widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-07-10

Horoskop tygodniowy 10.07.17 - 16.07.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 10.07.17 - 16.07.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia: Słońce stoi w opozycji do Plutona od 9.7 do 11.7.17. Merkury tworzy sextil z Jowiszem w piątek, utrzymując przez cały weekend dobry nastrój. Konstelacje aktywne; Jowisza kwadrat Pluton, Mars kwadrat Uran, Wenus kwadrat Neptun, Neptun sextil Pluton. Planety w biegu wstecznym: Pluton, Saturn, Neptun oraz Chiron.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku) Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-poniedziałek 10.7.17 od godziny 4; 13 do godziny 7;36.
-środa 12.7 od godziny 14; 42 do godziny 17; 52.
-piątek 14.7. od godziny 00; 00 do soboty 15.7.17 godziny 1; 53.


"Jeśli nie zamienisz swojego życia w opowieść, staniesz się tylko fragmentem cudzej historii." (Terry Pratchett)

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Zmieniamy się. Wszyscy. Bezpowrotnie. Jakaś część w człowieku pozostaje niezmieniona: rdzeń, czyste serce, które wynosimy z dzieciństwa. Obrasta ono jednak kolejnymi warstwami i dziecko, którym byliśmy, ulega zniekształceniu, aż stanie się dorosłym, kimś tak rożnym i tak zwyrodniałym w stosunku do pierwowzoru, że gdyby to dziecko mogło spojrzeć na siebie z zewnątrz, nie rozpoznałoby dorosłego, którym się stało, i z pewnością byłoby sobą przerażone."(Bernard Minier).


Baran 21.3-20.4.


Tydzień rozpoczynasz bardzo niemrawo. Słońce i Pluton w kwadracie i do siebie w opozycji od samego początku nakazuje stać po stronie prawdy. O swoim spontanicznym, lekkim i sportowym charakterze zachowania, na razie trzeba będzie zapomnieć. Zajmuj się najważniejszymi sprawami, decyduj i kieruj tolerancją bez niepotrzebnych, niekontrolowanych rozstrzygnięć.

Z temperament możesz, bowiem teraz przeholować, przy okazji omijając najważniejsze szczegóły. Intencje będą tylko osiągnięte, gdy pomalutku i spokojnie podążysz do celu. Nie denerwuj się przy okazji, gdy trafisz na odmienne pojęcia życiowe. Każdy może przecież mieć swoją wizję świata.

Mimo wielu skompilowanych uwarunkowań, pozytywną energię masz przy sobie, zesłaną od Merkurego, Wenus i Jowisza. Wypróbuj nowe, jeszcze nieznane metody działania oraz myślenia. Nie trzymaj się przeszłego, nie polegaj na stereotypach. Wenus obiecuje bardzo dużo pięknych propozycji, przyjemne spędzanie czasu i całą masę komplementów. Z Merkurym w trygonie wchodzisz w interesujące biznes. Przejdź do tego, co najlepiej umiesz i co najbardziej Cię interesuje pokazując przy okazji własne talenty! Nareszcie będzie można więcej zarobić!

Druga dekada z kwadratem Plutona nie powinna za wysoko mierzyć. Umiar, skromność i dyplomacja są świetnym narzędziem na zdobycie popularności. Na siłę nic nie działa, a nerwowością popsujesz jeszcze ważne projekty. Rozmawiaj z ludźmi, wysłuchaj ich rad, nie odbieraj nikomu osobistego zdania.


Byk 21.4-20.5


Twoja Wenus opuściła dom i mam nadzieję, że wiele z jej pomocą osiągnąłeś. Od poniedziałku należy uważać. Merkury w kwadracie z ognistego Lwa denerwuje, prowadzi do nieporozumień i ogólnych trudności z dogadaniem. Z Marsem w sextilu masz dużo power-a, ale poniedziałek i wtorek należy jeszcze nie przechodzić do akcji, tylko raczej w spokoju przeczekać. Zbyt nasilane działania i pokazywanie się w pierwszych szeregach może, bowiem być sprytną pułapką.

Zachowaj spokój w każdej sytuacji dbając o swoje życiowe wartości. Nie trzeba jednocześnie chować się, ale z precyzja przedstawiać dobrze przygotowane argumenty. Masz wiele do zaoferowania innym. Jeszcze tylko wypada to sposobnie użytkować.

Druga połowa tygodnia jest lepsza. Księżyc przesyła bardzo pozytywną energie, a decyzje z sextilem Neptuna należy podejmować za pomocą intuicji. Precyzuj w dwóch słowach swoje cele. Słońce jest po Twoje stronie pomagając w rozstrzygnięciach domowych i zawodowych. Familia jest na pierwszym miejscu. Z Plutonem w trygonie nie pozostawaj w punkcie swojego cienia. Podejmuj inicjatywy, wychodź do ludzi. Wszelkie partnerstwa potrzebują emocjonalności i uczuciowości oraz zaangażowania całym sercem.

Liczy się osobista zaradność oraz obserwacja. Z konstelacji planet osiągniesz na końcu wszystkie cele!


Bliźniak 21.5-21.6


Z Wenus w Twoim znaku powinno być lżej i weselej, ale po pełni Księżyca nastrój się zmienia i należy szybciutko skierować swoją uwagę na istotne partnerstwa. W związkach potrzeba, bowiem stałości. Czego jest za wiele to za wiele. Przedstawiaj wiec konkrety, mów o stałości, trzymając się koniecznie prawdy. Sprawy zawodowe od razu spadają na drugie pozycje. We wszystkie strony świata nie da naraz wybierać. Czas nie jest za odpowiedni na decydujące rozstrzygnięcia. Z tym należy poczekać aż do połowy miesiąca.

Twój Merkury w pozytywnym aspekcie motywuje i dodaje ogromnej odwagi. Wykorzystaj swoja fantazję. Ustnie czy pisemnie przekonasz osoby na przeciw do Twoich niekonwencjonalnych pomysłów. Z pozytywnie nastwionymi gwiazdami przystało wychodzić do ludzi. Z trygonem Jowisza wykonasz więcej aniżeli przełożeni od Ciebie wymagają. Jest szansa, że idee zrealizujesz bez większego wysiłku.

Trzecie dekada z opozycją Saturna nie powinna pozwolić sobie na żadne błędy. Niewykonane obowiązki nie odkładaj na potem, ale przeznacz na to czas w drugiej połowie tygodnia. Świetna pozycja planety komunikacji z Jowiszem powoła do życia centralne założenia. Radosny Uranus z sextilem Węzła Karmicznego nastroją optymizmem. Bliźniak z power-em zabiera się organizowania słonecznego lata! Tylko bron Boże nie przesadzaj! Saturn obserwuje z naprzeciwka!Rak 22.6.-22.7.


Z opozycją Plutona do Słońca, poniedziałek i wtorek trzeba zakreślić czerwonym znakiem w kalendarzu. Druga dekad urodzonych jest pod wpływem tego aspekty, który już prezentuje bardzo ważne spotkania. Albo dasz się zastraszyć i zdominować uciekając przed większym od Ciebie, albo weźmiesz odważnie drugą opcję. Postanowisz się bronić, protestować i pokażesz światu, że nie pozwolisz innym na zawładnięcie Twoim życiem. Masz dobrą intuicję i gdy od rana możesz poczuć już niepokój nie wyrzucaj swojej złej energii na najbliższe otoczenie. Opuść swoje stare metody działania, śmiej być sobą, walecznym i mądrym znakiem kardynalnym! Na końcu, bowiem czeka Cię przeogromne zwycięstwo! Zawodowo może się zdarzyć, że będziesz wmieszany w jakiś projekt, który w ogóle nie ma przyszłości. Zastanów się, krzycząc wcześniej "hurra!", co jest priorytetem, co wartością najwyższą? Pluton chce sprzedać Cię diabłu opakowując brutalny prezent w kolorowe pozłotko. Przechodząc się do ciemniej stronie pewnie znajdziesz szybko i światło, ale tylko wtedy, gdy nie postawisz na niewłaściwego konia. Bądź sobą i nie wyobrażaj nie wiadomo, czego. Z przesady robisz tylko Jowiszowi radochy, który czeka na Raka błędy w kwadracie.

Mars w koniunkcji bez wątpienia rozpala do najwyższych stopni emocje prowokując do nierentownych akcji. Uspokój się i opanuj, biegnące we wszystkie strony uczucia. Kontrola nad sobą pozwala wziąć w cugle każde zawirowane uwarunkowania.

Trzecia dekada urodzonych jest pod wpływem kwadratu Urana wprowadzającego dwuznaczne, labilne okoliczności. Polegaj na swoim Słońcu! Nie musisz wchodzić w role drugoplanowe. Tylko Ty sam masz swój los w swoich rękach! Zamykaj czas przeszłości wyrzucając to, co nieproduktywne!


Lew 23.7.-23.8


Jowisz i Wenus w sextilu mają dla każdego Lwa niecodziennie, piękne niespodzianki!

Wszystko będzie pasowało wspaniale do Ciebie. Poświęcasz dużo czasu na przyjemności, radości oraz spotkania z najbliższymi. Aura dnia wynosi Cię na jeszcze wyższe trony. Nastroje również się zmieniają na coraz bardziej pozytywne. Z Merkurym odbierasz wszystko bardziej intensywniej. Afrodyta gwarantuje nadejście niecodziennego lata. Single spotykają osoby upragnione. W związkach można śmiało powiedzieć o wiośnie każdego uczucia.

Zawodowo z planetą komunikacji koncentruj się na obowiązkach, które i tak wykonasz niecodziennie szybko. Profitować możesz jeszcze więcej, gdy nie dopuścisz do siebie takich uczuć, jak na przykład zazdrość. Pozwól także innym zebrać parę honorów. Z Węzłem Karmiczny obok Twojego Słońca należy słuchać się intuicji. Pierwsza myśl oraz uczucie się liczy. Nie zmarnuj tak ważnego czasu, wykorzystując prze-znaczeniowe momenty dla samego siebie.

Dobra energia Urana da rozwinąć ukryte talenty. Odwaga sprzyja śmiałkom, a Twój Rok Słońca to już gwarancja ogromnych zaszczytów.

Z Saturnem w trygonie masz więcej wytrzymałości od innych, ciesząc przy okazji się dobrą opinią. Twoim myśleniem i rozumowaniem wyprzedzasz bezspornie kolegów.

Do środy nie podejmuj żadnych decyzji. Następnie otwiera się przed Lwem brama do raju. Tydzień przystało już zaliczyć do jednych najważniejszych w roku. A to przecież dopiero początki błyszczącej popularności!


Panna 24.8-23.9


Z sextilem Słońca i Marsa tydzień trzeba zaliczyć do udanych, a uważać należy tylko na Wenus w kwadracie. Jest możliwe, że w partnerstwach pojawią się różnice zdań prowadzące do nieporozumień. Krzywa mina, obojętność, a pewnie i zmiana zainteresowania obniża, jakość w partnerstwach wszelkiego rodzaju. Planety z Raka podnoszą Twoją wartość i będziesz potrafiła rozprawić się z chaotycznymi uczuciami. Pozostaw niektóre sprawy samym sobie. Do końca miesiąca będziesz już wiedziała, na czym stoisz. Tymczasem rozmowy mają przebiegać spokojnie. Myśl jasno, nie akceptując kłótni bez powodu. Przy okazji uważaj na ludzi w Twoim otoczeniu. Neptun naprzeciw zsyła, bowiem co rusz niewidomo, kogo, lub takich, którzy pragną odwieść Cię od dawnych, porządnych zamierzeń.

Bądź ostrożna polegając na sobie. Pluton w trygonie już zadba abyś doszła, tam gdzie potrzeba. Same jego wpływy można określić, jako czarodziejskie. Twoja wola i determinacja jest gwarantowana. Powodzenie będzie zbudowane Twoim osobisty zaangażowaniem wraz potężnym nakładem pracy. Nie zwracaj uwagi na tych, którzy nie pojmują Twojego dzieła. Tym oszczędzisz sobie nerwy.

Gdy z czerwoną planetą trzecia dekada urodzonych może osiągnąć wszystkie cele, Saturn w kwadracie jeszcze, co rusz się wtrąca. Działaj spokojnie, biorąc pod uwagę inne metody i sposoby. Zamykanie pewnych rozdziałów życia należy do praw uniwersum. Na końcu wszystko i tak będzie dobrze!


Waga 23.8-22.9


Jeszcze tylko wytrzymać początek tygodnia... a dalej wszystko pójdzie już wspaniale.

Zawodowo należy przygotować się na trudności. Jest możliwe, że popadniesz w ostrzał ognia przełożonych lub też ktoś będzie Cię zmuszał do czegoś. Nie naginaj się do nikogo, nie słuchaj, co mówią. Twoje wartości, ideały oraz jakości mają pozostać na pierwszym miejscu, nie sprzedając duszy diabłu. Niektóre niezamknięte sprawy, mogą także przed metą okazać się błędem. Zbieraj swoje energie, koncentruj na tym, co już wcześniej myślałaś. Nic, co dotyczy kariery, nie trzeba zostawiać przypadkowi. Sama obejmuj odpowiedzialność za przyszłość.

W nowych dniach masz, bowiem po swojej stronie Jowisza, Wenus i Merkurego. W tak przyjemnym towarzystwie na końcu zdobędziesz tylko powodzenie. Nie bój się autentyzmu, nie zajmuj drobiazgami, patrząc, co rusz na swoje życie z odmiennej, pozytywnej perspektywy. Nie bierz do serca co dojdzie ze strony zazdrośników. Nikt nie ma prawa Cię napomnieć. Nie kreuj życia na czyjeś podobieństwo. Agresja Marsa pewnie dopadnie trzecie dekady urodzonych. Nie rób w nowych dniach za wiele terminów, pamiętając o wypoczynku. Ważniejsze projekty zostaw na drugą połowę tygodnia. Od piątku czeka Cię bardzo przyjemna faza, a nastrojowe gwiazdy proponują zajęcie się rodziną i partnerstwami. Emocjonalność musi już być opanowana. Nie przesadzaj z drobnostkami, przy sposobności przyjmuj różne oferty. Do końca miesiąca, bowiem, nawet bagatelka może okazać się strzałem w dziesiątkę!


Skorpion 24.10.-22.11


Z trygonem Marsa całość masz pod swoją kontrolą, a jasne spojrzenie, odwaga oraz pewność zawalczy o wszystkie potrzeby. Potrafisz dobrze ocenić sytuację, nie rozciągasz się emocjonalnie. Dobra energia zadba o konstruktywne rozstrzygnięcia.

Spójrz mimo wszystko na Merkurego w kwadracie. Przed każdym czynem przemyśl swoje słowa, mając na uwadze, że nie każdy potrafi myśleć tak jak sprytny Skorpion. Czasami trzeba coś powtórzyć słowo w słowo. Kłótnie nie są na miejscu, a szybkość także nie trafia do wszystkich. Ze Słońcem w trygonie opłaca się praca, a zawodowo Twoje projekty będą na pewno od razu przyjęte. Nie obawiaj się niczego. Przedstawiaj się jeszcze bardziej silny wewnętrznie i opanowany. Twój Pluton w sextilu nie zrobi Ci krzywdy, ale już gwarantuje ogromne powadzenie. Jego protekcja polega na zsyłaniu ogromnej siły i wpływu na innych. Spożytkuj to dla siebie do przyciągania dobra. Wyznaczenie konkretnych celów, determinacja i zdrowy upór to moc do eliminowania wszelkich przeszkód.

Neptun w trygonie rozwija intuicje. Zajęcia kreatywne, rozwój talentów, nauka czy praca na rzecz innych da mentalne zadowolenie. Polegaj przy tym na sobie. Obejmij siebie w opiekę. Nawet, gdy nie ma przy Tobie najbliższych, nie oddawaj innym panowania i odpowiedzialności. Ty masz być statkiem i kapitanem własnego okrętu. Koniec i kropka.

Z kwadratem Węzła Karmicznego przed fundamentalnymi decyzjami-zastanów się. Twoje droga życia jest wyznaczana, przez orientacje, wyobrażenia i osobiste zarządzenia. Nie skreślaj ze swojego życiorysu ludzi, którzy w przyszłości będą Ci na pewno niezbędni.


Strzelec 23.11.-21.12


Mając swojego patrona Jowisza i Merkurego w pięknym położeniu Twoje sprawy zawodowe ruszą w końcu jedna milę do przodu! Najważniejsze, aby nie robić nic starą metodą myślenia i działania. Merkury, znajduje się teraz w Lwie, abyś pokazał swoją prezencję, przebojowość oraz odwagę cywilną!

Szarmancki, znający świat i wielce inteligentny, nie pogardzaj innym myśleniem lub ludźmi odmiennego pokroju. Wielką umiejętnością jest traktowanie wszystkich taką samą miarką, a każdy może być w przyszłości Strzelcom pomocny. Z drugiej strony pozostań sobą, nie pozwalając innym na krytykowanie i obrażanie Ciebie. Neptun w kwadracie jeszcze długo będzie ujawniał, kto pozostanie w Twoim gronie przyjaciół. Saturn tuż przy Słońcu zamyka pewne znajomości, kontakty, wydarzenia. Czas przechodzić, po pełni w sąsiednim Koziorożcu, do innego życia. Z nieustraszonym sercem i walecznością!

Od środy masz wszystkie drzwi otwarte, a z Merkurym, Jowiszem pod rękę sprawy profesjonalne opanujesz w tempie błyskawicy. Koncentruj się na zadaniach, nie skacz z tematy do tematu. Pełen inspiracji realizujesz z łatwością różne idee.

W miłości z Wenus w opozycji single mogą spotkać ciekawe osoby, choć może o stałości nie będzie jeszcze mowy. W związkach należy poświecić dużo czasu rodzinie. Ale nie siedzieć w domu! Może wybrać się na wycieczkę, poznać miasto lub zwiedzić najbliższe muzeum. Bardzo dobry tydzień! Nie oglądaj się, nie rozpatruj, nie dumaj o przeszłości! Czas płynie!


Koziorożec 22.12.-20.1


Z opozycją Słońca do Plutona daty urodzonych od 9.1 do 15.1 nie powinny się wdawać już od poniedziałku w konfliktowe sytuację. Tematy współpracy, finanse i Twojego image stoją na czerwonym dywaniku. Trzymaj się prawdy próbując podejść do zadań z innej perspektywy. Pozostaw sobie trochę czasu zanim podejmiesz ostateczne decyzje.

Złość, brak opanowują i agresja mogą tylko pogłębić sytuacje kryzysowe, dlatego będzie koniecznie potrzebny spokój. Możesz od środy z łatwością pokonać z Plutonem każdego przeciwnika. Jeżeli nie użyjesz metody poniżej pasa i nie będziesz dominował otoczenia. Z panem Hadesu masz być dla innych! Także pomagać i prowadzić do zmiany swojej osobowości! Nadużycia władzy, zbytnia pewność siebie z kwadratem Jowisza jest nieunikniona. Dlatego najpierw przestrzegaj prawa, bądź autentyczny, nie ukrywając niczego.

Trzecia dekada z opozycją Marsa i kwadratem Urana może poczuć niepokój, spadek energii, a cały świat obrócić do góry nogami. Najpierw zajmuj się sobą szukając źródła mocy oraz inspiracji! Co się rozsypuje, nie należy zbierać, ale po pełni Księżyca w Twoim znaku, zamykać i zabrać za całkiem inne budowy!

Z sextilem Neptuna warto pomyśleć o swoim twórczo -spirytualnym rozwoju. Nowe kursy, nauka zaprowadzi do środowiska znaczących ludzi. Pomoc dostaniesz i tak z otoczenia. Gdy załatwisz sprawy zawodowe popatrz, co się dzieje w rodzinie. Słońce i Mars w Raku nakazują zająć się najbliższymi, bowiem od nich otrzymujesz najwięcej pozytywnej energii. Pozostań odpowiedzialnym bossem swoich emocji. Samokontrola, przezorność za siebie oraz najbliższych należy do Ciebie. Ty decydujesz i wybierasz. Nikt inny.


Wodnik 21.1.-19.2


Z opozycją Merkurego pozostaje bardzo uważać, ponieważ są dwie możliwości. Gdy nie z każdym będziesz mógł się od razu dogadać czując bariery, a nieporozumienia lub myśl o zakończeniach rosną. W kwestii zawodowej natomiast możesz otrzymać świetne propozycje, ciekawe możliwości na rozwój własnej perspektywy. Co zadecydujesz należy do Ciebie. Myśl cały czas o dniu następnym, zabezpieczeniach i swoim wewnętrznym zadowoleniu. Finansowo możesz się, bowiem w szybkim tempie poprawić, a w pracy podjąć czynności z większą dojrzałością.

Wenus, bowiem stoi pozytywnie nastwiona, pragnąc także Wodnika ekspansji. Jowisz nie chce abyś stal w miejscu. Jego trygon daje gwarancję szczęścia i spełnienia najbardziej skrytych marzenia. Kieruj się przy tym mądrością, kulturą i dyplomacją nie odmawiając nikomu pomocy. Zbyt wielki dystans do spaw najbliższych może, bowiem odbić się z opozycją Węzła Karmicznego nader negatywnie. Palenie mostów za sobą nigdy się nie opłaca...kto wie, kiedy będziesz ich potrzebował..? Hmm..prawdopodobnie już w najbliższym miesiącu przy zaćmieniu Słońca.

Właśnie dla Wodnika najtrudniej jest wybrać drogę kompromisu i zaakcentować, że istnieją przeciwności. Jest jedna łatwa metoda do zrozumienia tego: akceptacja różnorodności oraz wyznaczenie sobie złotej, środkowej drogi do celu. Z planetą szczęścia może się wszystko udać.

W piątek otrzymasz świetne wiadomości, a radości może być przy tym, co niemiara! Każda materialna sytuacja zostanie uregulowana. Pozostań konsekwentny!

Saturn w tej pozycji jest raz na wiele lat i nakazuje wytrzymałość! Pokaż światu, jaki jesteś silny i odważny w swoich postanowieniach!


Ryba 20.2.-20.3


Z trygon Mars oraz Słońca jest w Tobie wielka siła, aby przenieść niejedną górę. Czujesz determinację i przeogromną moc. A intuicja już mówi, co zachodzi w innych. Profesjonalnie należy nakreślić po pełni Księżyca nowe cele i pozaznaczać, wykreślić, co się nie udało. Budowanie innego potrzebuje odwagi. Wszystko masz przy sobie, aby wystartować do znaczącej przyszłości. Z Wenus w kwadracie jeszcze tylko szukaj odpowiednich partnerów, a sytuacje w związkach wymagają finezyjności. Jakieś dziwne sygnały mogą wybić Cię z pozycji harmonii. Postaw na czas, przeczekaj, szczególnie pierwsze dni tygodnia.

Sprawy finansowe wymagają szczegółowego uregulowania. Jeżeli potrzebujesz, korzystaj z pomocy profesjonalnej. Krok po kroku wszystko będzie rozwiązane. Do 20.7 masz protekcję trygonów i tu należy załatwić wszystko, co najtrudniejsze. Dobrze byłoby nie wpadać w świat bajki i marzeń, ale w każdej sytuacji trzymać realu oraz rzeczywistej oceny danych uwarunkowań. Nie zamyślaj się tak i nie filozofuj. Neptun przy Słońcu może sprowadzać na manowce. Znajdź swój świat, ale stojąc jednocześnie nogami mocno na ziemi!

Kwadrat Saturna dotyczy urodzonych 12.3-14.3. Gdy brak jest energii, szukaj innych źródeł motywacji. Zaznaczanie, podsumowania i robienie życiowych bilansów przyda się w przyszłości. Jowisz od jesieni ustawia się w trygonie i tu już potrzebujesz zrobienie porządków na Twoich stolach. Nieprzydatne ma znikać! Nowe wkraczać z dumą i blaskiem!

W piątek Księżyc przechodzi do Twojego znaku i za pomoc gwiazd otrzymasz bardzo dobre wiadomości. Marzenia się spełniają, gdy same włożymy w to potężny nakład pracy. Pozostań w realności dbając najpierw o swoje potrzeby. Ty masz być na pierwszym miejscu i tak będzie Cię traktowało otoczenie!

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 10.7.17 do 16.7.17. Słońce opozycja Pluton.
"Zwycięzcą nie zawsze jest ten najlepszy, który zdobywa główną nagrodę. Zwycięzcą może być człowiek, który próbuje coś zmienić w sobie, swoim życiu i podejściu do otaczającego świata, pomimo wszelkich trudności. Człowiek, który robi pojedyncze, powolne kroki, przekraczając własne lęki i ograniczenia, podczas gdy inni bez trudu biegną."( Kaja Platowska)


Ja życzę wszystkim udanego tygodnia!

"Nie można wprowadzać zmian w tym, co nie istnieje."( Justyna Bargielska).


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji