząć Wodnikom budowę fundamentów do niecodziennej przyszłości!

Kosmos proteguje stawiając ogół według Twoich rozkazów. Sam odczujesz jak wzrasta Twoja dojrzałość, odpowiedzialność słuchając się dodatkowo głosu serca. Strach przed nowym nie jest potrzebny. Idź za intuicją. Jeżeli zgadzasz się ze swoim postepowaniem, nie pojawią się wyrzuty sumienia.

Możesz być wygranym na całej linii, a przy tym z ochotą przyjmiesz na swoje barki nietypowe zadnia. Zajmuj się jeszcze znikającą od czasu do czasu motywacją! Świadomie czytaj, trenuj swoją wolę wierząc, że wszystko ułoży się po Wodnika myśli.

Mars w kwadracie dla drugiej dekady urodzonych to nie tylko zmęczenie wiosenki, ale agresja otoczenia, z którą należy wojować. Oszczędzaj energię, Jowisz Cię nie zostawi. Uranus w sextilu przeniesie inspirujące wiadomości, które pozytywnie wpłyną na dni następne.

Od piątku z Merkurym w kwadracie połóż kres kłótniom troszcząc o swój relaks oraz odpoczynek. Wychodź naprzeciw życiu, afirmując siebie. Saturn w sextilu zastrzega dla Ciebie bezpieczeństwo i trwałość.


Ryba 20.2.-20.3


Dużo się działo w ostanie laty, ale nareszcie od Nowiu Księżyca w sąsiednim znaku rozpoczynasz ciekawsze etapy. Stare sprawy należy jeszcze uporządkować, pozamykać do końca niepewne, przechodząc dalej z wyprostowaną postawą do oryginalnej przyszłości.

Mars w sextilu już wskaże, gdzie są Twoje siły. Nie biegaj już w kolko, ale trzymając realu nakreśl porządny, konkretny plan czynności. Balans odnajdziesz w rytmicznym pokonywaniu problemów. Saturn w kwadracie dręczy jeszcze trzecie dekady urodzonych.

Ratunek Marsa polega na dostarczeniu pozytywnej energii i wytrzymaniu tego, co nazywasz komplikacją. Od końca tygodnia z planetą komunikacji, już Byku, od raz znajdujesz na wszystko odpowiedzi, a praca wrze w rękach, gdy zawodowo otrzymujesz, to, co od dawna Rybom się należy!

Idee zrealizują się same, gdy czerwona gwiazda połączy się jeszcze z Neptunem. Słuchaj w skupieniu głosu serca...nadzwyczajne wiadomości pozwolą obudzić ze snu zimowego marzenia.

Z Plutonem w plecaku nie pozwolisz odebrać sobie pochwał, a Twoje zdolności, zaangażowania oraz pewne nastawienie będzie uhonorowane chwałą.

Licz na siebie nakreślając bardzo śmiałe przedsięwzięcia. Planety ze znaku ognia przypominają o godności, zaakceptowaniu siebie, taką, jaka jestem, także ze słabościami. I walką o swój los. Nawet, gdy w pewnym momencie czujesz się samotna!

Piątek może już być prześwietny. Z Twojej inicjatywy osiągasz z konsekwencją upragnione cele. Czas poczynania jest teraz. Przechodź do akcji. Już nie ma, na co czekać!Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 27.3.17 do 2.4.17. Nów Księżyca w Baranie 28.3.17.
"Najmniejszy pagórek potrafi zasłonić nam widok na najwyższy szczyt." Maria von Ebner-Eschenbach.
Ja życzę wszystkim dostrzeżenia nawet w chaosie i nieoczekiwanych sytuacjach, szans na stworzenie nowego życia. Wszystko, co się w tym tygodniu przydarzy pozwoli poznać siebie z innej strony i jednocześnie rozpocząć budowy lepszych egzystencji.

"Wszyscy ludzie marzą, ale nie wszyscy jednakowo. Ci, którzy marzą nocą , w zakurzonych zakamarkach swoich umyslów, budzą się, by się przekonać, że wszystko to byla uluda. Ale Ci, ktorzy marzą za dnia, są niebezpieczni, bo mogą snuć marzenia z otwartymi oczyma i sprawiać, że rzeczy się wydarzają." E. Lawrence.

Dziękuje, pozdrawiam.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji