widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-03-02

Zawierzenie i wolna wola

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Zawierzenie i wolna wola" przygotowanym przez naszego eksperta Tamita.


Kochani moi, myślę, że wszyscy tu jesteśmy wierzący. Bo Bóg, jakkolwiek Go pojmujemy, coś dla nas przeznaczył, czegoś od nas chce. Mamy świadomość tego. Pytamy więc naszą wróżkę - przyjaciółkę, co. Prosimy o jasny przekaz, o słowa prawdy. Może, a właściwie na pewno moglibyśmy usłyszeć, poczuć to sami. Moglibyśmy, gdyby...

Po prostu, boimy się uwierzyć, że spełnią się nasze pragnienia, bo mamy przecież i trudne doświadczenia. Więc dlaczego teraz miałoby być dobrze?

Kiedy osoba, na której nam zależy wysyła niejasne sygnały. Opuszcza nas, a potem do nas wraca i znów nas opuszcza. Mówi piękne słowa, a potem zachowuje się przeciwnie. Także kiedy od naszej decyzji bardzo wiele zależy. Zmiana pracy, miejsca zamieszkania, wyjazd zagranicę...

Wtedy chcemy porozmawiać z osobą, która ma dystans, która jest gotowa powiedzieć "tak", albo "nie" i ważniejsze jest dla niej powiedzenie prawdy od tego, co chcielibyśmy usłyszeć. Podejmuję wybór mówienia prawdy w moim sumieniu i wiem jakie to ważne.

Zaufanie, że to co nas spotka jest dobre, jest trudne. Dużo łatwiejsze, kiedy nie mieliśmy i nie mamy na sytuację żadnego wpływu. Dużo trudniejsze, kiedy coś zależy od nas i mamy zaufać, że to co wybierzemy będzie dobrą drogę. Mamy więc być mądrzy i ufni.

*****

Kiedy wahamy się i powstrzymujemy przed decyzją. Kiedy jesteśmy przed rozmową z naszym duchowym doradcą, często czujemy się zatrzymani, jak biegacz, który za długo stoi w blokach startowych i jego mięśnie są tak zmęczone napięciem czekania, że startując, nie ma już wszystkich sił do dyspozycji. Jasnowidz, wróżka, często pomaga nam wystartować, żebyśmy nie wyczerpali sił na tłumienie pragnienia zrobienia czegoś. Wystarczy ośmielenie "Tak zrób" i podpowiedź, jak to zrobić. Albo zamiana celu "Tego nie rób, ale możesz zrobić to i to..."

Często słyszę, że jasnowidz, wróżka, psycholog może nas zasugerować. Myślę, że nie, bo jeżeli czegoś naprawdę gorąco pragniemy albo bardzo nie chcemy, to i tak nie damy się ,,przekierować". Wtedy gotowi jesteśmy rozmawiać tylko o tym, jak zrealizować nasze pragnienie.

Przykład. Mam przyjaciółkę, która kiedyś poszła do wróżki, która powiedziała, że ona będzie czekała, może nawet 20 lat. Czekała! Zapytałam, czy nie czuje, że "zmarnowała" 20 lat. Odpowiedziała promienie "Czy myślisz, że gdybym tego nie pragnęła, czekałabym 20 lat?"

Tamita _ tajemnica i wiedza


WOLNY
Zadzwoń na
708 708 713708 708 713 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0630048 227 184 063 4.80 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji