widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-12-19

Horoskop tygodniowy 18.12.17 - 24.12.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 18.12.17 - 24.12.17" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 17.12.17 do 24.12.17. Galaktyczny Nów Księżyca w znaku Strzelca 18.12.17. Saturn w znaku Koziorożca 21.12.17.

"Wierzyc to znaczy ufać, kiedy cudów nie ma." (Jan Twardowski)

Poniedziałkowy Nów Księżyca w galaktycznym centrum, gdzie rozciągają się drogi mleczne, niesie ze sobą dużo optymizmu, wiary i nadziei na lepsze. Skonstruuj swój życiowy plan i zaczekaj. Do popołudnia, do środy lub końca tygodnia. Słońce przechodzi w 20.12.17 do Koziorożca. Z nim podażą patron tego znaku, wracając po wielu latach do swojego domu. Energia się zmienia. Rozpoczyna się porządkowanie struktur przez Saturna. Stojąc w przedsionku nowej ery oczekujemy podsumowania przeszłości. Wszystkie życiowe organizacje i konfiguracje, urzędy, wielkie firmy, rządy, osoby na stanowiskach kierujących, także my, każdy w innym stopniu podlegają weryfikacji. Merkury zatrzymuje się tuż przed Wigilią pomagając nam zrozumieć ważne kwestie. Siedząc w fantazyjno-romantycznym nastroju, podczas świetnej wieczerzy możemy nieco się zamyślić z Księżycem w Rybie. Saturn zajmie się miedzy innymi prawem, regułami, przepisami, które mają służyć zwykłym ludziom. Z naciskiem na słowo "zwykły". Znajdź czas, może zaraz dookoła Nowiu Księżyca, na zrobienie bilansów życiowych. Bardzo pozytywna energia znaku Strzelca daje każdemu to, co najważniejsze; ufność w sprawiedliwą przyszłość dla każdego.Ja życzę wszystkim wyjątkowo pięknych Świąt Bożego Narodzenia! Niech każdy znajdzie pod wystrojoną choinką spokój, wewnętrzne zadowolenie, pokój i miłość. A czego Ty sam sobie życzysz? J

Wesołych Świąt! Fröhliche Weihnachten! Merry Christmas! Buon Natale!

"We wszystkim musi być umiar." (Pitagoras.)

17.12.17 Słońce w Strzelcu, Księżyc w Strzelcu"Zaczarowane drzewko

Choinka proszę pana
jest chyba zaczarowana,
bo zaraz wszystko odmienia:
było szaro, a ona wchodzi do domu -
zielona i spełnia marzenia.

Choinka - niby królewna
taka zielona i srebrna,
taka czerwona i złota.

A pod nią - nasze marzenia:

Lalka dla Mani i miś dla Henia,
nawet piłeczka dla kota.

Dobrze się bawić przy świeczkach,
tu miś, tu kot, tu laleczka.

I spać nam nikt jeszcze nie każe.

Choinka, proszę pana
choinka zaczarowana -
drzewko spełnionych życzeń."
(M. Terlikowska)

Konstelacje tygodnia: W poniedziałek odbywa się karmiczny Nów Księżyca w znaku Strzelca o godzinie 7; 32. Saturn przechodzi do Koziorożca 20.12.17, a za nim podażą Słońce do tego znaku 21.12.17 łącząc z miejsca z Saturnem w koniunkcję. Merkury zatrzymuje się w Strzelcu 23.12.17 wyrus,zając w bieg prosty. 25.12.17 Wenus przechodzi do znaku Koziorożca.

"Są na ziemi trzy tajemnice, trzy rzeczy niepojęte. Piękno, sprawiedliwość i prawda."( Simone Weil)


Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku"Jest niesłychanie trudno być sprawiedliwym wobec własnej przeszłości."( Marlen Haushofer)

Baran 21.3-20.4


Nów Księżyca w pozytywnym trygonie daje nowy początek dla Barana. Światło, siła, optymizm i radość, która dajesz bez końca innym od tego momentu trzeba zostawić również dla siebie. Oczywiście wierząc, że te idee, pomysły oraz plany będą do końca zrealizowane z ogromną konsekwencją. Energia, bowiem zmienia się, a Słońce i Saturn po 30 latach wracając do Koziorożca będzie sprawdzał to, co wcześniej wymyśliłeś -na trwałość i stałość pragnąc abyś całość zabezpieczył na wieki.

Merkury wyrusza do przodu zaraz przed Wigilią. Pewne, długo wyczekiwane informacje, które teraz otrzymasz są korzystne dla przyszłościowych projektów. Do ostatniego dnia tygodnia zawodowo poświecisz bardzo dużo czasu na wypełnianie z dokładnością wszelkich obowiązków. Nie śpiesz się. Twoja głowa jest zaprzątnięta wielkimi ideami i myślami. Mars, Twój patron, tymczasem w Skorpionie, żąda bezgranicznej stanowości i przebojowości. Nie możesz robić kroku do tyłu czy wybrać uliczek jednokierunkowych! Obojętnie, co spotkasz na swojej drodze. Gdy ze Słońcem już w Koziorożcu możesz dostrzec przed sobą jeszcze więcej niewykonanych czynności, przed Świętami znajdź chwilkę dla rodziny i przyjaciół. Wenus na krańcach Strzelca przyświeca do samej Wigilii. Jesteś bardzo dumy z siebie podczas świątecznej kolacji. Postanawiasz pozostać sprawiedliwy do partnera i najbliższych. Liczy się przecież całość, tu i teraz, bez bujania w obłokach.

Byk 21.4-20.5


Merkury jest w biegu wstecznym próbując jeszcze wiele zrozumieć i wyjaśnić. Gdy Mars i Jowisz stoi naprzeciwko w znaku Skropiona atmosfera może się, coraz zagęszczać. Byk doświadcza bardzo trudnych emocji i nie łatwo się czasami opanować. Spokojnie.

Od połowy tygodnia wszystko się zmienia. Epokowe wydarzenie pozwoli nie tylko opanować wszystko z gracją, ale również zabezpieczyć na dalszą przyszłość. Słońce ustawia w trygonie, a za nim podażą Saturn, planeta przeznaczenia. Aż trzy trygony z Koziorożca, plus Lilith sprawia, że nagle poczujesz grunt pod nogami, zajmiesz faktami, nie tracąc czasu na nic nie warte zatargi i prowokacje. Problemy, które sztucznie rosną, w oczach znikną z Twojego widnokręgu. Jest moc, jest siła i nie zabrnie dobrego humoru, aby Święta Bożego Narodzenia spędzić w sympatycznej atmosferze. Kto nie będzie reagował impulsywnie i machnie ręką na niesmacznie uwagi stworzy dobre warunki, tak przy Nowiu Księżyca, aby z zupełnie innymi ideami i wizjami wkroczyć z wysoko podniesioną głową do Nowego Roku. Czas jest bardzo łaskawy dla Byka! W miłości i partnerstwach nie możesz pozostać na powierzchni teamów, które właśnie się aktualizują. Co nie jest rozwiązane, należy przyjrzeć się dokładniej, następnie samemu objąć odpowiedzialności! Saturn proteguje przez 3 następne lata, abyś odniósł powodzenie w każdej dziedzinie życia. Szykuj się na więcej pracy. Na końcu Ty wygrasz i nie zabraknie honorów, respektu i nagrody! To Twoja życiowa szansa

Bliźniak 21.5-21.6


Dla Ciebie najważniejszy jest poniedziałek. Nów Księżyca a w opozycji, Twój Merkury także, do tego w retrogracji i Słońce, które wzywa do odszukania w sobie wiary i ogromnej mocy. Potrzebujesz natychmiast nowej idei, ciekawszych wizji, lepszego otoczenia i więcej realnych wiadomości! Trudny czas z opozycją Saturna, po trzech latach także się kończy! Uff...właściwie to już na Wigilię można spokojnie otworzyć szampana. Bliźniak wchodzi w nowa epokę dużo lżejszy. Mnóstwo się wydarzyło ostatnie laty, a Twój patron będzie starał się to uporządkować, posortować i zrozumieć, co nie było wcześniej jasne. Już z zupełnie innej perspektywy. Ograniczenia odchodzą. W poniedziałek przeznaczyłabym dużo czasu dla siebie. Pozytywne myślenie, bycie tu i teraz pozwala Bliźniakom zamknąć za sobą bardzo trudne etapy. Twoja dusza i ciało doczeka uzdrowienia, odpoczniesz po wielu rozczarowaniach. Przygotuj sobie ciekawy, życiowy scenariusz, który chciałbyś zrealizować od roku 2018. Nów Księżyca w galaktycznym centrum spełnia wszystkie marzenia. Faktycznie uporządkujesz swój żywot.

Z Wenus na przeciw jeszcze do soboty dostajesz niebiańską pomoc doprowadzenia do ładu sytuacji prywatnych oraz finansowych. Jedocześnie jest świetny moment na sklasyfikowanie swoich uczuć i emocji. Konstelacje mogą sprawić cuda i działać jak balsam na duszę. Najważniejsze pozostań prawdziwy. Do świata oraz samego siebie.

Rak 22.6.-22.7.


Mars i Jowisz w trygonie postarają się, aby każdy Rak mógł wyrazić bezpośrednio swoje potrzeby, wymagania i pragnienia. To nie jest czas na wigilijne zamyślenia. Masz tyle pozytywnej energii, że musisz ją na coś przeznaczyć. Najlepiej na aktywności rożnego rodzaju i poświęcenie się indywidulanym pasjom. Bierz odpowiedzialność sam do ręki za siebie. Twoje idee się wspaniałe. Zawodowo projekty i zamierzania z miejsca będą się realizować. Prowadź przede wszystkim siebie starając się kontrolować emocje i uczucia. Ponieważ masz mnóstwo pozytywnej, determinującej energii wile osób patrzy na Ciebie z zazdrością. Dajesz im swoje moce, motywujesz, sterując wszystko w te odpowiednie strony. I Rak czasami potrzebuje swojej publiczności i oklasków, gdzie jego zaangażowanie jest dostrzeżone i docenione. Chcesz się spełnić.A to jest bardzo dobrze, kiedy dbamy o samego siebie, wtedy doceniając nas inni, respektując, dostrzegając autorytety i postać, której z miejsca wypada zaufać. Mars i Jowisz prezentują przy wigilijnym stole dużo męstwa i pewności siebie. Z trygonem Księżyca w Rybie czujesz się jak w domu. Atmosfera świątecznych dni niech pozostanie na długo przy Tobie.

Słońce i planeta przeznaczenia, Saturn ustawia się, po 30 latach, od połowy tygodnia, naprzeciw biorąc pod lupę najpierw pierwsze dekady urodzenia. Najważniejsze jest zadbać o siebie. Nie lekceważ przesłanek otoczenia i powoli odchodź od tego, co skostniałe, niefunkcjonalne i bezużyteczne. Pluton już od roku 2008 zaznaczył niektóre tematy. Pozostań fair do siebie traktując z sprawiedliwością i obiektywnością.

Lew 23.7.-23.8


Jesteś w bardzo dobrym humorze. Pokazujesz się światu szarmancki, kulturalny i dobrotliwy. Wenus i Słońce dalej w Strzelcu przyświeca Lwom do tworzenia pozytywnej aury dookoła. Merkury w tym czasie pragnie jednak dalej rozwiązać niezrozumiale kwestie. Może usłyszysz, coś, co Ci się nie spodoba, a może wreszcie otworzysz oczy? Świat z Nowiem Księżyca w trygonie wydaje się nam bardzo piękny, optymistyczny, mądry i wyrozumiały zarazem. Stojący Saturn obok przypomina tylko, że trzeba, coś zostawić, co nie było zgodne za prawem i sprawiedliwością. Profesjonalnie nie pozwalaj dalej na zaczepki i agresję pilnując swoich obowiązków. Saturn odchodzi i od czwartku może rozhulać się bałagan. Przez moment stoisz pozostawiony sobie. To dobrze, że Uran, Twój sprzymierzeniec, pomaga w tworzeniu kreatywnych idei. Improwizacja to jedno, a drugie do rzeczywistość. Priorytetowe zawodowo i prywatnie obejmuj odpowiedzialności za wszystko, co do Ciebie należy. Planeta komunikacji gwarantuje wyjście na prostą, mimo, wielu niezgodności. Niebo daje Lwom zatrzęsienie możliwości. Od 23.12 świat ukaże się już w dużo lepszych akcentach. Postaraj się dogadać z ludźmi, odnaleźć wspólny mianownik. Na koniec, kto żyw dostrzeże ile w Tobie zdyscyplinowania i obowiązkowości. Wigilie spędzasz w gronie swoich najbliższych. Czas świąteczny jest dobrym momentem na okazanie uczucia.

Panna 23.8-22.9


Twój Merkury jeszcze do 23.12.17 jest w biegu wstecznym stojąc na dodatek w kwadracie. Ze znaku optymistycznego Strzelca nie reagowałabym od razu na idee bez pokrycia i przyszłości. Najlepiej zrobisz jak do końca tygodnia skupisz się na obowiązkach i pilnych zadaniach. Planeta komunikacji w niekorzystnym aspekcie sprawdza, koryguje lub roz -wiązuje, co nie jest faktyczne i stałe. Trudno. Czas i tak działa na Panny korzyść. Wenus znajdując się w znaku ognia myśli bardzo optymistycznie namawiając do biznesów bez pokrycia. W tej euforii możesz na końcu zrobić gafy. Uważaj na to, co się dzieje dookoła, nie przegapiając żadnego szczegółu. Z poniedziałkowym Nowiem Księżyca w kwadracie zrobisz bilans miniony 2,5 roku. Nie wszystko wypadnie tu bardzo dobrze. Doświadczyłaś wiele ograniczeń i pewnie przykrość. Ta faza kończy się w środę. W ten dzień Słońce przechodzi do Koziorożca, a za nim Saturn tworząc trygony. Razem z Lilith masz aż 4 boskie znaki na niebie, aby przez następne 3 lata zrealizować ze spokojem swoje wielkie marzenia, profesjonalnie wybić z szarego tłumu i zebrać wszystkie nagrody i wyróżnienia. Pierwsze miejsca są z góry zarezerwowane dla Panny! Z Saturnem w trygonie wszystko jest możliwe, a Twoje teorie będą głęboko zakorzenione w ziemi. To, co wymyślisz dookoła Nowiu wymaga detalicznego planu i przemyślenia. Lotem strzały chodzi już o olbrzymie symbole zwycięstwa. Mars i Jowisz motywuje bez końca. Pozytywne myślenia w większości wypadków zagóruje z pewnością. Wigilia z Księżycem naprzeciw daje dużo do myślenia. Kogoś/ czegoś brakuje, ale Ty nie dasz poznać nic po sobie kierując twarz do przyszłości. Nowa, rewelacyjna era stoi dla Panny otworem.

Waga 23.8-22.9


Od poniedziałkowego, radosnego Nowiu Księżyca do środy wszystkie drzwi stoją przed Tobą otworem. Wykorzystaj kreatywnie ten czas do realizacji ważnych planów. Prywatnych i zawodowych. Nów Księżyca ma wiele euforyczną energię, ale myśląc optymistycznie Luna obok Saturna sygnalizuje narodzenie przełomowych tematów. Nie przesadzałbym z ideami i reakcjami zabezpieczając do końca wszystko na stałość.

Merkury jest w biegu wstecznym do 23.12.17, a z jego retrogracją nie podpisywałabym ważnych papierów, nie obiecując za wiele w pierwszym momencie. Licz siły na zamiary. W styczniu może, bowiem nastąpić przebudzenie. Każdy z nas ma zawsze możliwość wyboru. Albo kierujemy się mądrością życiową i rozumem, albo stawiamy na impuls i dane chwile. Słońce i Saturn, po prawie 30 latach znajdują się w Koziorożcu. Od tej chwil masz przed sobą radykalnie odmienną energię, która potowarzyszy Wadze przez następne 3 lata. Na pierwszy ogień dotyczy to tylko pierwszej dekady urodzonych. Te z Was winny maksymalnie wykorzystać swój potencjał realizując tylko to, co jest faktyczne i przyszłościowe. Saturn w tym położeniu zatrzyma, co jest fikcją i bledną interpretacją. Koncentruj się na celu z jeszcze większą uwagą nie budując w swojej głowie zamków na piasku. Stoisz przed bardzo ważnymi decyzjami dotyczącymi odpowiedzialności. Z Marsem i Jowiszem w sąsiednim znaku trzeba także trzymać się prawdy. Ale to nie będzie trudnością dla znaku pokoju i sprawiedliwości. Święta Bożego Narodzenia przygotuj w stylu romantyczne -fantazyjnym. Ten uroczysty wieczór przyniesie wartościowe impulsy oraz myśli.

Skorpion 24.10.-22.11


Z Marsem i Jowiszem jesteś bardzo odważny, a energia tych znaków sprzyja wszystkim zamierzeniom prywatnym i zawodowym. Merkury, gwiazda intelektu oraz komunikacji w biegu prostym trzyma się, tak jak Ty, swojej przeszłości.

Z pozycją tych gwiazd zrezygnowałabym ze starego myślenia oraz działania. My musimy, coś za sobą zostawić, aby od poniedziałku nie wciągać do nowej ery starych problemów przeszłości. Optymistyczny, pobieżny znak Strzelca nie jest w żadnym calu podobny do Ciebie. Skorpionowa wiara oraz siła leży, bowiem nie w wierze, ale możliwości, czasami bolesnej transformacji. W środę jest bardzo ważny dzień. Saturn po 30 latach wraca do swojego domu Koziorożca. Z nim jesteś bez słów zaproszony do objęcia większej odpowiedzialności za siebie, swoje myśli, czyny i słowa. Saturn nie pozwoli, aby przez następne 3 lata zbłądził w uliczkach bez wyjścia. Nie trzymaj się sytuacji, ludzi, wyobrażeń, które były. To nic nie da. Saturn bez słowa zamknie rozdziały, które Cię ograniczały i w pozytywnym sextilu stworzy bardzo powoli nowe, bezpieczne struktury do następnej przyszłości. Szkolenia, nauka, a może wybór odmiennych dróg powołania nie będą Skorpiona przerażać. Już przed Wigilią poczujesz jak bardzo masz twardy grunt pod nogami. Twoje życzenia wypełni niebo, jeżeli wykażesz się dyscypliną, pilnością i cierpliwością. Nie lekceważ słów gwiazdy przeznaczenia. Ona i tak nie zaakceptuje odmiennego zdania.

W partnerstwach wszelkiego rodzaju oraz miłości z Marsem przy Słońcu wpada podejmować inicjatywy! Nie śpij. Nie ociągaj się. Działaj! W tym momencie jest chwila czynu. Z Marsem zdobędziesz to, czego tylko zapragniesz do końca stycznia. Wigilia z trygonem Księżyca w Rybie wpadnie lepiej aniżeli siebie wyobrażasz. Nie zabraknie głębokich, prawdziwych uczuć, poważnych słów oraz inspirujących sygnałów, które zsyła Ci niebo. Wchodzisz odważnie do nowej ery nie obawiając się znanej już energii. Czas poważnych rekonstrukcji uważam dla Skorpiona za otwarty.

Strzelec 23.11.-21.12


Ostatni Nów Księżyca w tym roku wypada w Twoim znaku. Słońce łączy się z Księżycem w towarzystwie Saturna i mlecznych dróg uniwersum. Otwierasz dla wszystkich karmiczne, prze- znaczeniowe wrota. Twoje Słońce niesie dalej wiele znakomitych ideałów; wiarę, nadzieję i sprawiedliwość. To ma zapanować dookoła. Aby wejść w magiczną galaktyczność najpierw zacznij do siebie i samego ranka poniedziałku zapytaj; w co jeszcze wierzysz? Gdzie jest Twoja nadzieja? Jak znajdujesz motywację, aby każdy, także Ty dostał po równo, to, co oczekuje od gwiazd. Już w środę Saturn opuszcza Twój dom. Z tym momentem żegnasz się ograniczeniami, sprawdzianami i życiowymi testami. Jak sobie poradziłeś w trudnych chwilach? Kto z najbliższych pozostał przy Tobie? Na kogo mogłeś liczyć? Czy jesteś do tych osób fair? Czy potrafisz w przypływie entuzjazmu podziękować? Grudzień jest Twoim najlepszym miesiącem, a nadejście swojego patrona, Jowisza, w Nowym Roku 2018 zapowiada ogromne przypływy szczęścia. Wenus jeszcze do końca tygodnia pozostaje przy Tobie abyś już nie narzekał, rozświetlił twarz uśmiechem i pokochał przede wszystkim siebie. Z motywacją i fantazją. Niebo czeka na Twoje inicjatywy Strzelcu. Na indywidulane pomysły i kreatywne spełnienie wizji, które od dawna chodzą Ci po głowie. Z Merkurym do środy rozwiązujesz pewne wyzwania, ale Wenus sprzyja ciekawym rozmowom i planowaniu przyszłości. W Wigilię może zamyślisz się na moment nad minionymi 3 laty. Dużo się wydarzyło. Jeszcze więcej przeżyłeś. Wskoczysz w Nowy Rok 2018 lżejszy z bardzo bogatymi doświadczeniami.

Koziorożec 22.12.-20.1


Nów Księżyca w sąsiednim znaku nakazuje Wam, coś bardzo ważnego zabrać do nieznanej ery. Towarzystwo Twojego patrona, Saturna podczas Nowiu nie jest przypadkowe. Nic nie jest przypadkowe, jeżeli chodzi o niego. Z tym dniem, a potem dalej od środy wchodzisz z dostojnością w odrębną, bardzo ważną fazę. Zapakować masz przesłanki gwiazd w postaci nadziei, wiary i entuzjazmu. Optymizmu nie możesz także gdzieś zgubić po drodze. Masz już przygotowany plan na następne 3 lata? Gdzie, w jakim miejscu, jakim punkcie życia chcesz wtedy być? Co chcesz osiągnąć? Co utrwalić na wieki?

Majestatyczny orędownik wchodzi 21.12.17 do Twojego domu, gdzie pozostanie do roku 2020. Najpierw pierwsza dekada urodzonych ma zaszczyt go przywitać. Saturn przypomni wszystkim Koziorożcom o osobistym autorytecie, dumie, szacunku, prawdzie i czasie. Tak, stajemy się coraz bardziej wiekowi z nadejściem każdego Nowego Roku. Saturn postawi granice do tych tematów, gdzie trzeba się oddalić, ponieważ przeznaczenie jest już dla Ciebie zapisane w gwiazdach. Od czwartku będzie objawione. W bardzo powolnym odstępie dni. Ze Słońcem, Saturnem, Lilith i Plutonem Twoja moc jest potężna i górujesz z miejsca nad innymi znakami zodiaku. Dobrze spożytkuj te następne 4 tygodnie. Stoisz odważny, konsekwentny i zdyscyplinowany. Gwiazdy protegują w każdym ruchu, abyś dosięgnął sklepienia niebieskiego. Energia Saturna łączy Twoje siły z zaufaniem i pracą, która zdobędziesz wszystkie góry. Jowisz, Mars ze Skorpiona tylko podkreśla "kozirożcowe" racje oraz dzieła wykonane z zaangażowaniem dla innych. Neptun inspiruje, scala niebie i ziemię. Twoja intuicja rozwija się samoistnie. Nie, to nie wszystko. Oczekujesz wiele pięknych momentów. Wenus już stoi w przedsionku, aby zabezpieczyć finansowo i uczuciowo.

Ja życzę wszystkim Koziorożcom spełnienia marzeń! Niech w każdy dzień urodzinowego roku przyświeca Ci mrowie najjaśniejszych supergwiazd!

Wodnik 21.1.-19.2


Gdy Jowisz i Mars tupią już ze złością domagając prawdy, ktoś jeszcze milczy udając, że wszystko jest w najlepszym porządku.

Poniedziałkowy Nów Księżyca, w pozytywnym aspekcie odbywa się w dalekim galaktycznym uniwersum. Otwierają się wrota i tam nie ma już ucieczki od tego, co nazywamy wiarygodnością. Saturn, gwiazda przeznaczenia ucieka ze Strzelca zaraz po tym dniu. Ty tracisz tylko przyjazny sextil do tego, aby stać przy swoim. Czyżby ktoś zamknął oczy na to, co nazywamy realem? Merkury w biegu wstecznym jeszcze nie zakończył dialogu i kontroli. On, w pozytywnej konstelacji pomaga Wodnikom zrozumieć najtrudniejsze kwestie. Może jest przy Tobie jakaś postać, która prowokuje i domaga obiektywności? Słońce sprzyja do połowy tygodnia w każdej kwestii życiowej. Wenus aż do Wigilii umila Ci czas, dając uśmiech, zadowolenie, swobodę i zrozumiałość najbliższych. Z zakończeniem retrogracji Merkurego otwierają się dla Ciebie bardzo ważne drzwi. To, co nosisz bardzo długo w sobie, nie chcesz się nikomu przyznać, może wyjdzie samoistnie na powierzchnie. Albo trzeba użyć ogromnego kilofa -powie Mars w kwadracie. Czy jesteś gotowy przy stole wigilijnym stać po stronie faktyczności i rzeczywistości? Twoja komunikacja, myślenie i wysławienie ma być powiązane z kreatywnością i dziecięcą prostotą. Bądź sobą. Stwórz od Nowiu Księżyca ten świat, o którym zawsze marzyłeś, jako "rewolucyjny" młodzieniec. Wszak jesteś znakiem przyszłości. Nie musisz nagle trzymać się konserwatywnego i przeszłego. Czas wigilijny nastraja nostalgiczno- romantycznie. Luna znajduje się w sąsiednim znaku i da poczucie pewnej zadumy. Czyżby kogoś ważnego brakowało przy suto zastawionym stole? Kto jest temu winny? Patrz tu i teraz, bowiem tam znajdziesz prostą odpowiedz.

Ryba 20.2.-20.3


Ten ważny Nów Księżyca, odbywający się w galaktycznym centrum, stoi w kwadracie dla Ryby. Merkury jeszcze do końca robi, co może, abyś wyjaśniła, zrozumiała i doszukała w sobie wiary, nadziei i obiektywności. Saturn na krańcowych stopniach dla ostatniej dekady urodzonych Ryb także chce znać prawdy. Brak wiadomości, pogmatwane myśli nie sprzyjać odnalezieniu wyjść z trudnych, zawikłanych sytuacji.

Na szczęście Mars stoi w trygonie. Jowisz także przygotowując jeszcze raz do uaktywnienia trygonu z Neptunem. Nadzieja jest zawsze przy Tobie. Jeżeli pojmiesz przesłanki nieba w poniedziałek, Saturn, Słońce i Wenus przechodząca do Koziorożca wręcza Ci ogromną siłę i konsekwencję do zdobycia najwyższych szczytów.

Przestań płakać nad sobą, sytuacją oraz niezrozumieniem otoczenia. Nie każdy, jak Ty, płynie na fali uczuć, emocji i fantazji. Ja gwarantuję Ci, w Wigilię stoisz już pewnie nogami na ziemi. Zrobiłaś bardzo dużo dla innych, teraz z planetą karmy, Saturnem i przeogromną motywacją zaczniesz pracować dla siebie. Nad czym się zastanawiasz?

Nie masz nic do stracenia.

Saturn raz na 30 lat ustabilizuje Twoje życie zawodowe oraz prywatne. Uczuciowo odkopiesz kotwicę w dnie morza, która nie odpłynie z byle, jakim prądem. Gdy jeszcze w poniedziałek nie masz żadnych namacalnych faktów w rękach, uzbrój się w cierpliwość.

Nów Księżyca niby w kwadracie, ale jest bardzo przyjazny dla Ryby. Znajdziesz wyjścia i ogarniesz całość. Teraz już nie możesz się odseparować. Twoje myśli, intuicja i wyobraźnia ma być mocno zamurowana z realem. Saturn w przyjaznym sextilu towarzyszy Rybom przez następne 3 lata.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji