widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-11-14

Horoskop tygodniowy 13.11.17 - 19.11.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 13.11.17 - 19.11.17" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia: W poniedziałek Wenus łączy się z Jowiszem w znaku Skorpiona. We wtorek Merkury stoi w kwadracie do Neptuna. Wenus konstruuje trygon do Neptuna, Merkury sextil do Marsa. Podczas Nowiu w znaku Skorpiona Mars rozpoczną trudny aspekt do Plutona. Do 14.11.17 jest aktywny piękny trygona Saturna z Uranem. Mars kwadrat Pluton jest dokładny 19.11.17 w godzinach rannych. Konstelacje aktywne; Jowisz sextil Neptun. Planety w biegu wstecznym: Neptun, Uran i Chiron. "Czas ucieka, by nigdy nie powrócić."(Wergiliusz)

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Myślę, że każdy w życiu przez to przechodzi - jest granica, której istnienia nie przeczuwasz, ale jak ją przekroczysz, wiesz, że odwrotu nie będzie. To u każdego następuje w różnym momencie, ale jest ta chwila, w której nabierasz przekonania, że tak jak dotychczas mogłeś jeszcze wszystko zmienić, zacząć od początku, tak pewnego dnia dochodzi do ciebie - pewien etap się skończył, pewne rzeczy są za mną, głupio byłoby zaczynać znowu od początku, nie mam już na to siły, chęci, zdrowia. Miejsce żółtodzioba zajął ktoś inny. Oczywiście, wyzerować życie można na każdym etapie, tak jak resetuje się komputer. Jednak musisz liczyć się z utratą pewnych danych. Tak samo w życiu. No i im później, tym trudniej.""(Joachim Trier)


"Zobaczysz,
jeszcze z tego wybrnę,
nie będzie dziury w niebie,
pamięć -
jak szybę -
wytrę...

Niech no tylko
przyjdę do siebie."
(Agnieszka Osiecka)


Baran 21.3-20.4.


Twój Mars w opozycji nie sprzyja nadal ważnym przedsięwzięciom, mimo, że Merkury, planeta komunikacji ustawił w pozytywnym aspekcie. Nie śpieszyłabym się z poważnymi decyzjami, gdy mamy przed sobą jego bieg wsteczny. Musisz mieć na uwadze, dużo będziesz jeszcze zmieniać, odkręcać, aby wyjść na prostą.

Tydzień kończy się bardzo trudną konstelacją, więc przygotuj się na wydarzenia, które mogą Cię zaskoczyć. Tu gdzie nie możesz się przebić czy dogadać należy od połowy tygodnia iść na dystans i przemyśleć inną, bardziej nowoczesną strategię. Gdy skierujemy źle energię, podczas następnych siedmiu dni, może wrócić do nas w sposób bardzo niekorzystny. Pozytywne myśli, wiara w siebie to bardzo wiele, ale nie jesteś wyspą. Szukaj popleczników i pomocników, z którymi odnajdziesz szasnę i możliwości na rozwiązanie bardzo skomplikowanych problemów.

Jedno należy aż do samej niedzieli uwzględnić; nic na siłę. Mars i Pluton nie zgadzają się z Tobą! W innym przypadku musisz spodziewać się problemów. Starając się o kooperację, współpracę i wspólne mianowniki zyskasz więcej aniżeli wypowiadając głośno krytykę. Zachowaj dla siebie to, co usłyszysz o innych. Nie wszystko też będzie się zgadzało z prawdą. Wszystkie inne informacje sprawdzaj dokładnie, nie opierając na cudzych domysłach. Licz na siebie, intuicję i głos serca. Tylko wtedy, gdy Ty będziesz czegoś pewny i oprzesz to na realnych faktach będzie można zrealizować zamierzenia i plany. Wczuj się w każdą sytuacje zawodowo czy prywatnie. Saturn chce, aby całość miało charakter rzetelny w pełnym znaczeniu tego słowa.


Byk 21.4-20.5


Idąc do Nowiu Księżyca w opozycji z trudnymi aspektami mottem niech będzie; spokój i opanowanie.

Gwiazdy znajdujące się na przeciw, oczywiście, ze wszystkimi emocjami oraz uczuciami, przedawniają się dosyć przesadnie. A co się będzie działo dookoła Nowiu.... Dlatego najważniejsze jest przejść do opanowania, słuchania głosu intuicji i nie reagowaniu od razu na to, co usłyszysz. Wiele idei, które teraz się pojawia nie będzie możliwości realizacji od razu. Faktyczny termin przesuwa się na połowę stycznia 2018. Myśl, analizuj, projektuj czy planuj, ale uwzględnij fazę realizacji.

W pracy i domu przed każdą wypowiedzią najlepiej zaczerpnąć głęboki oddech zanim wypowiesz słowo lub z optymizmem rzucisz na przedstawione Ci idee. Szukaj dla siebie zadań i pracy, gdzie możesz wykonywać obowiązki bez współpracy i koordynacji innych. Sam więcej zdziałasz aniżeli w grupie ludzi, którzy właściwie Ci przeszkadzają.

Księżyc podczas Nowiu w Skorpionie zna tylko dwa wyjścia; "albo-albo". Gdy jedno może być w gwałtowny sposób zakończone drugie przedstawi się trwałością i wymaga dużego nakładu pracy, pasji oraz zaangażowania serca. W partnerstwach nie polegaj na tym, co widzą Twoje oczy. Nie wszystko złoto, co się świeci, nie wszystko do końca jest tak naprawdę, jak pęknie wygląda na zewnątrz. Daj sobie czas na wszystko przemyślając i słuchając tylko głosu wewnętrznego. Pluton stoi w trygonie po to abyś zamknął w pozytywnym sensie jeden etap życia. Ale nic nie działa na "hurra" w krótkim momencie. Nowe urodzi się bardzo powoli. I tu musisz mieć pewność, że wszystko się uda.


Bliźniak 21.5-21.6


Planety znajduje się w Skorpionie wymagają z Nowiem Księżyca, także od Bliźniaka, zaangażowania, głębi oraz powiązania z sercem. Pozytywne myślenie to za mało. Nastaw się w tym tygodniu na intensywne rozmowy gdzie musisz być "tu i teraz" bez biegania i zdobywania w intrenecie różnych informacji. Twój Merkury w kwadracie do Neptuna ostrzega przed szybkimi decyzjami, gdzie nie są sprawdzone wszystkie fakty. Nie opieraj się na tym, co usłyszysz, dodatkowo są możliwe nieporozumienia wszelkiego rodzaju. Koncentruj się na swoich zdaniach, wypełniając wszystko skrupulatnie. Mars w pozytywnym aspekcie da Cię dużo silnej energii, gdy podejdziesz do wszystkiego z pokojem i harmonią. On chce sprawiedliwości i podziału pracy. Nie musisz nic robić sam. Wyraz zgodę, aby inni także wypełniali swoje zadnia, nie biorąc wszystkiego na swoje barki.

Z Wenus w Skorpionie nie potrzeba ozdobnych słów, ale autentyzmu i prawdy. W związkach wszelkiego rodzaju nie jest konieczna animacji, błyskotki i budowania teatru. Wszystko się zrobi samo, gdy poddasz się nastrojowi. Wczuj się w każdą sytuację. Otwartością, dyplomacją i profesjonalnością zyskasz więcej niż sobie wyobrażasz. Przedstawiaj z odwagą swoje idee oraz pomysły. Czerwona gwiazda jest po Twojej stronie. Gdy znajdziesz odpowiednie argumenty zostaniesz od razu zaakceptowany. Innowacja połączona z pilnością daje korzyści, dzięki trogonowi Saturna do Urana, na długie lata.


Rak 22.6.-22.7.


Z trygonem Jowisza, Słońca i Wenus wszystko wydaje się możliwe, piękne i super romantyczne. To fakt, że szczęście, wzięło Raka w swoje ramiona wybierając pierwsze miejsca dla Ciebie. Idąc do trudnego Nowiu w Skorpionie, w trygonie(!) należy jeszcze uwzględnić pozycję Marsa i Plutona.

Z kierunku tych planet może napływać agresja, nerwowość i w ostateczności pod koniec tygodnia bardzo trudne sytuację. Gdy siedem dni zaczynamy w świetnym nastroju, dalej mina rzędnie patrząc na konstelacje nieba. Pierwszym i koniecznym warunkiem, który musisz wypełnić jest zaufać sercu i kierowanie się intuicją. Dalej zrezygnuj z robienia czegoś bez rozmowy i ustaleń, myśląc w każdym momencie o kompromisie. Wszystkie samodzielne akcje, gdzie czujesz, że Ty wyłącznie masz rację, mogą być w szybkim tempie skreślone przez Plutona. W pracy i domu może się przydarzyć, że, gdy jesteś skoncentrowany na jedno obok gromadzą góry niewykonanych zadań. Dobrze byłoby sporządzić listę i wszystko wypełniać punkt po punkcie, nie zapominając szczególnie o tym, co jest koniecznością, a co w przypływie swoich myśli, po prostu zapominasz!

Zanim coś powiesz i rozpoczniesz -pomyśl przez minutę. Nie opłaca się teraz sobie tworzyć dodatkowych wrogów lub rezygnować z ludzi, którzy mogą być stałą ostają.

Cierpliwość i spokój ma towarzyszyć Rakom aż do niedzieli, gdzie trudna konstelacja Marsa w kwadracie do Plutona pewnie rozerwie, coś od wewnątrz, na kawałki.

Zdystansuj się do sytuacji i ludzi, którzy wydają Ci się przerażający. Intuicję masz najlepszą ze wszystkich znaków zodiaku. Pozwól się jej się kierować i poprowadzić! Od tego zależy Twoje szczęście i spełnienie.


Lew 23.7.-23.8


Nów Księżyca w Skorpionie dla Ciebie w kwadracie zapowiada wiele bardzo intensywnych uczuć, od których chciałbyś od samego poniedziałku uciec. 18.11 jest ważnym punktem kulminacyjnym tego roku, po zaćmieniu w Twoim znaku.

Planety chcą Ci coś bardzo ważnego powiedzieć, dlatego nie robiłabym kroku do, tylu, ale rozpoczęła rozmowy wyjaśniające szczególnie z bardzo bliskim. Potrzebujesz teraz miłości, czułości i oryginalnej prawdy. Gdy uświadomisz sobie jak bardzo to jest ważne. Ogromna paleta uczuć ma Ci wiele do zaofiarowania, a tyle gwiazd z plutoniczną energią będzie zakończać pewne etapy, które muszą z woli nieba odejść. Ten tydzień jest dla Lwa bardzo ważny. Następnie stoisz na nowej drodze. Czy chcesz czy nie chcesz. Szukaj, więc takich pozytywnych myśli, ludzi, przyjaciół, którzy będą przy Tobie, gdy wszyscy inni odejdą. I przy tym nie wycofuj się, stojąc odważnie do wszystkiego, co doświadczasz.

Jest możliwe, że w pewnych momentach będziesz pragnął być sam, dając więcej czasu na opanowanie wszystkich uwarunkowań. Nie trzeba się śpieszyć. Pomoc masz od Marsa, który szuka bliskości, jedności i wspólnoty. Skorzystaj z jego mądrej, dyplomatycznej energii uważając na wszystko, co Cię otacza. Dzień Nowiu nie będzie dla Ciebie przyjemny, ale przynajmniej wyjaśnisz wiele w swoim życiu. Nie reaguj złością ani agresją. To wraca. Nikt nie jest tej sytuacji winny. Popatrz sam ile zrobiłeś w danym okoliczności, abyś sam osiągnął punkt spokoju i zadowolenia. Pokaż się innym z tej dojrzalej, odpowiedzialnej strony. Zawsze jest wiele nowego do odkrycia. Nie osiadaj na laurach. Życie płynie i biegnąc z nurtem rzeki sam zrozumiesz, co należy pozostawić za sobą, a co przywitać.

Zawodowo wypełnisz swoje obowiązki z ogromną skrupulatnością. To pozwoli również skoncentrować się na priorytety. Doceń w tym momencie, co masz. Twoja wielkość i jasność nie ucierpi, gdy zaprezentujesz innym swoje prawdziwe oblicze. Na szczęście nie jesteś sam, a planeta przeznaczenia, Saturn, umożliwi w trygonie kierowanie się rozwagą i rozsądnością.


Panna 23.8-22.9


W nowym tygodniu prezentujesz się pewna i zmotywowana. Planety znajdujące się w Skorpionie dodają Pannom siły i magicznych wpływów, aby wszystkie swoje założenia wykonać z nawiązkom. Twój Merkury, już znajdujący się w Strzelcu, konstruujący kwadrat, wcale nie pomaga, ale przedstawia jeszcze inne, optymistyczne pomysły. Trzeba będzie coś zadecydować.

Wiedza jest siłą, więc nie musisz tego innym oddawać. Podpowiedzieć, pomóc,..ok, ale resztę zostaw dla siebie. Twój Merkury tworzy w tym tygodniu kwadrat do Neptuna. Dlatego przesunęłabym ważne decyzje na termin późniejszy. Po Nowiu Księżyca jest odpowiednia chwila na rozstrzygnięcia, gdy pewna swojej wiary podążasz w kierunku Jowisza. On chce Twoje ekspansji, rozwoju i zadowolenia. Pieniądze zostaw przy sobie. Rozpocznij ważne zabezpieczenia życiowe. Saturn już niebawem ustawi się w trygonie, dlatego trzeba się uczyć dawania i brania bez zakłócania samej sobie harmonii. Gdy wszystko oddasz innym, nic Ci nie pozostanie. Podaruj otoczeniu zrozumienie! Pozostałe zachowaj dla siebie.

W związkach, z Wenus w znaku intensywnego Skorpiona należy posprzątać na i pod stołami, pokazać swoje uczucia oraz to, co myślimy. Nie oczekuj tylko od innych! Sama wyjdź z inicjatywą! Mów prawdę lub zainicjuj piękne momenty bazujące na pełnowymiarowych doznaniach.

Profesjonalnie szykuje się wyższe stanowisko. Nie popadaj, więc w skromności! Bierz z godnością, przyjmując pochwały i dane Ci zaufanie. To tego trzeba się będzie przyzwyczaić na długie, następne lata. Jednocześnie wychodź z domu! Zbieraj kontakty, słuchając nowości. Masz dobre wyczucie, jeżeli chodzi o ludzi, a tym sposobem stworzysz wiele szans przydatnych w pracy i domu.


Waga 23.8-22.9


Twoja Wenus w sąsiednim znaku Skropiona dostarcza zupełnie innych emocji. Schodzenie do ciemnej piwnicy uczuć, nie jest dla Wagi kochającej piękno, przyjemnością. Tym bardziej ciągłe decydowanie "tak, czy nie" dosięgające zenitu mogą coraz bardziej osłabiać. Uspokój się, nie wychodź może z banalnym żartem, ale po prostu bądź sobą. Z gwiazdami w Skorpionie wypada pilnować swoich zadań sięgając do talentów i osobistych zdolności. Jeżeli coś Ci nie pasuje nie obawiaj się wypowiadać w sposób pewny! Mars jest w Twoim znaku, nie pozwalając na obniżanie Wagi wartości. W tygodniu może się pojawić parę problemów, ale nie tam gdzie już się tego spodziewasz. Pluton z Koziorożca szykuje mroczne niespodzianki. Uważaj na ludzi i uwarunkowania, nie zgadzając na chaos emocjonalny. W razie, czego trzeba się będzie mądrze wycofać.

W partnerstwach wszelkiego rodzaju potrzeba więcej prawdziwości. Gdy Wenus zmusza Cię do czegoś, a Mars podpowiada kompromis i dyplomację-nie akceptuj przymusu czy sposobów uzależniających. Wszystko ma swój czas oraz odpowiednią porę. Nie musisz się uwikłać w trudne konfiguracje, a do tego podpisując swój własny, niszczący cyrograf. Uwaga.

W domu akceptuj kompromisy. W pracy nie przyciskaj do końca gazu! Nie każdy w tym tygodniu ma takie tempo, jak Ty, a do tego siedem dni nie nadaje się na prace grupowe. Najlepiej zrobisz, gdy zatopisz się sama w swoich obowiązkach. Szczególnie w niedzielę schodź z drogi prowokacjom czy zaczepkom. Tym sposobem, nawet do końca roku, osiągniesz najlepsze rezultaty!


Skorpion 24.10.-22.11


Tego Nowiu, który nadchodzi jeszcze nie było!

Nie ma ani jednej wskazówki, która pomagałaby Skorpionom. Masz szczęście, że Jowisz, Słońce i Księżyc znajduje przy Tobie. Teraz trzeba będzie natychmiast zamykać za sobą przeszłość i skierować twarz do tego, co da następnie więcej stałości i zabezpieczenia. Nie ma innego wyjścia, a gwiazdy chronią Cię przed innym wyborem.

Z Wenus i Jowiszem przy Twoim Słońcu masz potężną, pozytywną energię przy sobie, a przy tym trudno jest oprzeć się skorpionowym fluidom, gdy wszystkie oczy skierowane są w Twoją stronę. Właściwie nic nie musisz robić, nawet nie potrzeba przygotowania. Wystarczy, że jesteś, przedstawiając w oryginale i z miejsca wszystko samoistnie funkcjonuje. Nów Księżyc w Twoim znaku jest punkt zwrotnym, gdzie będziesz podejmował ważne decyzje. Czy to prywatnie czy zawodowo wybieraj to, co Ci pasje i da szczęście osobiste. Wszystko, co potrzebujesz masz przy sobie i nie musisz się już przed nikim ukrywać.

Pozostań przy tym dyskretny nie mówiąc za wiele o swoich planach otoczeniu. Gdy Twój Pluton wchodzi w dzień następny w konfrontację z Marsem lepiej jest zrezygnować z prowokacji, akcji zaczepek czy tworzeniu jakiegoś spisku. Nie daj się wciągnąć w trudne pułapki zorganizowane przez obu Twoich patronów. Najlepiej byłoby abyś przy wszystkim czuł się dobrze i jak płynąca woda zdał na intuicję. Zawodowo idź dalej konsekutywnie do swojego celu, nie koniecznie przedstawiając fałszywe skromności. Odwag sprzyja śmiałkom, po co ta maskarada. Prawość i otwartość chroni Skorpiona opinii. Do końca tygodnia pojawi się wiele nowych możliwości. Decyduj, gdy Merkury jeszcze jest w biegu prostym. Dalej trzeba będzie wszystko przełożyć aż na styczeń. W planowaniu jesteś dobry. Przyjrzyj się szczegółom. Konkurencja nie śpi, a trudny aspekt kwadratu niedzielnego dobrze jest wykorzystać na sport lub aktywności kreatywne.


Strzelec 23.11.-21.12


Z Nowiem Księżyca w sąsiednim znaku i dla Ciebie nadchodzi ważny moment.

Merkury jest już w Twoim znaku abyś zrozumiał głębię wszystkiego. Może nie jest to na Twojej fali, ponieważ pragnąłbyś biec do przodu, jednak ten czas będzie wymagał od Strzelca; przerobienia przeszłości, podsumowania ostatnich laty i wyciągniecie trwałych wniosków.

Szczęście z Jowiszem w Skorpionie jest gdzieś ukryte. Dlatego należy szukać, zgadzając się również na pobrudzenie rąk i umysłu. Nie bój się poruszać trudne tematy. Mars stoi cały czas w pozytywnym aspekcie, dotaczając ogromne pozytywną energię i pewność siebie. Dasz radę popatrzeć prawdzie w oczy i rozpocząć budowę nowego życia. Wiele dopiero się rozpoczyna..Wszystko inne już było.

Zawodowo zastanów się, gdzie zrobiłeś błędy. Teraz jest możliwość naprawienia minionego i z jasną wiarą w sercu wybrania innych ścieżek spełnienia! To, co się nie zrealizowało, co nie funkcjonuje w rzeczywistości wypada odłożyć do lamusa. Trudne tematy i przemyślenia to także etap uzdrowienia i zrozumienia życia z podejściem od innej strony.

W partnerstwach wszelkiego rodzaju nie są ważne tylko rozmowy. Merkury napędzi wiele spraw profesjonalnie, ale z Wenus w Skorpionie należy zacząć od siebie. Zaakceptować swoje słabe i silne strony, zaprzyjaźnić z mankamentami, wybaczyć, co źle zrobiliśmy. Nikt nie jest idealny. Gwiazdy chcą, abyś po tak trudnym etapie był uzdrowiony i przede wszystkim......nie rezygnował z siebie!

Wewnętrzną siłę tylko my tworzymy. Swoją wiarę, pewnością siebie, nadzieję, która ma się nigdy nie kończyć! Daj sam sobie kredyt zaufania! Przed Tobą bardzo dobre dni! Tylko trzeba jeszcze w sercu na to pozwolić.


Koziorożec 22.12.-20.1


Z gwizdami w Skorpionie jest krótki proces; "wszystko albo nic" prowadzi wyłącznie do dwóch rozwiązań. Pluton, patron tego znaku jest od roku 2008 w Twoim domu. Już wszystko znasz. Nie waż się, więc wchodzić w trudne uwarunkowania i duszące rozmowy, gdzie czujesz, że dojdzie do eksplozji emocjonalnej. Szukaj kompromisów-albo trzeba będzie rezygnować.

Tydzień rozpacznym bardzo pęknie, gdzie Koziorożec poczuje przypływ sił witalnych, radość i zadowolenie nie tylko z siebie. Prywatnie z Wenus w wodzie należy także podejmować błyskawiczne rozstrzygnięcia, nie rozwodząc się nad przeszłymi wydarzeniami. Jesteś, albo Cię nie ma. Konkretność sprzyja otrzymaniu tego, czego najbardziej pragniesz.

Zawodowo mogą się od połowy tygodnia pojawić wyzwania. Mars konstruuje mniszący aspekt, który może wybuchnąć w Twoim kierunku... Znając Plutona już od dawna pozwól sobie na szczerość nie akceptując zadręczania i manipulacji, a tym bardziej stawienie w kącie za coś, czego nie dokonałeś. Siła wewnętrzna jest w Tobie-to jest także Pluton! To Ty przechodzisz transformacje, aby pokazać się mocnym, pewnym siebie i nie podobnym do tego, którym byleś wcześniej!

W każdej, trudnej sytuacji pozostań spokojny. Pojawiące się trudności z Marsem w Wadze będą znikać, gdy nie przysięgniesz sobie zemsty wzywając wszystkich ciemnych bogów podziemia. Podczas wielkich konfliktów pozostań rzeczowy i konkretny. Zbytnią emocjonalnością możesz Ty sam z Plutonem wpłynąć na pogorszenie sytuacji.

Prywatnie mogą jednocześnie pojawić się mieszane uczucia. Z Merkurym w kwadracie do Neptuna usłyszysz, coś, co nie będzie do końca prawdą. Daj siebie czas na wszystko. Obserwuj, a na końcu wyciągaj sam wnioski. Mówiąc prawdę można być także przyjaznym. Masz przecież klasę! Uśmiechnij się i wycofaj do miejsc, gdzie czujesz swoje bezpieczeństwo. Nic nie funkcjonuje na siłę. Przede wypowiedzeniem werdyktów policz w myśli do dziesięciu.


Wodnik 21.1.-19.2


Nów Księżyca w intensywnym Skorpionie jest ważnym momentem dla Ciebie. Aż trzy planety w kwadracie sygnalizują nadejście momentu podjęcia ważnych decyzji. Zamiast ciągle chować się po kątach weź przykład z Marsa i zachowaj jak mężczyzna! Mów, o co Ci chodzi, co przeszkadza precyzując dokładnie założenia i życzenia!

Zawodowo trzymaj się miejsc, gdzie są dobre fundamenty. Ci z Was, którzy szukają nowej dziedziny spełnienia otrzymują świetny moment na zamkniecie martwych tematów. Czas wybrać się do przyszłości. Marazm nie pasuje do rewolucyjnego, odważnego Wodnika!

Z przyjaciółmi czy bez skonkretyzuj swoja teorie. Liczy się tylko to, co daje zabezpieczenie. Czerwona planeta i Merkury stoją Ci przy boku. Otrzymasz nowe propozycje, możliwości i trzeba będzie szybko decydować. Ale nie pochopnie! Przemyśl wszystkie za i przeciw, ponieważ gwiazda komunikacji stoi w niekorzystnym aspekcie do Neptuna, który zwodzi. Poczekaj do Nowiu Księżyca. Energia tego dnia może być dla Ciebie trudna...a tu wypada popatrzeć intensywności w oczy! Tematy partnerstwa przechodzą na pierwsze miejsca. Kto, z kim? Dlaczego? Jaki to ma sens? Na jak długo? Czy są tu w ogóle uczucia?

Twórz harmonię. Siła mądrego Marsa jest przy Tobie wypowiadając jednocześnie prawdę. Nie trzeba się złościć, ale wyjaśniać, co ma doprowadzić do uzdrowienia każdego związku. Z kim tak naprawdę wyobrażasz sobie starość? Z zaufaniem, wiarą i nadzieją. Gwiazdy nie dają wyjątkowo podpowiedzi wierząc, że pokierujesz się sercem. Co się wypaliło, nie trzeba odgrzewać. Przeznaczenie wzywa Wodnika do nowego życia. Odważ się słuchać tylko siebie.


Ryba 20.2.-20.3


Z trzema trygonami można się poczuć wspaniale. Tak samo Nów Księżyca w Skorpionie zamknie w pozytywnym sensie pewien etap w Twoim życiu. Nie mrugniesz rzęsą przy tym, nawet, gdy myślisz coś innego.

Merkury ustawił się w kwadracie ze Strzelca. Uważaj, jakich słów używasz i co mówisz, aby nie zrobiło się za bardzo publicznie. Gwiazdy znajdując się w Skorpionie nie wymagają fantazji, ubarwiania i sztucznych masek. Przedstawiaj konkretnie, o co Ci chodzi trzymając się faktów i podkreślając swoją wiedzę! Sama znasz z przeszłości i dużo już przeżyłaś. Neptun w Twoim znaku ustawia się w negatywnym aspekcie do planety komunikacji. Abyś czegoś nie pomyliła. Robienie sobie czy innym na złości nie jest Twoją domeną. Są różne ryby i przedziwne morza, ale jedno jest wspólne; wasza ogromna intuicja, która nigdy nie zawodzi.

Zawodowo może pojawić się trochę amatorstwa i niekompetencji, co powinno się do Nowiu Księżyca posprzątać. Wiele spraw pozostawionych w piwnicach przypomną się i wychodząc same na powierzchnię. Wykreśl już przeszłość i zacznij z trygonem Księżyca zupełnie nowe, nie płacząc nad rozlanym mlekiem.

Jowisz daje dużo optymizmu i radości życia. Nie przesadzaj z rozrzutnością. Merkury będzie następnie ustawiał się w kwadracie i sterował w bieg wsteczny. Niektóre mgliste kwestie trzeba będzie wyjaśniać aż do stycznia. Stwórz sobie ułatwienia nie wybiegając za linie moralnej prawdy. Oszczędzisz sobie tym kłopotów i trudnych dialogów. Poniedziałek jest najpiękniejszym dniem. Rozłóż pozytywną energię na wszystkie siedem dni tygodnia.

Nów Księżyca w ekspresyjnym Skorpionie 18.11.17. Astrologiczna prognoza tygodnia od 13.11-19.11.17
"Trzeba żyć, a nie tylko istnieć."(Plutarch)

Początek tygodnia przedstawia się nam w bardzo optymistycznych barwach. Spotkanie małego szczęścia z dużym ( Wenus koniunkcja Jowisz)jest najlepszym aspektem, jaki można sobie życzyć. Dalej może już być inaczej idąc do Nowiu Księżyca w intensywnym Skorpionie. Na początku należy zwrócić uwagę na informacje, wiadomości, które wcale nie muszą się sprawdzać w realu. Bierz poprawkę, że coś nie pasuje licząc na nagle zmiany sytuacji. 18.11.17 Księżyc przechodzi do Nowiu nie dając nam wskazówek, ale w milczeniu zamknie pewne bardzo ważne, życiowe tematy. "Wszystko albo nic" nie ma w sobie za wiele alternatyw. A tu chciałoby się więcej, myśląc ciągle o zabezpieczeniach i słonecznej przyszłości.. Gdy Słońce, Wenus i Jowisz znajdują się w znaku Skorpiona to sygnał, że znajdujemy się w najbardziej dynamicznej fazie tego roku i wszystko będzie potrzebowało od nas odwagi do pozostawienia tego, co się przeżyło i stworzenia nowych struktur istnienia. Od samego początku. Od dna najciemniejszej piwnicy. Życie płynie i się zmienia. Gdy jedno pożegnamy otwieram się nowe, nawet gdybyśmy przy tym musieli się sami jeszcze raz narodzić. Mroczny Pluton nie zna "zmiłuj się". Tam, gdzie jest za dużo pewności, gdzie nie ma prawdy i sprawiedliwości będzie przez asygnowane wydarzenia zakończone. Nów Księżyca 18.11.17 jest potężnym lądunkiem odnawiania i uzdrawiania. Niestety połączony z niszczącym aspektem Marsa z Plutonem.19.11.17 oczekujemy najbardziej krytycznego aspektu miesiąca. Pluton jest wyższą oktawą przemocy. Nie ryzykuj za wiele. Wycofaj z trudnych uwarunkowań. Tu może dojść do gwałtu i przemocy. Najlepiej swoją energię przeznaczyć na kreatywne czynność lub zajęcia sportowe.

Ja życzę Wam pięknego tygodnia i wyboru nowych dróg związanych z waszymi pasjami.

Dziękuję i pozdrawiam Was.

"W każdej lekcji można znaleźć wspólny mianownik, łączący nas wszystkich, niczym łańcuch. Na jego końcu wisi zegar, a na tarczy widać upływ czasu. Słyszymy go, to stłumione tykanie, które przerywa każdą ciszę, i widzimy go, ale często go nie czujemy. Każda sekunda odznacza się w życiu każdego człowieka: przychodzi i odchodzi, znika cicho bez fanfar, rozpływa się w powietrzu jak para bijąca z gorącego świątecznego puddingu. Dostatek czasu zapewnia nam ciepło, kiedy nasz czas minie, zostawia nas zimnymi. Czas jest cenniejszy niż złoto, cenniejszy niż diamenty, cenniejszy niż ropa, czy jakiekolwiek skarby. To czasu nigdy nie ma dość; to czas wprowadza zamęt w nasze serca, musimy, więc wykorzystywać go mądrze. Czasu nie można spakować, przewiązać wstążką i złożyć pod choinką w bożonarodzeniowy poranek. Czas nie można dostać. Ale można go dzielić."( Cecelia Ahern)

12.11.17 Słońce w Skorpionie.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji