widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-07-03

Horoskop tygodniowy 02.07.18 - 08.07.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 02.07.18 - 08.07.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia:

Słońce w Raku stoi przez cały tydzień w trygonie do Jowisza i Neptuna. Jowisz jest w trygonie do Neptuna. W czwartek Chiron zatrzymuje się wyruszając w bieg wsteczny i w tym dniu Merkury w Lwie pozycjonuje naprzeciw Mars w retrogacji, stojącego w znaku Wodnika. Kwadrat Merkurego do Jowisza jest aktywny. Saturn uruchamia trygon do Urana. Planety w biegu wstecznym; Saturn, Pluton, Neptun, Jowisz, Mars i od czwartku Chiron.

"Aby żyć w zgodzie z innymi człowiek musi najpierw pogodzić się sam ze sobą."

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


Baran 21.3-20.4


Gdy Twój Mars wyruszył w retrogrację należy z miejsca przemyśleć inne sposoby działania, inicjowania i wojowania o swoje ideały. Może niektóre projekty, w środku tygodnia, z zatrzymaniem się Chirona ukarzą się bezsensowne...Nie rezygnowałbym szybko jednak ze swoich marzeń, ale rozpoczęła walkę o samego siebie i życzenia ukryte na dnie serca. Z Wenus i Merkury w Lwie masz dobre szansy do poznania ciekawych osób, spędzenie miłego czasu w świetnym towarzystwie. Pokazuj swoje talenty i możliwości, nie wałkując bez końca tego, co się nie udało. Idąc w głąb tygodnia trzeba wejść w nowe myśląc bardziej przyszłościowo. Środek tygodnia może być trudny, gdy planeta komunikacji ustawi w opozycji do czerwonej gwiazdy. Nie wchodzi świadomie w prowokacje, ale zastanów się, co chcą zasygnalizować sytuacje, ludzie oraz wydarzenia. Może trzeba coś zmienić w sobie? W tym czasie masz dobre wyczucie, zauważasz swoje mocne oraz słabe strony. Ważne byłoby zaakceptować siebie w całości, z kardynalną mądrością. Słuchając innych czytaj między wierszami, wsłuchaj w atmosferę nie zapominając o swoich punktach docelowych. Mars zabiera energię i kieruje ją do wewnątrz abyś poznał z nieznanej strony. Wybierz spontaniczność i naturalność. Zawodowo zajmuj się tylko tymi projektami, które są z związane z sercem. Reszta nie ma teraz znaczenia. A w związkach wszelkiego rodzaju nie zapomnij, każdy jest tylko człowiekiem z dobrymi i złymi stronami. Ty także.

Byk 21.4-20.5.


Mars w kwadracie nakazuje obserwować siebie. Gdy Uranus namawia do większej indywidualności, odkrycia swoich talentów, szczególnych zdolności, zaznajomienia z nowym i niepoznanym- czerwona planeta może blokować. Miej odwagę do siebie i do swoich zamierzeń, marzeń. Gwiazda przyszłości nie akceptuje starego otoczenia. Uranus pragnie przygody, większej szybkości, odmłodzenia i modnych trendów. Uczucie niezrozumiana może Bykom towarzyszyć w następnym tygodniu, gdy Merkury ustawi w opozycji do planety inicjatywy. Nie wchodziłabym sama w kłótnie i spory, ale mówiła to, na czym mi zależy, nawet, gdy komuś to się nie podoba. Nie musisz nikomu podlegać. Rób to, co jest ważne i co Cię interesuje. Twoje talenty i niekonwencjonalne pomysły nie należy chować w zanadrzu, ale wyeksponować innym oraz bardziej podkreślić. W związkach wszelkiego rodzaju nie czepiaj się błahostek i szczegółów. Nikt nie jest alfą i omegą przecież. W czwartek uwaga na słowa. Drobnostka może, bowiem być przyczyną wybuchu pożaru czy sporów, nie do ugaszenia. Wypróbuj spokój, kompromis oraz dyplomację starając się ciągle stabilizować uczucia. Nie wszystko, co od razu wpadanie Ci w oko będzie miało za moment znaczenie. W pracy potrzebujesz więcej spokoju, wyczucia i zrozumienia, czego inni wymagają od Ciebie. W każdej minucie szukałabym odpoczynku, relaksu tworząc harmonię w sercu. Neptun i Słońce konstruują piękne aspekty abyś dostrzegł te barwne kolory życia. Unikaj ryzyka wszelkiego rodzaju.

Bliźniak 21.5-21.6


Z planetami znajdującymi się w znaku Lwa nabierasz odwagi i śmiałości, piękniejesz, dostrzegając radosne strony życia. Wiele zaproszeń, które napływają z otoczenia spożytkuj dla siebie. Znajomości zawarte teraz będą, bowiem poruszać serce, spełniać marzenia nie dając czas zamykać się Bliźniakom na błogie uczucia. Gdy miłość kwitnie, a wiara w dzień następny wzrasta, warto zająć się stroną finansowo-gospodarczą. Pieniądze będą napływały nie tylko z pracy, ale również pasji i hobby. Twoja najlepsza stroną ma być komunikacja, wymiana myśli i otwartość w przekazywaniu wszelkich informacji. Ze Słońcem w znaku Rak zajmuj się także najbliższymi, rodziną oraz tworzeniem bezpiecznej aury w familii. Decyzje, gdy Mars jest w biegu wstecznym, należy podejmować pomału, nie kierując pochopnością i spontanicznością. Czerwona planeta stoi w trygonie, ale jego bieg retro zaprasza do przeanalizowania siebie i swoich przeszłych aktywności. Nie ma tu mowy o powierzchowności. Bierz sam siebie pod lupę i naprawiaj, co wcześniej nie dobrze wyszło. Teraz, bowiem jest pewność, że dostrzeżesz dokładnie wszystkie elementy. Zanim podejmiesz wyroki przenalizuj precyzyjnie swoje myśli. Priorytetowe jest wykreowanie porządku prowadząc do dostrzeżenia przyszłościowych, szerokich wizji. Nowe tworzyć się będzie powoli otwierając przed Bliźniakiem barwne perspektywy. Nie przegap szczęścia przy tym wszystkim. Miłość wzywa nie tylko single. Każdy z Was znajdzie dla siebie masę momentów, które uradują duszę i serce. Słuchaj swojej intuicji. Pierwsze odczucie jest najistotniejsze.

Rak 22.6.-22.7.


Bardzo trudno jest być sobą i bronić jednocześnie prawdy. Planety naprzeciw, a szczególnie Saturn i Pluton nakazuje zebrać w sobie odwagę i stać do siebie, swoich postanowień oraz ideałów. Obojętnie, kto stoi na przeciw Ciebie, nigdy nie należy pozwać zabierać sobie władzę. Szczególnie, jeżeli dotyczy to Twojego wnętrza. W poniedziałek księżyc zmierza już w kierunku romantycznej Ryby, gdzie znajdziesz czas na odpoczynek, przemyślenia i czynności kreatywne. Nie odpływaj tylko za daleka, nie tylko marząc, ale wdrażając życzenia w życie. Pluton jest bezlitosny na przeciw żądając Raka autentyzmu, tego, który jest ukryty pod grubą, ochronną skorupką. Neptun w trygonie z Jowiszem daje każdemu z Was dobre myśli. Zawsze znajdujesz najlepsze zajmując sprawami domu, rodziny i najbliższych. Twoje punkty docelowe są z tym powiązane. Szykując się do zaćmienia Słońca w Twoim znaku 13.7 należałoby rozpocząć trzymanie się własnego oryginału. Bez podporzadkowania innym. Obojętnie, z jakiego powodu. Pokazaniu swoich uczuć wcale nie musi być nieludzkie. Możliwe, że emocje będą wzrastały w tempie starzały, abyś dostrzegł, co jest najistotniejszej. Życie może być pudelkiem czekoladek. Kontroluj swoje myśli, aby wiodły Cię do spełnienia. Jowisz w boskim trygonie trzyma nad Rakiem opiekę i już niedługo wyrusza w bieg prosty. Wszystko może się spełnić, gdy ma się odwagę bycia prawdziwym sobą. W partnerstwach wszelkiego rodzaju, nie rób nic na siłę. Nie musisz się komuś podobać. Prezentuj się takim, jaki jesteś ze swoim pozytywnymi i negatywnymi stronami. Nikt nie jest idealny. Nie stój sobie sam w drodze do celu dając ster swego losu w ręce ludzi nieodpowiedzialnych. Ty zrobisz to sam dużo lepiej!

Lew 23.7.-23.8


Wenus i Merkury znajdują się w Twoim znaku. Wykorzystaj obie planety do naprawienia wszelkich relacji, zadbanie o sytuacje materialne i nawiązanie istotnych dla Ciebie kontaktów. To będzie bardzo ważne zbliżając się do ważnych wydarzeń zaćmienia Słońca i Księżyca. Relacje wszelkiego rodzaju powinny być jasne. Nic nie da ignorowanie, izolowanie, nie rozmawianie lub nie dawanie żadnego sygnału. Po ostatnim tygodniu może pojawił się dystans. Mars z naprzeciwko podnosi cały czas ciśnienie i masz pewnie do czynienia z sytuacjami, które zabieraj spokój oraz harmonię duszy. Oszczędzaj energię. Nie zajmuj się kwestiami, które Ciebie nie dotyczą. Kwadrat Mars ostrzega przed ryzykowaniem, ignorancją czy brakiem tolerancji. Pozostań jak zawsze hojny i sprawiedliwy uwzględniając swoje oraz innych potrzeby. Ważne byłoby z trygonem Jowisza do Neptuna zaufać w dobry rozwój uwarunkowań i happy end, który powinien na końcu się ujawnić, pewnie po ogromnych trudach. Merkury pomaga, jeżeli chodzi o rozmowy w grupach. Nie każdy jest do Ciebie pozytywnie nastwiony. Wybieraj dokładnie ludzi, którzy myślą, na pierwszy rzut oka, tak samo i chcą z Tobą kooperować. To może, bowiem niedługo ukazać się w zupełnie innym świetle, szczególnie, jeżeli chodzi o bardzo stare historie i uzależnienia wszelkiego rodzaju. Polegałabym na sobie, wiedzy i doświadczeniu, które posiadasz. W środku tygodnia, gdy Merkury ustawi w opozycji do Marsa musisz spodziewać się konfliktów, kłótni lub braku akceptacji ze strony, uważnych wcześniej za bezpieczne. Najlepiej byłoby z innymi się dogadać, szukać wspólnych mianowników, kierować dyplomacją. Wszczynanie wojny, obrażanie mogą zaprowadzić do zerwań i blokad. To będzie później bardzo trudno odkręcić i naprawić. Patrz dalej, bardziej przyszłościowo otwierając się na nowoczesne przesłanki świata. W rodzinie, domu, bardzo bliskich relacjach utrzymaj pokój mówiąc jasno, o co Ci chodzi. Wenus, chce się bawić i śmiać, ale Mars w biegu wstecznym na przeciw nie za bardzo namawia do zgody. Nie słuchaj jego złowieszczych namów. Kieruj się tym, co nosisz w sercu. To zawsze pomagało wyjść z każdej sytuacji.

Panna 23.8-22.9


Ze Słońcem w Raku i planetami w Koziorożcu masz świetny moment na reorientację i przygotowanie nowych życiowych dróg po pełni w znaku Koziorożca. Układy gwiazd namawiają do przemyślenia wejść w odważne, przyszłościowe plany. Twój Merkury za Tobą ustawia się jednak w opozycji do Marsa, w środku tygodnia. Uwaga na sygnały, które nie od razu docierają do Ciebie. Może z niewyjaśnionych przyczyn dowiesz się czegoś, co bardzo będzie pomagało. Słońce łączy się nowych dniach w piękne aspekty z Jowiszem i Neptunem. W każdej sytuacji zaufaj w swoje moce, dobre intencje dbając o samo-motywację. Panna ma bardzo silne układy gwiazd, które przeobrażają jej życie w pozytywnym znaczeniu. Pozycjonowanie Saturna w trygonie do Urana gwarantuje, że to, co wymyślisz do zaćmienia Słońca na Nowiu, przyniesie gwarancję oraz zabezpieczenia na długie lata. Zajmuj się, więc tym, co ma dla Ciebie istotne znaczenie. Jowisz, Pluton i Saturn daje przy tym Pannie ogromną pewność siebie. Podejmujesz decyzje jednoznacznie nie patrząc na to, co mówią inni. Mars w retro nie wpływa na Twoje Słońce i nie trzeba się myśleć o tym, że może inni się poddają. Pilnuj się! Ufając w swoje zdolności, możliwości i czas następny, który zarysowuje się w bardzo kolorowe, entuzjastyczne barwy. Przed każdym rozstrzygnięciem wyważ wszystkie za i przeciw. Także relacje wszelkiego rodzaju można być naprawić. Wymagaj tylko to, co jest realne. Mniej znaczy z Saturnem w Koziorożcu zawsze więcej. Dobrze byłoby wyjść od ludzi, posłuchać inspirujących informacji, zainteresować współczesnymi ideami. Uran w trygonie do Saturna przekształcić, bowiem w Twoje życie na dużo, dużo lepsze, a doświadczenia i wiedzę spożytkuj z rozwagą. Nie trzeba wyrzucać, co stare, ale dopasować do aktualnych uwarunkowań.

Waga 23.8-22.9


Gdy Słońce w Raku nakazuje zająć się najbliższymi, największy jednak wpływ ma na Wagę Mars w trygonie, ale w retrogracji. Jego bieg wsteczny, patrząc z ziemi, będzie intensywnie zajmował się Twoją ekspresją, motywacją, sposobami pracy, metodami inicjowania, abyś mogła sama pomóc sobie synchronizując wszystkie siły wewnętrzne i zewnętrzne. Ważny jest sposób wyrażania, miejsce i przestrzeń do przedstawiania swojej pracy. Potrafisz sam pracować i podejmować stanowczo decyzje? Są jeszcze uzależnia, z których wypadłoby się uwolnić? Mars w tym tygodniu ustawia się w opozycji do Merkurego. Czyżbyś musiała komuś przemówić do rozsądku? Wypowiadając, co myślisz, jednak kierując sercem? Być prawdziwą i nie upiększać żadnego słowa? Saturn i Pluton stojąc w kwadracie przemienia życie pierwszej i drugiej dekady urodzonych. Ma iść w kierunku pionierskiej stabilizacji! Liczy się sumienna praca, prawda do siebie i autentyzm. Jowisz, przed Tobą, wlewa masę optymizmu i wiary. Od jesieni wchodzisz w dużo łatwiejszą fazę życia. Cierpliwość się opłaci. Mars w Wodniku, przez następne długie miesiące ma charakter rewolucjonisty. On w trygonie da energię prowokacji, jeżeli będziesz robiła uniki i zgadzała na tworzenie sztuczności. Pozwól sobie na ekspansję, rozwój potencjałów patrząc ciągle do pionierskich horyzontów, wykorzystując inne, niepoznane jeszcze techniki. To, co pojawi się od października jest bardziej wartościowe dla Wagi. Nie trzymaj się na przeszłości. W związkach partnerskich wszelkiego rodzaju, z Wenus ustawioną w Lwie, która się ciągle chce zbawiać, pomyśl także o sobie. O swoich potrzebach, przyjemnościach i radościach. Najważniejsze abyś Ty czuła się dobrze sama ze sobą.

Skorpion 24.10.-22.


Mars zatrzymał się w Wodniku, aby sprawdzić listę Twoich zwycięstw i powodzeń, metod działania oraz wszelkich aktywności. Przez następne miesiące jesteś testowany i wystawiany na próby cierpliwości. Myślę, już dookoła pełni w Koziorożcu niektórzy poczuli to w zupełnie szczególny sposób. W tym tygodniu następuje ważny moment. Czerwona planeta ustawiająca naprzeciw Merkurego, w Lwie, przypomni nie tylko o życzeniach serca, ale konieczności przyjrzeniu grupy ludzi, z którymi współpracujesz. Nie wszyscy zgadzają się z Twoimi poglądami. Prowokacje, kłótnie, zaczepki wysyłane w Skorpiona kierunku mają na celu, aby usprawnił swoje czynności i pomyślał inaczej o wynikach i efektach końcowych. Sam nie zdobędziesz świata. Potrzebni są do tego ludzi, przyjaciele, grupy, kontakty. "Co dwie głowy to nie jedna"...pamiętaj prze następne pięć miesięcy to przysłowie. Możliwe, coś zignorowałeś, przeoczyłeś lub zaryzykowałeś gdzie nie potrzeba. Jowisz w Twoim znaku uzdrawia, ale aktualnie w niekorzystna aspekcie do Marsa i Merkurego, Wenus przesadza solidnie w swoich właściwościach. Pozostań na ziemi. Planety z Koziorożcu pragną dla Skorpiona wielkiego powodzenia, stałości i zabezpieczeń tego, co najważniejsze. To najistotniejsze, priorytetowe musisz przefiltrować, wyciągnąć na powierzchnię i zająć z podwójną uwagą nie dając się wciągnąć otoczeniu w potyczki, które są bez kompletnego znaczenia. Kieruj energię na siebie, mając przed oczami punkty docelowe. Związki rożnego rodzaju mogą wydać się po pełni Księżyca nie wszystkie prawdziwe... a przed nami zaćmienia Słońca i Księżyca. Licz na siebie. Twórz zabezpieczenia, chroń, co daje Ci siły, wiarę i poczucie pewności. Słońce z Rak i jego boskie aspekty do Jowisza i Neptuna proteguje do jesieni. Dają nadzieję, ogromną moc i energię na każdy dzień następny. Twoim wewnętrznym nastawieniem jesteś zdolny zdobyć najwyższe góry. Step by step. Nie musisz być na pierwszej linii. Masz prawo, ale być spełniony i szczęśliwy.

Strzelec 23.11.-21.12


Mars stoi w pozytywnym aspekcie, ale z planetami w sąsiednim znaku Koziorożca odpowiedzialność spada na Ciebie. Ogrom pracy, która wykonujesz wymaga solidności, dyscypliny i metody, która nie akceptuje ominięcie drobiazgów. Daj sobie czas na wszystko. Możesz zawracać, przemyślać, kontrolować, wybierać innych ludzi do współpracy i kooperacji. Sextil Mars pozwala na wydobycie z siebie wewnętrznej mocy, aby stworzyć jasny plan, klarowne linie pasujące do Twoich wyobrażeń. Wenus w Lwie i Merkury gwarantuje przy tym optymistyczny nastrój, dobre nastawienie i szansy nawiązania świetnych relacji, gdzie będzie można w dalszej przyszłości budować z entuzjazmem. Profesjonalnie spożytkuj tydzień do wykreowania zabezpieczeń gospodarczych. W środku tygodnia Merkury w pozycji do Marsa nagle zmienia wszelkie kontakty i może się przydarzyć, że znajdziesz jeszcze lepsze rozwiązania do swoich wizji. Nie przejmuj się odmowami, za -hamowniami, ale szukając cierpliwie rewolucyjnych metod pracy. Znak Wodnika, gdzie znajduje się Mars jest dalej w przyszłości łącząc z rożnymi ludźmi, także tymi, którzy nie koniecznie są tacy sami. Planeta miłości przypomina, o istnieniu w życiu więcej poza pracą i obowiązkami. Wygospodaruj sobie dużo czasu na spotkania, rozmowy z przyjaciółmi, odwidzenia miejsc kulturalnych czy inną formę spędzani przyjemnie czasu. Z gwiazdą komunikacji i tak rozkręcisz swój motor do najwyższych obrotów. Twoje potencjały będą ukazane w niecodziennie dobrej formie. W relacjach prywatnych znajdź miejsc na intensywne, klarowne rozmowy. To, co wydaje Ci się na pierwszy rzut oka nie musi być prawdą. Spokojna i cierpliwa interpretacja, szczegółowa obserwacja sprzyja odnalezieniu wspólnych mianowników. Nic Ci z rąk nie umyka.

Koziorożec 22.12 -20.1.


Saturn w Twoim znaku daje dużo stabilności wymagając jeszcze więcej dyscypliny, pracy, kontroli i odpowiedzialności. Saturn może też przesadzić. Z ogromu pracy możesz nie dostrzec, co się dzieje dookoła, a tu Słońce Raku przypomina o miłości, czułości i akceptowaniu, że każdy, w Twoim otoczeniu ma prawo do szczęścia! Obojętnie, co dla innych osób to oznacza. Po pełni w Twoim znaku następuje uspokojenie. W poniedziałek luna znajduje się już w Rybie, uaktywniając fantazję, wyczucie oraz empatię. Nie wszystko przebiega tak jak sobie wyobrażasz, ale zwracaj szczególną uwagę na ...samego siebie. Jeżeli będzie traktował siebie surowo, to samo otrzymasz od świata. Pozwól sobie na emocje, słabości, zadowolenia, przyjemności otwierając na kreatywne impulsy z uniwersum. Planeta przeznaczenia w biegu wstecznym może być bez serca, jednak uruchamiając trygon do Uran czeka Cię wiele inspirujących niespodzianek. Twoje zachowanie i podejście do pracy będzie napełnione autonomicznością i niezależnością. Nie będziesz się trzymał konwenansów, przyzwyczajeń i staro-modnych wyobrażeń. Z manipulacji innych lub odwrotnie, Ciebie, gwiazdy rezygnują, nie dając na to aprobaty. To nie przejdzie. Koziorożec ma być wolny jak ptak i wybierać te kierunki świata, które pozwolą jak najdalej rozpościerać skrzydła.

Środek tygodnia jest dla wszystkich trudny. Gdy Mars ustawia na przeciw Merkurego nie ma zgody, pojednania i wolności słowa. Możliwe, w Twoim najbliższym otoczeniu, lub wewnątrz Ciebie(!) rozpoczną się "wojny". Nie wchodź w zaczepki. To się nie będzie opłacać. A samego potraktuj z pobłażliwością i zrozumieniem. Nikt nie jest idealny i do tego wcale nie dążymy. Z Saturnem nie musisz zamykać się uczuciowo. Pluton już wcześniej rozpoczął transformację. Wychodź do świata. Otwórz na inne emocje, pokazuj, jaki jesteś w środku. Bliskość można stworzyć tylko z tymi osobami, które naprawdę pasują do Ciebie. Z Marsem przed Tobą przyjrzysz się osóbką dookoła, wybierając z sextilem Jowisza i Neptuna tylko tych, które "czują" się dobrze. Resztę będziesz później żegnał.

Wodnik 21.1.-19.2


Z Marsem w biegu wstecznym otrzymujesz czas od gwiazd na poprawienie swoich aktywności, przemyślenie ostatniego czasu i podkreślenie tych punktów życia, gdzie zapomniałeś o sobie. Wchodząc do najbardziej ważnego miesiąca tego roku zastanów się; Co jest twoim celem? Co nie osiągnąłeś? Co pragniesz najbardziej zdobyć? Czerwona planeta wskazuje konieczności, które trzeba uregulować, doprowadzić do jasności wykorzystując swoją siłę wewnętrzną oraz wiarę przekonania w dobre jutro. Merkury i Wenus stoją już na przeciw abyś przypomniał sobie życzenia serca i podążał właśnie w tamtym kierunku! Otoczenie, które Ci nie odpowiada, nie daje poczucia samodzielności i autonomii trzeba będzie opuszczać. O tym mówią wszystkie komunikaty na niebie i ziemi. Czwartek zaznacz czerwonym długopisem w kalendarzu. Niektórzy z Was, pod wpływem prowokacji lub malej drobnostki wysypią z siebie słowa bardzo długo ukrywane. Stwierdzenie; "mam dosyć!" ciśnie się od dawna na usta. Mars na Węźle Karmicznym chce przepracować stare, bardzo trudne tematy. Koncentruj się na pozytywach mówiąc po prostu "nie", jeżeli coś Ci nie pasuje, nie tworząc na siłę sztucznej harmonii. Tymczasem w relacjach partnerskich wszelkiego rodzaju nie musisz wcale nikogo udawać. Bądź po prostu sobą! Jeżeli to jest bardzo trudne próbuj codziennie od nowa, korzystając z pozytywnej energii gwiazd.

Ryba 20.2-20.3.


Słońce znajdujące się w znaku Raka w pięknych trygonach do Jowisza i Neptuna zezwala każdej z Was być tym, za kim się uważasz. Nie musisz pędzić za ideami i pomysłami swojego otoczenia. Wybieraj swoje drogi. Co nie pasuje do ram indywidualnego obrazu można rozpocząć skreślać. Z Wenus i Merkurym w znaku Lwa podkreślisz swój czar i urok zgadzając na wyjścia i ważne spotkania. Niejedna z Was zabłyśnie na firmamencie nieba prezentując swoją niezwykłość. Mars jest za Tobą w biegu retro. Rozważysz fazę przeszłą, szykując do podejmowania bardzo ważnych decyzji. Nie śpiesz się. Wyznacz najpierw cele, priorytety i przypatrz osobom, z którymi chcesz popracować. Czy każdy będzie Ci odpowiadał? Jeżeli podążysz za głosem serca sama niebawem stwierdzisz jak wszystko dobrze się układa. Niebo daje inne szansy i możliwości, które ujawnią się w niespodziewany sposób. Otwórz się tylko na nowoczesność, progresywność dbając o dobra aurę dnia codziennego. Środek tygodnia może być nerwowy, gdy Merkury ustawia w opozycji do Marsa. Nie dołuj sam siebie, nie przyśpieszaj akcji. Z Marsem w retro trzeba wszystkiemu dać masę czasu na realizację. W partnerstwach masz czas na zrobienie przerwy i nabranie dużego oddechu. Nadchodzi ciekawsza faza i do tego przygotuj się porządnie koncentrując na swoich postanowieniach."Zgoda buduje, niezgoda rujnuje"

Życzę wszystkim słonecznego tygodnia! Pozdrawiam Was.
1.7.18 Słońce w Raku, Księżyc w Wodniku.

"Jeśli człowiek mleczy na widok niesprawiedliwości, to też jest winny. Kto milczy, ten się zgadza".! (H. Hassenmüller)


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji