widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-11-07

Runa Pertho czas panowania od 20 października do 4 listopada

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Runa Pertho czas panowania od 20 października do 4 listopada" przygotowanym przez naszego eksperta Runistka Oliwia.


Moi Drodzy :)

Do 4 listopada jesteśmy w energetyce runy Pertho :)
Wystarczy popatrzeć na grafikę runy a od razu zobaczymy przenikanie się światów. Zwróćcie uwagę na księżyc, w fazach nowiu niewiele widzimy, coś co nieoświetlone, niewidoczne a pełnia rozjaśnia wszystko.

Pertho to tajemnica, świat który dla nas i naszego rozumu jest niewidoczny, tajemniczy. I w czasie tej energetyki obchodzimy święto zmarłych, jakże stosowna runa do tego czasu.
Pertho to los, zauważcie że zobrazowane Norny z rogu wyrzucają kości, my nie mamy wpływu na pewne wydarzenia coś co przeznaczone musi się zadziać.

Współpraca Norn także jest symbolem nieustannej naszej łączności z innym wymiarem, z naszą intuicją, z siłami wyższymi do których niejednokrotnie się zwracamy.
Osoby urodzone w czasie panowania Pertho (20X - 4XI) obdarzone są wyjątkową intuicją i mają wyjątkową łatwość w nawiązywaniu kontaktu z tym co niewidoczne, a także cechuje je zrozumienie wydarzeń w naszym jestestwie.

Jeżeli potrzebujecie pomocy sił wyższych w różnych sytuacjach życiowych, oczywiście w dobrych intencjach, wspomagajcie się tą runą :)
Oliwia


Zadzwoń na
708 788 594708 788 594 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7740048 224 179 774 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji