widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 230708 788 230 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 179 7920048 224 179 792 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 792 lub 0048 224 179 792

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Uwaga: Korzystanie z usługi VIDEO CHAT możliwe jest tylko poprzez aplikację mobilną, którą możemy pobrać tutaj.

Grafik

Poniedziałek
8-11 , 15 -20, 22-24
Wtorek
8-11 , 14 -24
Środa
8-11 15- 20, 22- 24
Czwartek
8-11 14-24
Piątek
8-11 15-20 , 22 -24
Sobota
8-11, 16-24
Niedziela
8- 15, 18-24

Informacje

Nazywam się Danuta Daros. Prace z Kartami Tarota , Numerologią, tłumaczeniem snów rozpoczęłam prawie 20 lat temu . Ezoteryka jest moja pasja i praca , staram się by przekazy były jak najbardziej czytelne i zrozumiałe , a zarazem w pełni profesjonalne .Moją dewizą jest nie zaszkodzić , a pomóc . Wskazać jak najlepsza drogę i wyjście z problemów .Niektórzy boja się Kart Tarota . Ja osobiście uważam , ze jest to bardzo piękne narzędzie prowadzące do poznania siebie i doskonałym drogowskazem do lepszego i bardziej świadomego życia .Dzięki ni mogę , wyjaśnić wiele zawiłości naszego życia , także naszych zachowań , często dla wielu ludzi niezrozumiałych . Ludzka psychika jest bardzo zawiła , a nasze zachowania często niezrozumiałe i nielogiczne . Dzięki kartom Tarota oraz numerologi można z dokładnością i precyzja odpowiedzieć na pytania Dlaczego ?. Zapraszam Państwa do rozmowy na każdy temat - o miłości , pracy , pieniądzach , rodzinnych kontaktach , o wszystkim .

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji